Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7390:240TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
Janovec Jiří st.
Duffek Miroslav
 
 
87-97 3110
2.Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Strakoš MilanDuffek Miroslav-87-9983230
4.Nový RadekNovák Petr989  3040
5.Strakoš MiroslavJanovec Jiří st.9-978 3150
6.Ševčík JiříWO    3060
7.Nový RadekDuffek Miroslav98-97 3170
8.Strakoš MiroslavNovák Petr767  3080
9.Ševčík JiříJanovec Jiří st.8-99-763290
10.Strakoš MilanWO    30100
11.Strakoš MiroslavDuffek Miroslav         
12.Ševčík JiříNovák Petr         
13.Strakoš MilanJanovec Jiří st.         
14.Nový Radek         
15.Ševčík JiříDuffek Miroslav         
16.Strakoš MilanNovák Petr         
17.Nový RadekJanovec Jiří st.         
18.Strakoš Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Strakoš Milan10Duffek Miroslav02
Nový Radek20Novák Petr02
Strakoš Miroslav20Janovec Jiří st.02
Ševčík Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10418:308TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Lukáš
Šmíd Martin
 
 
Vacíková Pavlína
Šleis Petr
 
 
866  3010
2.Dobiáš Jan
Jehlíková Petra
 
 
Islomov Mukhammadjon
Fuchs Martin
 
 
-9367 3120
3.Svoboda LukášFuchs Martin39-58 3130
4.Dobiáš JanŠleis Petr118-9-6-52331
5.Šmíd MartinVacíková Pavlína235  3041
6.Jehlíková PetraIslomov Mukhammadjon286  3051
7.Dobiáš JanFuchs Martin8108  3061
8.Šmíd MartinŠleis Petr439  3071
9.Jehlíková PetraVacíková Pavlína373  3081
10.Svoboda LukášIslomov Mukhammadjon328  3091
11.Šmíd JosefFuchs Martin-3-12-4  0392
12.Jehlíková PetraŠleis Petr11-7-16932102
13.Svoboda LukášVacíková Pavlína326  30  
14.Dobiáš JanIslomov Mukhammadjon         
15.Jehlíková PetraFuchs Martin         
16.Svoboda Lukᚊleis Petr         
17.Dobiáš JanVacíková Pavlína         
18.Šmíd JosefIslomov Mukhammadjon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Lukáš20Fuchs Martin12
Dobiáš Jan11Šleis Petr12
Šmíd Martin20Vacíková Pavlína02
Jehlíková Petra30Islomov Mukhammadjon02
Šmíd Josef01   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:32240:418TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
Sedláček Štěpán
Urbanec Matěj
 
 
-9-4-9  0301
2.
 
 
Helus Jaroslav
Brant František
 
 
WO    0302
3.Dufek JanSedláček Štěpán-10-59-7 1303
4.Urbanec MatějWO    0304
5.Tochor JiříHelus Jaroslav9-6-7-2 1305
6.Kociánová DanaBrant František-5-2-9  0306
7.Sedláček ŠtěpánWO    0307
8.Tochor JiříUrbanec Matěj-6-109-8 1308
9.Kociánová DanaHelus Jaroslav108-14-893218
10.Dufek JanBrant František-9-8-5  0319
11.Tochor JiříSedláček Štěpán-104-5-4 13110
12.Kociánová DanaUrbanec Matěj         
13.Dufek JanHelus Jaroslav         
14.Brant František         
15.Kociánová DanaSedláček Štěpán         
16.Dufek JanUrbanec Matěj         
17.Helus Jaroslav         
18.Tochor JiříBrant František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dufek Jan02Sedláček Štěpán20
Tochor Jiří03Urbanec Matěj10
Kociánová Dana11Helus Jaroslav11
   Brant František20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2347:148TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Mandík Karel st.
Valečka Josef
 
 
437  3010
2.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Stanček MartinValečka Josef468  3030
4.Plassová JanaMandík Karel st.379  3040
5.Hlavatý PetrBauer Ondřej-8965 3150
6.Jankulík MartinWO    3060
7.Plassová JanaValečka Josef657  3070
8.Hlavatý PetrMandík Karel st.457  3080
9.Jankulík MartinBauer Ondřej7-968 3190
10.Stanček MartinWO    30100
11.Hlavatý PetrValečka Josef         
12.Jankulík MartinMandík Karel st.         
13.Stanček MartinBauer Ondřej         
14.Plassová Jana         
15.Jankulík MartinValečka Josef         
16.Stanček MartinMandík Karel st.         
17.Plassová JanaBauer Ondřej         
18.Hlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stanček Martin10Valečka Josef02
Plassová Jana20Mandík Karel st.02
Hlavatý Petr20Bauer Ondřej02
Jankulík Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20521:455SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Mirvald Jan
Vítek David
 
 
897  3010
2.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
8-9-7-9 1311
3.Syrový VáclavVítek Petr5-2105 3121
4.Glatz KarelMilfort Jiří st.-9-4-8  0322
5.Kuneš VáclavMirvald Jan886  3032
6.Stróž VladimírVítek David1226  3042
7.Glatz KarelVítek Petr-7-69-8 1343
8.Kuneš VáclavMilfort Jiří st.91011  3053
9.Stróž VladimírMirvald Jan54-34 3163
10.Syrový VáclavVítek David3-10-9863273
11.Kuneš VáclavVítek Petr53-3-6-62374
12.Stróž VladimírMilfort Jiří st.-8-7-8  0375
13.Syrový VáclavMirvald Jan62-107 3185
14.Glatz KarelVítek David699  3095
15.Stróž VladimírVítek Petr5810  30105
16.Syrový VáclavMilfort Jiří st.         
17.Glatz KarelMirvald Jan         
18.Kuneš VáclavVítek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Václav30Vítek Petr22
Glatz Karel12Milfort Jiří st.21
Kuneš Václav21Mirvald Jan03
Stróž Vladimír31Vítek David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:23514:484TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herzer Jan
Mráz Václav
 
 
Hnojská Andrea
Koval Lukáš
 
 
98-97 3110
2.Šteffel Radek
Písařík Zdeněk
 
 
Nedoma Lukáš
Belfín Karel ml.
 
 
-5-7-9  0311
3.Mráz VáclavNedoma Lukáš876  3021
4.Herzer JanHnojská Andrea-9-9-6  0322
5.Písařík ZdeněkBelfín Karel ml.95-68 3132
6.Šteffel RadekKoval Lukáš867  3042
7.Herzer JanNedoma Lukáš9-911-683252
8.Písařík ZdeněkHnojská Andrea-4-6-2  0353
9.Šteffel RadekBelfín Karel ml.659  3063
10.Mráz VáclavKoval Lukáš784  3073
11.Písařík ZdeněkNedoma Lukáš-10-8-9  0374
12.Šteffel RadekHnojská Andrea-1189-7123284
13.Mráz VáclavBelfín Karel ml.-4-57-11 1385
14.Herzer JanKoval Lukáš78-8-873295
15.Šteffel RadekNedoma Lukáš616  30105
16.Mráz VáclavHnojská Andrea         
17.Herzer JanBelfín Karel ml.         
18.Písařík ZdeněkKoval Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Václav21Nedoma Lukáš13
Herzer Jan21Hnojská Andrea21
Písařík Zdeněk12Belfín Karel ml.12
Šteffel Radek40Koval Lukáš03
Počet diváků: 33557

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy