Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:26590:557TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
68-6-893210
2.Baštář Vratislav
Beneš Jaroslav
 
 
Stach Jiří
Bohdan Petr
 
 
68-8-693220
3.Beneš JaroslavBalek Jan-5115-473230
4.Látka JanBohdan Petr-8810-3113240
5.Baštář VratislavStach Petr7-7-7-13 1341
6.Hromádko PavelStach Jiří8-4-97-92342
7.Látka JanBalek Jan10108  3052
8.Baštář VratislavBohdan Petr-776-953262
9.Hromádko PavelStach Petr-10-89-10 1363
10.Beneš JaroslavStach Jiří93-78 3173
11.Baštář VratislavBalek Jan-147-4-6 1374
12.Hromádko PavelBohdan Petr359  3084
13.Beneš JaroslavStach Petr-79513 3194
14.Látka JanStach Jiří2-73-8932104
15.Hromádko PavelBalek Jan         
16.Beneš JaroslavBohdan Petr         
17.Látka JanStach Petr         
18.Baštář VratislavStach Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Jaroslav30Balek Jan12
Látka Jan30Bohdan Petr03
Baštář Vratislav12Stach Petr21
Hromádko Pavel12Stach Jiří12
Počet diváků: 3
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30228:348TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baksa Karel
Fuchs Martin
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-6-9-10  0301
2.Šleis Petr
Hořan Milan
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-6-9-11  0302
3.Fuchs MartinMandák Pavel-8-4-4  0303
4.Baksa KarelŠimanovský Marek-7-10-8  0304
5.Hořan MilanMandák Lukáš6-12-10-6 1305
6.Vacíková PavlínaŠimanovský Robert-1-2-4  0306
7.Baksa KarelMandák Pavel-7-13-6  0307
8.Hořan MilanŠimanovský Marek-5-9-8  0308
9.Vacíková PavlínaMandák Lukáš-6-7-7  0309
10.Fuchs MartinŠimanovský Robert-6-7-9  03010
11.Hořan MilanMandák Pavel         
12.Vacíková PavlínaŠimanovský Marek         
13.Fuchs MartinMandák Lukáš         
14.Baksa KarelŠimanovský Robert         
15.Vacíková PavlínaMandák Pavel         
16.Fuchs MartinŠimanovský Marek         
17.Baksa KarelMandák Lukáš         
18.Hořan MilanŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fuchs Martin02Mandák Pavel20
Baksa Karel02Šimanovský Marek20
Hořan Milan02Mandák Lukáš20
Vacíková Pavlína02Šimanovský Robert20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33479:518TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vítek Petr
Milfort Jiří st.
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
-8-9-10  0301
2.Leipelt Lukáš
Oroš Karel
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
8-89-9-92302
3.Vítek PetrStrakoš Miroslav-4-3-6  0303
4.Oroš KarelNový Radek5-4-4-4 1304
5.Milfort Jiří st.Ševčík Jiří-5-411-9 1305
6.Leipelt LukášStrakoš Milan-10574 3115
7.Oroš KarelStrakoš Miroslav-4-8-6  0316
8.Milfort Jiří st.Nový Radek7710  3026
9.Leipelt Lukᚊevčík Jiří875  3036
10.Vítek PetrStrakoš Milan-53-9-9 1337
11.Milfort Jiří st.Strakoš Miroslav-876-5-92338
12.Leipelt LukášNový Radek-8-881063248
13.Vítek PetrŠevčík Jiří-62-99-82349
14.Oroš KarelStrakoš Milan-89-8-9 13410
15.Leipelt LukášStrakoš Miroslav         
16.Vítek PetrNový Radek         
17.Oroš KarelŠevčík Jiří         
18.Milfort Jiří st.Strakoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vítek Petr03Strakoš Miroslav30
Oroš Karel03Nový Radek12
Milfort Jiří st.12Ševčík Jiří21
Leipelt Lukáš30Strakoš Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11478:376KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Koval Lukáš
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
9810  3010
2.Kesman Karel
Belfín Karel ml.
 
 
Svoboda Lukáš
Šmíd Martin
 
 
534  3020
3.Nedoma LukášSvoboda Lukáš699  3030
4.Belfín Karel ml.Dobiáš Jan766  3040
5.Koval LukášJung Milan10-994 3150
6.Kesman KarelŠmíd Martin-8-119-8 1351
7.Belfín Karel ml.Svoboda Lukáš768  3061
8.Koval LukášDobiáš Jan-814-84-82362
9.Kesman KarelJung Milan-8-712-4 1363
10.Nedoma Lukᚊmíd Martin-6846 3173
11.Koval LukášSvoboda Lukáš374  3083
12.Kesman KarelDobiáš Jan11168  3093
13.Nedoma LukášJung Milan984  30103
14.Belfín Karel ml.Šmíd Martin         
15.Kesman KarelSvoboda Lukáš         
16.Nedoma LukášDobiáš Jan         
17.Belfín Karel ml.Jung Milan         
18.Koval Lukᚊmíd Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedoma Lukáš30Svoboda Lukáš03
Belfín Karel ml.20Dobiáš Jan12
Koval Lukáš21Jung Milan12
Kesman Karel12Šmíd Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ, Zámecký park 3, Horšovský TýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0341:223TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Herzer Jan
 
 
Svoboda Josef
Jandečka Jiří
 
 
885  3010
2.Písařík Zdeněk
Mráz Václav
 
 
Hlavatá Jana
Kociánová Dana
 
 
7712  3020
3.Němec JosefKociánová Dana694  3030
4.Herzer JanHlavatá Jana12108  3040
5.Písařík ZdeněkJandečka Jiří7711  3050
6.Mráz VáclavSvoboda Josef588  3060
7.Herzer JanKociánová Dana1047  3070
8.Písařík ZdeněkHlavatá Jana766  3080
9.Mráz VáclavJandečka Jiří1079  3090
10.Němec JosefSvoboda Josef366  30100
11.Písařík ZdeněkKociánová Dana         
12.Mráz VáclavHlavatá Jana         
13.Němec JosefJandečka Jiří         
14.Herzer JanSvoboda Josef         
15.Mráz VáclavKociánová Dana         
16.Němec JosefHlavatá Jana         
17.Herzer JanJandečka Jiří         
18.Písařík ZdeněkSvoboda Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němec Josef20Kociánová Dana02
Herzer Jan20Hlavatá Jana02
Písařík Zdeněk20Jandečka Jiří02
Mráz Václav20Svoboda Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Poběžovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PoběžoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34432:506TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
Hlavatý Petr
Plassová Jana
 
 
-9-109873210
2.Glatz Karel
Stróž Vladimír
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
-9-8-11  0311
3.Glatz KarelStanček Martin9-6-89-82312
4.Syrový VáclavJankulík Martin-3-9-8  0313
5.Stróž VladimírHlavatý Petr-4-7-5  0314
6.Kuneš VáclavPlassová Jana-66-9983224
7.Syrový VáclavStanček Martin-8-7-8  0325
8.Stróž VladimírJankulík Martin-9-789-82326
9.Kuneš VáclavHlavatý Petr9108  3036
10.Glatz KarelPlassová Jana-9-9-11  0337
11.Stróž VladimírStanček Martin5-9-9-3 1338
12.Kuneš VáclavJankulík Martin10-12-7-5 1339
13.Glatz KarelHlavatý Petr-9-6-9  03310
14.Syrový VáclavPlassová Jana         
15.Kuneš VáclavStanček Martin         
16.Glatz KarelJankulík Martin         
17.Syrový VáclavHlavatý Petr         
18.Stróž VladimírPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glatz Karel03Stanček Martin30
Syrový Václav02Jankulík Martin30
Stróž Vladimír03Hlavatý Petr21
Kuneš Václav21Plassová Jana11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy