Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST TESLA BATTERIES HavířovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:5134:124SKST TESLA BATTERIES Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrOlejník Martin-71169 3110
2.Bajger OndřejPavelka Tomáš6-737 3120
3.Čihák MarekKoblížek Martin-3-5-6  0321
4.David PetrPavelka Tomáš8514  3031
5.Bajger OndřejOlejník Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr20Olejník Martin01
Bajger Ondřej10Pavelka Tomáš02
Čihák Marek01Koblížek Martin10
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChebRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:
PPTV
BodůSadMíčkůVítěz
3:19:6148:141SF SKK El Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vráblík JiříReitšpies David4213  3010
2.Zelinka JakubGavlas Antonín ml.-2-16-6  0311
3.Onderka FrantišekKučera Stanislav-4949 3121
4.Vráblík JiříGavlas Antonín ml.-6-8106113231
5.Zelinka JakubReitšpies David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Vráblík Jiří20Reitšpies David01
Zelinka Jakub01Gavlas Antonín ml.11
Onderka František10Kučera Stanislav01
Počet diváků: 55



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:34:9113:138TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klos PatrikDelinčák Filip-5-1210-6 1301
2.Martinko TomášKleprlík Jakub-3-10136-32302
3.Štalzer AdamKorbel Petr6-8-9-8 1303
4.Klos PatrikKleprlík Jakub         
5.Martinko TomášDelinčák Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klos Patrik01Delinčák Filip10
Martinko Tomáš01Kleprlík Jakub10
Štalzer Adam01Korbel Petr10
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS HodonínRozhodčí:Sudek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:212:8202:191SKST Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shouman MohamedTymofieiev Oleksandr71313  3010
2.Seibert JakubŠtěpánek David-7-68-8 1311
3.Blinka MichalBrhel Štěpán-498-10-42312
4.Shouman MohamedŠtěpánek David559  3022
5.Seibert JakubTymofieiev OleksandrŽ-1355-8113232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Shouman Mohamed20Tymofieiev Oleksandr02
Seibert Jakub11Štěpánek David11
Blinka Michal01Brhel Štěpán10
Počet diváků: 36



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H.BrodRozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:991:116HB Ostrov H.Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buben VlastimilProkopcov Dmitrij3-5-6-7 1301
2.Crha JakubObešlo Michal-10-812-9 1302
3.Mokrejš JanSkála Radek-7-4-10  0303
4.Buben VlastimilObešlo Michal         
5.Crha JakubProkopcov Dmitrij         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Buben Vlastimil01Prokopcov Dmitrij10
Crha Jakub01Obešlo Michal10
Mokrejš Jan01Skála Radek10
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy