Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Hřebeček Jan
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Bauer Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:38596:644SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
Ezr Václav
Přída Kryštof
 
 
-68-7-8 1301
2.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Beran Tomáš
Podrazil Václav
 
 
1291  3011
3.Heinzl LukášPřída Kryštof-4-8-4  0312
4.Borovka TomášEzr Václav-74-89-72313
5.Hubáček FilipBeran Tomáš-99-7-6 1314
6.Calta DavidPodrazil Václav7-1116 3124
7.Borovka TomášPřída Kryštof-5-9-4  0325
8.Hubáček FilipEzr Václav-7151210 3135
9.Calta DavidBeran Tomáš-108-3353245
10.Heinzl LukášPodrazil Václav10-8126 3155
11.Hubáček FilipPřída Kryštof-6-8-2  0356
12.Calta DavidEzr Václav-88-5-7 1357
13.Heinzl LukášBeran Tomáš98-56 3167
14.Borovka TomášPodrazil Václav-783-683277
15.Calta DavidPřída Kryštof-11-79-3 1378
16.Heinzl LukášEzr Václav68-4-7-82379
17.Borovka TomášBeran Tomáš-9-9-10  03710
18.Hubáček FilipPodrazil Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heinzl Lukáš22Přída Kryštof40
Borovka Tomáš13Ezr Václav31
Hubáček Filip12Beran Tomáš22
Calta David22Podrazil Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:33602:606Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
369  3010
2.Drechsler Dušan
Kocura Jiří
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
9-44-4-92311
3.Faktor RadovanKirchman Ondřej2-987 3121
4.Kocura JiříCopák František-179-4-42322
5.Drechsler DušanDůra Matouš-4-54-7 1323
6.Pejša Karel ml.Legát Petr1049  3033
7.Kocura JiříKirchman Ondřej-4-119-13 1334
8.Drechsler DušanCopák František7-91-5-92335
9.Pejša Karel ml.Důra Matouš969  3045
10.Faktor RadovanLegát Petr797  3055
11.Drechsler DušanKirchman Ondřej-9-119-7 1356
12.Pejša Karel ml.Copák František987  3066
13.Faktor RadovanDůra Matouš6-97-8-82367
14.Kocura JiříLegát Petr-3-7-10  0368
15.Pejša Karel ml.Kirchman Ondřej-7-5-10  0369
16.Faktor RadovanCopák František-76-9853279
17.Kocura JiříDůra Matouš11-11-7-6 13710
18.Drechsler DušanLegát Petr-11    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan31Kirchman Ondřej31
Kocura Jiří04Copák František22
Drechsler Dušan03Důra Matouš31
Pejša Karel ml.31Legát Petr12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Beran Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:28555:445TJ Sadská

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Lubomír ml.
Dolejší Stanislav
 
 
Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
-5-6-7  0301
2.Kyncl Jiří
Pych Luděk ml.
 
 

 
 
WO    3011
3.Dolejší StanislavŽaloudík Jan-6-8-7  0312
4.Trajhan MiroslavHobl Lukáš-9-5-6  0313
5.Kříž Lubomír ml.Levora Vojtěch-5-117953223
6.Pych Luděk ml.WO    3033
7.Trajhan MiroslavŽaloudík Jan-9-8-8  0334
8.Kříž Lubomír ml.Hobl Lukáš-46-5-4 1335
9.Pych Luděk ml.Levora Vojtěch9106  3045
10.Dolejší StanislavWO    3055
11.Kříž Lubomír ml.Žaloudík Jan-10-9-8  0356
12.Pych Luděk ml.Hobl Lukáš-9-68-5 1357
13.Dolejší StanislavLevora Vojtěch613-67 3167
14.Trajhan MiroslavWO    3077
15.Pych Luděk ml.Žaloudík Jan-7-6-8  0378
16.Dolejší StanislavHobl Lukáš848  3088
17.Trajhan MiroslavLevora Vojtěch117-810 3198
18.Kříž Lubomír ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Dolejší Stanislav21Žaloudík Jan40
Trajhan Miroslav12Hobl Lukáš31
Kříž Lubomír ml.12Levora Vojtěch04
Pych Luděk ml.12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Kulichová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BorRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12434:336SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
84-76 3110
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Dráždil Roman
Noha Miroslav
 
 
7-692 3120
3.Novotný PetrObertík Milan-9-6-9  0321
4.Šálený DavidDráždil Roman10-999 3131
5.Peko ŠtefanPour Pavel ml.-9278 3141
6.Rozínek VojtěchNoha Miroslav9810  3051
7.Šálený DavidObertík Milan-9-89923261
8.Peko ŠtefanDráždil Roman454  3071
9.Rozínek VojtěchPour Pavel ml.-10745 3181
10.Novotný PetrNoha Miroslav67-127 3191
11.Peko ŠtefanObertík Milan-8788 31101
12.Rozínek VojtěchDráždil Roman         
13.Novotný PetrPour Pavel ml.         
14.Šálený DavidNoha Miroslav         
15.Rozínek VojtěchObertík Milan         
16.Novotný PetrDráždil Roman         
17.Šálený DavidPour Pavel ml.         
18.Peko ŠtefanNoha Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr11Obertík Milan12
Šálený David20Dráždil Roman02
Peko Štefan30Pour Pavel ml.02
Rozínek Vojtěch20Noha Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu08. 02. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:35Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:36516:584TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Vít
Knobloch Miroslav
 
 
Belopotočan Roman
Vaňásek Jiří
 
 
-86-4-5 1301
2.Alka Rostislav
Stibor Michal
 
 
Hrnčiřík Jan
Kuba Josef
 
 
-9-4-9  0302
3.Knobloch MiroslavBelopotočan Roman-8-3-8  0303
4.Stibor MichalHrnčiřík Jan-6-25-4 1304
5.Alka RostislavKuba Josef-955-12103214
6.Benák VítVaňásek Jiří385  3024
7.Stibor MichalBelopotočan Roman-3-8-5  0325
8.Alka RostislavHrnčiřík Jan3-5107 3135
9.Benák VítKuba Josef696  3045
10.Knobloch MiroslavVaňásek Jiří9-6710 3155
11.Alka RostislavBelopotočan Roman10-589 3165
12.Benák VítHrnčiřík Jan-6-6-4  0366
13.Knobloch MiroslavKuba Josef12-9710 3176
14.Stibor MichalKočvara Martin-5-9-10  0377
15.Benák VítBelopotočan Roman-710-7-4 1378
16.Knobloch MiroslavHrnčiřík Jan-7-7-8  0379
17.Stibor MichalKuba Josef-10-11-10  03710
18.Alka RostislavKočvara Martin2-10   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knobloch Miroslav22Belopotočan Roman31
Stibor Michal04Hrnčiřík Jan31
Alka Rostislav30Kuba Josef13
Benák Vít22Vaňásek Jiří02
   Kočvara Martin10
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Motyčka Oldřich
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Ambrož Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:31297:410AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořejší Radim
Kadavý Ondřej
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-8-11-12  0301
2.Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
-5-8-2  0302
3.Hořejší RadimSochor David6-71010 3112
4.Bucifal AlešČamr František-4-12-10  0313
5.Kadavý OndřejStrejc Filip-4-108-3 1314
6.Nejedlý PetrZlámal Jaromír-3-4-7  0315
7.Bucifal AlešSochor David-9-14-10  0316
8.Kadavý OndřejČamr František-8-10-8  0317
9.Nejedlý PetrStrejc Filip-10-7-5  0318
10.Hořejší RadimZlámal Jaromír-8-2-6  0319
11.Kadavý OndřejSochor David8-59-9-823110
12.Nejedlý PetrČamr František-994-3 22  
13.Hořejší RadimStrejc Filip         
14.Bucifal AlešZlámal Jaromír         
15.Nejedlý PetrSochor David         
16.Hořejší RadimČamr František         
17.Bucifal AlešStrejc Filip         
18.Kadavý OndřejZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořejší Radim11Sochor David21
Bucifal Aleš02Čamr František20
Kadavý Ondřej03Strejc Filip20
Nejedlý Petr02Zlámal Jaromír20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné AVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:37629:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-6-3-12  0301
2.Matýsek Libor
Rýgl Vojtěch
 
 
Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
91011  3011
3.Voňka JakubPinka Jan-4-6-10  0312
4.Rýgl VojtěchTschakert Tomáš-874-973222
5.Koubek VojtěchHruška Václav ml.88-75 3132
6.Matýsek LiborHervert Josef897  3042
7.Rýgl VojtěchPinka Jan-5-6-7  0343
8.Koubek VojtěchTschakert Tomáš-10-6-7  0344
9.Matýsek LiborHruška Václav ml.5107  3054
10.Voňka JakubHervert Josef-4-89753264
11.Koubek VojtěchPinka Jan-8-7-7  0365
12.Matýsek LiborTschakert Tomáš-93-9-8 1366
13.Voňka JakubHruška Václav ml.-119-8-12 1367
14.Rýgl VojtěchHervert Josef65-75 3177
15.Matýsek LiborPinka Jan-6-844-92378
16.Voňka JakubTschakert Tomáš-10-9-9  0379
17.Rýgl VojtěchHruška Václav ml.-78-8493289
18.Koubek VojtěchHervert Josef-86-6953299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Voňka Jakub13Pinka Jan40
Rýgl Vojtěch31Tschakert Tomáš31
Koubek Vojtěch22Hruška Václav ml.13
Matýsek Libor22Hervert Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:Kaněra Jan
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Kutifel Josef ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21551:484SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Medek Josef
Kutifel Josef ml.
 
 
Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
5-95-6103210
2.Kaněra Jan
Zikmund Adam
 
 
Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
-5-9-8  0311
3.Kutifel Josef ml.Bíma Miroslav-766-8103221
4.Zikmund AdamFencl Jakub678  3031
5.Kaněra JanBořík Milan968  3041
6.Medek JosefKeller Filip373  3051
7.Zikmund AdamBíma Miroslav-10-498-82352
8.Kaněra JanFencl Jakub6-95-8113262
9.Medek JosefBořík Milan838  3072
10.Kutifel Josef ml.Keller Filip8-79-12-102373
11.Kaněra JanBíma Miroslav-7-8-7  0374
12.Medek JosefFencl Jakub844  3084
13.Kutifel Josef ml.Bořík Milan145-510 3194
14.Zikmund AdamKeller Filip-10-8981132104
15.Medek JosefBíma Miroslav-73213 31  
16.Kutifel Josef ml.Fencl Jakub         
17.Zikmund AdamBořík Milan         
18.Kaněra JanKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kutifel Josef ml.21Bíma Miroslav21
Zikmund Adam21Fencl Jakub03
Kaněra Jan21Bořík Milan03
Medek Josef30Keller Filip12
Počet diváků: 1

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy