Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33683:676TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komenda Karel
Benák Vít
 
 
Legát Petr
Důra Matouš
 
 
7-109-763210
2.Šedivý Zdeněk
Alka Rostislav
 
 
Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
769  3020
3.Benák VítKirchman Ondřej3-127-543230
4.Komenda KarelDůra Matouš719-3-393240
5.Alka RostislavCopák František-2-578-52341
6.Šedivý ZdeněkLegát Petr88-126 3151
7.Komenda KarelKirchman Ondřej-9-78-5 1352
8.Alka RostislavDůra Matouš-116-3-10 1353
9.Šedivý ZdeněkCopák František-10-7-7  0354
10.Benák VítLegát Petr-2-55-10 1355
11.Alka RostislavKirchman Ondřej-69-97-92356
12.Šedivý ZdeněkDůra Matouš88-911 3166
13.Benák VítCopák František-6558 3176
14.Komenda KarelLegát Petr287  3086
15.Šedivý ZdeněkKirchman Ondřej5119  3096
16.Benák VítDůra Matouš-8-9-11  0397
17.Komenda KarelCopák František10-1-1110-82398
18.Alka RostislavLegát Petr7810  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Vít22Kirchman Ondřej22
Komenda Karel22Důra Matouš22
Alka Rostislav13Copák František31
Šedivý Zdeněk31Legát Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:33355:456SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Kadavý Ondřej
 
 
Pisár Jan
Beran Tomáš
 
 
-3-6-9  0301
2.Bucifal Aleš
Hořejší Radim
 
 
Ezr Václav
Kopecký Michael
 
 
-710-54-82302
3.Bucifal AlešEzr Václav9-12-5-8 1303
4.Kadavý OndřejPisár Jan-4-4-6  0304
5.Hořejší RadimBeran Tomáš7-9-9-7 1305
6.Janoštík PetrKopecký Michael12-572 3115
7.Kadavý OndřejEzr Václav-9-88-7 1316
8.Hořejší RadimPisár Jan-79-10-12 1317
9.Janoštík PetrBeran Tomáš-9-9-4  0318
10.Bucifal AlešKhalaila Adam-9-136533228
11.Hořejší RadimEzr Václav-6-4-5  0329
12.Janoštík PetrPisár JanWO    03210
13.Bucifal AlešBeran Tomáš         
14.Kadavý OndřejKhalaila Adam         
15.Janoštík PetrEzr Václav         
16.Bucifal AlešPisár Jan         
17.Kadavý OndřejBeran Tomáš         
18.Hořejší RadimKhalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bucifal Aleš11Ezr Václav30
Kadavý Ondřej02Pisár Jan20
Hořejší Radim03Beran Tomáš20
Janoštík Petr11Kopecký Michael01
   Khalaila Adam01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Beran Martin
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Vydra Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:33447:536SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolejší Stanislav
Suchomel Tomáš
 
 
Gireth Pavel
Medek Josef
 
 
-897-8-42301
2.Trajhan Miroslav
Pych Luděk ml.
 
 
Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
968  3011
3.Dolejší StanislavGireth Pavel-2-4-7  0312
4.Suchomel TomášMedek Josef-6-5-4  0313
5.Pych Luděk ml.Kaněra JanŽ-89-57103223
6.Trajhan MiroslavZikmund Adam4711  3033
7.Suchomel TomášGireth Pavel-7-5-4  0334
8.Pych Luděk ml.Medek Josef-14-7-9  0335
9.Trajhan MiroslavKaněra Jan987  3045
10.Dolejší StanislavZikmund Adam-11666 3155
11.Pych Luděk ml.Gireth Pavel-7-99-4 1356
12.Trajhan MiroslavMedek Josef138-4-7-82357
13.Dolejší StanislavKaněra Jan-106-6-6 1358
14.Suchomel TomášZikmund Adam-9-6-9  0359
15.Trajhan MiroslavGireth Pavel-3-2-1  03510
16.Dolejší StanislavMedek Josef         
17.Suchomel TomášKaněra Jan         
18.Pych Luděk ml.Zikmund Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dolejší Stanislav12Gireth Pavel40
Suchomel Tomáš03Medek Josef30
Pych Luděk ml.12Kaněra Jan12
Trajhan Miroslav22Zikmund Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11416:260SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 

 
 
WO    3010
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Matýsek Libor
Rýgl Vojtěch
 
 
-51098 3120
3.Novotný PetrWO    3030
4.Peko ŠtefanMatýsek Libor-12135-1163240
5.Šálený DavidKoubek Vojtěch-55-10993250
6.Maruniak DominikRýgl Vojtěch976  3060
7.Peko ŠtefanWO    3070
8.Šálený DavidMatýsek Libor-5-7-3  0371
9.Maruniak DominikKoubek Vojtěch7-87-973281
10.Novotný PetrRýgl Vojtěch-6574 3191
11.Šálený DavidWO    30101
12.Maruniak DominikMatýsek Libor         
13.Novotný PetrKoubek Vojtěch         
14.Peko ŠtefanRýgl Vojtěch         
15.Maruniak Dominik         
16.Novotný PetrMatýsek Libor         
17.Peko ŠtefanKoubek Vojtěch         
18.Šálený DavidRýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotný Petr10Matýsek Libor11
Peko Štefan10Koubek Vojtěch02
Šálený David11Rýgl Vojtěch02
Maruniak Dominik20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:David Jakub
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Hřebeček Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:24612:537TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
7-5-78-92301
2.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
774  3011
3.Calta DavidBíma Miroslav10911  3021
4.Heinzl LukášBořík Milan-9767 3131
5.Hubáček FilipKeller Filip-96-6453241
6.Borovka TomášFencl Jakub6-610-9123251
7.Heinzl LukášBíma Miroslav-10-2612-62352
8.Hubáček FilipBořík Milan465  3062
9.Borovka TomášKeller Filip5-129-953272
10.Calta DavidFencl Jakub9-88-993282
11.Hubáček FilipBíma Miroslav9-6-410-142383
12.Borovka TomášBořík Milan-85-66-22384
13.Calta DavidKeller Filip43-108 3194
14.Heinzl LukášFencl Jakub-946-8432104
15.Borovka TomášBíma Miroslav-77811 31  
16.Calta DavidBořík Milan         
17.Heinzl LukášKeller Filip         
18.Hubáček FilipFencl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Calta David30Bíma Miroslav21
Heinzl Lukáš21Bořík Milan12
Hubáček Filip21Keller Filip03
Borovka Tomáš21Fencl Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37648:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-8-97583210
2.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
377  3020
3.Faktor RadovanPinka Jan517-711 3130
4.Kocura JiříTschakert Tomáš-9-7-8  0331
5.Drechsler DušanHruška Václav ml.-11-109-8 1332
6.Pejša Karel ml.Hervert Josef483  3042
7.Kocura JiříPinka Jan-8-5-5  0343
8.Drechsler DušanTschakert Tomáš-6-8-3  0344
9.Pejša Karel ml.Hruška Václav ml.7-8-9-7 1345
10.Faktor RadovanHervert Josef-68-8-7 1346
11.Drechsler DušanPinka Jan-6-6-8  0347
12.Pejša Karel ml.Tschakert Tomáš-8-715673257
13.Faktor RadovanHruška Václav ml.8-8-7593267
14.Kocura JiříHervert Josef-111046 3177
15.Pejša Karel ml.Pinka Jan88-1010 3187
16.Faktor RadovanTschakert Tomáš105-76 3197
17.Kocura JiříHruška Václav ml.-7-7-4  0398
18.Drechsler DušanHervert Josef-10-895-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan31Pinka Jan22
Kocura Jiří13Tschakert Tomáš22
Drechsler Dušan04Hruška Václav ml.31
Pejša Karel ml.31Hervert Josef22
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36582:612AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
675  3010
2.Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-118-8-9 1311
3.Levora VojtěchZlámal Jaromír-9-68-7 1312
4.Hobl LukášStrejc Filip87-9-483222
5.Žák JanČamr František-7-8-9  0323
6.Žaloudík JanHavlíček Tomáš1375  3033
7.Hobl LukášZlámal Jaromír-7-6-3  0334
8.Žák JanStrejc Filip9-5-4-8 1335
9.Žaloudík JanČamr František69-99 3145
10.Levora VojtěchHavlíček Tomáš-8712-1173255
11.Žák JanZlámal Jaromír-6-11-5  0356
12.Žaloudík JanStrejc Filip-83-53-82357
13.Levora VojtěchČamr František-88-2-9 1358
14.Hobl LukášSochor David11-5410 3168
15.Žaloudík JanZlámal Jaromír-886-8-72369
16.Levora VojtěchStrejc Filip-89-64-1223610
17.Hobl LukášČamr František-59   11  
18.Žák JanSochor David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Vojtěch13Zlámal Jaromír40
Hobl Lukáš21Strejc Filip31
Žák Jan03Čamr František21
Žaloudík Jan22Havlíček Tomáš02
   Sochor David01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:21540:473TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Belopotočan Roman
De Filippo Martin
 
 
8-34-583210
2.Kříž Dominik
Dráždil Roman
 
 
Kuba Josef
Kočvara Martin
 
 
8-985 3120
3.Kříž DominikKuba Josef-459-6-122321
4.Dráždil RomanDe Filippo Martin3-771 3131
5.Pour Pavel ml.Belopotočan Roman-13-5-9  0332
6.Obertík MilanKočvara Martin-7811-12-72333
7.Dráždil RomanKuba Josef-8646 3143
8.Pour Pavel ml.De Filippo Martin486  3053
9.Obertík MilanBelopotočan Roman-57-7783263
10.Kříž DominikKočvara Martin-8895 3173
11.Pour Pavel ml.Kuba Josef1099  3083
12.Obertík MilanDe Filippo Martin6-642 3193
13.Kříž DominikBelopotočan Roman-6-97-4 1394
14.Dráždil RomanKočvara Martin895  30104
15.Obertík MilanKuba Josef-9    01  
16.Kříž DominikDe Filippo Martin         
17.Dráždil RomanBelopotočan Roman         
18.Pour Pavel ml.Kočvara Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Dominik12Kuba Josef12
Dráždil Roman30De Filippo Martin03
Pour Pavel ml.21Belopotočan Roman21
Obertík Milan21Kočvara Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy