Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Beran Martin
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Vydra Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33416:487SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Pych Luděk ml.
 
 
Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
7-4-111-52301
2.Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
-8-97-8 1302
3.Kříž Lubomír ml.Ezr Václav1011-7-9-72303
4.Dolejší StanislavPisár Jan-2-12-11  0304
5.Pych Luděk ml.Beran Tomáš-10-1-4  0305
6.Trajhan MiroslavPodrazil Václav-473-673215
7.Dolejší StanislavEzr Václav-7-86-5 1316
8.Pych Luděk ml.Pisár Jan-102-310-72317
9.Trajhan MiroslavBeran Tomáš-510-87-102318
10.Kříž Lubomír ml.Podrazil Václav47-66 3128
11.Pych Luděk ml.Ezr Václav9-5-3-7 1329
12.Trajhan MiroslavPisár Jan-8-5-9  03210
13.Kříž Lubomír ml.Beran Tomáš-10    01  
14.Dolejší StanislavPodrazil Václav         
15.Trajhan MiroslavEzr Václav         
16.Kříž Lubomír ml.Pisár Jan         
17.Dolejší StanislavBeran Tomáš         
18.Pych Luděk ml.Podrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kříž Lubomír ml.11Ezr Václav30
Dolejší Stanislav02Pisár Jan30
Pych Luděk ml.03Beran Tomáš20
Trajhan Miroslav12Podrazil Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5392:278SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maruniak Dominik
Peko Štefan
 
 
Kirchman Ondřej
Vaněček Petr
 
 
517-88 3110
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Legát Petr
Důra Matouš
 
 
959  3020
3.Novotný PetrVaněček Petr6107  3030
4.Rozínek VojtěchLegát Petr728  3040
5.Maruniak DominikKirchman Ondřej788  3050
6.Peko ŠtefanDůra Matouš65-89 3160
7.Rozínek VojtěchVaněček Petr6612  3070
8.Maruniak DominikLegát Petr546  3080
9.Peko ŠtefanKirchman Ondřej11-7-5-9 1381
10.Novotný PetrDůra Matouš769  3091
11.Maruniak DominikVaněček Petr195  30101
12.Peko ŠtefanLegát Petr7    10  
13.Novotný PetrKirchman Ondřej         
14.Rozínek VojtěchDůra Matouš         
15.Peko ŠtefanVaněček Petr         
16.Novotný PetrLegát Petr         
17.Rozínek VojtěchKirchman Ondřej         
18.Maruniak DominikDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr20Vaněček Petr03
Rozínek Vojtěch20Legát Petr02
Maruniak Dominik30Kirchman Ondřej11
Peko Štefan11Důra Matouš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16497:425TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Komenda Karel
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
678  3010
2.Dvořák Petr
Krameš Jan
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
14-595 3120
3.Benák VítCalta David975  3030
4.Dvořák PetrBorovka Tomáš8-1348 3140
5.Krameš JanHubáček Filip-87-9-9 1341
6.Komenda KarelHeinzl Lukáš295  3051
7.Dvořák PetrCalta David6-3123 3161
8.Krameš JanBorovka Tomáš-3-10-3  0362
9.Komenda KarelHubáček Filip947  3072
10.Benák VítHeinzl Lukáš8-11-77-112373
11.Krameš JanCalta David6-11711 3183
12.Komenda KarelBorovka Tomáš-61076 3193
13.Benák VítHubáček Filip5-116-3932103
14.Dvořák PetrHeinzl Lukáš         
15.Komenda KarelCalta David         
16.Benák VítBorovka Tomáš         
17.Dvořák PetrHubáček Filip         
18.Krameš JanHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Benák Vít21Calta David03
Dvořák Petr20Borovka Tomáš12
Krameš Jan12Hubáček Filip12
Komenda Karel30Heinzl Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37645:637TJ Sokol Michle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Kadavý Ondřej
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-1-9-7  0301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-1274-583211
3.Hořejší RadimPejša Karel ml.-86125 3121
4.Bucifal AlešFaktor Radovan8-4-7-8 1322
5.Kadavý OndřejDrechsler Dušan-5-89-5 1323
6.Nejedlý PetrKocura Jiří-5-861073233
7.Bucifal AlešPejša Karel ml.-6-5-9  0334
8.Kadavý OndřejFaktor Radovan-11-6-6  0335
9.Nejedlý PetrDrechsler Dušan1073  3045
10.Hořejší RadimKocura Jiří237  3055
11.Kadavý OndřejPejša Karel ml.97-7-513265
12.Nejedlý PetrFaktor Radovan-7162 3175
13.Hořejší RadimDrechsler Dušan-8634 3185
14.Bucifal AlešKocura Jiří9-98-1173295
15.Nejedlý PetrPejša Karel ml.-7-310-5 1396
16.Hořejší RadimFaktor Radovan-109-7-7 1397
17.Bucifal AlešŽDrechsler Dušan-39-9-8 1398
18.Kadavý OndřejKocura Jiří-773-6732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim31Pejša Karel ml.22
Bucifal Aleš13Faktor Radovan31
Kadavý Ondřej22Drechsler Dušan22
Nejedlý Petr31Kocura Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Klimenta Matěj
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Drahotský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1017:32292:471TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matýsek Libor
Voňka Jakub
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
-9-9-4  0301
2.Koubek Vojtěch
 
 
Levora Vojtěch
Špalek Vít
 
 
WO    0302
3.Voňka JakubŽaloudík Jan5-5-6-4 1303
4.Koubek VojtěchHobl Lukáš9-413-193213
5.Levora VojtěchWO    0314
6.Matýsek LiborŠpalek Vít313  3024
7.Koubek VojtěchŽaloudík Jan9-5-5-8 1325
8.Hobl LukášWO    0326
9.Matýsek LiborLevora Vojtěch-11-7-6  0327
10.Voňka JakubŠpalek Vít8123  3037
11.Žaloudík JanWO    0338
12.Matýsek LiborHobl Lukáš-7-3-3  0339
13.Voňka JakubLevora Vojtěch1053  3049
14.Koubek VojtěchŠpalek Vít879  3059
15.Matýsek LiborŽaloudík JanWO    03510
16.Voňka JakubHobl Lukáš         
17.Koubek VojtěchLevora Vojtěch         
18.Špalek Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Voňka Jakub21Žaloudík Jan20
Koubek Vojtěch21Hobl Lukáš11
Matýsek Libor12Levora Vojtěch11
   Špalek Vít03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Holík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:26608:556SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gireth Pavel
Medek Josef
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
-9-7-9  0301
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
-9-10-5  0302
3.Medek JosefDráždil Roman-9-13-10  0303
4.Zikmund AdamObertík Milan4-9-66-62304
5.Kaněra JanKříž Dominik5-768 3114
6.Gireth PavelPour Pavel ml.13129  3024
7.Zikmund AdamDráždil Roman-116-8-7 1325
8.Kaněra JanObertík Milan-9-9-5  0326
9.Gireth PavelKříž Dominik299  3036
10.Medek JosefPour Pavel ml.7143  3046
11.Kaněra JanDráždil Roman10-7511 3156
12.Gireth PavelObertík Milan1195  3066
13.Medek JosefKříž Dominik1065  3076
14.Zikmund AdamPour Pavel ml.13-7-6893286
15.Gireth PavelDráždil Roman-813-7-5 1387
16.Medek JosefObertík Milan95-105 3197
17.Zikmund AdamKříž Dominik257  30107
18.Kaněra JanPour Pavel ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Medek Josef31Dráždil Roman31
Zikmund Adam22Obertík Milan22
Kaněra Jan21Kříž Dominik04
Gireth Pavel31Pour Pavel ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jančička Petr
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30324:439TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
-10-7-1  0301
2.Hervert Josef
Woznicki Patrik
 
 
Kočvara Martin
Hrnčiřík Jan
 
 
-13-5-7  0302
3.Tschakert TomášBelopotočan Roman-4-69-4 1303
4.Woznicki PatrikHrnčiřík Jan-7-1-10  0304
5.Hervert JosefKočvara Martin-735-9-72305
6.Pinka JanKuba Josef968  3015
7.Woznicki PatrikBelopotočan Roman-5-799-32316
8.Hervert JosefHrnčiřík Jan-910-5-3 1317
9.Pinka JanKočvara Martin5210  3027
10.Tschakert TomášKuba Josef9-8-1WO 1328
11.Hervert JosefBelopotočan Roman9-5-0-4 1329
12.Pinka JanHrnčiřík Jan-6-7-7  03210
13.Tschakert TomášKočvara Martin         
14.Woznicki PatrikKuba Josef         
15.Pinka JanBelopotočan Roman         
16.Tschakert TomášHrnčiřík Jan         
17.Woznicki PatrikKočvara Martin         
18.Hervert JosefKuba Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschakert Tomáš02Belopotočan Roman30
Woznicki Patrik02Hrnčiřík Jan30
Hervert Josef03Kočvara Martin11
Pinka Jan21Kuba Josef11
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30309:413AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-513-2-5 1301
2.Keller Filip
Bíma Miroslav
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
8-6-7-6 1302
3.Fencl JakubStrejc Filip-8-7-3  0303
4.Bořík MilanSochor David732  3013
5.Keller FilipZlámal Jaromír-4-7-5  0314
6.Bíma MiroslavČamr František-11-9-7  0315
7.Bořík MilanStrejc Filip-1011-6-4 1316
8.Keller FilipSochor David-9-9-2  0317
9.Bíma MiroslavZlámal Jaromír810-7-9-52318
10.Fencl JakubČamr František7-9-9-4 1319
11.Keller FilipStrejc Filip-3-811-4 13110
12.Bíma MiroslavSochor David         
13.Fencl JakubZlámal Jaromír         
14.Bořík MilanČamr František         
15.Bíma MiroslavStrejc Filip         
16.Fencl JakubSochor David         
17.Bořík MilanZlámal Jaromír         
18.Keller FilipČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fencl Jakub02Strejc Filip30
Bořík Milan11Sochor David11
Keller Filip03Zlámal Jaromír20
Bíma Miroslav02Čamr František20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy