Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST TESLA BATTERIES HavířovRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:310:12197:195SKST TESLA BATTERIES Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBělík Šimon-554-1043210
2.Pavelka TomášDavid Petr-8-7-6  0311
3.Koblížek MartinValenta Jan5-4-49-132312
4.Olejník MartinDavid Petr103-56 3122
5.Pavelka TomášBajger Ondřej-665-8-102323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Bělík Šimon01
Pavelka Tomáš02David Petr11
Koblížek Martin01Valenta Jan10
   Bajger Ondřej10
Počet diváků: 28



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Štika Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Panský Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za mostní branou 5, 35002 ChebRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:3123:97SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Zelinka Jakub-7887 3110
2.Kučera StanislavVráblík Jiří-787-1063220
3.Reitšpies DavidOnderka František865  3030
4.Gavlas Antonín ml.Vráblík Jiří         
5.Kučera StanislavZelinka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Zelinka Jakub01
Kučera Stanislav10Vráblík Jiří01
Reitšpies David10Onderka František01
Počet diváků: 60



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Kindl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
2:311:11219:211TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubKlos Patrik6-10106 3110
2.Delinčák FilipMartinko Tomáš7-89-6-82311
3.Korbel PetrŠtalzer Adam-97-6-7 1312
4.Kleprlík JakubMartinko Tomᚎ1310-99 3122
5.Delinčák FilipKlos Patrik-1144-11-72323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Klos Patrik11
Delinčák Filip02Martinko Tomáš11
Korbel Petr01Štalzer Adam10
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS HodonínVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Klecker Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:37:9144:154SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev OleksandrSeibert Jakub-10-48-8 1301
2.Brhel ŠtěpánShouman Mohamed10-6-99-52302
3.Štěpánek DavidBlinka MichalŽ586  3012
4.Tymofieiev OleksandrShouman Mohamed-8-88-8 1313
5.Brhel ŠtěpánSeibert Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tymofieiev Oleksandr02Seibert Jakub10
Brhel Štěpán01Shouman Mohamed20
Štěpánek David10Blinka Michal01
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec KrálovéRozhodčí:Kotil Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:4155:121HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášKlásek Marek1024  3010
2.Prokopcov DmitrijBuben Vlastimil6-10-98-82311
3.Květon OndřejCrha Jakub9-5910 3121
4.Tregler TomášBuben Vlastimil648  3031
5.Prokopcov DmitrijKlásek Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Klásek Marek01
Prokopcov Dmitrij01Buben Vlastimil11
Květon Ondřej10Crha Jakub01
Počet diváků: 18

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy