Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, 334 41 DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30320:413TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Vohradský Jiří
 
 
Šimanovský Marek
Šimanovský Robert
 
 
-12-6-9  0301
2.Helus Jaroslav
Urbanec Matěj
 
 
Mandák Pavel
Mandák Lukáš
 
 
-5-108-9 1302
3.Urbanec MatějMandák Pavel-6-5-7  0303
4.Helus JaroslavŠimanovský Marek-98-9-1 1304
5.Brant FrantišekMandák Lukáš-312-5-9 1305
6.Vohradský JiříŠimanovský Robert10119  3015
7.Helus JaroslavMandák Pavel-5-9-7  0316
8.Brant FrantišekŠimanovský Marek-5-5-8  0317
9.Vohradský JiříMandák Lukáš-78-9-9 1318
10.Urbanec MatějŠimanovský Robert-910-5-8 1319
11.Brant FrantišekMandák Pavel-8-63-9 13110
12.Vohradský JiříŠimanovský Marek         
13.Urbanec MatějMandák Lukáš         
14.Helus JaroslavŠimanovský Robert         
15.Vohradský JiříMandák Pavel         
16.Urbanec MatějŠimanovský Marek         
17.Helus JaroslavMandák Lukáš         
18.Brant FrantišekŠimanovský Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urbanec Matěj02Mandák Pavel30
Helus Jaroslav02Šimanovský Marek20
Brant František03Mandák Lukáš20
Vohradský Jiří11Šimanovský Robert11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Staňkov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Spálené Poříčí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Sokol StaňkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34447:520TJ Sokol Spálené Poříčí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Pavel
Valečka Josef
 
 
Stach Petr
Balek Jan
 
 
-6-10-7  0301
2.Oliva Petr
Hes Vladimír
 
 
Stach Jiří
Bohdan Petr
 
 
-9-9-5  0302
3.Bauer PavelBohdan Petr-10-7810-22303
4.Valečka JosefStach Jiří-9-7-3  0304
5.Oliva PetrBalek Jan-7-9-7  0305
6.Hes VladimírStach Petr1059  3015
7.Valečka JosefBohdan Petr-8-8-7  0316
8.Oliva PetrStach Jiří-3106-1093226
9.Hes VladimírBalek Jan108-10-9-92327
10.Bauer PavelStach Petr108-98 3137
11.Oliva PetrBohdan Petr-9-15-8  0338
12.Hes VladimírStach Jiří-5-9-8  0339
13.Bauer PavelBalek Jan-51068 3149
14.Valečka JosefStach Petr-10-7-9  03410
15.Hes VladimírBohdan Petr         
16.Bauer PavelStach Jiří         
17.Valečka JosefBalek Jan         
18.Oliva PetrStach Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bauer Pavel21Bohdan Petr30
Valečka Josef03Stach Jiří21
Oliva Petr12Balek Jan21
Hes Vladimír12Stach Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Domažlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium Sušice, Fr. Procházky 324, 342 01 SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34635:620TJ Sokol Domažlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milfort Jiří st.
Vítek Petr
 
 
Hromádko Pavel
Látka Jan
 
 
9911  3010
2.Leipelt Lukáš
Vítovec Miroslav
 
 
Úškrt Antonín
Janovec Jiří st.
 
 
797  3020
3.Vítovec MiroslavLátka Jan-2-8-9  0321
4.Milfort Jiří st.Hromádko Pavel107-7-8-82322
5.Vítek PetrJanovec Jiří st.-114-6-9 1323
6.Leipelt LukášÚškrt Antonín925  3033
7.Milfort Jiří st.Látka Jan95-7-6-62334
8.Vítek PetrHromádko Pavel-7-7-9  0335
9.Leipelt LukášJanovec Jiří st.-871010 3145
10.Vítovec MiroslavÚškrt Antonín5-828 3155
11.Vítek PetrLátka Jan3-7-6-6 1356
12.Leipelt LukášHromádko Pavel-813-11-7 1357
13.Vítovec MiroslavJanovec Jiří st.2-1155 3167
14.Milfort Jiří st.Úškrt Antonín598  3077
15.Leipelt LukášLátka Jan108-78 3187
16.Vítovec MiroslavHromádko Pavel-8-9-12  0388
17.Milfort Jiří st.Janovec Jiří st.-9-696-82389
18.Vítek PetrÚškrt Antonín-7-10-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítovec Miroslav22Látka Jan31
Milfort Jiří st.13Hromádko Pavel40
Vítek Petr04Janovec Jiří st.22
Leipelt Lukáš31Úškrt Antonín13
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2341:204KST Klatovy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Belfín Karel ml.
 
 
Šobr Karel
Šobr Kristián
 
 
4810  3010
2.Kesman Karel
Koval Lukáš
 
 
Vacíková Pavlína
Fuchs Martin
 
 
732  3020
3.Kesman KarelŠobr Karel256  3030
4.Belfín Karel ml.Šobr Kristián4-598 3140
5.Koval LukášFuchs Martin788  3050
6.Nedoma LukášVacíková Pavlína795  3060
7.Belfín Karel ml.Šobr Karel891  3070
8.Koval Lukᚊobr Kristián-5864 3180
9.Nedoma LukášFuchs Martin739  3090
10.Kesman KarelVacíková Pavlína357  30100
11.Koval Lukᚊobr Karel         
12.Nedoma Lukᚊobr Kristián         
13.Kesman KarelFuchs Martin         
14.Belfín Karel ml.Vacíková Pavlína         
15.Nedoma Lukᚊobr Karel         
16.Kesman KarelŠobr Kristián         
17.Belfín Karel ml.Fuchs Martin         
18.Koval LukášVacíková Pavlína         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kesman Karel20Šobr Karel02
Belfín Karel ml.20Šobr Kristián02
Koval Lukáš20Fuchs Martin02
Nedoma Lukáš20Vacíková Pavlína02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
Stanček Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovny KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38679:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Hlavatý Petr
 
 
Dobiáš Jan
Jung Milan
 
 
97-66 3110
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Šmíd Martin
Jehlíková Petra
 
 
-9-65563220
3.Stanček MartinŠmíd Martin116-610 3130
4.Hlavatý PetrJehlíková Petra-5-8-5  0331
5.Plassová JanaJung Milan-7-107363241
6.Jankulík MartinDobiáš Jan4115  3051
7.Hlavatý PetrŠmíd Martin6-410-4-32352
8.Plassová JanaJehlíková Petra67-86 3162
9.Jankulík MartinJung Milan9-16311 3172
10.Stanček MartinDobiáš Jan8-8-8-12 1373
11.Plassová JanaŠmíd Martin-55-107-102374
12.Jankulík MartinJehlíková Petra5-8-14-7 1375
13.Stanček MartinJung Milan-61078 3185
14.Hlavatý PetrDobiáš Jan4-74-663295
15.Jankulík MartinŠmíd Martin-8-1-6  0396
16.Stanček MartinJehlíková Petra-7-6-6  0397
17.Hlavatý PetrJung Milan-3-688-62398
18.Plassová JanaDobiáš Jan-7-97-11 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stanček Martin22Šmíd Martin31
Hlavatý Petr13Jehlíková Petra31
Plassová Jana22Jung Milan13
Jankulík Martin22Dobiáš Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Blížejov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KdyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30224:361TJ Sokol Blížejov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tochor Jiří
Dufek Jan
 
 
Strakoš Miroslav
Nový Radek
 
 
-7-7-7  0301
2.Kociánová Dana
Jandečka Jiří
 
 
Strakoš Milan
Ševčík Jiří
 
 
-912-3-9 1302
3.Tochor JiříStrakoš Miroslav-5-10-5  0303
4.Dufek JanŠevčík Jiří-4-8-7  0304
5.Kociánová DanaNový Radek-8-7-2  0305
6.Jandečka JiříStrakoš Milan7-3-4-10 1306
7.Dufek JanStrakoš Miroslav-8-10-8  0307
8.Kociánová DanaŠevčík Jiří-89-3-4 1308
9.Jandečka JiříNový Radek-4-4-5  0309
10.Tochor JiříStrakoš Milan         
11.Kociánová DanaStrakoš Miroslav-8-3-8  03010
12.Jandečka JiříŠevčík Jiří         
13.Tochor JiříNový Radek         
14.Dufek JanStrakoš Milan         
15.Jandečka JiříStrakoš Miroslav         
16.Tochor JiříŠevčík Jiří         
17.Dufek JanNový Radek         
18.Kociánová DanaStrakoš Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tochor Jiří01Strakoš Miroslav30
Dufek Jan02Ševčík Jiří20
Kociánová Dana03Nový Radek20
Jandečka Jiří02Strakoš Milan10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2.tř.sk.A Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Herzer Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Poběžovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Zámecký park 3Rozhodčí:Herzer Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:17494:411TJ Dynamo Horšovský Týn A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mráz Václav
Písařík Zdeněk
 
 
Stróž Vladimír
Glatz Karel
 
 
18-77 3110
2.Herzer Jan
Šteffel Radek
 
 
Kuneš Václav
Syrový Václav
 
 
1079  3020
3.Šteffel RadekKuneš Václav6-13117 3130
4.Herzer JanStróž Vladimír6-9-11-8 1331
5.Písařík ZdeněkSyrový Václav-7-8-5  0332
6.Mráz VáclavGlatz Karel-9746 3142
7.Herzer JanKuneš Václav-4-8-15  0343
8.Písařík ZdeněkStróž Vladimír6102  3053
9.Mráz VáclavSyrový Václav769  3063
10.Šteffel RadekGlatz Karel711-97 3173
11.Písařík ZdeněkKuneš Václav-969-683283
12.Mráz VáclavStróž Vladimír446  3093
13.Šteffel RadekSyrový Václav67-9-10732103
14.Herzer JanGlatz Karel588  30  
15.Mráz VáclavKuneš Václav         
16.Šteffel RadekStróž Vladimír         
17.Herzer JanSyrový Václav         
18.Písařík ZdeněkGlatz Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šteffel Radek30Kuneš Václav12
Herzer Jan02Stróž Vladimír12
Písařík Zdeněk21Syrový Václav12
Mráz Václav30Glatz Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy