Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352-malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10426:260TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Šimanovský Robert
 
 

 
 
WO    3010
2.Mandák Lukáš
Šimanovský Marek
 
 
Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
6-9-7-9 1311
3.Šimanovský MarekSyrový Václav345  3021
4.Mandák LukášStróž Vladimír6107  3031
5.Mandák PavelGlatz Karel76-101 3141
6.Šimanovský RobertWO    3051
7.Mandák LukášSyrový Václav-9-9-4  0352
8.Mandák PavelStróž Vladimír958  3062
9.Šimanovský RobertGlatz Karel-108-89143272
10.Šimanovský MarekWO    3082
11.Mandák PavelSyrový Václav577  3092
12.Šimanovský RobertStróž Vladimír8-458 31102
13.Šimanovský MarekGlatz Karel986  30  
14.Mandák Lukáš         
15.Šimanovský RobertSyrový Václav         
16.Šimanovský MarekStróž Vladimír         
17.Mandák LukášGlatz Karel         
18.Mandák Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šimanovský Marek10Syrový Václav12
Mandák Lukáš11Stróž Vladimír03
Mandák Pavel30Glatz Karel02
Šimanovský Robert20   
WO30WO03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Spálené PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24562:504TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Balek Jan
Stach Petr
 
 
Němec Josef
Novotný Roman st.
 
 
96-63 3110
2.Bohdan Petr
Stach Jiří
 
 
Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
-8102-453220
3.Stach JiříNěmec Josef174  3030
4.Stach PetrMráz Václav-5-8-3  0331
5.Bohdan PetrPísařík Zdeněk-96-118103241
6.Balek JanNovotný Roman st.396  3051
7.Stach PetrNěmec Josef-777-973261
8.Bohdan PetrMráz Václav-916-9-5 1362
9.Balek JanPísařík Zdeněk8-8-4-6 1363
10.Stach JiříNovotný Roman st.-46-98-82364
11.Bohdan PetrNěmec Josef517  3074
12.Balek JanMráz Václav-4-912-4 1375
13.Stach JiříPísařík Zdeněk6-7710 3185
14.Stach PetrNovotný Roman st.106-78 3195
15.Balek JanNěmec Josef756  30105
16.Stach JiříMráz Václav         
17.Stach PetrPísařík Zdeněk         
18.Bohdan PetrNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Jiří21Němec Josef04
Stach Petr21Mráz Václav30
Bohdan Petr21Písařík Zdeněk12
Balek Jan22Novotný Roman st.12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
Stanček Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36518:569KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
Nováček Karel
Belfín Karel ml.
 
 
10-18-563210
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
69-54 3120
3.Stanček MartinBelfín Karel ml.1097  3030
4.Plassová JanaNováček Karel-8-858-22331
5.Hlavatý PetrNedoma Lukáš876  3041
6.Jankulík MartinKoval Lukáš4-6-3-8 1342
7.Plassová JanaBelfín Karel ml.3-8-5-7 1343
8.Hlavatý PetrNováček Karel-11-6-4  0344
9.Jankulík MartinNedoma Lukáš-59-4-10 1345
10.Stanček MartinKoval Lukáš-7833 3155
11.Hlavatý PetrBelfín Karel ml.-9-7-6  0356
12.Jankulík MartinNováček Karel-7-9-8  0357
13.Stanček MartinNedoma Lukáš-108-88-82358
14.Plassová JanaKoval Lukáš-69-5563268
15.Jankulík MartinBelfín Karel ml.-7-9-4  0369
16.Stanček MartinNováček Karel-9-8-8  03610
17.Plassová JanaNedoma Lukáš         
18.Hlavatý PetrKoval Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stanček Martin22Belfín Karel ml.31
Plassová Jana12Nováček Karel40
Hlavatý Petr12Nedoma Lukáš21
Jankulík Martin04Koval Lukáš12
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:34357:446KOC Sušice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Jandečka Jindřich
 
 
Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
-810-7-7 1301
2.Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
Oroš Karel
Leipelt Lukáš
 
 
-5-78-10 1302
3.Tochor JiříLeipelt Lukáš-84-7-9 1303
4.Jandečka JindřichVítek Petr9-813-1053213
5.Hlavatá JanaMilfort Jiří st.-2-3-4  0314
6.Kociánová DanaOroš Karel-487-9-62315
7.Jandečka JindřichLeipelt Lukáš10-6-5753225
8.Hlavatá JanaVítek Petr-5-7-8  0326
9.Kociánová DanaMilfort Jiří st.9-6-7-8 1327
10.Tochor JiříOroš Karel-9-6-6  0328
11.Hlavatá JanaLeipelt LukášWOWOWO  0329
12.Kociánová DanaVítek Petr8-6-6-9 13210
13.Tochor JiříMilfort Jiří st.         
14.Jandečka JindřichOroš Karel         
15.Kociánová DanaLeipelt Lukáš         
16.Tochor JiříVítek Petr         
17.Jandečka JindřichMilfort Jiří st.         
18.Hlavatá JanaOroš Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tochor Jiří02Leipelt Lukáš11
Jandečka Jindřich20Vítek Petr21
Hlavatá Jana02Milfort Jiří st.20
Kociánová Dana03Oroš Karel20
WO01WO10
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:19515:444TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
-7-8-11  0301
2.Svoboda Lukáš
Šmíd Martin
 
 
Bauer Pavel
Mandík Karel st.
 
 
79-99 3111
3.Dobiáš JanMandík Karel-3-8-8  0312
4.Svoboda LukášHes Vladimír1085  3022
5.Jung MilanBauer Pavel767  3032
6.Šmíd MartinMandík Karel st.555  3042
7.Svoboda LukášMandík Karel-7-510-7 1343
8.Jung MilanHes Vladimír5-7106 3153
9.Šmíd MartinBauer Pavel783  3063
10.Dobiáš JanMandík Karel st.978  3073
11.Jung MilanMandík Karel-7-58-8 1374
12.Šmíd MartinHes Vladimír554  3084
13.Dobiáš JanBauer Pavel-13-97-8 1385
14.Svoboda LukášMandík Karel st.10-9104 3195
15.Šmíd MartinMandík Karel7-858 31105
16.Dobiáš JanHes Vladimír48-6  21  
17.Svoboda LukášBauer Pavel         
18.Jung MilanMandík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Jan12Mandík Karel31
Svoboda Lukáš21Hes Vladimír03
Jung Milan21Bauer Pavel12
Šmíd Martin40Mandík Karel st.03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:34595:625TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
Vohradský Jiří
Dolejš Pavel
 
 
-89-8-7 1301
2.Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
Hrubý Petr
Helus Jaroslav
 
 
9-887 3111
3.Strakoš MiroslavHrubý Petr785  3021
4.Nový RadekHelus Jaroslav-7-6-11  0322
5.Strakoš MilanDolejš Pavel7-6-76-72323
6.Ševčík JiříVohradský Jiří769  3033
7.Nový RadekHrubý Petr775  3043
8.Strakoš MilanHelus Jaroslav8-7-8-7 1344
9.Ševčík JiříDolejš Pavel-6-6-10  0345
10.Strakoš MiroslavVohradský Jiří6-664 3155
11.Strakoš MilanHrubý Petr710-109 3165
12.Ševčík JiříHelus Jaroslav7912  3075
13.Strakoš MiroslavDolejš Pavel-5-4-6  0376
14.Nový RadekVohradský Jiří-69-7-6 1377
15.Ševčík JiříHrubý Petr-6-7158-62378
16.Strakoš MiroslavHelus Jaroslav6-599 3188
17.Nový RadekDolejš Pavel-7-6-5  0389
18.Strakoš MilanVohradský Jiří-76-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strakoš Miroslav31Hrubý Petr13
Nový Radek13Helus Jaroslav22
Strakoš Milan13Dolejš Pavel40
Ševčík Jiří22Vohradský Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy