Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:36404:513TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
Šimanovský Robert
Šimanovský Marek
 
 
9-9-8-12 1301
2.Strakoš Milan
Rendl Miloslav
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-8-7-6  0302
3.Strakoš MilanMandák Pavel-6-7-8  0303
4.Strakoš MiroslavŠimanovský Marek-8-99893213
5.Nový RadekMandák Lukáš-6-8-8  0314
6.Ševčík JiříŠimanovský Robert-910-9853224
7.Strakoš MiroslavMandák Pavel-68-5993234
8.Nový RadekŠimanovský Marek-77-8-8 1335
9.Rendl MiloslavMandák Lukáš-4-4-5  0336
10.Strakoš MilanŠimanovský Robert-7-15-8  0337
11.Nový RadekMandák Pavel-89-5-6 1338
12.Rendl MiloslavŠimanovský Marek-5-6-5  0339
13.Strakoš MilanMandák Lukáš-78-7-6 13310
14.Strakoš MiroslavŠimanovský Robert         
15.Rendl MiloslavMandák Pavel         
16.Strakoš MilanŠimanovský Marek         
17.Strakoš MiroslavMandák Lukáš         
18.Nový RadekŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strakoš Milan03Mandák Pavel21
Strakoš Miroslav20Šimanovský Marek21
Nový Radek03Mandák Lukáš30
Ševčík Jiří10Šimanovský Robert11
Rendl Miloslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23517:477TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Jan
Svoboda Lukáš
 
 
Stach Jiří
Sládek Jaroslav
 
 
88-811 3110
2.Jung Milan
Jehlíková Petra
 
 
Balek Jan
Bohdan Petr
 
 
-8-8-3  0311
3.Dobiáš JanBohdan Petr-96-6-8 1312
4.Svoboda LukášBalek Jan-6-6-7  0313
5.Jung MilanStach Jiří-8-6109103223
6.Jehlíková PetraSládek Jaroslav2154  3033
7.Svoboda LukášBohdan Petr-6-4-4  0334
8.Jung MilanBalek Jan8-10510 3144
9.Jehlíková PetraStach Jiří1033  3054
10.Šmíd MartinSládek Jaroslav966  3064
11.Jung MilanBohdan Petr-75-11-4 1365
12.Jehlíková PetraBalek Jan874  3075
13.Šmíd MartinStach Jiří-4-411483285
14.Svoboda LukášSládek Jaroslav173  3095
15.Jehlíková PetraBohdan Petr7-5-95832105
16.Šmíd MartinBalek Jan1076  30  
17.Svoboda LukášStach Jiří         
18.Jung MilanSládek Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Jan01Bohdan Petr31
Svoboda Lukáš12Balek Jan12
Jung Milan21Stach Jiří03
Jehlíková Petra40Sládek Jaroslav03
Šmíd Martin20   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23558:517SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glatz Karel
Stróž Vladimír
 
 
Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
8-96-6113210
2.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
Kočka Pavel
Úškrt Antonín
 
 
8-887 3120
3.Syrový VáclavLátka Jan129-73 3130
4.Glatz KarelHromádko Pavel-8-9-8  0331
5.Kuneš VáclavKočka Pavel755  3041
6.Stróž VladimírÚškrt Antonín-8869 3151
7.Glatz KarelLátka Jan10-58-543261
8.Kuneš VáclavHromádko Pavel-12-8-9  0362
9.Stróž VladimírKočka Pavel-67-88-92363
10.Syrový VáclavÚškrt Antonín798  3073
11.Kuneš VáclavLátka Jan4-689 3183
12.Stróž VladimírHromádko Pavel8-8-6-9 1384
13.Syrový VáclavKočka Pavel911-76 3194
14.Glatz KarelÚškrt Antonín710-12-111132104
15.Stróž VladimírLátka Jan         
16.Syrový VáclavHromádko Pavel         
17.Glatz KarelKočka Pavel         
18.Kuneš VáclavÚškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Václav30Látka Jan03
Glatz Karel21Hromádko Pavel30
Kuneš Václav21Kočka Pavel12
Stróž Vladimír12Úškrt Antonín03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12464:361TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šteffel Radek
Mráz Václav
 
 
Islomov Mukhammadjon
März Ondřej
 
 
885  3010
2.Herzer Jan
Písařík Zdeněk
 
 
Hořan Milan
Šleis Petr
 
 
4-856 3120
3.Herzer JanIslomov Mukhammadjon-8895 3130
4.Písařík ZdeněkMärz Ondřej-637-7-42331
5.Mráz VáclavŠleis Petr7-10912 3141
6.Šteffel RadekHořan Milan7131  3051
7.Písařík ZdeněkIslomov Mukhammadjon743  3061
8.Mráz VáclavMärz Ondřej7-4-8893271
9.Šteffel RadekŠleis Petr5510  3081
10.Herzer JanHořan Milan-78-8-10 1382
11.Mráz VáclavIslomov Mukhammadjon612-107 3192
12.Šteffel RadekMärz Ondřej882  30102
13.Herzer JanŠleis Petr7    10  
14.Písařík ZdeněkHořan Milan         
15.Šteffel RadekIslomov Mukhammadjon         
16.Herzer JanMärz Ondřej         
17.Písařík ZdeněkŠleis Petr         
18.Mráz VáclavHořan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herzer Jan11Islomov Mukhammadjon03
Písařík Zdeněk11März Ondřej12
Mráz Václav30Šleis Petr02
Šteffel Radek30Hořan Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Andrea
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Hnojská Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20501:431KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Vohradský Jiří
Brant František
 
 
-7-91010103210
2.Belfín Karel ml.
Kesman Karel
 
 
Hrubý Petr
Sedláček Štěpán
 
 
253  3020
3.Nedoma LukášVohradský Jiří59-116 3130
4.Belfín Karel ml.Brant František-9-9-2  0331
5.Kesman KarelHrubý Petr9-107-663241
6.Koval LukášSedláček Štěpán147  3051
7.Belfín Karel ml.Vohradský Jiří10-6-9-9 1352
8.Kesman KarelBrant František-5-2-6  0353
9.Koval LukášHrubý Petr-3-98683263
10.Nedoma LukášSedláček Štěpán946  3073
11.Kesman KarelVohradský Jiří1084  3083
12.Koval LukášBrant František10-7-10-5 1384
13.Nedoma LukášHrubý Petr8-937 3194
14.Belfín Karel ml.Sedláček Štěpán453  30104
15.Koval LukášVohradský Jiří         
16.Nedoma LukášBrant František         
17.Belfín Karel ml.Hrubý Petr         
18.Kesman KarelSedláček Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedoma Lukáš30Vohradský Jiří12
Belfín Karel ml.12Brant František30
Kesman Karel21Hrubý Petr03
Koval Lukáš21Sedláček Štěpán03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 26 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2022 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4360:202KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Radek
Vítovec Miroslav
 
 
Mandík Karel st.
Bauer Ondřej
 
 
989  3010
2.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Vítovec MiroslavMandík Karel st.-9957 3130
4.Milfort Jiří st.Bauer Ondřej8-787 3140
5.Vítek PetrValečka Josef899  3050
6.Růžička RadekWO    3060
7.Milfort Jiří st.Mandík Karel st.8-679 3170
8.Vítek PetrBauer Ondřej8-866 3180
9.Růžička RadekValečka Josef756  3090
10.Vítovec MiroslavWO    30100
11.Vítek PetrMandík Karel st.         
12.Růžička RadekBauer Ondřej         
13.Vítovec MiroslavValečka Josef         
14.Milfort Jiří st.         
15.Růžička RadekMandík Karel st.         
16.Vítovec MiroslavBauer Ondřej         
17.Milfort Jiří st.Valečka Josef         
18.Vítek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vítovec Miroslav10Mandík Karel st.02
Milfort Jiří st.20Bauer Ondřej02
Vítek Petr20Valečka Josef02
Růžička Radek10   
WO30WO03
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy