Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33613:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janovec Jiří st.
Kočka Pavel
 
 
Nový Radek
Strakoš Miroslav
 
 
-9-9-8  0301
2.Hromádko Pavel
Úškrt Antonín
 
 
Ševčík Jiří
Strakoš Milan
 
 
562  3011
3.Hromádko PavelStrakoš Miroslav55-7-8-82312
4.Janovec Jiří st.Nový Radek69-5-4-122313
5.Úškrt AntonínStrakoš Milan-9-7-8  0314
6.Kočka PavelŠevčík Jiří68-6-1343224
7.Janovec Jiří st.Strakoš Miroslav-3-9-6  0325
8.Úškrt AntonínNový Radek-8-7-4  0326
9.Kočka PavelStrakoš Milan-9545 3136
10.Hromádko PavelŠevčík Jiří547  3046
11.Úškrt AntonínStrakoš Miroslav-7-7-8  0347
12.Kočka PavelNový Radek649  3057
13.Hromádko PavelStrakoš Milan4-8-8493267
14.Janovec Jiří st.Ševčík Jiří-5-9-12  0368
15.Kočka PavelStrakoš Miroslav17-934 3178
16.Hromádko PavelNový Radek477  3088
17.Janovec Jiří st.Strakoš Milan-2-78-10 1389
18.Beneš JaroslavŠevčík Jiří1176  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromádko Pavel31Strakoš Miroslav31
Janovec Jiří st.04Nový Radek22
Úškrt Antonín03Strakoš Milan22
Kočka Pavel40Ševčík Jiří13
Beneš Jaroslav10   
Počet diváků: 46374



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:100:30158:332TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gardaš Josef
Šobr Karel
 
 
Šmíd Martin
Svoboda Lukáš
 
 
-2-9-1  0301
2.Fuchs Martin
Baksa Karel
 
 
Dobiáš Jan
Jehlíková Petra
 
 
-3-4-6  0302
3.Baksa KarelJehlíková Petra-6-6-8  0303
4.Gardaš JosefDobiáš Jan-4-6-3  0304
5.Šobr KarelŠmíd Martin-4-5-3  0305
6.Fuchs MartinSvoboda Lukáš-9-3-11  0306
7.Gardaš JosefJehlíková Petra-3-5-2  0307
8.Šobr KarelDobiáš Jan-6-5-1  0308
9.Fuchs MartinŠmíd Martin-7-7-8  0309
10.Baksa KarelSvoboda Lukáš-7-7-7  03010
11.Šobr KarelJehlíková Petra         
12.Fuchs MartinDobiáš Jan         
13.Baksa KarelŠmíd Martin         
14.Gardaš JosefSvoboda Lukáš         
15.Fuchs MartinJehlíková Petra         
16.Baksa KarelDobiáš Jan         
17.Gardaš JosefŠmíd Martin         
18.Šobr KarelSvoboda Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baksa Karel02Jehlíková Petra20
Gardaš Josef02Dobiáš Jan20
Šobr Karel02Šmíd Martin20
Fuchs Martin02Svoboda Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:247TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Tochor Jiří
Jandečka Jindřich
 
 
-9867 3110
2.Hrubý Petr
Umner Filip
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
7-856 3120
3.Umner FilipTochor Jiří786  3030
4.Brant FrantišekJandečka Jindřich756  3040
5.Vohradský JiříKociánová Dana937  3050
6.Hrubý PetrHlavatá Jana7-1065 3160
7.Brant FrantišekTochor Jiří7-964 3170
8.Vohradský JiříJandečka Jindřich749  3080
9.Hrubý PetrKociánová Dana-8487 3190
10.Umner FilipHlavatá Jana875  30100
11.Vohradský JiříTochor Jiří         
12.Hrubý PetrJandečka Jindřich         
13.Umner FilipKociánová Dana         
14.Brant FrantišekHlavatá Jana         
15.Hrubý PetrTochor Jiří         
16.Umner FilipJandečka Jindřich         
17.Brant FrantišekKociánová Dana         
18.Vohradský JiříHlavatá Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Umner Filip20Tochor Jiří02
Brant František20Jandečka Jindřich02
Vohradský Jiří20Kociánová Dana02
Hrubý Petr20Hlavatá Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StankovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30256:388TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Hes Vladimír
 
 
Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
9-108-6-72301
2.Oliva Petr
Mandík Karel st.
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
-10-87-13 1302
3.Bauer PavelStanček Martin-7-10-8  0303
4.Oliva PetrJankulík MartinWO    0304
5.Hes VladimírPlassová Jana9-10-8-9 1305
6.Mandík Karel st.Hlavatý Petr-7-3-7  0306
7.Oliva PetrStanček MartinWO    0307
8.Hes VladimírJankulík Martin8-9-98-102308
9.Mandík Karel st.Plassová Jana-7-6-6  0309
10.Bauer PavelHlavatý Petr-8-7-5  03010
11.Hes VladimírStanček Martin         
12.Mandík Karel st.Jankulík Martin         
13.Bauer PavelPlassová Jana         
14.Oliva PetrHlavatý Petr         
15.Mandík Karel st.Stanček Martin         
16.Bauer PavelJankulík Martin         
17.Oliva PetrPlassová Jana         
18.Hes VladimírHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Pavel02Stanček Martin10
Hes Vladimír02Jankulík Martin10
Mandík Karel st.02Plassová Jana20
   Hlavatý Petr20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:32655:518nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
Syrový Václav
 
 
WO    3010
2.Oroš Karel
Mirvald Jan
 
 
Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
-55-5593220
3.Milfort Jiří st.Syrový Václav3-91113 3130
4.Mirvald JanStróž Vladimír-5-95-7 1331
5.Oroš KarelGlatz Karel10-9-8983241
6.Vítek PetrWO    3051
7.Mirvald JanSyrový Václav-3-6-9  0352
8.Oroš KarelStróž Vladimír9-9-9-9 1353
9.Vítek PetrGlatz Karel-88-8-8 1354
10.Milfort Jiří st.WO    3064
11.Oroš KarelSyrový Václav-3-99-9 1365
12.Vítek PetrStróž Vladimír89-9-9-92366
13.Milfort Jiří st.Glatz Karel468  3076
14.Mirvald JanWO    3086
15.Vítek PetrSyrový Václav-99-99-92387
16.Milfort Jiří st.Stróž Vladimír-99-8-8 1388
17.Mirvald JanGlatz Karel-8-9-9  0389
18.Oroš KarelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Milfort Jiří st.21Syrový Václav31
Mirvald Jan03Stróž Vladimír40
Oroš Karel12Glatz Karel22
Vítek Petr03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29681:605KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Herzer Jan
Němec Josef
 
 
657  3010
2.Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
Písařík Zdeněk
Mráz Václav
 
 
-45-46-72311
3.Nedoma LukášMráz Václav8-1086 3121
4.Kesman KarelNěmec Josef-795-7-92322
5.Koval LukášPísařík Zdeněk-3-79-2 1323
6.Belfín Karel ml.Herzer Jan3-10-14-13 1324
7.Kesman KarelMráz Václav-13-9-8  0325
8.Koval LukášNěmec Josef5-748 3135
9.Belfín Karel ml.Písařík Zdeněk586  3045
10.Nedoma LukášHerzer Jan-7-105-12 1346
11.Koval LukášMráz Václav78-115 3156
12.Belfín Karel ml.Němec Josef834  3066
13.Nedoma LukášPísařík Zdeněk769  3076
14.Kesman KarelHerzer Jan-10-935103286
15.Belfín Karel ml.Mráz Václav-43-9-11 1387
16.Nedoma LukášNěmec Josef5117  3097
17.Kesman KarelPísařík Zdeněk-1097-6-52398
18.Koval LukášHerzer Jan998  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedoma Lukáš31Mráz Václav22
Kesman Karel13Němec Josef13
Koval Lukáš31Písařík Zdeněk22
Belfín Karel ml.22Herzer Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy