Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2021 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32336:444TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovec Miroslav
Rovňan Richard
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-8-98-8 1301
2.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Mandák Pavel
Trefný Jan
 
 
-8-78-7 1302
3.Rovňan RichardŠimanovský Marek-3-7-8  0303
4.Oroš KarelMandák Pavel-6-6-4  0304
5.Milfort Jiří st.Trefný Jan-6-7-9  0305
6.Vítovec MiroslavŠimanovský Robert789  3015
7.Oroš KarelŠimanovský Marek-8-7-10  0316
8.Milfort Jiří st.Mandák Pavel-7-8-9  0317
9.Vítovec MiroslavTrefný Jan5-7-59-62318
10.Rovňan RichardŠimanovský Robert7-7-311123228
11.Milfort Jiří st.Šimanovský Marek-8-4-4  0329
12.Vítovec MiroslavMandák Pavel7-5-6-3 13210
13.Rovňan RichardTrefný Jan         
14.Oroš KarelŠimanovský Robert         
15.Vítovec MiroslavŠimanovský Marek         
16.Rovňan RichardMandák Pavel         
17.Oroš KarelTrefný Jan         
18.Milfort Jiří st.Šimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rovňan Richard11Šimanovský Marek30
Oroš Karel02Mandák Pavel30
Milfort Jiří st.03Trefný Jan20
Vítovec Miroslav12Šimanovský Robert02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6383:301KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Balek Jan
Stach Petr
 
 
510-1210 3110
2.Kesman Karel
Koval Jan
 
 
Bohdan Petr
Stach Jiří
 
 
864  3020
3.Nedoma LukášBalek Jan6123  3030
4.Koval JanStach Petr81010  3040
5.Koval LukášStach Jiří-8857 3150
6.Kesman KarelBohdan Petr8105  3060
7.Koval JanBalek Jan878  3070
8.Koval LukášStach Petr58-69 3180
9.Kesman KarelStach Jiří-3989 3190
10.Nedoma LukášBohdan Petr8-13-35932100
11.Belfín Karel ml.Balek Jan-58   11  
12.Kesman KarelStach Petr         
13.Nedoma LukášStach Jiří         
14.Koval JanBohdan Petr         
15.Kesman KarelBalek Jan         
16.Nedoma LukášStach Petr         
17.Koval JanStach Jiří         
18.Belfín Karel ml.Bohdan Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedoma Lukáš20Balek Jan02
Koval Jan20Stach Petr02
Koval Lukáš20Stach Jiří02
Kesman Karel20Bohdan Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37608:635TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteffel Radek
Němec Josef
 
 
Brant František
Helus Jaroslav
 
 
-8768 3110
2.Písařík Zdeněk
Mráz Václav
 
 
Vohradský Jiří
Dolejš Pavel
 
 
-4-410-5 1311
3.Šteffel RadekBrant František567  3021
4.Mráz VáclavHelus Jaroslav7-9-78133231
5.Písařík ZdeněkDolejš Pavel5-410-10-102332
6.Němec JosefVohradský Jiří-6-4-13  0333
7.Mráz VáclavBrant František-75-12-8 1334
8.Písařík ZdeněkHelus Jaroslav-89-101093244
9.Němec JosefDolejš Pavel-5-23-7 1345
10.Šteffel RadekVohradský Jiří-7-9-10  0346
11.Písařík ZdeněkBrant František9-987 3156
12.Němec JosefHelus Jaroslav-4-10-4  0357
13.Šteffel RadekDolejš Pavel85-129 3167
14.Mráz VáclavVohradský Jiří-7-9-8  0368
15.Němec JosefBrant František-99-7-8 1369
16.Šteffel RadekHelus Jaroslav774  3079
17.Mráz VáclavDolejš Pavel64-6-10-1023710
18.Písařík ZdeněkVohradský Jiří119-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šteffel Radek31Brant František22
Mráz Václav13Helus Jaroslav13
Písařík Zdeněk21Dolejš Pavel31
Němec Josef04Vohradský Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19507:365SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Hes Vladimír
Oliva Petr
 
 
58-68 3110
2.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Kuneš VáclavBauer Pavel1-93-943230
4.Stróž VladimírOliva Petr-9-12-8  0331
5.Syrový VáclavHes Vladimír-98-29-42332
6.Glatz KarelWO    3042
7.Stróž VladimírBauer Pavel8-795 3152
8.Syrový VáclavOliva Petr9-8-5883262
9.Glatz KarelHes Vladimír-86-28-42363
10.Kuneš VáclavWO    3073
11.Syrový VáclavBauer Pavel776  3083
12.Glatz KarelOliva Petr-910115 3193
13.Kuneš VáclavHes Vladimír-5-5-9  0394
14.Stróž VladimírWO    30104
15.Glatz KarelBauer Pavel         
16.Kuneš VáclavOliva Petr         
17.Stróž VladimírHes Vladimír         
18.Syrový Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kuneš Václav11Bauer Pavel03
Stróž Vladimír11Oliva Petr12
Syrový Václav21Hes Vladimír30
Glatz Karel11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15476:381TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
Hromádko Pavel
Kočka Pavel
 
 
-8-11-7  0301
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Úškrt Antonín
Beneš Jaroslav
 
 
846  3011
3.Stanček MartinKočka Pavel858  3021
4.Hlavatý PetrHromádko Pavel4-8-8-8 1322
5.Plassová JanaBeneš Jaroslav1032  3032
6.Jankulík MartinÚškrt Antonín777  3042
7.Hlavatý PetrKočka Pavel102-5-883252
8.Plassová JanaHromádko Pavel67-36 3162
9.Jankulík MartinBeneš Jaroslav7-867 3172
10.Stanček MartinÚškrt Antonín457  3082
11.Plassová JanaKočka Pavel1010-84 3192
12.Jankulík MartinHromádko Pavel-610-85-92393
13.Stanček MartinBeneš Jaroslav-3876 31103
14.Hlavatý PetrÚškrt Antonín7    10  
15.Jankulík MartinKočka Pavel         
16.Stanček MartinHromádko Pavel         
17.Hlavatý PetrBeneš Jaroslav         
18.Plassová JanaÚškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin30Kočka Pavel03
Hlavatý Petr11Hromádko Pavel21
Plassová Jana30Beneš Jaroslav03
Jankulík Martin21Úškrt Antonín02
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1013:30389:449TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Josef
Tochor Jiří
 
 
Gardaš Josef
Fuchs Martin
 
 
-910-811-72301
2.Jandečka Jiří
Dufek Jan
 
 
Baksa Karel
Šleis Petr
 
 
-8-6-9  0302
3.Svoboda JosefGardaš Josef9-98-11-72303
4.Tochor JiříFuchs Martin9-910-7-62304
5.Jandečka JiříBaksa Karel-7-8-9  0305
6.Dufek JanŠleis Petr9-6-5-9 1306
7.Tochor JiříGardaš Josef-7-68-9 1307
8.Jandečka JiříFuchs Martin86-7-7-112308
9.Dufek JanBaksa Karel-8-96-7 1309
10.Svoboda JosefŠleis Petr-912-108-923010
11.Jandečka JiříGardaš Josef         
12.Dufek JanFuchs Martin         
13.Svoboda JosefBaksa Karel         
14.Tochor JiříŠleis Petr         
15.Dufek JanGardaš Josef         
16.Svoboda JosefFuchs Martin         
17.Tochor JiříBaksa Karel         
18.Jandečka JiříŠleis Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Josef02Gardaš Josef20
Tochor Jiří02Fuchs Martin20
Jandečka Jiří02Baksa Karel20
Dufek Jan02Šleis Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33623:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Jehlíková Petra
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
94-56 3110
2.Svoboda Lukáš
Šmíd Josef
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
-10-7-5  0311
3.Šmíd JosefStrakoš Miroslav-1-7-4  0312
4.Jehlíková PetraŠevčík Jiří11-8-75-72313
5.Jung MilanNový Radek9-93-783223
6.Svoboda LukášStrakoš Milan11-8-7-5 1324
7.Jehlíková PetraStrakoš Miroslav5-77-7-82325
8.Jung MilanŠevčík Jiří472  3035
9.Svoboda LukášNový Radek-7-5-8  0336
10.Šmíd MartinStrakoš Milan854  3046
11.Jung MilanStrakoš Miroslav-79-108-82347
12.Svoboda Lukᚊevčík Jiří-8-8-2  0348
13.Šmíd MartinNový Radek766  3058
14.Jehlíková PetraStrakoš Milan932  3068
15.Svoboda LukášStrakoš Miroslav119-2-9103278
16.Šmíd MartinŠevčík Jiří-135103 3188
17.Jehlíková PetraNový Radek7410  3098
18.Jung MilanStrakoš Milan-98-7-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmíd Josef01Strakoš Miroslav31
Jehlíková Petra22Ševčík Jiří22
Jung Milan22Nový Radek13
Svoboda Lukáš13Strakoš Milan22
Šmíd Martin30   
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy