Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Kulich Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:36588:601TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
12-86-8-32301
2.Pisár Jan
Ezr Václav
 
 
Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
-11-8-3  0302
3.Pisár JanŽaloudík Jan-94-5-5 1303
4.Beran Tomᚎák Jan-811-9-9 1304
5.Ezr VáclavHobl Lukáš-8-9103-42305
6.Přída KryštofLevora Vojtěch38-116 3115
7.Beran Tomᚎaloudík Jan-8-7-10  0316
8.Ezr VáclavŽák Jan9-6-58-82317
9.Přída KryštofHobl Lukáš-11-12-9  0318
10.Pisár JanLevora Vojtěch88-810 3128
11.Ezr VáclavŽaloudík Jan106-6-663238
12.Přída KryštofŽák Jan-8-964-92339
13.Pisár JanHobl Lukáš-7-10131053249
14.Beran TomášLevora Vojtěch4510  3059
15.Přída KryštofŽaloudík Jan-827-5-723510
16.Pisár JanŽák Jan89   20  
17.Beran TomášHobl Lukáš         
18.Ezr VáclavLevora Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pisár Jan21Žaloudík Jan31
Beran Tomáš12Žák Jan30
Ezr Václav12Hobl Lukáš21
Přída Kryštof13Levora Vojtěch03
Covid 2 utkání bez rozhodčích



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24582:505Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-11-64-7 1301
2.Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
5-68-463211
3.Legát PetrObertík Milan5129  3021
4.Copák FrantišekDráždil Roman776  3031
5.Důra MatoušKříž Dominik-7-749133241
6.Kirchman OndřejPour Pavel ml.-98-9-10 1342
7.Copák FrantišekObertík Milan-11-121-5 1343
8.Důra MatoušDráždil Roman438  3053
9.Kirchman OndřejKříž Dominik-983-943263
10.Legát PetrPour Pavel ml.5-1197 3173
11.Důra MatoušObertík Milan-99-99103283
12.Kirchman OndřejDráždil Roman9-768 3193
13.Legát PetrKříž Dominik10-8-4-9 1394
14.Copák FrantišekPour Pavel ml.-1045-10432104
15.Kirchman OndřejObertík Milan6-710  21  
16.Legát PetrDráždil Roman         
17.Copák FrantišekKříž Dominik         
18.Důra MatoušPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr21Obertík Milan12
Copák František21Dráždil Roman03
Důra Matouš30Kříž Dominik12
Kirchman Ondřej21Pour Pavel ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:50Konec
utkání
19:50Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:32456:509TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
-6888 3110
2.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
-6-5-6  0311
3.Kuba JosefHeinzl Lukáš7-7-6-10 1312
4.Kočvara MartinBorovka Tomáš-73-125-72313
5.De Filippo MartinHubáček Filip-28-77-72314
6.Belopotočan RomanCalta David-1155-12-12315
7.Kočvara MartinHeinzl Lukáš4-6-7-6 1316
8.De Filippo MartinBorovka Tomáš-5-66-5 1317
9.Belopotočan RomanHubáček Filip-97109 3127
10.Kuba JosefCalta David-6-69-10 1328
11.De Filippo MartinHeinzl Lukáš753  3038
12.Slavíček Jan ml.Borovka Tomáš-4-4-8  0339
13.Kuba JosefHubáček FilipŽ797  3049
14.Kočvara MartinCalta David-3-9-7  03410
15.Slavíček Jan ml.Heinzl Lukáš-2-3-1  03  
16.Kuba JosefBorovka Tomáš         
17.Kočvara MartinHubáček Filip         
18.De Filippo MartinCalta David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef12Heinzl Lukáš21
Kočvara Martin03Borovka Tomáš30
De Filippo Martin12Hubáček Filip12
Belopotočan Roman11Calta David30
Slavíček Jan ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5395:212AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Tomáš
Strejc Filip
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
10-8711 3110
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 

 
 
000  3020
3.Čamr FrantišekČerný Pavel515  3030
4.Sochor DavidFaktor Radovan-4-910-10 1331
5.Havlíček TomášPejša Karel ml.-1010118 3141
6.Strejc Filip000  3051
7.Sochor DavidČerný Pavel11813  3061
8.Zlámal JaromírFaktor Radovan956  3071
9.Strejc FilipPejša Karel ml.839  3081
10.Čamr František000  3091
11.Zlámal JaromírČerný Pavel122  30101
12.Strejc FilipFaktor Radovan         
13.Čamr FrantišekPejša Karel ml.         
14.Sochor David         
15.Strejc FilipČerný Pavel         
16.Čamr FrantišekFaktor Radovan         
17.Sochor DavidPejša Karel ml.         
18.Zlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamr František20Černý Pavel03
Sochor David11Faktor Radovan11
Havlíček Tomáš10Pejša Karel ml.02
Strejc Filip2002
Zlámal Jaromír20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Drbohlav Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Krupka Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:Jančička Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25590:525TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 
8-6611 3110
2.Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
-913-8-5 1311
3.Tschakert TomášKříž Lubomír ml.-9-82-4 1312
4.Hruška Václav ml.Pych Luděk ml.8-108-783222
5.Hervert JosefDolejší Stanislav7-9-54-62323
6.Pinka JanKyncl Jiří8610  3033
7.Hruška Václav ml.Kříž Lubomír ml.894  3043
8.Hervert JosefPych Luděk ml.-9-557-132344
9.Pinka JanDolejší Stanislav859  3054
10.Tschakert TomášKyncl Jiří7-61-623264
11.Hervert JosefKříž Lubomír ml.-5-87-6 1365
12.Pinka JanPych Luděk ml.366  3075
13.Tschakert TomášDolejší Stanislav11-737 3185
14.Hruška Václav ml.Kyncl Jiří-587-273295
15.Pinka JanKříž Lubomír ml.-63-109332105
16.Tschakert TomášPych Luděk ml.8107  30  
17.Hruška Václav ml.Dolejší Stanislav         
18.Hervert JosefKyncl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tschakert Tomáš21Kříž Lubomír ml.22
Hruška Václav ml.30Pych Luděk ml.12
Hervert Josef03Dolejší Stanislav12
Pinka Jan40Kyncl Jiří03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Záruba David
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:33400:479SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-6-7-8  0301
2.Fencl Jakub
Bartes Petr
 
 
Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
-7-8-7  0302
3.Keller FilipKlouček Luboš293  3012
4.Bartes PetrMaruniak Dominik-7-8-2  0313
5.Fencl JakubNovotný Petr-9-9-8  0314
6.Bíma MiroslavRozínek Vojtěch-9-9-9  0315
7.Bartes PetrPeko Štefan-3-6-5  0316
8.Fencl JakubMaruniak Dominik957  3026
9.Bíma MiroslavNovotný Petr5-16-9-9 1327
10.Keller FilipRozínek Vojtěch-210-6-11 1328
11.Fencl JakubPeko Štefan-4-5-4  0329
12.Bíma MiroslavMaruniak Dominik-67-78113239
13.Keller FilipNovotný Petr8-61010 3149
14.Bartes PetrRozínek Vojtěch-83-7-3 13410
15.Bíma MiroslavPeko Štefan         
16.Keller FilipMaruniak Dominik         
17.Bartes PetrNovotný Petr         
18.Fencl JakubRozínek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Keller Filip21Klouček Luboš01
Bartes Petr03Maruniak Dominik12
Fencl Jakub12Novotný Petr21
Bíma Miroslav12Rozínek Vojtěch30
   Peko Štefan20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Klimenta Matěj
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38610:680TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rýgl Vojtěch
Matýsek Libor
 
 
Šedivý Zdeněk
Walker Clement Joe
 
 
11-525 3110
2.Voňka Jakub
Drahotský Tomáš
 
 
Dvořák Petr
Benák Vít
 
 
7-2-4-8 1311
3.Voňka JakubDvořák Petr9-9-4-6 1312
4.Rýgl VojtěchBenák Vít10-1158 3122
5.Drahotský Tomᚊedivý Zdeněk-6-5-6  0323
6.Matýsek LiborWalker Clement Joe410-59 3133
7.Rýgl VojtěchDvořák Petr11-8-810-52334
8.Drahotský TomášBenák Vít-5-118-2 1335
9.Matýsek LiborŠedivý Zdeněk896  3045
10.Voňka JakubWalker Clement Joe-5-14883255
11.Voňka Karel ml.Dvořák Petr-7-5-6  0356
12.Matýsek LiborBenák Vít579  3066
13.Voňka JakubŠedivý Zdeněk99-5-3-72367
14.Rýgl VojtěchWalker Clement Joe5-65-7-72368
15.Matýsek LiborDvořák Petr-655-853278
16.Voňka JakubBenák Vít8-168 3188
17.Rýgl VojtěchŠedivý Zdeněk-3-3910-42389
18.Voňka Karel ml.Walker Clement Joe-9-4-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub22Dvořák Petr31
Rýgl Vojtěch13Benák Vít13
Drahotský Tomáš02Šedivý Zdeněk31
Matýsek Libor40Walker Clement Joe22
Voňka Karel ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Minář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Gireth Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4358:151SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Gireth Pavel
 
 
Bucifal Aleš
Janoštík Petr
 
 
946  3010
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 

 
 
WO    3020
3.Gireth PavelJanoštík Petr4-8-8383230
4.Zikmund AdamBucifal Aleš4-543 3140
5.Medek JosefKučala Viktor712  3050
6.Kaněra JanWO    3060
7.Zikmund AdamJanoštík Petr-7586 3170
8.Medek JosefBucifal Aleš156  3080
9.Kaněra JanKučala Viktor885  3090
10.Gireth PavelWO    30100
11.Medek JosefJanoštík Petr         
12.Kaněra JanBucifal Aleš         
13.Gireth PavelKučala Viktor         
14.Zikmund Adam         
15.Kaněra JanJanoštík Petr         
16.Gireth PavelBucifal Aleš         
17.Zikmund AdamKučala Viktor         
18.Medek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Gireth Pavel10Janoštík Petr02
Zikmund Adam20Bucifal Aleš02
Medek Josef20Kučala Viktor02
Kaněra Jan10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy