Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0331:186TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
Svoboda Josef
Tochor Jiří
 
 
597  3010
2.Šimanovský Robert
Šimanovský Marek
 
 
Kociánová Dana
Hlavatá Jana
 
 
787  3020
3.Mandák PavelTochor Jiří448  3030
4.Šimanovský RobertSvoboda Josef257  3040
5.Mandák LukášHlavatá Jana597  3050
6.Šimanovský MarekKociánová Dana554  3060
7.Šimanovský RobertTochor Jiří981  3070
8.Mandák LukášSvoboda Josef9104  3080
9.Šimanovský MarekHlavatá Jana587  3090
10.Mandák PavelKociánová Dana872  30100
11.Mandák LukášTochor Jiří         
12.Šimanovský MarekSvoboda Josef         
13.Mandák PavelHlavatá Jana         
14.Šimanovský RobertKociánová Dana         
15.Šimanovský MarekTochor Jiří         
16.Mandák PavelSvoboda Josef         
17.Šimanovský RobertHlavatá Jana         
18.Mandák LukášKociánová Dana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel20Tochor Jiří02
Šimanovský Robert20Svoboda Josef02
Mandák Lukáš20Hlavatá Jana02
Šimanovský Marek20Kociánová Dana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Sp.PoříčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32357:462TJ Sokol Kdyně B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stach Petr
Balek Jan
 
 
Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
-67-59103210
2.Stach Jiří
Bohdan Petr
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
-5-5-7  0311
3.Stach PetrStanček Martin14-10-8-2 1312
4.Stach JiříJankulík Martin9-46-5-92313
5.Balek JanHlavatý Petr6-9-4-1 1314
6.Bohdan PetrPlassová Jana-3-3-9  0315
7.Stach JiříStanček Martin-56-127-72316
8.Balek JanJankulík Martin-7-9-9  0317
9.Bohdan PetrHlavatý Petr976  3027
10.Stach PetrPlassová Jana-7-11-3  0328
11.Balek JanStanček Martin-8-6-10  0329
12.Bohdan PetrJankulík Martin-5-13-12  03210
13.Stach PetrHlavatý Petr         
14.Stach JiříPlassová Jana         
15.Bohdan PetrStanček Martin         
16.Stach PetrJankulík Martin         
17.Stach JiříHlavatý Petr         
18.Balek JanPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Petr02Stanček Martin30
Stach Jiří02Jankulík Martin30
Balek Jan03Hlavatý Petr11
Bohdan Petr12Plassová Jana20
Počet diváků: 31663



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol PocinoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:26544:461TJ Sokol Pocinovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
-55-8963210
2.Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
-3-8-10  0311
3.Dobiáš JanGlatz Karel-7-2-5  0312
4.Jehlíková PetraKuneš Václav89-96 3122
5.Jung MilanSyrový Václav1-9-8-9 1323
6.Šmíd MartinStróž Vladimír337  3033
7.Jehlíková PetraGlatz Karel643  3043
8.Jung MilanKuneš Václav-95-9-6 1344
9.Šmíd MartinSyrový Václav9-882 3154
10.Dobiáš JanStróž Vladimír1-4-7153264
11.Jung MilanGlatz Karel-11-10-9  0365
12.Šmíd MartinKuneš Václav540  3075
13.Dobiáš JanSyrový Václav7-979 3185
14.Šmíd JosefStróž Vladimír-7-7-8  0386
15.Šmíd MartinGlatz Karel765  3096
16.Dobiáš JanKuneš Václav76-57 31106
17.Šmíd JosefSyrový Václav-13-7-5  03  
18.Jung MilanStróž Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Jan31Glatz Karel22
Jehlíková Petra20Kuneš Václav13
Jung Milan03Syrový Václav12
Šmíd Martin40Stróž Vladimír12
Šmíd Josef01   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol BlížejovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39598:647TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
-899-10-72301
2.Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
Šteffel Radek
Herzer Jan
 
 
-8977 3111
3.Strakoš MiroslavMráz Václav86-68 3121
4.Ševčík JiříŠteffel Radek-8-6-7  0322
5.Nový RadekHerzer Jan-89-9943232
6.Strakoš MilanPísařík Zdeněk-8-9-7  0333
7.Ševčík JiříMráz Václav6-3-6-7 1334
8.Nový RadekŠteffel Radek-89-8-7 1335
9.Strakoš MilanHerzer Jan-569-7-72336
10.Strakoš MiroslavPísařík Zdeněk98-105 3146
11.Nový RadekMráz Václav-5-7-7  0347
12.Strakoš MilanŠteffel Radek-7-7-6  0348
13.Strakoš MiroslavHerzer Jan8-78-973258
14.Ševčík JiříPísařík Zdeněk585  3068
15.Strakoš MilanMráz Václav-9-9-8  0369
16.Strakoš MiroslavŠteffel Radek9-99-8103279
17.Ševčík JiříHerzer Jan-109-8-4 13710
18.Nový RadekPísařík Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strakoš Miroslav40Mráz Václav31
Ševčík Jiří13Šteffel Radek31
Nový Radek12Herzer Jan22
Strakoš Milan04Písařík Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Benešova 281, DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:17489:410TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
Oliva Petr
Mandík Karel st.
 
 
642  3010
2.Baštář Vratislav
Beneš Jaroslav
 
 
Mandík Karel
Hes Vladimír
 
 
-6-6-9  0311
3.Látka JanHes Vladimír892  3021
4.Beneš JaroslavOliva Petr9614  3031
5.Baštář VratislavMandík Karel8-11-8-9 1332
6.Hromádko PavelMandík Karel st.634  3042
7.Beneš JaroslavHes Vladimír-4-9-4  0343
8.Baštář VratislavOliva Petr9108  3053
9.Hromádko PavelMandík Karel986  3063
10.Látka JanMandík Karel st.854  3073
11.Úškrt AntonínHes Vladimír-5-6-7  0374
12.Hromádko PavelOliva Petr4514  3084
13.Látka JanMandík Karel-4-87-8 1385
14.Beneš JaroslavMandík Karel st.96-102 3195
15.Hromádko PavelHes Vladimír-111058 31105
16.Látka JanOliva Petr564  30  
17.Beneš JaroslavMandík Karel         
18.Úškrt AntonínMandík Karel st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látka Jan21Hes Vladimír22
Beneš Jaroslav21Oliva Petr03
Baštář Vratislav11Mandík Karel21
Hromádko Pavel40Mandík Karel st.03
Úškrt Antonín01   
Počet diváků: 4
Zápas č.16dohrán předzápasemč.15.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoj StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30208:360TJ Dobřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Ondřej
Fuchs Martin
 
 
Brant František
Vohradský Jiří
 
 
-10-10-9  0301
2.Baksa Karel
Vacíková Pavlína
 
 
Helus Jaroslav
Umner Filip
 
 
-59-12-4 1302
3.Fuchs MartinBrant František-5-6-1  0303
4.Vacíková PavlínaUmner Filip-4-2-4  0304
5.Baksa KarelVohradský Jiří8-5-8-8 1305
6.März OndřejHelus Jaroslav-6-7-6  0306
7.Vacíková PavlínaBrant František-4-7-6  0307
8.Baksa KarelUmner Filip-3-4-1  0308
9.März OndřejVohradský Jiří7-8-5-10 1309
10.Fuchs MartinHelus Jaroslav-3-8-4  03010
11.Baksa KarelBrant František         
12.März OndřejUmner Filip         
13.Fuchs MartinVohradský Jiří         
14.Vacíková PavlínaHelus Jaroslav         
15.März OndřejBrant František         
16.Fuchs MartinUmner Filip         
17.Vacíková PavlínaVohradský Jiří         
18.Baksa KarelHelus Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fuchs Martin02Brant František20
Vacíková Pavlína02Umner Filip20
Baksa Karel02Vohradský Jiří20
März Ondřej02Helus Jaroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy