Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Klouček Luboš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26610:565SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
-9108-4-62301
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
11-797 3111
3.Peko ŠtefanEzr Václav-883-7-82312
4.Maruniak DominikPisár Jan683  3022
5.Novotný PetrPodrazil Václav-9-610-8 1323
6.Rozínek VojtěchBeran Tomáš610-109 3133
7.Maruniak DominikEzr Václav-628-783243
8.Novotný PetrPisár Jan-910-6-7 1344
9.Rozínek VojtěchPodrazil Václav510-79 3154
10.Peko ŠtefanBeran Tomáš7-8-7-6 1355
11.Novotný PetrEzr Václav-3798 3165
12.Rozínek VojtěchPisár Jan859  3075
13.Peko ŠtefanPodrazil Václav2510  3085
14.Maruniak DominikŽBeran Tomáš12-6-9-7 1386
15.Rozínek VojtěchEzr Václav-4395 3196
16.Peko ŠtefanPisár Jan-7775 31106
17.Maruniak DominikPodrazil Václav5310  30  
18.Novotný PetrBeran Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peko Štefan22Ezr Václav13
Maruniak Dominik21Pisár Jan13
Novotný Petr12Podrazil Václav12
Rozínek Vojtěch40Beran Tomáš21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Beran Martin
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Vydra Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32348:453Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
5-4-8-6 1301
2.Trajhan Miroslav
Kříž Lubomír ml.
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
-6-9-6  0302
3.Kyncl JiříCopák František-75-6-8 1303
4.Pych Luděk ml.Důra Matouš-919-7-52304
5.Trajhan MiroslavKirchman Ondřej5-25-4-52305
6.Kříž Lubomír ml.Legát Petr-10-610-4 1306
7.Pych Luděk ml.Copák František-1-5-8  0307
8.Trajhan MiroslavDůra Matouš-115-1-6 1308
9.Kříž Lubomír ml.Kirchman Ondřej-9-4-9  0309
10.Kyncl JiříLegát Petr9-9-161493219
11.Trajhan MiroslavCopák FrantišekŽ10-2-34-223110
12.Kříž Lubomír ml.Důra Matouš         
13.Kyncl JiříKirchman Ondřej         
14.Pych Luděk ml.Legát Petr         
15.Kříž Lubomír ml.Copák František         
16.Kyncl JiříDůra Matouš         
17.Pych Luděk ml.Kirchman Ondřej         
18.Trajhan MiroslavLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kyncl Jiří11Copák František30
Pych Luděk ml.02Důra Matouš20
Trajhan Miroslav03Kirchman Ondřej20
Kříž Lubomír ml.02Legát Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33462:517TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Kadavý Ondřej
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
-9-5-7  0301
2.Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
11-85-10-62302
3.Bucifal AlešHubáček Filip-69-118-32303
4.Kadavý OndřejHeinzl Lukáš6-7-8-9 1304
5.Hořejší RadimCalta David94-10-8-72305
6.Nejedlý PetrBorovka Tomáš-11996 3115
7.Kadavý OndřejHubáček Filip-14-5-10  0316
8.Hořejší RadimHeinzl Lukáš-912-9-7 1317
9.Nejedlý PetrCalta David10-7-4-3 1318
10.Bucifal AlešBorovka Tomáš-912-9683228
11.Hořejší RadimHubáček Filip-13-8-8  0329
12.Nejedlý PetrHeinzl Lukáš93-8-11-723210
13.Bucifal AlešCalta David-7-97  12  
14.Kadavý OndřejBorovka Tomáš         
15.Nejedlý PetrHubáček Filip         
16.Bucifal AlešHeinzl Lukáš         
17.Kadavý OndřejCalta David         
18.Hořejší RadimBorovka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bucifal Aleš11Hubáček Filip30
Kadavý Ondřej02Heinzl Lukáš30
Hořejší Radim03Calta David20
Nejedlý Petr12Borovka Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5386:276TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Dvořák Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
1086  3010
2.Rochowanski Pavel
Alka Rostislav
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
466  3020
3.Rochowanski PavelPejša Karel ml.11-5-8-3 1321
4.Alka RostislavFaktor Radovan666  3031
5.Benák VítDrechsler Dušan1295  3041
6.Dvořák PetrKocura Jiří5511  3051
7.Alka RostislavPejša Karel ml.569  3061
8.Benák VítFaktor Radovan11119  3071
9.Dvořák PetrDrechsler Dušan-8755 3181
10.Rochowanski PavelKocura Jiří4110  3091
11.Benák VítPejša Karel ml.108-74 31101
12.Dvořák PetrFaktor Radovan9    10  
13.Rochowanski PavelDrechsler Dušan         
14.Alka RostislavKocura Jiří         
15.Dvořák PetrPejša Karel ml.         
16.Rochowanski PavelFaktor Radovan         
17.Alka RostislavDrechsler Dušan         
18.Benák VítKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rochowanski Pavel11Pejša Karel ml.12
Alka Rostislav20Faktor Radovan02
Benák Vít30Drechsler Dušan02
Dvořák Petr20Kocura Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Holík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:32526:553TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
12-65-6-52301
2.Gireth Pavel
Medek Josef
 
 
Levora Vojtěch
Špalek Vít
 
 
795  3011
3.Gireth PavelŽaloudík Jan-7-4-9  0312
4.Zikmund AdamHobl Lukáš9-911-12-52313
5.Kaněra JanLevora Vojtěch-67-712-52314
6.Medek JosefŠpalek Vít197  3024
7.Zikmund AdamŽaloudík Jan-6-6-2  0325
8.Kaněra JanHobl Lukáš-7-539-52326
9.Medek JosefLevora Vojtěch678  3036
10.Gireth PavelŠpalek Vít834  3046
11.Kaněra JanŽaloudík Jan-7-4-6  0347
12.Medek JosefHobl Lukáš7-76-1053257
13.Gireth PavelLevora Vojtěch-810-4-9 1358
14.Zikmund AdamŠpalek Vít689  3068
15.Medek JosefŽaloudík Jan-7-8-7  0369
16.Gireth PavelHobl Lukáš-10-12-9  03610
17.Zikmund AdamLevora Vojtěch58   20  
18.Kaněra JanŠpalek Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel13Žaloudík Jan40
Zikmund Adam12Hobl Lukáš31
Kaněra Jan03Levora Vojtěch21
Medek Josef31Špalek Vít03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39671:701TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Voňka Karel ml.
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
-98-8-5 1301
2.Matýsek Libor
Voňka Jakub
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
89-9-11-92302
3.Voňka JakubDráždil Roman65-59 3112
4.Koubek VojtěchObertík Milan-647-863222
5.Voňka Karel ml.Pour Pavel ml.-7-67-7 1323
6.Matýsek LiborKříž Dominik39-111 3133
7.Koubek VojtěchDráždil Roman965  3043
8.Voňka Karel ml.Obertík Milan-5-8-6  0344
9.Matýsek LiborPour Pavel ml.410-97 3154
10.Voňka JakubKříž Dominik88-311 3164
11.Voňka Karel ml.Dráždil Roman-6-415-8 1365
12.Matýsek LiborObertík Milan11-6-9-9 1366
13.Voňka JakubPour Pavel ml.7-59-7-102367
14.Koubek VojtěchKříž Dominik-51-7-8 1368
15.Matýsek LiborDráždil Roman9-91210 3178
16.Voňka JakubObertík Milan-87-6-10 1379
17.Koubek VojtěchPour Pavel ml.-5911-6153289
18.Voňka Karel ml.Kříž Dominik-4-9-1  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voňka Jakub22Dráždil Roman13
Koubek Vojtěch31Obertík Milan31
Voňka Karel ml.04Pour Pavel ml.22
Matýsek Libor31Kříž Dominik22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:22559:498SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
910-7-9113210
2.Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
79-86 3120
3.Fencl JakubBelopotočan Roman-410-6-5 1321
4.Bořík MilanKuba Josef797  3031
5.Keller FilipKočvara Martin-3-5-5  0332
6.Bíma MiroslavDe Filippo Martin663  3042
7.Bořík MilanBelopotočan Roman-69-5-8 1343
8.Keller FilipKuba Josef810-8-8-82344
9.Bíma MiroslavKočvara Martin785  3054
10.Fencl JakubDe Filippo Martin856  3064
11.Keller FilipBelopotočan Roman-6-146-6 1365
12.Bíma MiroslavKuba Josef594  3075
13.Fencl JakubKočvara Martin941  3085
14.Bořík MilanDe Filippo Martin-113-8-8 1386
15.Bíma MiroslavBelopotočan Roman578  3096
16.Fencl JakubKuba Josef-10579 31106
17.Bořík MilanKočvara Martin11-4   11  
18.Keller FilipDe Filippo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Jakub31Belopotočan Roman31
Bořík Milan12Kuba Josef13
Keller Filip03Kočvara Martin12
Bíma Miroslav40De Filippo Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 17 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Vytejček Petr
Datum dle rozpisu16. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Schoř Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1011:31260:287AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Woznicki Patrik
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
2-698 3110
2.
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
WOWOWO  0311
3.Woznicki PatrikSochor David6-6-11-7 1312
4.Pinka JanStrejc Filip11-7-7-10 1313
5.Dudek JaroslavZlámal Jaromír-7-6-8  0314
6.Čamr FrantišekWOWOWO  0315
7.Pinka JanSochor David783  3025
8.Dudek JaroslavStrejc Filip-10-8-7  0326
9.Zlámal JaromírWOWOWO  0327
10.Woznicki PatrikČamr František-6-7-4  0328
11.Dudek JaroslavSochor David5113  3038
12.Strejc FilipWOWOWO  0339
13.Woznicki PatrikZlámal Jaromír-2-6-10  03310
14.Pinka JanČamr František         
15.Sochor David         
16.Woznicki PatrikStrejc Filip         
17.Pinka JanZlámal Jaromír         
18.Dudek JaroslavČamr František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Woznicki Patrik03Sochor David12
Pinka Jan11Strejc Filip20
Dudek Jaroslav12Zlámal Jaromír20
   Čamr František10
WO04WO40
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy