Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucký Petr
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27609:556SF SKK El Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký Jakub
Stach Matěj
 
 
Košťál Radek
Kortus Filip
 
 
411-136 3110
2.Přída Kryštof
Šíp Martin
 
 
Kortus Pavel ml.
Hanák Martin
 
 
6-75-753220
3.Stach MatějKošťál Radek8-9-26-92321
4.Šíp MartinHanák Martin6-1212-6-62322
5.Přída KryštofKortus Pavel ml.766  3032
6.Kaucký JakubKortus Filip6144  3042
7.Šíp MartinKošťál Radek-9-6-6  0343
8.Přída KryštofHanák Martin7-1-4-7 1344
9.Kaucký JakubKortus Pavel ml.11711  3054
10.Stach MatějKortus Filip843  3064
11.Přída KryštofKošťál Radek-8-2-5  0365
12.Kaucký JakubHanák Martin8-9-12673275
13.Stach MatějKortus Pavel ml.956  3085
14.Šíp MartinKortus Filip947  3095
15.Kaucký JakubKošťál Radek6-8-56-52396
16.Stach MatějHanák Martin-8-6-7  0397
17.Šíp MartinKortus Pavel ml.5-926 31107
18.Přída KryštofŽKortus Filip-8-94  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj22Košťál Radek40
Šíp Martin22Hanák Martin31
Přída Kryštof12Kortus Pavel ml.04
Kaucký Jakub31Kortus Filip03
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Rosa Vladimír
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32439:499HB Ostrov H. Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fígeľ Jakub
Laboutka Luděk
 
 
Vožický Bohumil
Slapnička Jakub
 
 
88-59 3110
2.Krameš Jan
Hlaváček Tomáš
 
 
Skála Radek
Květon Ondřej
 
 
-11-10-3  0311
3.Laboutka LuděkSkála Radek-9769 3121
4.Hlaváček TomášKvěton Ondřej85-7-10-52322
5.Krameš JanSlapnička Jakub-10-7-2  0323
6.Fígeľ JakubVožický Bohumil5-811-6-72324
7.Hlaváček TomášSkála Radek-9-9-3  0325
8.Krameš JanKvěton Ondřej10-7-7-8 1326
9.Fígeľ JakubSlapnička Jakub768  3036
10.Laboutka LuděkVožický Bohumil-5-9-9  0337
11.Krameš JanSkála Radek-7-3-8  0338
12.Fígeľ JakubKvěton Ondřej588  3048
13.Laboutka LuděkSlapnička Jakub-95-58-102349
14.Hlaváček TomášVožický Bohumil-8-6-5  03410
15.Fígeľ JakubSkála Radek10    10  
16.Laboutka LuděkKvěton Ondřej         
17.Hlaváček TomášSlapnička Jakub         
18.Krameš JanVožický Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Laboutka Luděk12Skála Radek21
Hlaváček Tomáš03Květon Ondřej21
Krameš Jan03Slapnička Jakub21
Fígeľ Jakub21Vožický Bohumil30
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 BVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec Králové ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:Krupa Daniel
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:Chovanec Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:30365:434DTJ Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demek Tomáš
Korbel Karol
 
 
Foff Lukáš
Průša David
 
 
-8-5-6  0301
2.Moravec Borek
Břeský Jaroslav
 
 
Jakubský Filip
Šilhán Petr
 
 
-46-8-4 1302
3.Demek TomášFoff Lukáš877  3012
4.Břeský JaroslavPrůša David-2-5-6  0313
5.Moravec BorekJakubský Filip956  3023
6.Korbel RichardŠilhán Petr-5-7-10  0324
7.Břeský JaroslavFoff Lukáš-5-6-8  0325
8.Moravec BorekPrůša David-75-5-8 1326
9.Korbel RichardŽJakubský Filip526  3036
10.Demek Tomᚊilhán Petr-12-10-7  0337
11.Moravec BorekFoff Lukáš-59-7-7 1338
12.Korbel RichardPrůša David-7-106-6 1339
13.Demek TomášJakubský Filip179  3049
14.Břeský JaroslavŠilhán Petr-3-1-5  03410
15.Korbel RichardFoff Lukáš-11    01  
16.Demek TomášPrůša David         
17.Břeský JaroslavJakubský Filip         
18.Moravec BorekŠilhán Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Demek Tomáš21Foff Lukáš21
Břeský Jaroslav03Průša David30
Moravec Borek12Jakubský Filip03
Korbel Richard12Šilhán Petr30
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Svobodová Vlasta
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34643:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica Martin
Košťál Daniel
 
 
Mokrejš Jan
Lebeda Michal ml.
 
 
-9-812883210
2.Rusnák Aleš
Martinez Livan
 
 
Janovský Dan
Šlapák Miloš
 
 
4-10-8-8 1311
3.Rusnák AlešŠlapák Miloš967  3021
4.Košťál DanielJanovský Dan88-9-5-82322
5.Tomaniec JiříMokrejš Jan-8-7-7  0323
6.Martinez LivanLebeda Michal ml.7-947 3133
7.Košťál DanielŠlapák Miloš-7-78853243
8.Tomaniec JiříJanovský Dan-7-8-9  0344
9.Martinez LivanMokrejš Jan754  3054
10.Rusnák AlešLebeda Michal ml.-7-10-9  0355
11.Tomaniec JiříŠlapák Miloš-66-8-10 1356
12.Martinez LivanJanovský Dan278  3066
13.Rusnák AlešMokrejš Jan-11-4-7  0367
14.Košťál DanielLebeda Michal ml.-7-12-12  0368
15.Martinez LivanŠlapák Miloš857  3078
16.Rusnák AlešJanovský Dan4-9-9973288
17.Košťál DanielMokrejš Jan887  3098
18.Tomaniec JiříLebeda Michal ml.10-58-7-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rusnák Aleš22Šlapák Miloš13
Košťál Daniel22Janovský Dan22
Tomaniec Jiří04Mokrejš Jan22
Martinez Livan40Lebeda Michal ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Kindl Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:55Rozhodčí:Levický Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7391:266TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Dufek Jakub
Kopečný Roman
 
 
3102  3010
2.Kadlec Vít
Morávek Radim
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
810-10-1173220
3.Štalzer AdamDufek Jan-8889 3130
4.Morávek RadimNedbálek Michal-7397 3140
5.Kadlec VítDufek Jakub815  3050
6.Přistál TomášKopečný Roman539  3060
7.Morávek RadimDufek Jan1-784 3170
8.Kadlec VítNedbálek MichalŽ6-8-8673280
9.Přistál TomášDufek Jakub768  3090
10.Štalzer AdamKopečný Roman468  30100
11.Kadlec VítDufek Jan         
12.Přistál TomášNedbálek Michal         
13.Štalzer AdamDufek Jakub         
14.Morávek RadimKopečný Roman         
15.Přistál TomášDufek Jan         
16.Štalzer AdamNedbálek Michal         
17.Morávek RadimDufek Jakub         
18.Kadlec VítKopečný Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štalzer Adam20Dufek Jan02
Morávek Radim20Nedbálek Michal02
Kadlec Vít20Dufek Jakub02
Přistál Tomáš20Kopečný Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:Bajgerová Kristýna
Datum dle rozpisu29. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Vavřinová Petra
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:32293:422KST NOVÝ JIČÍN A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černocký Dominik
Vybíral Filip
 
 
Kratochvíl Michal
Sadílek Tomáš
 
 
-11-5-6  0301
2.Morávek Jindřich
Krupník Jan
 
 
Liška Libor
Lapčík Ondřej
 
 
-5-4-7  0302
3.Černocký DominikSadílek Tomáš56-6-7103212
4.Vybíral FilipLiška Libor-4-6-8  0313
5.Morávek JindřichLapčík Ondřej-7-88-9 1314
6.Krupník JanKratochvíl Michal-8-9-6  0315
7.Vybíral FilipSadílek Tomáš-1-2-3  0316
8.Morávek JindřichLiška Libor-7-511-7 1317
9.Krupník JanLapčík Ondřej-8-7-3  0318
10.Černocký DominikKratochvíl Michal681  3028
11.Morávek JindřichSadílek Tomáš13-7-2-6 1329
12.Krupník JanLiška Libor-6-4-3  03210
13.Černocký DominikLapčík Ondřej         
14.Vybíral FilipKratochvíl Michal         
15.Krupník JanSadílek Tomáš         
16.Černocký DominikLiška Libor         
17.Vybíral FilipLapčík Ondřej         
18.Morávek JindřichKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černocký Dominik20Sadílek Tomáš21
Vybíral Filip02Liška Libor30
Morávek Jindřich03Lapčík Ondřej20
Krupník Jan03Kratochvíl Michal11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy