Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15461:306SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Pisár Jan
 
 
Matýsek Libor
Rýgl Vojtěch
 
 
-86-67-92301
2.Beran Tomáš
Khalaila Adam
 
 

 
 
WO    3011
3.Beran TomášMatýsek Libor7-119-1093221
4.Khalaila AdamKoubek Vojtěch-9-6-8  0322
5.Ezr VáclavRýgl Vojtěch778  3032
6.Pisár JanWO    3042
7.Khalaila AdamMatýsek Libor-3-7-4  0343
8.Ezr VáclavKoubek Vojtěch-7767 3153
9.Pisár JanRýgl Vojtěch1710  3063
10.Beran TomášWO    3073
11.Ezr VáclavMatýsek Libor-6-5-9  0374
12.Pisár JanKoubek Vojtěch749  3084
13.Beran TomášRýgl Vojtěch578  3094
14.Khalaila AdamWO    30104
15.Pisár JanMatýsek Libor         
16.Beran TomášKoubek Vojtěch         
17.Khalaila AdamRýgl Vojtěch         
18.Ezr Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beran Tomáš20Matýsek Libor21
Khalaila Adam02Koubek Vojtěch12
Ezr Václav21Rýgl Vojtěch03
Pisár Jan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32647:627Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
Gireth Pavel
Zikmund Adam
 
 
-108-8-9 1301
2.Důra Matouš
Legát Petr
 
 
Kaněra Jan
Medek Josef
 
 
966  3011
3.Kirchman OndřejGireth Pavel-10-66-6 1312
4.Důra MatoušMedek Josef-1087-5-72313
5.Copák FrantišekZikmund Adam-649-913223
6.Legát PetrKaněra Jan-5-8-9  0324
7.Důra MatoušGireth Pavel7-98-783234
8.Copák FrantišekMedek Josef6-13-8-2 1335
9.Legát PetrZikmund Adam1087  3045
10.Kirchman OndřejKaněra Jan-8797 3155
11.Copák FrantišekGireth Pavel699  3065
12.Legát PetrMedek Josef4-9-6-7 1366
13.Kirchman OndřejZikmund Adam-99-8-10 1367
14.Důra MatoušKaněra Jan7-396 3177
15.Legát PetrGireth Pavel676  3087
16.Kirchman OndřejMedek Josef-3-10-5  0388
17.Důra MatoušZikmund Adam-6119-663298
18.Copák FrantišekKaněra Jan885  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchman Ondřej13Gireth Pavel13
Důra Matouš31Medek Josef40
Copák František31Zikmund Adam13
Legát Petr22Kaněra Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Schoř Lukáš
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:41555:674TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Komenda Karel
Benák Vít
 
 
WO    0301
2.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
-7-118-11 1302
3.Tschakert TomášDvořák Petr-6889 3112
4.Hruška Václav ml.Benák Vít-77-12993222
5.Komenda KarelWO    0323
6.Pinka JanŠedivý Zdeněk-9-79563233
7.Hruška Václav ml.Dvořák Petr-5-11-5  0334
8.Hervert JosefBenák Vít-8-49-1 1335
9.Pinka JanKomenda Karel-39-51073245
10.Tschakert Tomᚊedivý Zdeněk7-7-8-8 1346
11.Hervert JosefDvořák Petr-5-9-9  0347
12.Pinka JanBenák Vít1010-9-993257
13.Tschakert TomášKomenda Karel-12-6-10  0358
14.Hruška Václav ml.Šedivý Zdeněk496  3068
15.Pinka JanDvořák Petr6-6-69-52369
16.Tschakert TomášBenák Vít-46-4743279
17.Hruška Václav ml.Komenda Karel7-12-7-7 13710
18.Hervert JosefŠedivý Zdeněk-3-6-6  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tschakert Tomáš22Dvořák Petr31
Hruška Václav ml.22Benák Vít13
Pinka Jan31Komenda Karel21
Hervert Josef02Šedivý Zdeněk12
WO02WO20
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Bíma Miroslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:10Konec
utkání
18:20Rozhodčí:Fencl Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20555:510SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
Hořejší Radim
Kadavý Ondřej
 
 
8-1089 3110
2.Fencl Jakub
Bořík Milan
 
 
Nejedlý Petr
Bucifal Aleš
 
 
-8887 3120
3.Keller FilipNejedlý Petr9-3-7-6 1321
4.Bořík MilanHořejší Radim8-8-105-62322
5.Fencl JakubBucifal Aleš885  3032
6.Bíma MiroslavKadavý Ondřej1176  3042
7.Bořík MilanNejedlý Petr-3-6-6  0343
8.Fencl JakubHořejší Radim-97104 3153
9.Bíma MiroslavBucifal Aleš9613  3063
10.Keller FilipKadavý Ondřej1193  3073
11.Fencl JakubNejedlý Petr-5-947-82374
12.Bíma MiroslavHořejší Radim88-9-593284
13.Keller FilipBucifal Aleš4-45-7-72385
14.Bořík MilanKadavý Ondřej1099  3095
15.Bíma MiroslavNejedlý Petr10108  30105
16.Keller FilipHořejší Radim10-9-2  12  
17.Bořík MilanBucifal Aleš         
18.Fencl JakubKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Keller Filip12Nejedlý Petr31
Bořík Milan12Hořejší Radim12
Fencl Jakub21Bucifal Aleš12
Bíma Miroslav40Kadavý Ondřej03
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28624:572TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňásek Jiří
Belopotočan Roman
 
 
Trajhan Miroslav
Pych Luděk ml.
 
 
-91079 3110
2.Hrnčiřík Jan
Kuba Josef
 
 
Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
8-8-88103220
3.Kuba JosefKříž Lubomír ml.-1-107-8 1321
4.Belopotočan RomanPych Luděk ml.845  3031
5.Vaňásek JiříTrajhan Miroslav12-9114 3141
6.Hrnčiřík JanDolejší Stanislav466  3051
7.Belopotočan RomanKříž Lubomír ml.695  3061
8.Vaňásek JiříPych Luděk ml.4-7-9-8 1362
9.Hrnčiřík JanTrajhan Miroslav1-826 3172
10.Kuba JosefDolejší Stanislav-9-7-8  0373
11.Vaňásek JiříKříž Lubomír ml.-710-5983283
12.Kočvara MartinPych Luděk ml.-5-9-7  0384
13.Kuba JosefNádvorník Václav-86-75-112385
14.Belopotočan RomanDolejší Stanislav1189  3095
15.Kočvara MartinKříž Lubomír ml.17-5-8-10 1396
16.Kuba JosefPych Luděk ml.8-6-7-6 1397
17.Belopotočan RomanNádvorník Václav458  30107
18.Vaňásek JiříDolejší Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuba Josef04Kříž Lubomír ml.22
Belopotočan Roman40Pych Luděk ml.31
Vaňásek Jiří21Trajhan Miroslav02
Hrnčiřík Jan20Dolejší Stanislav12
Kočvara Martin02Nádvorník Václav11
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Aneta
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33652:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Sochor David
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-810-8-6 1301
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
-95-9-8 1302
3.Strejc FilipRozínek VojtěchŽ889  3012
4.Čamr FrantišekPeko Štefan-489-6-82313
5.Sochor DavidMaruniak Dominik-56-12-9 1314
6.Zlámal JaromírŠálený David6107  3024
7.Čamr FrantišekRozínek Vojtěch-9-7-5  0325
8.Sochor DavidPeko Štefan-11-12-3  0326
9.Zlámal JaromírMaruniak Dominik628  3036
10.Strejc FilipŠálený David5710  3046
11.Sochor DavidRozínek Vojtěch-2-58-8 1347
12.Zlámal JaromírPeko Štefan394  3057
13.Strejc FilipMaruniak Dominik-7-638113267
14.Čamr FrantišekŠálený DavidŽ7127  3077
15.Zlámal JaromírRozínek Vojtěch-79-7-9 1378
16.Strejc FilipPeko Štefan7-113-1143288
17.Čamr FrantišekMaruniak Dominik-73-89103298
18.Sochor DavidŠálený David-698-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strejc Filip40Rozínek Vojtěch31
Čamr František22Peko Štefan22
Sochor David04Maruniak Dominik13
Zlámal Jaromír31Šálený David13
Počet diváků: 36



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Levora Vojtěch st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11441:337TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
Calta David
Borovka Tomáš
 
 
10-1096 3110
2.Levora Vojtěch
Kuchař Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
-92812 3120
3.Kuchař JanHeinzl Lukáš-10-68-8 1321
4.Levora VojtěchCalta David149-12-693231
5.Hobl LukášBorovka Tomáš685  3041
6.Žaloudík JanHubáček Filip126  3051
7.Levora VojtěchHeinzl Lukáš636  3061
8.Hobl LukášCalta David-7384 3171
9.Žaloudík JanBorovka Tomáš6129  3081
10.Kuchař JanHubáček Filip-76-7783291
11.Hobl LukášHeinzl Lukáš7-665 31101
12.Žaloudík JanCalta David         
13.Kuchař JanBorovka Tomáš         
14.Levora VojtěchHubáček Filip         
15.Žaloudík JanHeinzl Lukáš         
16.Kuchař JanCalta David         
17.Levora VojtěchBorovka Tomáš         
18.Hobl LukášHubáček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Jan11Heinzl Lukáš12
Levora Vojtěch20Calta David02
Hobl Lukáš30Borovka Tomáš02
Žaloudík Jan20Hubáček Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19524:447TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
9105  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
11-10-7773220
3.Dráždil RomanPejša Karel ml.543  3030
4.Kříž DominikFaktor Radovan9-7-8-5 1331
5.Pour Pavel ml.Drechsler Dušan-67-7983241
6.Obertík MilanKocura Jiří89-7-5-52342
7.Kříž DominikPejša Karel ml.-889-743252
8.Pour Pavel ml.Faktor Radovan-10566 3162
9.Obertík MilanDrechsler Dušan58-810 3172
10.Dráždil RomanKocura Jiří596  3082
11.Pour Pavel ml.Pejša Karel ml.-10-74-9 1383
12.Obertík MilanFaktor Radovan-76-10453293
13.Dráždil RomanDrechsler Dušan6125  30103
14.Kříž DominikKocura Jiří7    10  
15.Obertík MilanPejša Karel ml.         
16.Dráždil RomanFaktor Radovan         
17.Kříž DominikDrechsler Dušan         
18.Pour Pavel ml.Kocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman30Pejša Karel ml.12
Kříž Dominik11Faktor Radovan12
Pour Pavel ml.21Drechsler Dušan03
Obertík Milan21Kocura Jiří11
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy