Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST TESLA BATTERIES HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:Henžel Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
1:33:11106:151HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrTregler Tomáš-8-8-4  0301
2.Bajger OndřejObešlo Michal-11-10-3  0302
3.Bělík ŠimonSkála Radek9-79-173212
4.David PetrObešlo Michal-5-11-5  0313
5.Bajger OndřejTregler Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr02Tregler Tomáš10
Bajger Ondřej01Obešlo Michal20
Bělík Šimon10Skála Radek01
Počet diváků: 42



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS HodonínRozhodčí:Tomancová Markéta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:7163:148TJ Sokol PP Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubŽBrhel Štěpán98-3-9113210
2.Buben VlastimilŠtěpánek DavidŽ-95-8-6 1311
3.Klásek MarekTymofieiev Oleksandr49-79 3121
4.Crha JakubŠtěpánek David-9169 3131
5.Buben VlastimilBrhel Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Brhel Štěpán01
Buben Vlastimil01Štěpánek David11
Klásek Marek10Tymofieiev Oleksandr01
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:9189:180SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blinka MichalDemek Tomáš-46-9453210
2.Seibert JakubKleprlík Jakub-34-911-52311
3.Stach MatějKorbel Petr8-374 3121
4.Blinka MichalKleprlík Jakub-8-67-7 1322
5.Seibert JakubDemek Tomáš8710  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Blinka Michal11Demek Tomáš02
Seibert Jakub11Kleprlík Jakub20
Stach Matěj10Korbel Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Lysek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:11177:199SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikOnderka František-98108 3110
2.Martinko TomášVráblík Jiří-9-48-4 1311
3.Štalzer AdamZelinka JakubŽ-11989 3121
4.Klos PatrikVráblík Jiří-8-7-4  0322
5.Martinko TomášOnderka František97-5-8-82323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik11Onderka František11
Martinko Tomáš02Vráblík Jiří20
Štalzer Adam10Zelinka Jakub01
Počet diváků: 17



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Štika Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za mostní branou 5, 35002 ChebRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:7150:144SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reitšpies DavidKoblížek Martin-8-967113210
2.Gavlas Antonín ml.Pavelka Tomáš577  3020
3.Kučera StanislavOlejník Martin-4-3-7  0321
4.Reitšpies DavidPavelka Tomáš6-9-81083231
5.Gavlas Antonín ml.Koblížek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Reitšpies David20Koblížek Martin01
Gavlas Antonín ml.10Pavelka Tomáš02
Kučera Stanislav01Olejník Martin10
Počet diváků: 32

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy