Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Puk Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36684:709nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Thang Do Trong
 
 
Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
4-8711 3110
2.Dvořák Petr
Benák Vít
 
 
Pisár Jan
Škalda Jan
 
 
10-7-8-10 1311
3.Šedivý ZdeněkEzr Václav7-38-8-92312
4.Dvořák PetrBeran Tomáš-296-11-52313
5.Thang Do TrongPisár Jan-6-7-5  0314
6.Benák VítŠkalda Jan9-45-6-62315
7.Dvořák PetrEzr Václav-89-7-5 1316
8.Thang Do TrongBeran Tomáš9-88-543226
9.Benák VítPisár Jan1197  3036
10.Šedivý ZdeněkŠkalda Jan9-368 3146
11.Thang Do TrongEzr Václav8-39-7113256
12.Benák VítBeran Tomáš-6-9-11  0357
13.Šedivý ZdeněkPisár Jan6-71113 3167
14.Dvořák PetrŠkalda Jan586  3077
15.Benák VítEzr Václav9-115-10-72378
16.Šedivý ZdeněkBeran Tomáš-7997 3188
17.Dvořák PetrPisár Jan-4-666-42389
18.Thang Do TrongŠkalda Jan4-8107 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šedivý Zdeněk31Ezr Václav31
Dvořák Petr13Beran Tomáš22
Thang Do Trong31Pisár Jan22
Benák Vít13Škalda Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32344:431Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Kadavý Ondřej
 
 
Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
-10-873143210
2.Kučala Viktor
Hořejší Radim
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
-8-9-3  0311
3.Hořejší RadimCopák František-3-8-4  0312
4.Kadavý OndřejDůra Matouš94-8-9-72313
5.Kučala ViktorKirchman Ondřej-3-11-3  0314
6.Janoštík PetrLegát Petr-989-9-92315
7.Kadavý OndřejCopák František-7-6-8  0316
8.Kučala ViktorDůra Matouš-7-8-4  0317
9.Janoštík PetrKirchman Ondřej-5-5-9  0318
10.Hořejší RadimLegát Petr-10-46-7 1319
11.Kučala ViktorCopák František8-7-104-1123110
12.Janoštík PetrDůra Matouš-37   11  
13.Hořejší RadimKirchman Ondřej         
14.Kadavý OndřejLegát Petr         
15.Janoštík PetrCopák František         
16.Hořejší RadimDůra Matouš         
17.Kadavý OndřejKirchman Ondřej         
18.Kučala ViktorLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim02Copák František30
Kadavý Ondřej02Důra Matouš20
Kučala Viktor03Kirchman Ondřej20
Janoštík Petr02Legát Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Beran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32335:425TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Lubomír ml.
Pych Luděk ml.
 
 
Rýgl Vojtěch
Matýsek Libor
 
 
5-8-9483210
2.Dolejší Stanislav
Špinar Rostislav
 
 
Koubek Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
8-7-87-82311
3.Pych Luděk ml.Matýsek Libor-7-8-6  0312
4.Dolejší StanislavRýgl Vojtěch-10-7-7  0313
5.Špinar RostislavVoňka Jakub-11-12-7  0314
6.Kříž Lubomír ml.Koubek Vojtěch-9-310-7 1315
7.Dolejší StanislavMatýsek Libor-11-7-6  0316
8.Špinar RostislavRýgl Vojtěch-107-2-5 1317
9.Kříž Lubomír ml.Voňka Jakub-4-7-5  0318
10.Pych Luděk ml.Koubek Vojtěch8-7-97-82319
11.Špinar RostislavMatýsek Libor-9-4-7  03110
12.Kříž Lubomír ml.Rýgl Vojtěch         
13.Pych Luděk ml.Voňka Jakub         
14.Dolejší StanislavKoubek Vojtěch         
15.Kříž Lubomír ml.Matýsek Libor         
16.Pych Luděk ml.Rýgl Vojtěch         
17.Dolejší StanislavVoňka Jakub         
18.Špinar RostislavKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pych Luděk ml.02Matýsek Libor30
Dolejší Stanislav02Rýgl Vojtěch20
Špinar Rostislav03Voňka Jakub20
Kříž Lubomír ml.02Koubek Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17528:428SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
Medek Josef
Gireth Pavel
 
 
4-10-11-11 1301
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
976  3011
3.Novotný PetrMedek Josef4-789 3121
4.Peko ŠtefanKaněra Jan521  3031
5.Rozínek VojtěchZikmund Adam8127  3041
6.Maruniak DominikGireth Pavel-11-9-4  0342
7.Peko ŠtefanMedek Josef5-42-1243252
8.Rozínek VojtěchKaněra Jan-7-97853262
9.Maruniak DominikZikmund Adam1078  3072
10.Novotný PetrGireth Pavel107-11-8-142373
11.Rozínek VojtěchMedek Josef566  3083
12.Maruniak DominikKaněra Jan-11869 3193
13.Novotný PetrZikmund Adam8-813-9632103
14.Peko ŠtefanGireth Pavel86-99 31  
15.Maruniak DominikMedek Josef         
16.Novotný PetrKaněra Jan         
17.Peko ŠtefanZikmund Adam         
18.Rozínek VojtěchGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Petr21Medek Josef03
Peko Štefan20Kaněra Jan03
Rozínek Vojtěch30Zikmund Adam03
Maruniak Dominik21Gireth Pavel20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Hřebeček Jan
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Jareš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8386:275TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-6983 3110
2.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Hervert Josef
Woznicki Patrik
 
 
944  3020
3.Heinzl LukášPinka Jan1110-33 3130
4.Calta DavidTschakert Tomáš8-54-893240
5.Borovka TomášHervert Josef499  3050
6.Hubáček FilipWoznicki Patrik725  3060
7.Calta DavidPinka Jan89-7-793270
8.Borovka TomášTschakert Tomáš7-7-87113280
9.Hubáček FilipHervert Josef765  3090
10.Heinzl LukášWoznicki PatrikWO    30100
11.Borovka TomášPinka Jan         
12.Hubáček FilipTschakert Tomáš         
13.Heinzl LukášHervert Josef         
14.Calta DavidWoznicki Patrik         
15.Hubáček FilipPinka Jan         
16.Heinzl LukášTschakert Tomáš         
17.Calta DavidHervert Josef         
18.Borovka TomášWoznicki Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heinzl Lukáš10Pinka Jan02
Calta David20Tschakert Tomáš02
Borovka Tomáš20Hervert Josef02
Hubáček Filip20Woznicki Patrik01
WO10WO01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22582:523TJ TATRAN SEDLČANY

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
9-964 3110
2.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
-13-5-8  0311
3.Faktor RadovanBíma Miroslav-5-838-112312
4.Kocura JiříFencl Jakub7812  3022
5.Drechsler DušanKeller Filip74-87 3132
6.Pejša Karel ml.Bořík Milan499  3042
7.Kocura JiříBíma Miroslav-5-9-6  0343
8.Drechsler DušanFencl Jakub-3-968-62344
9.Pejša Karel ml.Keller Filip8103  3054
10.Faktor RadovanBořík Milan5-497 3164
11.Drechsler DušanBíma Miroslav-59-4-7 1365
12.Pejša Karel ml.Fencl Jakub68-79 3175
13.Faktor RadovanKeller Filip5203  3085
14.Kocura JiříBořík Milan786  3095
15.Pejša Karel ml.Bíma Miroslav-76-911-92396
16.Faktor RadovanFencl Jakub1086  30106
17.Kocura JiříKeller Filip         
18.Drechsler DušanBořík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Bíma Miroslav40
Kocura Jiří21Fencl Jakub13
Drechsler Dušan12Keller Filip03
Pejša Karel ml.31Bořík Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Levora Vojtěch st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15497:389TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
-9976 3110
2.Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
85-56 3120
3.Žaloudík JanDe Filippo Martin161  3030
4.Hobl LukášKuba Josef5-13610 3140
5.Levora VojtěchKočvara Martin6-98-10-62341
6.Kuchař JanBelopotočan Roman10-8-4-12 1342
7.Hobl LukášDe Filippo Martin999  3052
8.Levora VojtěchKuba Josef-9115-873262
9.Kuchař JanKočvara Martin11-98-473272
10.Žaloudík JanBelopotočan RomanWO    3082
11.Levora VojtěchDe Filippo Martin79-147 3192
12.Kuchař JanKuba JosefŽ-8936 31102
13.Žaloudík JanKočvara Martin-7    01  
14.Hobl LukášBelopotočan Roman         
15.Kuchař JanDe Filippo Martin         
16.Žaloudík JanKuba Josef         
17.Hobl LukášKočvara Martin         
18.Levora VojtěchBelopotočan Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žaloudík Jan10De Filippo Martin03
Hobl Lukáš20Kuba Josef03
Levora Vojtěch21Kočvara Martin11
Kuchař Jan21Belopotočan Roman10
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 13 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32449:517AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pour Pavel ml.
Obertík Milan
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
11-8-56-52301
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
213-76 3111
3.Kříž DominikStrejc Filip-9-8-7  0312
4.Dráždil RomanHavlíček Tomáš8-696 3122
5.Pour Pavel ml.Čamr František-4-8-8  0323
6.Obertík MilanSochor David-2-6-4  0324
7.Dráždil RomanStrejc Filip-5-6-6  0325
8.Pour Pavel ml.Havlíček Tomáš7-7-8-6 1326
9.Obertík MilanČamr František-6-98-8 1327
10.Kříž DominikSochor David10710  3037
11.Pour Pavel ml.Strejc Filip6-8-78-132338
12.Obertík MilanHavlíček Tomáš-14-12-7  0339
13.Kříž DominikČamr František1299  3049
14.Dráždil RomanSochor David5-6-10-4 13410
15.Obertík MilanStrejc Filip         
16.Kříž DominikHavlíček Tomáš         
17.Dráždil RomanČamr František         
18.Pour Pavel ml.Sochor David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Dominik21Strejc Filip30
Dráždil Roman12Havlíček Tomáš21
Pour Pavel ml.03Čamr František21
Obertík Milan03Sochor David21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy