Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33722:650KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oroš Karel
Leipelt Lukáš
 
 
Bohdan Petr
Stach Jiří
 
 
94-7-683210
2.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
66-69 3120
3.Vítek PetrBohdan Petr7-13-9-7 1321
4.Oroš KarelStach Petr-6-5-9  0322
5.Milfort Jiří st.Balek Jan-5-868-102323
6.Leipelt LukášStach Jiří912-84 3133
7.Oroš KarelBohdan Petr-988-9-122334
8.Milfort Jiří st.Stach Petr9-117-6-72335
9.Leipelt LukášBalek Jan-9943 3145
10.Vítek PetrStach Jiří-77-6-10 1346
11.Milfort Jiří st.Bohdan Petr-8677 3156
12.Leipelt LukášStach Petr754  3066
13.Vítek PetrBalek Jan-11-8-141062367
14.Oroš KarelStach Jiří-86-101063277
15.Leipelt LukášBohdan Petr-6-93443287
16.Vítek PetrStach Petr7-1145 3197
17.Oroš KarelBalek Jan8-786 31107
18.Milfort Jiří st.Stach Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítek Petr13Bohdan Petr22
Oroš Karel22Stach Petr22
Milfort Jiří st.12Balek Jan22
Leipelt Lukáš40Stach Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:36557:592TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-5747 3110
2.Kesman Karel
Koval Jan
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-8-109-11 1311
3.Koval JanŠimanovský Marek-9610-11-92312
4.Kesman KarelMandák Pavel-6-7-2  0313
5.Belfín Karel ml.Mandák Lukáš-758-5-62314
6.Nedoma Lukᚊimanovský Robert-10883 3124
7.Kesman KarelŠimanovský Marek8-8-10593234
8.Belfín Karel ml.Mandák Pavel-88-7-7 1335
9.Nedoma LukášMandák Lukáš-7-66873245
10.Koval JanŠimanovský Robert799  3055
11.Belfín Karel ml.Šimanovský Marek-6-7512-72356
12.Nedoma LukášMandák Pavel-8-7-5  0357
13.Koval JanMandák Lukáš-8-675-82358
14.Kesman KarelŠimanovský Robert-3-9-9  0359
15.Nedoma Lukᚊimanovský Marek8-7-8-10 13510
16.Koval JanMandák Pavel-86-12  12  
17.Kesman KarelMandák Lukáš         
18.Belfín Karel ml.Šimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koval Jan12Šimanovský Marek31
Kesman Karel12Mandák Pavel30
Belfín Karel ml.03Mandák Lukáš21
Nedoma Lukáš22Šimanovský Robert12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8426:261TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
Hes Vladimír
Bauer Pavel
 
 
5-10-9993210
2.Šteffel Radek
Němec Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Němec JosefBauer Pavel812-8-8-92321
4.Písařík ZdeněkHes Vladimír41011  3031
5.Šteffel RadekOliva Petr78-94 3141
6.Mráz VáclavWO    3051
7.Písařík ZdeněkBauer Pavel26-59 3161
8.Šteffel RadekHes Vladimír784  3071
9.Mráz VáclavOliva Petr588  3081
10.Němec JosefWO    3091
11.Šteffel RadekBauer Pavel-99109 31101
12.Mráz VáclavHes Vladimír         
13.Němec JosefOliva Petr         
14.Písařík Zdeněk         
15.Mráz VáclavBauer Pavel         
16.Němec JosefHes Vladimír         
17.Písařík ZdeněkOliva Petr         
18.Šteffel Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Němec Josef01Bauer Pavel12
Písařík Zdeněk20Hes Vladimír02
Šteffel Radek30Oliva Petr02
Mráz Václav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33432:499TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Helus Jaroslav
Brant František
 
 
8-9-6993210
2.Syrový Václav
Kuneš Václav
 
 
Vohradský Jiří
Dolejš Pavel
 
 
-8-9-7  0311
3.Kuneš VáclavBrant František-6-96-3 1312
4.Stróž VladimírHelus Jaroslav-47-11-7 1313
5.Syrový VáclavDolejš Pavel-7-109-7 1314
6.Glatz KarelVohradský Jiří-7-10-9  0315
7.Stróž VladimírBrant František-8-5-7  0316
8.Syrový VáclavHelus Jaroslav810-13-8-62317
9.Glatz KarelDolejš Pavel8-746 3127
10.Kuneš VáclavVohradský Jiří-6-8-8  0328
11.Syrový VáclavBrant František-811-8-6 1329
12.Glatz KarelHelus Jaroslav4610  3039
13.Kuneš VáclavDolejš Pavel-676-5-323310
14.Stróž VladimírVohradský Jiří         
15.Glatz KarelBrant František         
16.Kuneš VáclavHelus Jaroslav         
17.Stróž VladimírDolejš Pavel         
18.Syrový VáclavVohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuneš Václav03Brant František30
Stróž Vladimír02Helus Jaroslav21
Syrový Václav03Dolejš Pavel21
Glatz Karel21Vohradský Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
Stanček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11440:317TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
Fuchs Martin
Islomov Mukhammadjon
 
 
8103  3010
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Šleis Petr
Baksa Zdeněk
 
 
786  3020
3.Stanček MartinBaksa Zdeněk67-58 3130
4.Hlavatý PetrŠleis Petr5-5-8-12 1331
5.Plassová JanaIslomov Mukhammadjon776  3041
6.Jankulík MartinFuchs Martin737  3051
7.Hlavatý PetrBaksa Zdeněk783  3061
8.Plassová JanaŠleis Petr-9-88-9 1362
9.Jankulík MartinIslomov Mukhammadjon-81511 3172
10.Stanček MartinFuchs Martin366  3082
11.Plassová JanaBaksa Zdeněk-7274 3192
12.Jankulík MartinŠleis Petr-9-594432102
13.Stanček MartinIslomov Mukhammadjon         
14.Hlavatý PetrFuchs Martin         
15.Jankulík MartinBaksa Zdeněk         
16.Stanček MartinŠleis Petr         
17.Hlavatý PetrIslomov Mukhammadjon         
18.Plassová JanaFuchs Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stanček Martin20Baksa Zdeněk03
Hlavatý Petr11Šleis Petr21
Plassová Jana21Islomov Mukhammadjon02
Jankulík Martin30Fuchs Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30327:401TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Josef
Tochor Jiří
 
 
Hromádko Pavel
Kočka Pavel
 
 
-5-9-11  0301
2.Jandečka Jiří
Dufek Jan
 
 
Beneš Jaroslav
Úškrt Antonín
 
 
-97-8-6 1302
3.Svoboda JosefHromádko Pavel-7-6-8  0303
4.Tochor JiříKočka Pavel10-9-811-92304
5.Jandečka JiříBeneš Jaroslav-7-6-8  0305
6.Dufek JanÚškrt Antonín8-9-11-7 1306
7.Tochor JiříHromádko Pavel-8-9-6  0307
8.Jandečka JiříKočka Pavel-7-7-8  0308
9.Dufek JanBeneš Jaroslav-69-89-52309
10.Svoboda JosefÚškrt Antonín-96-95-1123010
11.Jandečka JiříHromádko Pavel         
12.Dufek JanKočka Pavel         
13.Svoboda JosefBeneš Jaroslav         
14.Tochor JiříÚškrt Antonín         
15.Dufek JanHromádko Pavel         
16.Svoboda JosefKočka Pavel         
17.Tochor JiříBeneš Jaroslav         
18.Jandečka JiříÚškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svoboda Josef02Hromádko Pavel20
Tochor Jiří02Kočka Pavel20
Jandečka Jiří02Beneš Jaroslav20
Dufek Jan02Úškrt Antonín20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy