Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Levora Vojtěch st.
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Kopecká Stanislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17490:427TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Vojtěch
Žák Jan
 
 
Beran Tomáš
Khalaila Adam
 
 
667  3010
2.Hobl Lukáš
Žaloudík Jan
 
 
Ezr Václav
Pisár Jan
 
 
4127  3020
3.Levora VojtěchPisár Jan-6-12-9  0321
4.Žák JanBeran Tomáš487  3031
5.Hobl LukášEzr Václav-989-663241
6.Žaloudík JanKhalaila Adam1336  3051
7.Žák JanPisár Jan69-6-5-32352
8.Hobl LukášBeran Tomáš-7-7-13  0353
9.Žaloudík JanEzr Václav963  3063
10.Levora VojtěchKhalaila Adam11106  3073
11.Hobl LukášPisár Jan-127212 3183
12.Žaloudík JanBeran Tomáš8-977 3193
13.Levora VojtěchEzr Václav-10-6-2  0394
14.Žák JanKhalaila Adam6-395 31104
15.Žaloudík JanPisár Jan         
16.Levora VojtěchBeran Tomáš         
17.Žák JanEzr Václav         
18.Hobl LukášKhalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levora Vojtěch12Pisár Jan21
Žák Jan21Beran Tomáš12
Hobl Lukáš21Ezr Václav12
Žaloudík Jan30Khalaila Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33673:659TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
578  3010
2.Kříž Dominik
Dráždil Roman
 
 
Důra Matouš
Legát Petr
 
 
-996-9-92311
3.Dráždil RomanCopák František-99-9-6 1312
4.Kříž DominikDůra Matouš-4-96-7 1313
5.Pour Pavel ml.Legát Petr6-534 3123
6.Obertík MilanKirchman Ondřej79-99 3133
7.Kříž DominikCopák František7-514-1163243
8.Pour Pavel ml.Důra Matouš-9798 3153
9.Obertík MilanLegát Petr810-713 3163
10.Dráždil RomanKirchman Ondřej-58-5-9 1364
11.Pour Pavel ml.Copák František-87-6-5 1365
12.Obertík MilanDůra Matouš78-17 3175
13.Dráždil RomanLegát Petr478  3085
14.Kříž DominikKirchman Ondřej-7-12-1  0386
15.Obertík MilanCopák František-9-11-8  0387
16.Dráždil RomanDůra Matouš8-87-10-72388
17.Kříž DominikLegát Petr594  3098
18.Pour Pavel ml.Kirchman Ondřej-610-810932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dráždil Roman13Copák František31
Kříž Dominik22Důra Matouš22
Pour Pavel ml.31Legát Petr04
Obertík Milan31Kirchman Ondřej22
Počet diváků: 21169



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Bauer Jiří st.
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Hřebeček Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28596:566TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Kuba Josef
Kočvara Martin
 
 
343  3010
2.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Belopotočan Roman
Vaňásek Jiří
 
 
-5-1117-42311
3.Borovka TomášKočvara Martin-4998 3121
4.Heinzl LukášVaňásek Jiří99-813 3131
5.Hubáček FilipKuba Josef-8-18-8 1332
6.Calta DavidBelopotočan Roman7-7-9-6 1333
7.Heinzl LukášKočvara Martin3-659 3143
8.Hubáček FilipVaňásek Jiří7-9-71083253
9.Calta DavidKuba Josef1125  3063
10.Borovka TomášBelopotočan Roman-9-11-5  0364
11.Hubáček FilipKočvara Martin-893-10-102365
12.Calta DavidVaňásek Jiří9-73-593275
13.Borovka TomášKuba Josef-96-3593285
14.Heinzl LukášBelopotočan Roman-7-10-7  0386
15.Calta DavidKočvara Martin655  3096
16.Borovka TomášVaňásek Jiří116-57 31106
17.Heinzl LukášKuba Josef-124   11  
18.Hubáček FilipBelopotočan Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Borovka Tomáš31Kočvara Martin13
Heinzl Lukáš21Vaňásek Jiří04
Hubáček Filip12Kuba Josef12
Calta David31Belopotočan Roman30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:30539:463nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Kocura Jiří
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
-15-8893210
2.Lískovec Jindřich
Janda Jaromír
 
 

 
 
WO    3020
3.Pejša Karel ml.Strejc Filip-6-104-4 1321
4.Lískovec JindřichSochor David-9-8-4  0322
5.Janda JaromírČamr František-7-2-10  0323
6.Kocura JiříWO    3033
7.Lískovec JindřichStrejc Filip-56-4-9 1334
8.Janda JaromírSochor David7-6-10-3 1335
9.Kocura JiříČamr František-69-8-6 1336
10.Pejša Karel ml.WO    3046
11.Janda JaromírStrejc Filip-4-26-6 1347
12.Kocura JiříSochor David966  3057
13.Pejša Karel ml.Čamr František-7978 3167
14.Lískovec JindřichWO    3077
15.Kocura JiříStrejc Filip-7-59-6 1378
16.Pejša Karel ml.Sochor David11110  3088
17.Lískovec JindřichČamr František-5-1-4  0389
18.Janda JaromírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pejša Karel ml.21Strejc Filip40
Lískovec Jindřich03Sochor David22
Janda Jaromír03Čamr František31
Kocura Jiří12   
WO50WO05
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Beran Martin
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Vydra Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:39500:578TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kříž Lubomír ml.
Pych Luděk ml.
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
-10-9-5  0301
2.Trajhan Miroslav
Kyncl Jiří
 
 
Hruška Václav ml.
Fojtík Jan
 
 
8-6-10743211
3.Kyncl JiříPinka Jan4-9-3-4 1312
4.Pych Luděk ml.Tschakert Tomáš-4-7-5  0313
5.Trajhan MiroslavHruška Václav ml.12-11-5-3 1314
6.Kříž Lubomír ml.Fojtík Jan119-12-863224
7.Pych Luděk ml.Pinka Jan-10-2-4  0325
8.Trajhan MiroslavTschakert Tomáš-7-5-9  0326
9.Kříž Lubomír ml.Hruška Václav ml.-9311-973236
10.Kyncl JiříFojtík Jan-9738 3146
11.Trajhan MiroslavPinka Jan-2-4-9  0347
12.Kříž Lubomír ml.Tschakert Tomáš78WO  3057
13.Kyncl JiříHruška Václav ml.-5-4-6  0358
14.Pych Luděk ml.Fojtík Jan-76-81083268
15.Kříž Lubomír ml.Pinka Jan-10-9-5  0369
16.Kyncl JiříTschakert Tomáš-10-9-9  03610
17.Pych Luděk ml.Hruška Václav ml.-7-6   02  
18.Trajhan MiroslavFojtík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyncl Jiří13Pinka Jan40
Pych Luděk ml.12Tschakert Tomáš31
Trajhan Miroslav03Hruška Václav ml.21
Kříž Lubomír ml.31Fojtík Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:35Rozhodčí:Zahradníček Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4381:261SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
1210-114 3110
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Keller Filip
Bíma Miroslav
 
 
713-108 3120
3.Novotný PetrBíma Miroslav946  3030
4.Rozínek VojtěchKeller Filip1410  3040
5.Maruniak DominikBořík Milan-788-973250
6.Peko ŠtefanFencl Jakub583  3060
7.Rozínek VojtěchBíma Miroslav61211  3070
8.Maruniak DominikKeller Filip436  3080
9.Peko ŠtefanBořík Milan797  3090
10.Novotný PetrFencl Jakub859  30100
11.Maruniak DominikBíma Miroslav         
12.Peko ŠtefanKeller Filip         
13.Novotný PetrBořík Milan         
14.Rozínek VojtěchFencl Jakub         
15.Peko ŠtefanBíma Miroslav         
16.Novotný PetrKeller Filip         
17.Rozínek VojtěchBořík Milan         
18.Maruniak DominikFencl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr20Bíma Miroslav02
Rozínek Vojtěch20Keller Filip02
Maruniak Dominik20Bořík Milan02
Peko Štefan20Fencl Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Vožický Bohumil
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35635:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šedivý Zdeněk
Dvořák Petr
 
 
Matýsek Libor
Rýgl Vojtěch
 
 
5-967 3110
2.Walker Clement Joe
Juhasz Martin
 
 
Voňka Jakub
Koubek Vojtěch
 
 
-9-9811-52311
3.Walker Clement JoeMatýsek Libor-3-4-3  0312
4.Šedivý ZdeněkRýgl Vojtěch654  3022
5.Juhasz MartinVoňka Jakub-6-579-62323
6.Dvořák PetrKoubek Vojtěch887  3033
7.Šedivý ZdeněkMatýsek Libor8-5-99-62334
8.Juhasz MartinRýgl Vojtěch6-108-8-62335
9.Dvořák PetrVoňka Jakub-4878 3145
10.Walker Clement JoeKoubek Vojtěch-78710 3155
11.Juhasz MartinMatýsek Libor-5-7-9  0356
12.Dvořák PetrRýgl VojtěchŽ6-78-883266
13.Walker Clement JoeVoňka Jakub-88119 3176
14.Šedivý ZdeněkKoubek Vojtěch-7681 3186
15.Dvořák PetrMatýsek Libor-11-7-6  0387
16.Walker Clement JoeRýgl Vojtěch-8-9-6  0388
17.Šedivý ZdeněkVoňka Jakub8-823 3198
18.Melichar JiříKoubek Vojtěch-57-3-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Walker Clement Joe22Matýsek Libor40
Šedivý Zdeněk31Rýgl Vojtěch22
Juhasz Martin03Voňka Jakub13
Dvořák Petr31Koubek Vojtěch13
Melichar Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 25 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol MichleVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Stárkou 4, Praha 4, 140 00Rozhodčí:Haralík Stanislav
Datum dle rozpisu12. 03. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Votípka Emanuel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35530:574SKST Warmnis Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Jan
Hořejší Radim
 
 
Kaněra Jan
Medek Josef
 
 
9-7104 3110
2.Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
Gireth Pavel
Zikmund Adam
 
 
6-10-9-10 1311
3.Hořejší RadimMedek Josef9-5-7-5 1312
4.Černoch JanZikmund Adam912-86 3122
5.Bucifal AlešKaněra Jan6-103-4-82323
6.Nejedlý PetrGireth Pavel38-10-7-82324
7.Černoch JanMedek Josef-5-5-7  0325
8.Bucifal AlešZikmund Adam9-967 3135
9.Nejedlý PetrŽKaněra Jan5-5-910-92336
10.Hořejší RadimGireth Pavel-6-116-3 1337
11.Bucifal AlešMedek Josef-5-4-7  0338
12.Nejedlý PetrZikmund Adam9-117-993248
13.Hořejší RadimKaněra Jan768  3058
14.Černoch JanGireth Pavel-5-2-5  0359
15.Nejedlý PetrMedek Josef7-9-8-8 13510
16.Hořejší RadimZikmund Adam8    10  
17.Černoch JanKaněra Jan         
18.Bucifal AlešGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořejší Radim12Medek Josef40
Černoch Jan12Zikmund Adam03
Bucifal Aleš12Kaněra Jan21
Nejedlý Petr13Gireth Pavel30
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy