Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28618:560Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Důra Matouš
Legát Petr
 
 
Rýgl Vojtěch
Matýsek Libor
 
 
-786-4-92301
2.Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
Koubek Vojtěch
Voňka Jakub
 
 
-9753 3111
3.Důra MatoušMatýsek Libor-5-7-8  0312
4.Copák FrantišekRýgl Vojtěch8113  3022
5.Legát PetrVoňka Jakub5-64-9-72323
6.Kirchman OndřejKoubek Vojtěch-6-971283233
7.Copák FrantišekMatýsek Libor976  3043
8.Legát PetrRýgl Vojtěch-119-8773253
9.Kirchman OndřejVoňka Jakub8-7-8443263
10.Důra MatoušKoubek Vojtěch-5784 3173
11.Legát PetrMatýsek Libor-9-10-7  0374
12.Kirchman OndřejRýgl Vojtěch8912  3084
13.Důra MatoušVoňka Jakub-8-67-8 1385
14.Copák FrantišekKoubek Vojtěch1156  3095
15.Kirchman OndřejMatýsek Libor-69-8-6 1396
16.Důra MatoušRýgl Vojtěch-9-1045532106
17.Copák FrantišekVoňka Jakub-67   11  
18.Legát PetrKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Důra Matouš22Matýsek Libor31
Copák František30Rýgl Vojtěch04
Legát Petr12Voňka Jakub21
Kirchman Ondřej31Koubek Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17525:440SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Pisár Jan
 
 
Gireth Pavel
Zikmund Adam
 
 
68-8-793210
2.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Kaněra Jan
Medek Josef
 
 
-1012-68-82311
3.Pisár JanKaněra Jan839  3021
4.Přída KryštofMedek Josef-76-6833231
5.Ezr VáclavZikmund Adam4-86-4-52332
6.Beran TomášGireth Pavel7810  3042
7.Přída KryštofKaněra Jan634  3052
8.Ezr VáclavMedek Josef9-7-7-4 1353
9.Beran TomášZikmund Adam9109  3063
10.Pisár JanGireth Pavel467  3073
11.Ezr VáclavKaněra Jan13-1046 3183
12.Beran TomášMedek Josef-69-8-9 1384
13.Pisár JanZikmund Adam824  3094
14.Přída KryštofGireth Pavel689  30104
15.Beran TomášKaněra Jan29   20  
16.Pisár JanMedek Josef         
17.Přída KryštofZikmund Adam         
18.Ezr VáclavGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan30Kaněra Jan03
Přída Kryštof30Medek Josef21
Ezr Václav12Zikmund Adam12
Beran Tomáš21Gireth Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Bíma Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35467:524TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
-5-99-5 1301
2.Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
Benák Vít
Knobloch Miroslav
 
 
7210  3011
3.Keller FilipDvořák Petr-6-965-72312
4.Bořík MilanBenák Vít-57-3-9 1313
5.Fencl JakubKnobloch Miroslav-6-9-12  0314
6.Bíma MiroslavŠedivý Zdeněk-6135-893224
7.Bořík MilanDvořák Petr-8-107-6 1325
8.Fencl JakubBenák Vít-56-5-4 1326
9.Bíma MiroslavKnobloch Miroslav-46-104103236
10.Keller FilipŠedivý Zdeněk-4-7-7  0337
11.Fencl JakubDvořák Petr-6-9-9  0338
12.Bíma MiroslavBenák Vít47-99 3148
13.Keller FilipKnobloch Miroslav-143-9-8 1349
14.Bořík MilanŠedivý Zdeněk-6-4-9  03410
15.Bíma MiroslavDvořák Petr         
16.Keller FilipBenák Vít         
17.Bořík MilanKnobloch Miroslav         
18.Fencl JakubŠedivý Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Keller Filip03Dvořák Petr30
Bořík Milan03Benák Vít21
Fencl Jakub03Knobloch Miroslav21
Bíma Miroslav30Šedivý Zdeněk21
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Vytejček Petr
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Schoř Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7404:292TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Černoch Jan
Hořejší Radim
 
 
6-8611 3110
2.Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
Nejedlý Petr
Kadavý Ondřej
 
 
867  3020
3.Tschakert TomášNejedlý Petr8-4-8-7 1321
4.Hruška Václav ml.Hořejší RadimŽ888  3031
5.Pinka JanKadavý Ondřej654  3041
6.Hervert JosefČernoch Jan1127  3051
7.Hruška Václav ml.Nejedlý Petr652  3061
8.Pinka JanHořejší Radim-109-86103271
9.Hervert JosefKadavý Ondřej1276  3081
10.Tschakert TomášČernoch Jan96-96 3191
11.Pinka JanNejedlý Petr775  30101
12.Hervert JosefHořejší Radim8-7   11  
13.Tschakert TomášKadavý Ondřej         
14.Hruška Václav ml.Černoch Jan         
15.Hervert JosefNejedlý Petr         
16.Tschakert TomášHořejší Radim         
17.Hruška Václav ml.Kadavý Ondřej         
18.Pinka JanČernoch Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš11Nejedlý Petr12
Hruška Václav ml.20Hořejší Radim02
Pinka Jan30Kadavý Ondřej02
Hervert Josef20Černoch Jan02
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kohlmannová Aneta
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9441:327AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor David
Strejc Filip
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
789  3010
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Trajhan Miroslav
Nádvorník Václav
 
 
474  3020
3.Čamr FrantišekPych Luděk ml.9109  3030
4.Zlámal JaromírTrajhan Miroslav7-861 3140
5.Sochor DavidKyncl Jiří-10-85-3 1341
6.Strejc FilipNádvorník Václav6212  3051
7.Zlámal JaromírPych Luděk ml.4103  3061
8.Sochor DavidTrajhan Miroslav8-811-11-62362
9.Strejc FilipKyncl Jiří477  3072
10.Čamr FrantišekNádvorník Václav612-87 3182
11.Sochor DavidPych Luděk ml.6107  3092
12.Strejc FilipTrajhan Miroslav-5467 31102
13.Čamr FrantišekKyncl Jiří         
14.Zlámal JaromírNádvorník Václav         
15.Strejc FilipPych Luděk ml.         
16.Čamr FrantišekTrajhan Miroslav         
17.Zlámal JaromírKyncl Jiří         
18.Sochor DavidNádvorník Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamr František20Pych Luděk ml.03
Zlámal Jaromír20Trajhan Miroslav12
Sochor David12Kyncl Jiří11
Strejc Filip30Nádvorník Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6386:205SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
-92510 3110
2.Maruniak Dominik
Šálený David
 
 
Charamza Ondřej st.
Slavíček Jan ml.
 
 
338  3020
3.Rozínek VojtěchBelopotočan Roman6310  3030
4.Šálený DavidKuba Josef79-85 3140
5.Novotný PetrCharamza Ondřej st.6128  3050
6.Maruniak DominikSlavíček Jan ml.476  3060
7.Šálený DavidBelopotočan RomanWO    3070
8.Novotný PetrKuba Josef-94-4-6 1371
9.Maruniak DominikCharamza Ondřej st.-4254 3181
10.Rozínek VojtěchSlavíček Jan ml.352  3091
11.Novotný PetrBelopotočan RomanWO    30101
12.Maruniak DominikKuba Josef         
13.Rozínek VojtěchCharamza Ondřej st.         
14.Šálený DavidSlavíček Jan ml.         
15.Maruniak DominikBelopotočan Roman         
16.Rozínek VojtěchKuba Josef         
17.Šálený DavidCharamza Ondřej st.         
18.Novotný PetrSlavíček Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozínek Vojtěch20Belopotočan Roman01
Šálený David10Kuba Josef11
Novotný Petr11Charamza Ondřej st.02
Maruniak Dominik20Slavíček Jan ml.02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:Krivda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:34679:674TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
47-6-773210
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
-7487 3120
3.Dráždil RomanHeinzl Lukáš9-1186 3130
4.Kříž DominikCalta David910-139 3140
5.Pour Pavel ml.Borovka Tomáš8-8-4-14 1341
6.Obertík MilanHubáček Filip10-99-633251
7.Kříž DominikHeinzl Lukáš-8-7-1  0352
8.Pour Pavel ml.Calta David-8-894-72353
9.Obertík MilanBorovka Tomáš-7-5-4  0354
10.Dráždil RomanHubáček Filip5-7-8853264
11.Pour Pavel ml.Heinzl Lukáš-94-7-6 1365
12.Obertík MilanCalta David-9-79783275
13.Dráždil RomanBorovka Tomáš896  3085
14.Kříž DominikHubáček Filip119-914 3195
15.Obertík MilanHeinzl Lukáš-8813-8-112396
16.Dráždil RomanCalta David-58-10-7 1397
17.Kříž DominikBorovka Tomáš-56512 31107
18.Pour Pavel ml.Hubáček Filip-7    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dráždil Roman31Heinzl Lukáš31
Kříž Dominik31Calta David22
Pour Pavel ml.03Borovka Tomáš22
Obertík Milan22Hubáček Filip03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 23 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu27. 02. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Špalek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13467:371TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
897  3010
2.Kuchař Jan
Levora Vojtěch
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-8-1158-42311
3.Levora VojtěchDrechsler Dušan577  3021
4.Kuchař JanPejša Karel ml.-4-8-9  0322
5.Hobl LukášFaktor Radovan6-993 3132
6.Žaloudík JanKocura Jiří1365  3042
7.Kuchař JanDrechsler Dušan-6136-863252
8.Hobl LukášPejša Karel ml.7-1018 3162
9.Žaloudík JanFaktor Radovan665  3072
10.Levora VojtěchKocura Jiří-51912 3182
11.Hobl LukášDrechsler Dušan8116  3092
12.Žaloudík JanPejša Karel ml.10-125-7432102
13.Levora VojtěchFaktor Radovan118-7  21  
14.Kuchař JanKocura Jiří         
15.Žaloudík JanDrechsler Dušan         
16.Levora VojtěchPejša Karel ml.         
17.Kuchař JanFaktor Radovan         
18.Hobl LukášKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Vojtěch20Drechsler Dušan03
Kuchař Jan11Pejša Karel ml.12
Hobl Lukáš30Faktor Radovan02
Žaloudík Jan30Kocura Jiří02
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy