Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:SKST TESLA BATTERIES HavířovRozhodčí:Lysek Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:7148:144TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko TomášValenta Jan-5-2-10  0301
2.Klos PatrikBělík ŠimonŽ-911-3543211
3.Štalzer AdamDavid Petr9-11-7993221
4.Martinko TomášBělík Šimon458  3031
5.Klos PatrikValenta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Tomáš11Valenta Jan10
Klos Patrik10Bělík Šimon02
Štalzer Adam10David Petr01
Počet diváků: 35
Medical time - Martinko Tomáš - krvácení z prstu Cena fair play - Martinko - přiznal nec. - Bělík - přiznal servis o triko



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST ChebVrchní
rozhodčí:
Michal Jozef
HOSTUJÍCÍ:SKST LiberecRozhodčí:Štika Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za mostní branou 5, 35002 ChebRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:213:7200:155SKST Cheb

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Seibert Jakub8-96-5-72301
2.Reitšpies DavidBlinka Michal649  3011
3.Kučera StanislavShouman Mohamed7-9-97-92312
4.Gavlas Antonín ml.Blinka Michal-9476 3122
5.Reitšpies DavidSeibert Jakub545  3032

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.11Seibert Jakub11
Reitšpies David20Blinka Michal02
Kučera Stanislav01Shouman Mohamed10
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec KrálovéRozhodčí:Fausek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:35:11128:164TJ Sokol PP Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBuben Vlastimil-59-5-6 1301
2.Pavelka TomášCrha Jakub10-11-4-8 1302
3.Koblížek MartinKlásek Marek109-6-533212
4.Olejník MartinCrha Jakub-6-9-6  0313
5.Pavelka TomášBuben Vlastimil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin02Buben Vlastimil10
Pavelka Tomáš01Crha Jakub20
Koblížek Martin10Klásek Marek01
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Zajíček Martin
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka (Ex), Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2022 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
0:32:984:112HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vráblík JiříProkopcov Dmitrij-8-7-9  0301
2.Zelinka JakubTregler Tomáš-5-94-3 1302
3.Onderka FrantišekObešlo Michal-59-8-8 1303
4.Vráblík JiříTregler Tomáš         
5.Zelinka JakubProkopcov Dmitrij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vráblík Jiří01Prokopcov Dmitrij10
Zelinka Jakub01Tregler Tomáš10
Onderka František01Obešlo Michal10
Počet diváků: 52



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS HodonínRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:6161:118TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubŠtěpánek David-8417 3110
2.Delinčák FilipTymofieiev Oleksandr-11-75-8 1311
3.Korbel PetrBrhel ŠtěpánŽ10-9-7063221
4.Kleprlík JakubTymofieiev Oleksandr755  3031
5.Delinčák FilipŠtěpánek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Štěpánek David01
Delinčák Filip01Tymofieiev Oleksandr11
Korbel Petr10Brhel Štěpán01
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy