Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Kindl Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31653:612TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Morávek Radim
 
 
Fígeľ Jakub
Laboutka Luděk
 
 
-278-6-72301
2.Štalzer Adam
Přistál Tomáš
 
 
Krameš Jan
Šedivý Zdeněk
 
 
-6577 3111
3.Přistál TomášFígeľ Jakub-7-10-5  0312
4.Kadlec VítLaboutka Luděk-9988 3122
5.Štalzer AdamŠedivý Zdeněk367  3032
6.Morávek RadimKrameš Jan39-66 3142
7.Kadlec VítFígeľ Jakub94-7-7-82343
8.Štalzer AdamLaboutka Luděk594  3053
9.Morávek RadimŠedivý Zdeněk588  3063
10.Přistál TomášKrameš Jan-6-88-7 1364
11.Štalzer AdamFígeľ JakubŽ-79-101063274
12.Morávek RadimLaboutka Luděk-11-8-9  0375
13.Přistál Tomᚊedivý Zdeněk9-1104 3185
14.Kadlec VítKrameš Jan11-8-10-6 1386
15.Morávek RadimFígeľ Jakub6-6-3-7 1387
16.Přistál TomášLaboutka Luděk456  3097
17.Kadlec VítŠedivý Zdeněk88-10-9-62398
18.Štalzer AdamKrameš Jan-8763 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přistál Tomáš22Fígeľ Jakub31
Kadlec Vít13Laboutka Luděk13
Štalzer Adam40Šedivý Zdeněk13
Morávek Radim22Krameš Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Vavřinová Petra
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Mazur Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:104:30228:372SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachta Jakub
Vybíral Filip
 
 
Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
5-313-7-132301
2.Beránek Pavel
Černocký Dominik
 
 
Onderka František
Šíp Martin
 
 
-4-4-5  0302
3.Beránek PavelOnderka František-1-6-7  0303
4.Vybíral FilipKaucký Jakub-6-3-9  0304
5.Černocký DominikPřída Kryštof6-7-5-3 1305
6.Plachta JakubŠíp Martin9-6-12-7 1306
7.Vybíral FilipOnderka František-7-2-6  0307
8.Černocký DominikKaucký Jakub-7-7-7  0308
9.Plachta JakubPřída Kryštof-11-6-4  0309
10.Beránek PavelŠíp Martin-6-2-7  03010
11.Černocký DominikOnderka František         
12.Plachta JakubKaucký Jakub         
13.Beránek PavelPřída Kryštof         
14.Vybíral FilipŠíp Martin         
15.Plachta JakubOnderka František         
16.Beránek PavelKaucký Jakub         
17.Vybíral FilipPřída Kryštof         
18.Černocký DominikŠíp Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beránek Pavel02Onderka František20
Vybíral Filip02Kaucký Jakub20
Černocký Dominik02Přída Kryštof20
Plachta Jakub02Šíp Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Matlach Jan
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:Schwarzerová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38618:652SKST Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Štrof Vojtěch
 
 
Valenta Jan
Pavlica Martin
 
 
-66-5-8 1301
2.Kopányi Tomáš
Klimek Vojtěch
 
 
Čihák Marek
Harenčák Jakub
 
 
-52-64-82302
3.Schwarzer AntonínValenta Jan-9-8-6  0303
4.Kopányi TomášPavlica Martin-38910 3113
5.Klimek VojtěchČihák Marek-5999 3123
6.Štrof VojtěchHarenčák Jakub76-95 3133
7.Kopányi TomášValenta Jan-9812-6103243
8.Klimek VojtěchPavlica Martin-5-9-8  0344
9.Štrof VojtěchČihák Marek-6-6-6  0345
10.Schwarzer AntonínHarenčák Jakub836  3055
11.Klimek VojtěchValenta Jan7-3-11-3 1356
12.Štrof VojtěchPavlica Martin-107610 3166
13.Schwarzer AntonínČihák Marek-410-5-2 1367
14.Kopányi TomášHarenčák Jakub782  3077
15.Štrof VojtěchValenta Jan1-5-4-5 1378
16.Schwarzer AntonínPavlica Martin-115-4963288
17.Kopányi TomášČihák Marek-11-7-9  0389
18.Klimek VojtěchHarenčák Jakub5-117-13-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schwarzer Antonín22Valenta Jan31
Kopányi Tomáš31Pavlica Martin13
Klimek Vojtěch13Čihák Marek31
Štrof Vojtěch22Harenčák Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno AVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Baslík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9418:287TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Handl Petr
 
 
Korbel Richard
Sedláček Michael
 
 
-77-4953210
2.Šmerda Marek
Gorecki Jan
 
 
Moravec Borek
Milkov Tomáš
 
 
798  3020
3.Smýkal TomášKorbel Richard-8154 3130
4.Gorecki JanSedláček Michael469  3040
5.Šmerda MarekMilkov Tomáš323  3050
6.Handl PetrMoravec Borek6-584 3160
7.Gorecki JanKorbel Richard956  3070
8.Šmerda MarekSedláček Michael-4-7411-102371
9.Handl PetrMilkov Tomáš424  3081
10.Smýkal TomášMoravec Borek354  3091
11.Šmerda MarekKorbel Richard10-911-7932101
12.Handl PetrSedláček Michael5-48-8 22  
13.Smýkal TomášMilkov Tomáš         
14.Gorecki JanMoravec Borek         
15.Handl PetrKorbel Richard         
16.Smýkal TomášSedláček Michael         
17.Gorecki JanMilkov Tomáš         
18.Šmerda MarekMoravec Borek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smýkal Tomáš20Korbel Richard03
Gorecki Jan20Sedláček Michael11
Šmerda Marek21Milkov Tomáš02
Handl Petr20Moravec Borek02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Vincek Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32634:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krčil František
Liška Libor
 
 
Merta Jakub
Šilhán Petr
 
 
1287  3010
2.Sadílek Tomáš
Kratochvíl Michal
 
 
Foff Lukáš
Průša David
 
 
-674-973220
3.Krčil FrantišekPrůša David-10-87-4 1321
4.Liška LiborFoff Lukáš9-3-99-52322
5.Lapčík OndřejŠilhán Petr7-5-10-7 1323
6.Sadílek TomášMerta Jakub965  3033
7.Liška LiborPrůša David367  3043
8.Lapčík OndřejFoff Lukáš-7-10-4  0344
9.Sadílek Tomᚊilhán Petr-106-6-8 1345
10.Krčil FrantišekMerta Jakub8412  3055
11.Kratochvíl MichalPrůša David-106-7-2 1356
12.Sadílek TomášFoff Lukáš-57-11-11 1357
13.Krčil FrantišekŠilhán Petr-593-8-92358
14.Liška LiborMerta Jakub7105  3068
15.Sadílek TomášPrůša David-9779 3178
16.Krčil FrantišekFoff Lukáš7109  3088
17.Liška LiborŠilhán Petr9-7-5-2 1389
18.Kratochvíl MichalMerta Jakub-2-1811113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krčil František22Průša David22
Liška Libor22Foff Lukáš31
Lapčík Ondřej02Šilhán Petr40
Sadílek Tomáš22Merta Jakub04
Kratochvíl Michal11   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Dufek Aleš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Novotný Antonín st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:103:30215:356TJ Sokol PP Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jakub
Vranka Ondřej
 
 
Janovský Dan
Šlapák Miloš
 
 
-2-3-5  0301
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Lebeda Michal ml.
Mokrejš Jan
 
 
-9-9-7  0302
3.Nedbálek MichalMokrejš Jan-136-3-5 1303
4.Vranka OndřejLebeda Michal ml.-8-3-7  0304
5.Dufek JakubŠlapák Miloš-4-6-5  0305
6.Dufek JanJanovský Dan-4-10-8  0306
7.Vranka OndřejMokrejš Jan-1-3-5  0307
8.Dufek JakubŽLebeda Michal ml.-5-8-5  0308
9.Dufek JanŠlapák Miloš-88-9-5 1309
10.Nedbálek MichalJanovský Dan-106-3-9 13010
11.Dufek JakubMokrejš Jan-5-9   02  
12.Dufek JanLebeda Michal ml.         
13.Nedbálek MichalŠlapák Miloš         
14.Vranka OndřejJanovský Dan         
15.Dufek JanMokrejš Jan         
16.Nedbálek MichalLebeda Michal ml.         
17.Vranka OndřejŠlapák Miloš         
18.Dufek JakubJanovský Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nedbálek Michal02Mokrejš Jan20
Vranka Ondřej02Lebeda Michal ml.20
Dufek Jakub02Šlapák Miloš20
Dufek Jan02Janovský Dan20
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy