Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN AVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Horák Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11428:333KST NOVÝ JIČÍN A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Libor
Krčil František
 
 
Kopányi Tomáš
Štrof Vojtěch
 
 
-610107 3110
2.Sadílek Tomáš
Kratochvíl Michal
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
797  3020
3.Liška LiborŠtrof Vojtěch-105-8-8 1321
4.Kratochvíl MichalKlimek Vojtěch37-99 3131
5.Krčil FrantišekSchwarzer Antonín25-117 3141
6.Sadílek TomášKopányi Tomáš66-105 3151
7.Kratochvíl MichalŠtrof Vojtěch-7-3-4  0352
8.Krčil FrantišekKlimek Vojtěch12-357 3162
9.Sadílek TomášSchwarzer Antonín884  3072
10.Liška LiborKopányi Tomáš6104  3082
11.Krčil FrantišekŠtrof Vojtěch1175  3092
12.Sadílek TomášKlimek Vojtěch475  30102
13.Liška LiborSchwarzer Antonín         
14.Kratochvíl MichalKopányi Tomáš         
15.Sadílek Tomᚊtrof Vojtěch         
16.Liška LiborKlimek Vojtěch         
17.Kratochvíl MichalSchwarzer Antonín         
18.Krčil FrantišekKopányi Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Libor11Štrof Vojtěch21
Kratochvíl Michal11Klimek Vojtěch03
Krčil František30Schwarzer Antonín02
Sadílek Tomáš30Kopányi Tomáš02
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Veselý Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Dufek Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1016:33434:513TTC MS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vranka Ondřej
Dufek Jakub
 
 
Smýkal Tomáš
Handl Petr
 
 
-10-8-7  0301
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
Šmerda Marek
Gorecki Jan
 
 
614-14-7113211
3.Nedbálek MichalSmýkal Tomáš796  3021
4.Vranka OndřejGorecki Jan-6-7-3  0322
5.Dufek JakubŠmerda Marek-5-6-4  0323
6.Dufek JanHandl Petr-6-59-8 1324
7.Vranka OndřejSmýkal Tomáš-6-8-9  0325
8.Dufek JakubGorecki Jan-10-8-10  0326
9.Dufek JanŠmerda Marek893  3036
10.Nedbálek MichalHandl Petr-6-8-9  0337
11.Dufek JakubSmýkal Tomáš-5-10-9  0338
12.Dufek JanGorecki Jan10-4133 3148
13.Nedbálek MichalŠmerda Marek7179  3058
14.Vranka OndřejHandl Petr-6-5-8  0359
15.Dufek JanSmýkal Tomáš-8-7-6  03510
16.Nedbálek MichalGorecki Jan-5    01  
17.Vranka OndřejŠmerda Marek         
18.Dufek JakubHandl Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedbálek Michal21Smýkal Tomáš31
Vranka Ondřej03Gorecki Jan21
Dufek Jakub03Šmerda Marek12
Dufek Jan22Handl Petr30
Počet diváků: 20
75% utkání rozhodoval u stolu Dufek Aleš (licence C), ale poté musel odcestovat k mistrovskému utkání. Toto utkání u stolu musela dopískat Vranková Petra (licence K).



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Hort Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32394:468TJ Ostrava KST B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Janovský Dan
 
 
Kadlec Vít
Morávek Radim
 
 
-9787 3110
2.Mokrejš Jan
Lebeda Matyáš
 
 
Přistál Tomáš
Štalzer Adam
 
 
-7-3-9  0311
3.Janovský DanMorávek Radim-9-10-3  0312
4.Mokrejš JanKadlec Vít7-6-59-112313
5.Lebeda MatyášPřistál Tomáš-47-8-7 1314
6.Šlapák MilošŠtalzer Adam-8-11-11  0315
7.Mokrejš JanMorávek Radim-7-7-10  0316
8.Lebeda MatyášKadlec Vít-784-6-42317
9.Šlapák MilošPřistál Tomáš16-37 3127
10.Janovský DanŠtalzer Adam-796-4-42328
11.Lebeda MatyášMorávek Radim-6-8-8  0329
12.Šlapák MilošKadlec Vít5710  3039
13.Janovský DanPřistál Tomáš-2-4-9  03310
14.Mokrejš JanŠtalzer Adam         
15.Šlapák MilošMorávek Radim         
16.Janovský DanKadlec Vít         
17.Mokrejš JanPřistál Tomáš         
18.Lebeda Matyᚊtalzer Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janovský Dan03Morávek Radim30
Mokrejš Jan02Kadlec Vít21
Lebeda Matyáš03Přistál Tomáš21
Šlapák Miloš21Štalzer Adam20
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové AVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Jakubský Marek
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Kreuzig Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21557:473DTJ Hradec Králové A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša David
Šilhán Petr
 
 
Vybíral Filip
Černocký Dominik
 
 
659  3010
2.Jakubský Filip
Tesolin Riccardo
 
 
Krupník Jan
Vitásek Daniel
 
 
-6-64673220
3.Průša DavidVybíral Filip-1155-7-92321
4.Tesolin RiccardoČernocký Dominik7-8-3-1 1322
5.Jakubský FilipKrupník Jan683  3032
6.Šilhán PetrVitásek Daniel31-102 3142
7.Tesolin RiccardoVybíral Filip-5-7-7  0343
8.Jakubský FilipČernocký Dominik79-9-1473253
9.Šilhán PetrKrupník Jan1256  3063
10.Průša DavidVitásek Daniel89-105 3173
11.Jakubský FilipVybíral Filip10-11-106-102374
12.Šilhán PetrČernocký Dominik865  3084
13.Průša DavidKrupník Jan6-688 3194
14.Tesolin RiccardoVitásek Daniel106-10-61032104
15.Šilhán PetrVybíral Filip4-8-4  12  
16.Průša DavidČernocký Dominik         
17.Tesolin RiccardoKrupník Jan         
18.Jakubský FilipVitásek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Průša David21Vybíral Filip30
Tesolin Riccardo12Černocký Dominik12
Jakubský Filip21Krupník Jan03
Šilhán Petr30Vitásek Daniel03
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod BVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016 BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu28. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Mádr Miloslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7388:209HB Ostrov H. Brod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Květon Ondřej
 
 
Delinčák Filip
Moravec Borek
 
 
8-12510 3110
2.Skála Radek
Slapnička Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Květon OndřejDelinčák Filip746  3030
4.Jadrný ŠimonWO    3040
5.Slapnička JakubMoravec Borek467  3050
6.Skála RadekDemek Tomáš848  3060
7.Jadrný ŠimonDelinčák Filip-9-8-3  0361
8.Slapnička JakubWO    3071
9.Skála RadekMoravec Borek344  3081
10.Květon OndřejDemek Tomáš94-107 3191
11.Slapnička JakubDelinčák Filip38-10-5832101
12.Skála Radek         
13.Květon OndřejMoravec Borek         
14.Jadrný ŠimonDemek Tomáš         
15.Skála RadekDelinčák Filip         
16.Květon Ondřej         
17.Jadrný ŠimonMoravec Borek         
18.Slapnička JakubDemek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Květon Ondřej20Delinčák Filip12
Jadrný Šimon01Moravec Borek02
Slapnička Jakub20Demek Tomáš02
Skála Radek20   
WO30WO03
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TBG Swietelsky Pedagog Č. BudějoviceVrchní
rozhodčí:
Řežáb Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:Kortusová Jana
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Prskavec Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24560:518TBG Swietelsky Pedagog Č. Budějovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Martin
Košťál Radek
 
 
Rusnák Aleš
Košťál Daniel
 
 
116-914 3110
2.Kortus Pavel ml.
Kortus Filip
 
 
Čihák Marek
Harenčák Jakub
 
 
-8-6-11  0311
3.Kortus Pavel ml.Čihák Marek-512-8-4 1312
4.Hanák MartinRusnák Aleš989  3022
5.Kortus FilipKošťál Daniel-728-1193232
6.Košťál RadekHarenčák Jakub99-512 3142
7.Hanák MartinČihák Marek-4-105-8 1343
8.Kortus FilipRusnák Aleš-9-43-3 1344
9.Košťál RadekKošťál Daniel767  3054
10.Kortus Pavel ml.Harenčák Jakub5-636 3164
11.Kortus FilipČihák Marek8-7-5-10 1365
12.Košťál RadekRusnák Aleš79-9-783275
13.Kortus Pavel ml.Košťál Daniel699  3085
14.Hanák MartinHarenčák Jakub96-9-813295
15.Košťál RadekČihák Marek736  30105
16.Kortus Pavel ml.Rusnák Aleš5-76  21  
17.Hanák MartinKošťál Daniel         
18.Kortus FilipHarenčák Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kortus Pavel ml.21Čihák Marek31
Hanák Martin21Rusnák Aleš12
Kortus Filip12Košťál Daniel03
Košťál Radek40Harenčák Jakub03
Počet diváků: 40
Utkání byl přítomen komisař svazu pan Miroslav Panský.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.liga mužů Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha BVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Novotný Miroslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Kaucký Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:35405:495TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Šíp Martin
 
 
Laboutka Luděk
Fígeľ Jakub
 
 
-48-10-7 1301
2.Kaucký Jakub
Stach Matěj
 
 
Hlaváček Tomáš
Krameš Jan
 
 
988  3011
3.Kaucký JakubFígeľ Jakub-5-11-3  0312
4.Stach MatějLaboutka Luděk-3-9-8  0313
5.Šíp MartinHlaváček Tomáš2-7-8793223
6.Pisár JanKrameš Jan172  3033
7.Stach MatějFígeľ JakubWO    0334
8.Šíp MartinLaboutka Luděk-56-9-4 1335
9.Pisár JanHlaváček Tomáš-5-5-6  0336
10.Kaucký JakubKrameš Jan7-94-753246
11.Šíp MartinFígeľ Jakub-3-10-3  0347
12.Beran MatějLaboutka Luděk-8-8-3  0348
13.Kaucký JakubHlaváček Tomáš5-7-7-7 1349
14.Stach MatějKrameš Jan44-910 3159
15.Beran MatějFígeľ Jakub-8-2-6  03510
16.Kaucký JakubLaboutka Luděk         
17.Stach MatějHlaváček Tomáš         
18.Šíp MartinKrameš Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaucký Jakub12Fígeľ Jakub30
Stach Matěj11Laboutka Luděk30
Šíp Martin12Hlaváček Tomáš21
Pisár Jan11Krameš Jan03
Beran Matěj02   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy