Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37610:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Hlaváček Tomáš
 
 
Kopányi Tomáš
Klimek Vojtěch
 
 
108-6-633210
2.Thang Do Trong
Dvořák Petr
 
 
Štrof Vojtěch
Schwarzer Antonín
 
 
-4-6-1  0311
3.Hlaváček Tomᚊtrof Vojtěch910-44 3121
4.Dvořák PetrSchwarzer Antonín-3-58-1 1322
5.Thang Do TrongKopányi Tomáš-97105 3132
6.Laboutka LuděkKlimek Vojtěch7-1065 3142
7.Dvořák PetrŠtrof Vojtěch-9-6-8  0343
8.Thang Do TrongŽSchwarzer Antonín-47-1211-62344
9.Laboutka LuděkKopányi Tomáš586  3054
10.Hlaváček TomášKlimek Vojtěch-99610 3164
11.Thang Do TrongŠtrof Vojtěch-12-109-5 1365
12.Laboutka LuděkSchwarzer Antonín-1059-9103275
13.Hlaváček TomášKopányi Tomáš838  3085
14.Dvořák PetrKlimek Vojtěch-5-5-5  0386
15.Laboutka LuděkŠtrof Vojtěch11-6-7663296
16.Hlaváček TomášSchwarzer Antonín-9-910-4 1397
17.Dvořák PetrKopányi Tomáš-6-8-9  0398
18.Thang Do TrongKlimek Vojtěch-6-6-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváček Tomáš31Štrof Vojtěch22
Dvořák Petr04Schwarzer Antonín31
Thang Do Trong13Kopányi Tomáš13
Laboutka Luděk40Klimek Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6,vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:16521:420SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Jakub
Přída Kryštof
 
 
Šmerda Marek
Gorecki Jan
 
 
678  3010
2.Kaucký Jakub
Stach Matěj
 
 
Smýkal Tomáš
Handl Petr
 
 
-9-9-9  0311
3.Přída KryštofHandl Petr9-1311-8-52312
4.Zelinka JakubSmýkal Tomáš246  3022
5.Stach MatějGorecki Jan3129  3032
6.Kaucký JakubŠmerda Marek788  3042
7.Zelinka JakubHandl Petr6-8-6853252
8.Stach MatějSmýkal Tomáš9107  3062
9.Kaucký JakubGorecki Jan8-5810 3172
10.Přída KryštofŠmerda Marek5-9-9-11 1373
11.Stach MatějHandl Petr9-8-8-10 1374
12.Kaucký JakubSmýkal Tomáš296  3084
13.Přída KryštofGorecki Jan-96133 3194
14.Zelinka JakubŠmerda Marek238  30104
15.Kaucký JakubHandl Petr         
16.Přída KryštofSmýkal Tomáš         
17.Zelinka JakubGorecki Jan         
18.Stach MatějŠmerda Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přída Kryštof12Handl Petr21
Zelinka Jakub30Smýkal Tomáš03
Stach Matěj21Gorecki Jan03
Kaucký Jakub30Šmerda Marek12
Připomínka hostů - jedna ze čtyřher se hrála bez rozhodčího.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23538:487SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Marek
Rusnák Aleš
 
 
Liška Libor
Krčil František
 
 
9-54-11-82301
2.Valenta Jan
Pavlica Martin
 
 
Kratochvíl Michal
Sadílek Tomáš
 
 
5-78-583211
3.Čihák MarekSadílek Tomáš8-710-423221
4.Valenta JanLiška Libor578  3031
5.Rusnák AlešKrčil František-78-5-7 1332
6.Pavlica MartinLapčík Ondřej-56-7163242
7.Valenta JanSadílek Tomáš-2-144-4 1343
8.Rusnák AlešLiška Libor58-57 3153
9.Pavlica MartinKrčil František897  3063
10.Čihák MarekLapčík Ondřej8-8211 3173
11.Rusnák AlešSadílek Tomáš-7-10-5  0374
12.Pavlica MartinLiška Libor-910-9943284
13.Čihák MarekKratochvíl Michal106-84 3194
14.Valenta JanLapčík Ondřej856  30104
15.Pavlica MartinSadílek Tomáš         
16.Čihák MarekLiška Libor         
17.Valenta JanKratochvíl Michal         
18.Rusnák AlešLapčík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čihák Marek30Sadílek Tomáš21
Valenta Jan21Liška Libor03
Rusnák Aleš12Krčil František11
Pavlica Martin30Lapčík Ondřej03
   Kratochvíl Michal01
Počet diváků: 2
MTO - Valenta,v průběhu zápasu č. 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33555:582nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Richard
Delinčák Filip
 
 
Otáhal Bořek
Vybíral Marek
 
 
768  3010
2.Moravec Borek
Bendl Jaroslav
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
-6-6-5  0311
3.Moravec BorekDufek Jan-5-4-4  0312
4.Delinčák FilipVybíral Marek799  3022
5.Bendl JaroslavNedbálek Michal4-5-10-8 1323
6.Korbel RichardOtáhal Bořek-5-95553233
7.Delinčák FilipDufek Jan644  3043
8.Bendl JaroslavVybíral Marek-4-95-7 1344
9.Korbel RichardNedbálek Michal4-7107 3154
10.Moravec BorekOtáhal Bořek-94-7-5 1355
11.Henžel MichalDufek Jan-5-9-7  0356
12.Korbel RichardVybíral Marek-4-64783266
13.Moravec BorekNedbálek Michal-41214-1-62367
14.Delinčák FilipOtáhal Bořek57-96 3177
15.Korbel RichardDufek Jan986  3087
16.Moravec BorekVybíral Marek-4-6-4  0388
17.Delinčák FilipNedbálek Michal7106  3098
18.Henžel MichalOtáhal Bořek-5-6-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Borek04Dufek Jan22
Delinčák Filip40Vybíral Marek22
Bendl Jaroslav02Nedbálek Michal22
Korbel Richard40Otáhal Bořek22
Henžel Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Kortusová Jana
Datum dle rozpisu03. 03. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:Prskavec Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31669:604TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Radek
Hanák Martin
 
 
Janovský Dan
Šlapák Miloš
 
 
-56711 3110
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 Ž
Mokrejš Jan
Lebeda Matyáš
 
 
-8-1110-8 1311
3.Kortus Pavel ml.Šlapák Miloš5-89-593221
4.Hanák MartinMokrejš Jan-87-9-5 1322
5.Kortus FilipLebeda Matyáš-7-98-10 1323
6.Košťál RadekJanovský Dan564  3033
7.Hanák MartinŠlapák Miloš-86-98-62334
8.Kortus FilipMokrejš Jan-78-7-4 1335
9.Košťál RadekLebeda Matyáš925  3045
10.Kortus Pavel ml.Janovský Dan-8-911-6 1346
11.Kortus FilipŠlapák Miloš6-10-9543256
12.Košťál RadekMokrejš Jan542  3066
13.Kortus Pavel ml.Lebeda Matyáš-7-104-7 1367
14.Hanák MartinJanovský Dan-9935 3177
15.Košťál RadekŠlapák Miloš149-89 3187
16.Kortus Pavel ml.Mokrejš Jan-7559 3197
17.Hanák MartinLebeda Matyáš5-7-881132107
18.Kortus FilipJanovský Dan-4-2-2  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.22Šlapák Miloš13
Hanák Martin22Mokrejš Jan22
Kortus Filip12Lebeda Matyáš22
Košťál Radek40Janovský Dan12
Počet diváků: 40
Kortus Filip - ŽK,kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 18 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod BVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15471:393HB Ostrov H. Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Slapnička Jakub
 
 
Šilhán Petr
Tesolin Riccardo
 
 
586  3010
2.Květon Ondřej
Jadrný Šimon
 
 
Foff Lukáš
Průša David
 
 
6-7-10-8 1311
3.Květon OndřejŽPrůša David8-989 3121
4.Skála RadekFoff Lukáš7-6-8833231
5.Jadrný ŠimonTesolin Riccardo363  3041
6.Slapnička JakubŠilhán Petr5-847 3151
7.Skála RadekPrůša David810-7-993261
8.Jadrný ŠimonFoff Lukáš9-6911 3171
9.Slapnička JakubTesolin Riccardo-12-54833281
10.Květon OndřejŠilhán Petr-99-11983291
11.Jadrný ŠimonPrůša David-981011 31101
12.Slapnička JakubFoff Lukáš         
13.Květon OndřejTesolin Riccardo         
14.Skála RadekŠilhán Petr         
15.Slapnička JakubPrůša David         
16.Květon OndřejFoff Lukáš         
17.Skála RadekTesolin Riccardo         
18.Jadrný ŠimonŠilhán Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květon Ondřej20Průša David03
Skála Radek20Foff Lukáš02
Jadrný Šimon30Tesolin Riccardo02
Slapnička Jakub20Šilhán Petr02
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy