Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33436:510Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočvara Martin
De Filippo Martin
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
-10-7-8  0301
2.Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
Legát Petr
Důra Matouš
 
 
86-57 3111
3.Kuba JosefKirchman Ondřej-2-4-6  0312
4.Kočvara MartinCopák František-7-7-9  0313
5.De Filippo MartinLegát Petr-710814 3123
6.Belopotočan RomanDůra Matouš-4778 3133
7.Kočvara MartinKirchman Ondřej12-9-3-5 1334
8.De Filippo MartinCopák František-4-5-7  0335
9.Belopotočan RomanLegát Petr899  3045
10.Kuba JosefDůra Matouš-13-9-10  0346
11.De Filippo MartinKirchman Ondřej-7-7-8  0347
12.Belopotočan RomanCopák František-1175-8-32348
13.Kuba JosefLegát Petr42-10-4-82349
14.Kočvara MartinDůra Matouš-9-57-8 13410
15.Belopotočan RomanKirchman OndřejWO    03  
16.Kuba JosefCopák František         
17.Kočvara MartinLegát Petr         
18.De Filippo MartinDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuba Josef03Kirchman Ondřej30
Kočvara Martin03Copák František30
De Filippo Martin12Legát Petr12
Belopotočan Roman21Důra Matouš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Bruk Martin
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:Kroupa Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35677:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
8-9-87-42301
2.Zlámal Jaromír
Sochor David
 
 
Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
8-6-810-92302
3.Strejc FilipEzr Václav8-598 3112
4.Havlíček TomášPisár Jan-4-6-8  0313
5.Sochor DavidPodrazil Václav-13-910-10 1314
6.Zlámal JaromírBeran Matěj733  3024
7.Havlíček TomášEzr Václav9-97-8-62325
8.Sochor DavidPisár Jan-9-7-2  0326
9.Zlámal JaromírPodrazil Václav469  3036
10.Strejc FilipBeran Matěj52-101 3146
11.Sochor DavidEzr Václav-6-7-5  0347
12.Zlámal JaromírPisár Jan-983-853257
13.Strejc FilipPodrazil Václav63-88 3167
14.Havlíček TomášBeran Tomᚎ-967-11-82368
15.Zlámal JaromírEzr Václav-7389 3178
16.Strejc FilipPisár Jan998  3088
17.Havlíček TomášPodrazil Václav-9-85-9 1389
18.Sochor DavidBeran Tomáš511-5-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strejc Filip40Ezr Václav22
Havlíček Tomáš04Pisár Jan22
Sochor David13Podrazil Václav22
Zlámal Jaromír40Beran Matěj02
   Beran Tomáš11
Počet diváků: 3
- z důvodu nefunkčnosti internetu psáno klasickou metodou, Matěj Beran (Niňo) - ŽK - hanlivý výkřik + hození pálky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Schoř Lukáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:Krupka Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:32728:650TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
-995-10-72301
2.Hruška Václav ml.
Hervert Josef
 
 
Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
4-7-10-8 1302
3.Tschakert TomášObertík Milan9-10-8-9 1303
4.Hruška Václav ml.Dráždil Roman8-63-10-82304
5.Hervert JosefKříž Dominik89-3-6-82305
6.Pinka JanPour Pavel ml.8-7511 3115
7.Hruška Václav ml.Obertík Milan-6-888-112316
8.Hervert JosefDráždil Roman-26-5-8 1317
9.Pinka JanKříž Dominik729  3027
10.Tschakert TomášPour Pavel ml.495  3037
11.Hervert JosefObertík Milan-7-69-10 1338
12.Pinka JanDráždil Roman4-8-7533248
13.Tschakert TomášKříž Dominik312  3058
14.Hruška Václav ml.Pour Pavel ml.4117  3068
15.Pinka JanObertík Milan-825-983278
16.Tschakert TomášDráždil Roman14-11-69123288
17.Hruška Václav ml.Kříž Dominik7-1296 3198
18.Hervert JosefPour Pavel ml.11116  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tschakert Tomáš31Obertík Milan31
Hruška Václav ml.22Dráždil Roman22
Hervert Josef13Kříž Dominik13
Pinka Jan40Pour Pavel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36616:646TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bíma Miroslav
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
-3-89-3 1301
2.Fencl Jakub
Keller Filip
 
 
Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
-5-9-8  0302
3.Keller FilipKuchař Jan-98-8583212
4.Bořík MilanLevora Vojtěch10-5-9-6 1313
5.Fencl JakubHobl Lukáš8-865 3123
6.Bíma MiroslavŽaloudík Jan-76-69-72324
7.Bořík MilanKuchař Jan1011-107 3134
8.Fencl JakubLevora Vojtěch5102  3044
9.Bíma MiroslavHobl Lukáš-5-48-8 1345
10.Keller FilipŽaloudík Jan-2-8-8  0346
11.Fencl JakubKuchař Jan-11776 3156
12.Bíma MiroslavLevora Vojtěch967  3066
13.Keller FilipŽHobl Lukáš-5-15109-162367
14.Bořík MilanŽaloudík Jan-6-778-32368
15.Bíma MiroslavKuchař Jan7-865 3178
16.Keller FilipLevora Vojtěch-11-811-9 1379
17.Bořík MilanHobl Lukáš-7-7-8  03710
18.Fencl JakubŽaloudík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Keller Filip13Kuchař Jan04
Bořík Milan13Levora Vojtěch22
Fencl Jakub30Hobl Lukáš31
Bíma Miroslav22Žaloudík Jan30
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 Hostinné, Městská sportovní halaRozhodčí:Drahotský Tomáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31633:612TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
-68-107113210
2.Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
Faktor Radovan
Pejša Karel ml.
 
 
-75-7-9 1311
3.Matýsek LiborPejša Karel ml.9-97-6-82312
4.Rýgl VojtěchFaktor Radovan-47-8973222
5.Koubek VojtěchDrechsler Dušan-910-9-7 1323
6.Voňka JakubKocura Jiří479  3033
7.Rýgl VojtěchPejša Karel ml.-10-2-8  0334
8.Koubek VojtěchFaktor Radovan-10-6-7  0335
9.Voňka JakubDrechsler Dušan667  3045
10.Matýsek LiborKocura Jiří57-88 3155
11.Koubek VojtěchPejša Karel ml.-63-8-2 1356
12.Voňka JakubFaktor Radovan10-9-10-6 1357
13.Matýsek LiborDrechsler Dušan1088  3067
14.Rýgl VojtěchKocura Jiří-8499 3177
15.Voňka JakubPejša Karel ml.8-65-953287
16.Matýsek LiborFaktor Radovan47-59 3197
17.Rýgl VojtěchDrechsler Dušan10-9127 31107
18.Koubek VojtěchKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matýsek Libor31Pejša Karel ml.31
Rýgl Vojtěch31Faktor Radovan22
Koubek Vojtěch03Drechsler Dušan13
Voňka Jakub31Kocura Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Holík Tomáš
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Huk Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11431:344SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
5910  3010
2.Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
10-6-4-10 1311
3.Gireth PavelHubáček Filip1046  3021
4.Zikmund AdamCalta David-8-11-7  0322
5.Kaněra JanBorovka Tomáš738  3032
6.Medek JosefHach Martin669  3042
7.Zikmund AdamHubáček Filip611-89 3152
8.Kaněra JanCalta David610-109 3162
9.Medek JosefBorovka Tomáš-6669 3172
10.Gireth PavelHach Martin177  3082
11.Kaněra JanHeinzl Lukáš4-6412 3192
12.Medek JosefCalta David7-566 31102
13.Gireth PavelBorovka Tomáš         
14.Zikmund AdamHach Martin         
15.Medek JosefHeinzl Lukáš         
16.Gireth PavelCalta David         
17.Zikmund AdamBorovka Tomáš         
18.Kaněra JanHach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gireth Pavel20Hubáček Filip02
Zikmund Adam11Calta David12
Kaněra Jan30Borovka Tomáš02
Medek Josef30Hach Martin02
   Heinzl Lukáš01
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35529:588SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Knobloch Miroslav
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-10-27-4 1301
2.Komenda Karel
Benák Vít
 
 
Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
-79-7-5 1302
3.Knobloch MiroslavRozínek Vojtěch9-6-7-4 1303
4.Dvořák PetrPeko Štefan8-6-105-52304
5.Komenda KarelŠálený David647  3014
6.Benák VítMaruniak Dominik9-105-7-92315
7.Dvořák PetrRozínek Vojtěch9-3-96-82316
8.Komenda KarelPeko Štefan-8-65-3 1317
9.Benák VítŠálený David6-8-7943227
10.Knobloch MiroslavMaruniak Dominik-9-510-7 1328
11.Komenda KarelRozínek Vojtěch-8-8-6  0329
12.Benák VítPeko Štefan-1010811 3139
13.Knobloch MiroslavŠálený DavidŽ7-910-9183249
14.Dvořák PetrMaruniak Dominik116-7-1-823410
15.Benák VítRozínek Vojtěch-8-6   02  
16.Knobloch MiroslavPeko Štefan         
17.Dvořák PetrŠálený David         
18.Komenda KarelMaruniak Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knobloch Miroslav12Rozínek Vojtěch30
Dvořák Petr03Peko Štefan21
Komenda Karel12Šálený David03
Benák Vít21Maruniak Dominik30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Rochowanski Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:39710:751nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Jan
Janoštík Petr
 
 
Dolejší Stanislav
Trajhan Miroslav
 
 
-5985 3110
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
913-10-8-82311
3.Janoštík PetrPych Luděk ml.8-118-4-72312
4.Bucifal AlešDolejší Stanislav3-599 3122
5.Benák JanTrajhan Miroslav-4-512-9 1323
6.Nejedlý PetrKyncl Jiří610-105 3133
7.Bucifal AlešPych Luděk ml.79-4-12-62334
8.Benák JanDolejší Stanislav-5-2-8  0335
9.Nejedlý PetrTrajhan Miroslav-9-8-6  0336
10.Janoštík PetrKyncl Jiří9-1614-9-52337
11.Benák JanPych Luděk ml.68-5-593247
12.Nejedlý PetrDolejší Stanislav-6789 3157
13.Janoštík PetrTrajhan Miroslav-105-127-62358
14.Bucifal AlešKyncl Jiří8-81010 3168
15.Nejedlý PetrPych Luděk ml.97-11-323278
16.Janoštík PetrDolejší Stanislav-311710 3188
17.Bucifal AlešTrajhan Miroslav-3-8-6  0389
18.Benák JanKyncl Jiří5-73-583299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janoštík Petr13Pych Luděk ml.22
Bucifal Aleš22Dolejší Stanislav13
Benák Jan22Trajhan Miroslav40
Nejedlý Petr31Kyncl Jiří13
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy