Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Soko KdynělRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30167:254TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
Mandák Lukáš
Šimanovský Marek
 
 
-3-9-6  0301
2.
 
 
Šimanovský Robert
Mandák Pavel
 
 
WOWOWO  0302
3.Tochor JiříŠimanovský Marek7-6-9-7 1303
4.Mandák PavelWOWOWO  0304
5.Dufek JanMandák Lukáš-8-6-8  0305
6.Kociánová DanaŠimanovský Robert-5-7-6  0306
7.Šimanovský MarekWOWOWO  0307
8.Dufek JanMandák Pavel-10-56-5 1308
9.Kociánová DanaMandák Lukáš-9-3-5  0309
10.Tochor JiříŠimanovský Robert-7-59-5 13010
11.Dufek JanŠimanovský Marek         
12.Kociánová DanaMandák Pavel         
13.Tochor JiříMandák Lukáš         
14.Šimanovský Robert         
15.Kociánová DanaŠimanovský Marek         
16.Tochor JiříMandák Pavel         
17.Mandák Lukáš         
18.Dufek JanŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tochor Jiří02Šimanovský Marek10
Dufek Jan02Mandák Pavel10
Kociánová Dana02Mandák Lukáš20
   Šimanovský Robert20
WO03WO30
Počet diváků: 36880



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:24616:534TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Stach Jiří
Sládek Jaroslav
 
 
6-8-107-72301
2.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
-56-9-9 1302
3.Stanček MartinStach Jiří-1434-7-52303
4.Hlavatý PetrStach Petr-12-69-8 1304
5.Plassová JanaBalek Jan-6-96883214
6.Jankulík MartinSládek Jaroslav68-66 3124
7.Hlavatý PetrStach Jiří86-1113 3134
8.Plassová JanaStach Petr-107212 3144
9.Jankulík MartinBalek Jan71114  3054
10.Stanček MartinSládek Jaroslav676  3064
11.Plassová JanaStach Jiří13-6-733274
12.Jankulík MartinStach Petr54-99 3184
13.Stanček MartinBalek Jan578  3094
14.Hlavatý PetrSládek Jaroslav11-5-6-9 1395
15.Jankulík MartinStach Jiří11-796 31105
16.Stanček MartinStach Petr         
17.Hlavatý PetrBalek Jan         
18.Plassová JanaSládek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stanček Martin21Stach Jiří13
Hlavatý Petr12Stach Petr12
Plassová Jana30Balek Jan03
Jankulík Martin40Sládek Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28570:548SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Kabourek Miroslav
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
1089  3010
2.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Šmíd Martin
Svoboda Lukáš
 
 
689  3020
3.Kabourek MiroslavŠmíd Martin-4-5-3  0321
4.Glatz KarelJung Milan499  3031
5.Kuneš VáclavSvoboda Lukáš-7-8-9  0332
6.Stróž VladimírDobiáš Jan764  3042
7.Glatz KarelŠmíd Martin6-2-7-6 1343
8.Kuneš VáclavJung Milan459  3053
9.Stróž VladimírSvoboda Lukáš-94127 3163
10.Kabourek MiroslavDobiáš Jan-6-547-82364
11.Kuneš VáclavŠmíd Martin-6-7-8  0365
12.Stróž VladimírJung Milan-8793 3175
13.Kabourek MiroslavSvoboda Lukáš-66-610-72376
14.Glatz KarelDobiáš Jan-8564 3186
15.Stróž VladimírŠmíd Martin-9-8-6  0387
16.Kabourek MiroslavJung Milan-4-6-6  0388
17.Glatz KarelSvoboda Lukáš696  3098
18.Kuneš VáclavDobiáš Jan-6967 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kabourek Miroslav04Šmíd Martin40
Glatz Karel31Jung Milan13
Kuneš Václav22Svoboda Lukáš22
Stróž Vladimír31Dobiáš Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Horšovský Týn, Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11389:297TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteffel Radek
Písařík Zdeněk
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
568  3010
2.Mráz Václav
Herzer Jan
 
 
Strakoš Milan
Pejsar Jiří ml.
 
 
567  3020
3.Mráz VáclavStrakoš Miroslav89-8-1073230
4.Herzer JanNový Radek-1089-563240
5.Písařík ZdeněkStrakoš Milan349  3050
6.Šteffel RadekPejsar Jiří ml.122  3060
7.Herzer JanStrakoš Miroslav-5-5-7  0361
8.Písařík ZdeněkNový Radek8-987 3171
9.Šteffel RadekStrakoš Milan679  3081
10.Mráz VáclavPejsar Jiří ml.623  3091
11.Písařík ZdeněkStrakoš MiroslavWO    0392
12.Šteffel RadekNový Radek535  30102
13.Mráz VáclavStrakoš Milan96-37 31  
14.Herzer JanPejsar Jiří ml.         
15.Šteffel RadekStrakoš Miroslav         
16.Mráz VáclavNový Radek         
17.Herzer JanStrakoš Milan         
18.Písařík ZdeněkPejsar Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mráz Václav20Strakoš Miroslav11
Herzer Jan11Nový Radek03
Písařík Zdeněk20Strakoš Milan02
Šteffel Radek30Pejsar Jiří ml.02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17520:451TJ Sokol Staňkov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hes Vladimír
Mandík Karel
 
 
Baštář Vratislav
Beneš Jaroslav
 
 
7811  3010
2.Bauer Pavel
Oliva Petr
 
 
Hromádko Pavel
Úškrt Antonín
 
 
125-64 3120
3.Mandík KarelHromádko Pavel7-9-98-72321
4.Bauer PavelBeneš Jaroslav-6-78-8 1322
5.Oliva PetrBaštář Vratislav1042  3032
6.Hes VladimírÚškrt Antonín667  3042
7.Bauer PavelHromádko Pavel99-7-7-52343
8.Oliva PetrBeneš Jaroslav61110  3053
9.Hes VladimírBaštář Vratislav6-67-763263
10.Mandík KarelÚškrt Antonín3-6-56103273
11.Oliva PetrHromádko Pavel-7-47-8 1374
12.Hes VladimírBeneš Jaroslav987  3084
13.Mandík KarelBaštář Radek979  3094
14.Bauer PavelÚškrt Antonín776  30104
15.Hes VladimírHromádko Pavel         
16.Mandík KarelBeneš Jaroslav         
17.Bauer PavelBaštář Radek         
18.Oliva PetrÚškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandík Karel21Hromádko Pavel30
Bauer Pavel12Beneš Jaroslav12
Oliva Petr21Baštář Vratislav02
Hes Vladimír30Úškrt Antonín03
   Baštář Radek01
Počet diváků: 19286



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2352:187TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Fuchs Martin
Islomov Mukhammadjon
 
 
4102  3010
2.Umner Filip
Hrubý Petr
 
 
Šleis Petr
Baksa Zdeněk
 
 
846  3020
3.Hrubý PetrFuchs Martin345  3030
4.Umner FilipŠleis Petr5106  3040
5.Vohradský JiříBaksa Zdeněk6-108-923250
6.Brant FrantišekIslomov Mukhammadjon3106  3060
7.Umner FilipFuchs Martin687  3070
8.Vohradský JiříŠleis Petr363  3080
9.Brant FrantišekBaksa Zdeněk434  3090
10.Hrubý PetrIslomov Mukhammadjon783  30100
11.Vohradský JiříFuchs Martin483  30  
12.Brant FrantišekŠleis Petr         
13.Hrubý PetrBaksa Zdeněk         
14.Umner FilipIslomov Mukhammadjon         
15.Brant FrantišekFuchs Martin         
16.Hrubý PetrŠleis Petr         
17.Umner FilipBaksa Zdeněk         
18.Vohradský JiříIslomov Mukhammadjon         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubý Petr20Fuchs Martin02
Umner Filip20Šleis Petr02
Vohradský Jiří20Baksa Zdeněk02
Brant František20Islomov Mukhammadjon02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy