Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Spálené PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20537:465TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sládek Jaroslav
Stach Jiří
 
 
Leipelt Lukáš
Mirvald Jan
 
 
-13-781053210
2.Balek Jan
Stach Petr
 
 
Vítek Petr
Oroš Karel
 
 
6-6-12693220
3.Balek JanLeipelt Lukáš-54-86-92321
4.Stach PetrVítek Petr67-93 3131
5.Stach JiříOroš Karel1194  3041
6.Bohdan PetrMirvald Jan108-128 3151
7.Stach PetrLeipelt Lukáš513-78 3161
8.Stach JiříVítek Petr-3-8-3  0362
9.Bohdan PetrOroš Karel687  3072
10.Balek JanMirvald Jan523  3082
11.Stach JiříLeipelt Lukáš211-8-8-72383
12.Bohdan PetrVítek Petr868  3093
13.Balek JanOroš Karel-8-8-5  0394
14.Stach PetrMirvald Jan87-78 31104
15.Bohdan PetrLeipelt Lukáš6-8   11  
16.Balek JanVítek Petr         
17.Stach PetrOroš Karel         
18.Stach JiříMirvald Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Balek Jan12Leipelt Lukáš21
Stach Petr30Vítek Petr12
Stach Jiří12Oroš Karel12
Bohdan Petr30Mirvald Jan03
Počet diváků: 31663



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 13:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34635:623nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Martin
Buriánek Jan
 
 
Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
-105-99113210
2.Mandák Pavel
Trefný Jan
 
 
Belfín Karel ml.
Kesman Karel
 
 
769  3020
3.Trefný JanBelfín Karel ml.109-7-9-92321
4.Buriánek JanNedoma Lukáš-76-9-7 1322
5.Buriánek MartinKesman Karel75-7-973232
6.Mandák PavelKoval Lukáš385  3042
7.Buriánek JanBelfín Karel ml.-11-8-6  0343
8.Buriánek MartinNedoma Lukáš-9-8-5  0344
9.Mandák PavelKesman Karel5711  3054
10.Trefný JanKoval Lukáš-10-118-6 1355
11.Buriánek MartinBelfín Karel ml.-2-7116-102356
12.Mandák PavelNedoma Lukáš96-93 3166
13.Trefný JanKesman Karel745  3076
14.Buriánek JanKoval Lukáš6-10-8-5 1377
15.Mandák PavelBelfín Karel ml.47-85 3187
16.Trefný JanNedoma Lukáš-8999 3197
17.Buriánek JanKesman Karel3-9-6-4 1398
18.Buriánek MartinKoval LukášWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trefný Jan22Belfín Karel ml.31
Buriánek Jan04Nedoma Lukáš22
Buriánek Martin12Kesman Karel13
Mandák Pavel40Koval Lukáš21
WO01WO10
Počet diváků: 34742



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna StankovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34401:483TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
Šteffel Radek
Mráz Václav
 
 
-9-98-9 1301
2.Bauer Pavel
Oliva Petr
 
 
Písařík Zdeněk
Herzer Jan
 
 
-2-1196-52302
3.Bauer PavelMráz Václav-9-5-11  0303
4.Oliva PetrŠteffel Radek-8-7-6  0304
5.Mandík KarelHerzer Jan6-582 3114
6.Hes VladimírPísařík Zdeněk-8-6-4  0315
7.Oliva PetrMráz Václav-9-5-10  0316
8.Mandík KarelŠteffel Radek-5-6-6  0317
9.Hes VladimírHerzer Jan5-6-7793227
10.Bauer PavelPísařík Zdeněk109-66 3137
11.Mandík KarelMráz Václav8-9-9-10 1338
12.Hes VladimírŠteffel Radek-7-59-10 1339
13.Bauer PavelHerzer Jan-8-9-5  03310
14.Oliva PetrPísařík Zdeněk         
15.Hes VladimírMráz Václav         
16.Bauer PavelŠteffel Radek         
17.Oliva PetrHerzer Jan         
18.Mandík KarelPísařík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Pavel12Mráz Václav30
Oliva Petr02Šteffel Radek30
Mandík Karel12Herzer Jan12
Hes Vladimír12Písařík Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35583:619SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Petr
Brant František
 
 
Glatz Karel
Stróž Vladimír
 
 
-71067 3110
2.Sedláček Štěpán
Macko Marek
 
 
Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
-10-8-4  0311
3.Brant FrantišekStróž Vladimír692  3021
4.Hrubý PetrGlatz Karel-689-4-62322
5.Sedláček ŠtěpánSyrový Václav-887-1373232
6.Macko MarekKuneš Václav-4-6-7  0333
7.Hrubý PetrStróž Vladimír-7897 3143
8.Sedláček ŠtěpánGlatz Karel-9493 3153
9.Macko MarekSyrový Václav-811-3-6 1354
10.Brant FrantišekKuneš Václav-89-88-82355
11.Sedláček ŠtěpánStróž Vladimír768  3065
12.Macko MarekGlatz Karel9-5-4-4 1366
13.Brant FrantišekSyrový Václav-86-7-7 1367
14.Hrubý PetrKuneš Václav-109-46-62368
15.Macko MarekStróž Vladimír-8-8-6  0369
16.Brant FrantišekGlatz Karel367  3079
17.Hrubý PetrSyrový Václav6-58-4-223710
18.Sedláček ŠtěpánKuneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brant František22Stróž Vladimír13
Hrubý Petr13Glatz Karel22
Sedláček Štěpán30Syrový Václav31
Macko Marek04Kuneš Václav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 390Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:38616:662TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šleis Petr
Baksa Zdeněk
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
9-13-6-9 1301
2.Kodirov Khudoyberdi
Hořan Milan
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
-6-899113211
3.Hořan MilanStanček Martin-8886 3121
4.Šleis PetrJankulík Martin-9-48-5 1322
5.Baksa ZdeněkPlassová Jana-7-48-5 1323
6.Kodirov KhudoyberdiHlavatý Petr485  3033
7.Šleis PetrStanček Martin6-9-9-2 1334
8.Baksa ZdeněkJankulík Martin-6-11-8  0335
9.Kodirov KhudoyberdiPlassová Jana-4-5-10  0336
10.Hořan MilanHlavatý Petr-108-41093246
11.Baksa ZdeněkStanček Martin9-3-6-8 1347
12.Kodirov KhudoyberdiJankulík Martin21011  3057
13.Hořan MilanPlassová Jana9-8-88-82358
14.Šleis PetrHlavatý Petr-59-8833268
15.Kodirov KhudoyberdiStanček Martin8-86-10-52369
16.Hořan MilanJankulík Martin85-89 3179
17.Šleis PetrPlassová Jana-84-9-5 13710
18.Baksa ZdeněkHlavatý Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Milan31Stanček Martin31
Šleis Petr13Jankulík Martin22
Baksa Zdeněk03Plassová Jana40
Kodirov Khudoyberdi22Hlavatý Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 28 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2022 12:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:13445:271TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Kočka Pavel
 
 
Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
-91367 3110
2.Úškrt Antonín
Beneš Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hromádko PavelTochor Jiří787  3030
4.Beneš JaroslavDufek Jan-9-9-8  0331
5.Úškrt AntonínKociánová Dana-4-9-3  0332
6.Kočka PavelWO    3042
7.Beneš JaroslavTochor Jiří716  3052
8.Úškrt AntonínDufek Jan-6-89-1 1353
9.Kočka PavelKociánová Dana823  3063
10.Hromádko PavelWO    3073
11.Úškrt AntonínTochor Jiří-3-129-8 1374
12.Kočka PavelDufek Jan666  3084
13.Hromádko PavelKociánová Dana833  3094
14.Beneš JaroslavWO    30104
15.Kočka PavelTochor Jiří         
16.Hromádko PavelDufek Jan         
17.Beneš JaroslavKociánová Dana         
18.Úškrt Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromádko Pavel20Tochor Jiří12
Beneš Jaroslav11Dufek Jan21
Úškrt Antonín03Kociánová Dana12
Kočka Pavel20   
WO40WO04
Počet diváků: 2

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy