Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Spálené PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15500:399TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Petr
Balek Jan
 
 
Vohradský Jiří
Urbanec Matěj
 
 
6-767 3110
2.Stach Jiří
Sládek Jaroslav
 
 
Vachovec Jan
Hrubý Petr
 
 
286  3020
3.Stach JiříVohradský Jiří3-8-10-8 1321
4.Balek JanVachovec Jan244  3031
5.Sládek JaroslavHrubý Petr67-5-463241
6.Stach PetrUrbanec Matěj745  3051
7.Balek JanVohradský Jiří8-3-8-8 1352
8.Sládek JaroslavVachovec Jan64-124 3162
9.Stach PetrHrubý Petr119-8-7103272
10.Stach JiříUrbanec Matěj1058  3082
11.Sládek JaroslavVohradský Jiří7-98-8-82383
12.Stach PetrVachovec Jan4129  3093
13.Stach JiříHrubý Petr12128  30103
14.Balek JanUrbanec Matěj         
15.Stach PetrVohradský Jiří         
16.Stach JiříVachovec Jan         
17.Balek JanHrubý Petr         
18.Sládek JaroslavUrbanec Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Jiří21Vohradský Jiří30
Balek Jan11Vachovec Jan03
Sládek Jaroslav21Hrubý Petr03
Stach Petr30Urbanec Matěj02
Počet diváků: 31663



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352-malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:00:00:0nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Šimanovský Robert
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.         
4.         
5.         
6.         
7.         
8.         
9.         
10.         
11.         
12.         
13.         
14.         
15.         
16.         
17.         
18.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32594:578nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konrady Vladimír
Baksa Zdeněk
 
 
Oroš Karel
Mirvald Jan
 
 
-7-7-1  0301
2.Šleis Petr
Hořan Milan
 
 
Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
-7-98-8 1302
3.Baksa ZdeněkVítek Petr-8-8-5  0303
4.Konrady VladimírMilfort Jiří st.-3-9-10  0304
5.Šleis PetrOroš Karel-811012 3114
6.Hořan MilanMirvald Jan765  3024
7.Konrady VladimírVítek Petr8-511-9-12325
8.Šleis PetrMilfort Jiří st.487  3035
9.Hořan MilanOroš Karel469  3045
10.Baksa ZdeněkMirvald Jan-8-6-9  0346
11.Šleis PetrVítek Petr67-9-953256
12.Hořan MilanMilfort Jiří st.11-7-10-11 1357
13.Baksa ZdeněkOroš Karel-7-4-9  0358
14.Konrady VladimírMirvald Jan746  3068
15.Hořan MilanVítek Petr775  3078
16.Baksa ZdeněkMilfort Jiří st.6-4-7-9 1379
17.Konrady VladimírOroš Karel986  3089
18.Šleis PetrMirvald Jan-82-98123299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Baksa Zdeněk04Vítek Petr22
Konrady Vladimír22Milfort Jiří st.31
Šleis Petr40Oroš Karel13
Hořan Milan31Mirvald Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34705:665TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Koval Lukáš
Nedoma Lukáš
 
 
119-59 3110
2.Beneš Jaroslav
Kočka Pavel
 
 
Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
7-8-9-8 1311
3.Kočka PavelNedoma Lukáš4-10-4553221
4.Hromádko PavelBelfín Karel ml.81012  3031
5.Beneš JaroslavKesman Karel98-7-10-112332
6.Látka JanKoval Lukáš7-2-108-82333
7.Hromádko PavelNedoma Lukáš-9968 3143
8.Beneš JaroslavBelfín Karel ml.10-7-11-10 1344
9.Látka JanKesman Karel-9-7-7  0345
10.Kočka PavelKoval Lukáš-5622 3155
11.Beneš JaroslavNedoma Lukáš-9-7-8  0356
12.Látka JanBelfín Karel ml.994  3066
13.Kočka PavelKesman Karel5-7-5743276
14.Hromádko PavelKoval Lukáš776  3086
15.Látka JanNedoma Lukáš-9-86-9 1387
16.Kočka PavelBelfín Karel ml.9-11-8-10 1388
17.Hromádko PavelKesman Karel6-10512 3198
18.Beneš JaroslavKoval Lukáš10-78-11832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Pavel31Nedoma Lukáš22
Hromádko Pavel40Belfín Karel ml.22
Beneš Jaroslav13Kesman Karel22
Látka Jan13Koval Lukáš13
Počet diváků: 3
Byl přítomen komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1014:32370:468TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
-8-798-82301
2.Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
8-79-9-92302
3.Strakoš MilanStanček Martin-3-5-7  0303
4.Nový RadekJankulík Martin-69-7-4 1304
5.Strakoš MiroslavPlassová Jana-89-79-52305
6.Ševčík JiříHlavatý Petr66-6-683215
7.Nový RadekStanček Martin79-9-8-72316
8.Strakoš MiroslavJankulík Martin-7-10-6  0317
9.Ševčík JiříPlassová Jana-7-8-6  0318
10.Strakoš MilanHlavatý Petr-5-3-7  0319
11.Strakoš MiroslavStanček Martin9-89-7-623110
12.Ševčík JiříJankulík Martin         
13.Strakoš MilanPlassová Jana         
14.Nový RadekHlavatý Petr         
15.Ševčík JiříStanček Martin         
16.Strakoš MilanJankulík Martin         
17.Nový RadekPlassová Jana         
18.Strakoš MiroslavHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strakoš Milan02Stanček Martin30
Nový Radek02Jankulík Martin20
Strakoš Miroslav03Plassová Jana20
Ševčík Jiří11Hlavatý Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 24 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:20514:364TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Jehlíková Petra
 
 
Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
8-9119 3110
2.Dobiáš Jan
Šmíd Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Šmíd JosefDufek Jan-7-4-7  0321
4.Jehlíková PetraWO    3031
5.Jung MilanTochor Jiří296  3041
6.Dobiáš JanKociánová Dana-7-12-8  0342
7.Jehlíková PetraDufek Jan658  3052
8.Jung MilanWO    3062
9.Dobiáš JanTochor Jiří3-85-7-92363
10.Šmíd JosefKociánová Dana-6-7-8  0364
11.Jung MilanDufek Jan5411  3074
12.Dobiáš JanWO    3084
13.Šmíd JosefTochor Jiří-7-9-6  0385
14.Šmíd MartinKociánová Dana-12-810843295
15.Dobiáš JanDufek Jan-810-75932105
16.Šmíd JosefWO    30  
17.Šmíd MartinTochor Jiří         
18.Jung MilanKociánová Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šmíd Josef03Dufek Jan13
Jehlíková Petra10Tochor Jiří21
Jung Milan20Kociánová Dana21
Dobiáš Jan12   
Šmíd Martin10   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy