Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:32407:493TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
6910  3010
2.Beneš Jaroslav
Janovec Jiří st.
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-6-7-11  0311
3.Hromádko PavelMandák Pavel6-18-77-62312
4.Janovec Jiří st.Šimanovský Marek-9-6-1  0313
5.Beneš JaroslavMandák Lukáš-9-10-6  0314
6.Látka JanŠimanovský Robert569  3024
7.Janovec Jiří st.Mandák PavelWO    0325
8.Beneš JaroslavŠimanovský Marek-81054 3135
9.Látka JanMandák Lukáš1910  3045
10.Hromádko PavelŠimanovský Robert-103210 3155
11.Beneš JaroslavMandák Pavel-6-8-7  0356
12.Látka JanŠimanovský Marek86-3-8-52357
13.Hromádko PavelMandák Lukáš-11-6-8  0358
14.Janovec Jiří st.Šimanovský RobertWO    0359
15.Látka JanMandák Pavel-9-2-7  03510
16.Hromádko PavelŠimanovský Marek         
17.Janovec Jiří st.Mandák Lukáš         
18.Beneš JaroslavŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromádko Pavel12Mandák Pavel30
Janovec Jiří st.01Šimanovský Marek21
Beneš Jaroslav12Mandák Lukáš21
Látka Jan22Šimanovský Robert02
WO02WO20
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34351:462TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baksa Karel
Fuchs Martin
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
-9-2-11  0301
2.Šleis Petr
Vacíková Pavlína
 
 
Stach Jiří
Bohdan Petr
 
 
-5-5-9  0302
3.Fuchs MartinBalek Jan-4-9-6  0303
4.Baksa KarelStach Petr6-9-106-52304
5.Vacíková PavlínaBohdan Petr-1-3-3  0305
6.Šleis PetrStach Jiří286  3015
7.Baksa KarelBalek Jan7-88-8-82316
8.Vacíková PavlínaStach Petr-7-5-4  0317
9.Šleis PetrBohdan Petr6-79-473227
10.Fuchs MartinStach Jiří-5-6-8  0328
11.Vacíková PavlínaBalek Jan-5-6-7  0329
12.Šleis PetrStach Petr-896-753239
13.Fuchs MartinBohdan Petr-4-8-2  03310
14.Baksa KarelStach Jiří         
15.Šleis PetrBalek Jan         
16.Fuchs MartinStach Petr         
17.Baksa KarelBohdan Petr         
18.Vacíková PavlínaStach Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fuchs Martin03Balek Jan30
Baksa Karel02Stach Petr21
Vacíková Pavlína03Bohdan Petr21
Šleis Petr30Stach Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36630:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
-7888 3110
2.Leipelt Lukáš
Vítovec Miroslav
 
 
Svoboda Lukáš
Šmíd Martin
 
 
-86-7-2 1311
3.Vítovec MiroslavSvoboda Lukáš-11-9-11  0312
4.Milfort Jiří st.Dobiáš Jan8-86-753222
5.Vítek PetrJung Milan-6-1-2  0323
6.Leipelt Lukᚊmíd Martin-4-59-9 1324
7.Milfort Jiří st.Svoboda Lukáš5-9-9-4 1325
8.Vítek PetrDobiáš Jan-7854 3135
9.Leipelt LukášJung Milan-7759 3145
10.Vítovec MiroslavŠmíd Martin-9-6-9  0346
11.Vítek PetrSvoboda Lukáš64-10-6133256
12.Leipelt LukášDobiáš Jan465  3066
13.Vítovec MiroslavJung Milan8-9-9543276
14.Milfort Jiří st.Šmíd Martin9-913-8-82377
15.Leipelt LukášSvoboda Lukáš8910  3087
16.Vítovec MiroslavDobiáš Jan837  3097
17.Milfort Jiří st.Jung Milan9-2-6-9 1398
18.Vítek PetrŠmíd Martin-9-8-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vítovec Miroslav22Svoboda Lukáš22
Milfort Jiří st.13Dobiáš Jan04
Vítek Petr22Jung Milan22
Leipelt Lukáš31Šmíd Martin40
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16494:412KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koval Lukáš
Nedoma Lukáš
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
4811  3010
2.Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
669  3020
3.Nedoma LukášStrakoš Miroslav-11-610943230
4.Kesman KarelNový Radek-9863 3140
5.Koval Lukᚊevčík Jiří-5-55-5 1341
6.Belfín Karel ml.Strakoš Milan1148  3051
7.Kesman KarelStrakoš Miroslav-8-108-7 1352
8.Koval LukášNový Radek-10968 3162
9.Belfín Karel ml.Ševčík Jiří9-7-8-9 1363
10.Nedoma LukášStrakoš Milan469  3073
11.Koval LukášStrakoš Miroslav-4-13-7  0374
12.Belfín Karel ml.Nový Radek4411  3084
13.Nedoma Lukᚊevčík Jiří945  3094
14.Kesman KarelStrakoš Milan659  30104
15.Belfín Karel ml.Strakoš Miroslav         
16.Nedoma LukášNový Radek         
17.Kesman KarelŠevčík Jiří         
18.Koval LukášStrakoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedoma Lukáš30Strakoš Miroslav21
Kesman Karel21Nový Radek03
Koval Lukáš12Ševčík Jiří21
Belfín Karel ml.21Strakoš Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Zámecký park 3, Horšovský TýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34463:527TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Roman st.
Šteffel Radek
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
646  3010
2.Písařík Zdeněk
Mráz Václav
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
4-210-10-82311
3.Mráz VáclavStanček Martin-5-7-7  0312
4.Novotný Roman st.Jankulík Martin-2-5-8  0313
5.Písařík ZdeněkHlavatý Petr4-8-2-9 1314
6.Šteffel RadekPlassová Jana-1131012 3124
7.Novotný Roman st.Stanček Martin-3-94-2 1325
8.Písařík ZdeněkJankulík Martin10-8-6-10 1326
9.Šteffel RadekHlavatý Petr7-8-11-12 1327
10.Mráz VáclavPlassová Jana-9-8-8  0328
11.Herzer JanStanček Martin12-7-5-9 1329
12.Šteffel RadekJankulík Martin10-77-893239
13.Mráz VáclavHlavatý Petr-610115 3149
14.Novotný Roman st.Plassová Jana-8-6-7  03410
15.Šteffel RadekStanček Martin         
16.Mráz VáclavJankulík Martin         
17.Novotný Roman st.Hlavatý Petr         
18.Herzer JanPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Václav12Stanček Martin30
Novotný Roman st.03Jankulík Martin21
Písařík Zdeněk02Hlavatý Petr21
Šteffel Radek21Plassová Jana21
Herzer Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7394:318SK Poběžovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
Svoboda Josef
Kociánová Dana
 
 
88-96 3110
2.Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
Hlavatá Jana
Jandečka Jiří
 
 
8410  3020
3.Glatz KarelSvoboda Josef8-9-6473230
4.Syrový VáclavKociánová Dana869  3040
5.Stróž VladimírHlavatá Jana711-89 3150
6.Kuneš VáclavJandečka Jiří984  3060
7.Syrový VáclavSvoboda Josef8-9-98103270
8.Stróž VladimírKociánová Dana97-79 3180
9.Kuneš VáclavHlavatá Jana9910  3090
10.Glatz KarelJandečka Jiří8911  30100
11.Stróž VladimírSvoboda Josef         
12.Kuneš VáclavKociánová Dana         
13.Glatz KarelHlavatá Jana         
14.Syrový VáclavJandečka Jiří         
15.Kuneš VáclavSvoboda Josef         
16.Glatz KarelKociánová Dana         
17.Syrový VáclavHlavatá Jana         
18.Stróž VladimírJandečka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glatz Karel20Svoboda Josef02
Syrový Václav20Kociánová Dana02
Stróž Vladimír20Hlavatá Jana02
Kuneš Václav20Jandečka Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 5 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19520:464TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Umner Filip
 
 
Mandík Karel
Valečka Josef
 
 
11-510-7-32301
2.Vohradský Jiří
Dolejš Pavel
 
 
Mandík Karel st.
Bauer Ondřej
 
 
36-129 3111
3.Reitšpies LuděkMandík Karel-112-5-4 1312
4.Brant FrantišekBauer Ondřej593  3022
5.Umner FilipMandík Karel st.1255  3032
6.Vohradský JiříValečka Josef-5-881033242
7.Brant FrantišekMandík Karel488  3052
8.Umner FilipBauer Ondřej-36-10883262
9.Vohradský JiříMandík Karel st.77-810 3172
10.Reitšpies LuděkValečka Josef3-7-9-6 1373
11.Umner FilipMandík Karel6911  3083
12.Vohradský JiříBauer Ondřej712-53 3193
13.Reitšpies LuděkMandík Karel st.-69-5-10 1394
14.Brant FrantišekValečka Josef193  30104
15.Vohradský JiříMandík Karel954  30  
16.Reitšpies LuděkBauer Ondřej158-10-3-323  
17.Brant FrantišekMandík Karel st.633  30  
18.Umner FilipValečka Josef10-5-510332  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reitšpies Luděk03Mandík Karel12
Brant František30Bauer Ondřej03
Umner Filip30Mandík Karel st.12
Vohradský Jiří30Valečka Josef12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy