Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34616:623TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herzer Jan
Mráz Václav
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
68-68 3110
2.Písařík Zdeněk
Šteffel Radek
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
9-853 3120
3.Mráz VáclavMandák Pavel-87-8-5 1321
4.Herzer JanŠimanovský Marek-1210-77-92322
5.Písařík ZdeněkMandák Lukáš-6-9-11  0323
6.Šteffel RadekŠimanovský Robert782  3033
7.Herzer JanMandák Pavel-4-6-8  0334
8.Písařík ZdeněkŠimanovský Marek-2-2-8  0335
9.Šteffel RadekMandák Lukáš276  3045
10.Mráz VáclavŠimanovský Robert-64710 3155
11.Písařík ZdeněkMandák Pavel-2-49-8 1356
12.Šteffel RadekŠimanovský Marek127-910 3166
13.Mráz VáclavMandák Lukáš-9-8-4  0367
14.Herzer JanŠimanovský Robert78-811 3177
15.Šteffel RadekMandák Pavel7-13-10343287
16.Mráz VáclavŠimanovský Marek6-98-793297
17.Herzer JanMandák Lukáš-4-3-4  0398
18.Písařík ZdeněkŠimanovský Robert6-788 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Václav22Mandák Pavel31
Herzer Jan13Šimanovský Marek22
Písařík Zdeněk13Mandák Lukáš31
Šteffel Radek40Šimanovský Robert04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SK PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36639:635TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
Stach Jiří
Bohdan Petr
 
 
-7-108-9 1301
2.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
-8-105-9 1302
3.Syrový VáclavStach Petr8-529 3112
4.Kuneš VáclavBalek Jan852  3022
5.Stróž VladimírBohdan Petr-9-89563232
6.Glatz KarelStach Jiří-96109 3142
7.Kuneš VáclavStach Petr-81189 3152
8.Stróž VladimírBalek Jan95-99 3162
9.Glatz KarelBohdan Petr-987-5-62363
10.Syrový VáclavStach Jiří-94-5-8 1364
11.Stróž VladimírStach Petr117-8-5-82365
12.Glatz KarelBalek Jan8-9-11-7 1366
13.Syrový VáclavBohdan Petr-8-1412-11 1367
14.Kuneš VáclavStach Jiří-4-6-8  0368
15.Glatz KarelStach Petr109-8-8-82369
16.Syrový VáclavBalek Jan-9-645-823610
17.Kuneš VáclavBohdan Petr         
18.Stróž VladimírStach Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Václav13Stach Petr22
Kuneš Václav21Balek Jan22
Stróž Vladimír21Bohdan Petr21
Glatz Karel13Stach Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21565:506KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítovec Miroslav
Leipelt Lukáš
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
9-483 3110
2.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Jankulík Martin
Stanček Martin
 
 
107-8-553220
3.Vítovec MiroslavStanček Martin95-99 3130
4.Milfort Jiří st.Jankulík Martin6-14-9783240
5.Vítek PetrPlassová Jana4-117-633250
6.Leipelt LukášHlavatý Petr1086  3060
7.Milfort Jiří st.Stanček Martin-9-91410-112361
8.Vítek PetrJankulík Martin11-7-11-9 1362
9.Leipelt LukášPlassová Jana886  3072
10.Vítovec MiroslavHlavatý Petr5149  3082
11.Vítek PetrStanček Martin-4-9-6  0383
12.Leipelt LukášJankulík Martin-5-557-72384
13.Vítovec MiroslavPlassová Jana7-769 3194
14.Milfort Jiří st.Hlavatý Petr894  30104
15.Leipelt LukášStanček Martin         
16.Vítovec MiroslavJankulík Martin         
17.Milfort Jiří st.Plassová Jana         
18.Vítek PetrHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítovec Miroslav30Stanček Martin21
Milfort Jiří st.21Jankulík Martin21
Vítek Petr12Plassová Jana03
Leipelt Lukáš21Hlavatý Petr03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:216KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
910-9-693210
2.Belfín Karel ml.
Kesman Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Nedoma LukášTochor Jiří3116  3030
4.Belfín Karel ml.Dufek Jan798  3040
5.Kesman KarelKociánová Dana4-985 3150
6.Koval LukášWO    3060
7.Belfín Karel ml.Tochor Jiří679  3070
8.Kesman KarelDufek Jan849  3080
9.Koval LukášKociánová Dana-99-56143290
10.Nedoma LukášWO    30100
11.Kesman KarelTochor Jiří         
12.Koval LukášDufek Jan         
13.Nedoma LukášKociánová Dana         
14.Belfín Karel ml.         
15.Koval LukášTochor Jiří         
16.Nedoma LukášDufek Jan         
17.Belfín Karel ml.Kociánová Dana         
18.Kesman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nedoma Lukáš10Tochor Jiří02
Belfín Karel ml.20Dufek Jan02
Kesman Karel20Kociánová Dana02
Koval Lukáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12454:281TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Jiří
Dolejš Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Helus Jaroslav
Umner Filip
 
 
Jung Milan
Dobiáš Jan
 
 
-9-1131573220
3.Helus JaroslavSvoboda Lukáš931  3030
4.Umner FilipJung Milan-96118 3140
5.Vohradský JiříDobiáš Jan8-866 3150
6.Dolejš PavelWO    3060
7.Umner FilipSvoboda Lukáš-263-663270
8.Vohradský JiříJung Milan4-79-6-62371
9.Dolejš PavelDobiáš Jan-8787 3181
10.Helus JaroslavWO    3091
11.Vohradský JiříSvoboda Lukáš-126-103132101
12.Dolejš PavelJung Milan         
13.Helus JaroslavDobiáš Jan         
14.Umner Filip         
15.Dolejš PavelSvoboda Lukáš         
16.Helus JaroslavJung Milan         
17.Umner FilipDobiáš Jan         
18.Vohradský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Helus Jaroslav10Svoboda Lukáš03
Umner Filip20Jung Milan11
Vohradský Jiří21Dobiáš Jan02
Dolejš Pavel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:35486:566TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliva Petr
Bauer Pavel
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
8-511-6-82301
2.Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
9874 40  
3.Bauer PavelStrakoš Miroslav9-9-4-6 1302
4.Hes VladimírNový Radek999  3012
5.Mandík KarelStrakoš Milan ml.6-679 3122
6.Oliva PetrŠevčík Jiří-66-6-7 1323
7.Hes VladimírStrakoš Miroslav-5-4-6  0324
8.Mandík KarelNový Radek78-66 3134
9.Oliva PetrStrakoš Milan ml.7-108-6-32335
10.Bauer PavelŠevčík Jiří-5-7-8  0336
11.Mandík KarelStrakoš Miroslav-10-6-10  0337
12.Oliva PetrNový Radek-6-1-8  0338
13.Bauer PavelStrakoš Milan ml.9-957 3148
14.Hes VladimírŠevčík Jiří9-9-8993258
15.Oliva PetrStrakoš Miroslav6-6-5-7 1359
16.Bauer PavelNový Radek-85-7-8 13510
17.Hes VladimírStrakoš Milan ml.7    10  
18.Mandík KarelŠevčík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bauer Pavel13Strakoš Miroslav40
Hes Vladimír21Nový Radek22
Mandík Karel21Strakoš Milan ml.12
Oliva Petr04Ševčík Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31293:402TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gardaš Josef
Baksa Karel
 
 
Látka Jan
Beneš Jaroslav
 
 
-67-10-7 1301
2.Šleis Petr
Konrady Vladimír
 
 
Kočka Pavel
Úškrt Antonín
 
 
-77-59-22302
3.Baksa KarelLátka Jan-2-3-8  0303
4.Konrady VladimírKočka Pavel-4-7-10  0304
5.Šleis PetrBeneš Jaroslav-6-7-4  0305
6.Gardaš JosefÚškrt Antonín-8777 3115
7.Konrady VladimírLátka Jan-4-6-9  0316
8.Šleis PetrKočka Pavel-8-37-8 1317
9.Gardaš JosefBeneš Jaroslav-5-4-9  0318
10.Baksa KarelÚškrt Antonín-74-83-102319
11.Šleis PetrLátka Jan-5-9-3  03110
12.Gardaš JosefKočka Pavel         
13.Baksa KarelBeneš Jaroslav         
14.Konrady VladimírÚškrt Antonín         
15.Gardaš JosefLátka Jan         
16.Baksa KarelKočka Pavel         
17.Konrady VladimírBeneš Jaroslav         
18.Šleis PetrÚškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baksa Karel02Látka Jan30
Konrady Vladimír02Kočka Pavel20
Šleis Petr03Beneš Jaroslav20
Gardaš Josef11Úškrt Antonín11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy