Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Ramešová Magdaléna
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Kaucká Olga
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21538:493SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Tomáš
Beran Matěj
 
 
Belopotočan Roman
Kočvara Martin
 
 
8410  3010
2.Ezr Václav
Makara Jakub
 
 
Vaňásek Jiří
Kuba Josef
 
 
13-5-71043220
3.Beran MatějBelopotočan Roman-4-710-6 1321
4.Makara JakubKuba Josef10-598 3131
5.Ezr VáclavKočvara Martin-6-6-15  0332
6.Beran TomášVaňásek Jiří388  3042
7.Makara JakubBelopotočan Roman8-7-4-8 1343
8.Ezr VáclavKuba Josef5137  3053
9.Beran TomášKočvara Martin-667-943263
10.Beran MatějVaňásek Jiří87-10-7-92364
11.Ezr VáclavBelopotočan Roman10-10-4973274
12.Beran TomášKuba Josef732  3084
13.Beran MatějKočvara Martin98-69 3194
14.Makara JakubVaňásek Jiří5-7312 31104
15.Beran TomášBelopotočan Roman-9    01  
16.Beran MatějKuba Josef         
17.Makara JakubKočvara Martin         
18.Ezr VáclavVaňásek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Matěj12Belopotočan Roman21
Makara Jakub21Kuba Josef03
Ezr Václav21Kočvara Martin12
Beran Tomáš30Vaňásek Jiří12
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30227:397AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Strejc Filip
Sochor David
 
 
WO    0301
2.Důra Matouš
Copák František
 
 
Zlámal Jaromír
Havlíček Tomáš
 
 
-10-9-8  0302
3.Sochor DavidWO    0303
4.Kirchman OndřejStrejc Filip-10138-7-92304
5.Důra MatoušZlámal Jaromír-6-5-6  0305
6.Copák FrantišekHavlíček Tomáš11-7-9-3 1306
7.Kirchman OndřejSochor David-799-7-62307
8.Důra MatoušStrejc Filip-10-10-6  0308
9.Copák FrantišekZlámal Jaromír13-5-6-5 1309
10.Havlíček TomášWO    03010
11.Důra MatoušSochor David16-95 31  
12.Copák FrantišekStrejc Filip         
13.Zlámal Jaromír         
14.Kirchman OndřejHavlíček Tomáš         
15.Copák FrantišekSochor David         
16.Strejc Filip         
17.Kirchman OndřejZlámal Jaromír         
18.Důra MatoušHavlíček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kirchman Ondřej02Sochor David10
Důra Matouš02Strejc Filip20
Copák František02Zlámal Jaromír20
   Havlíček Tomáš10
WO03WO30
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Kopecká Stanislava
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22535:509TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Hobl Lukáš
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
96-6-1283210
2.Levora Vojtěch
Špalek Vít
 
 
Fojtík Jan
Hruška Václav ml.
 
 
877  3020
3.Špalek VítPinka Jan-8-4-1  0321
4.Levora VojtěchTschakert Tomáš-89-12783231
5.Hobl LukášHruška Václav ml.59-10-873241
6.Žaloudík JanFojtík Jan746  3051
7.Levora VojtěchPinka Jan97-18 3161
8.Hobl LukášTschakert Tomáš8-6710 3171
9.Žaloudík JanHruška Václav ml.9127  3081
10.Špalek VítFojtík Jan9-5-9-8 1382
11.Hobl LukášPinka Jan56-9-8-92383
12.Žaloudík JanTschakert Tomáš76-47 3193
13.Špalek VítHruška Václav ml.-7-78-3 1394
14.Levora VojtěchFojtík Jan8-11810 31104
15.Žaloudík JanPinka Jan7    10  
16.Špalek VítTschakert Tomáš         
17.Levora VojtěchHruška Václav ml.         
18.Hobl LukášFojtík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Špalek Vít03Pinka Jan21
Levora Vojtěch30Tschakert Tomáš03
Hobl Lukáš21Hruška Václav ml.12
Žaloudík Jan30Fojtík Jan12
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Pour Pavel
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20558:493TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
6-88-7-92301
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
-911-6-12 1302
3.Dráždil RomanBíma Miroslav9117  3012
4.Kříž DominikFencl Jakub7912  3022
5.Pour Pavel ml.Keller Filip45-412 3132
6.Obertík MilanBořík Milan8-9-9-10 1333
7.Kříž DominikBíma Miroslav-9-10-8  0334
8.Pour Pavel ml.Fencl Jakub118-511 3144
9.Obertík MilanKeller Filip538  3054
10.Dráždil RomanBořík Milan9-983 3164
11.Pour Pavel ml.Bíma Miroslav-9-14-9  0365
12.Obertík MilanFencl Jakub876  3075
13.Dráždil RomanKeller Filip588  3085
14.Kříž DominikBořík Milan-7-79863295
15.Obertík MilanBíma Miroslav959  30105
16.Dráždil RomanFencl Jakub6    10  
17.Kříž DominikKeller Filip         
18.Pour Pavel ml.Bořík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dráždil Roman30Bíma Miroslav22
Kříž Dominik21Fencl Jakub03
Pour Pavel ml.21Keller Filip03
Obertík Milan31Bořík Milan12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:Hřebeček Jan
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Bauer Jiří st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:33379:474TJ Tatran KRPA Hostinné A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Michal
Calta David
 
 
Voňka Jakub
Rýgl Vojtěch
 
 
-8-8-9  0301
2.Hubáček Filip
Heinzl Lukáš
 
 
Koubek Vojtěch
Matýsek Libor
 
 
-3-69-3 1302
3.Hubáček FilipMatýsek Libor-7-7-10  0303
4.Heinzl LukášRýgl Vojtěch-118-3-7 1304
5.Calta DavidVoňka Jakub-7-7-10  0305
6.Kuba MichalKoubek Vojtěch-98-4-12 1306
7.Heinzl LukášMatýsek Libor-7-7-7  0307
8.Calta DavidRýgl Vojtěch3-78-883217
9.Kuba MichalVoňka Jakub7-5-3-7 1318
10.Hubáček FilipKoubek Vojtěch-8-139-1 1319
11.Calta DavidMatýsek Libor85-1011 3129
12.Kuba MichalRýgl Vojtěch10-9-75-323210
13.Hubáček FilipVoňka Jakub         
14.Heinzl LukášKoubek Vojtěch         
15.Kuba MichalMatýsek Libor         
16.Hubáček FilipRýgl Vojtěch         
17.Heinzl LukášVoňka Jakub         
18.Calta DavidKoubek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubáček Filip02Matýsek Libor21
Heinzl Lukáš02Rýgl Vojtěch21
Calta David21Voňka Jakub20
Kuba Michal03Koubek Vojtěch20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Šíp Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Homolka Rudolf
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Bárta Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13457:341TJ TATRAN SEDLČANY

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Gireth Pavel
Zikmund Adam
 
 
756  3010
2.Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
Kaněra Jan
Medek Josef
 
 
-8475 3120
3.Faktor RadovanMedek Josef-9758 3130
4.Drechsler DušanKaněra Jan463  3040
5.Kocura JiříZikmund Adam356  3050
6.Pejša Karel ml.Gireth Pavel-81176 3160
7.Drechsler DušanMedek Josef-4-11-7  0361
8.Kocura JiříKaněra Jan11-66-1043271
9.Pejša Karel ml.Zikmund Adam-81038 3181
10.Faktor RadovanGireth Pavel3-767 3191
11.Kocura JiříMedek Josef77-9-5-72392
12.Pejša Karel ml.Kaněra Jan6102  30102
13.Faktor RadovanZikmund Adam1010   20  
14.Drechsler DušanGireth Pavel         
15.Pejša Karel ml.Medek Josef         
16.Faktor RadovanKaněra Jan         
17.Drechsler DušanZikmund Adam         
18.Kocura JiříGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Faktor Radovan20Medek Josef21
Drechsler Dušan11Kaněra Jan03
Kocura Jiří21Zikmund Adam02
Pejša Karel ml.30Gireth Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ SadskáVrchní
rozhodčí:
Žežule Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, SadskáRozhodčí:Vydra Milan
Datum dle rozpisu09. 04. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Dolejší Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39674:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
Benák Vít
Zacharda Jáchym
 
 
-5-9-11  0301
2.Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
Benák Libor
Knobloch Miroslav
 
 
-8-87693211
3.Kyncl JiříZacharda Jáchym-9-138-8 1312
4.Dolejší StanislavBenák Vít7-69-473222
5.Pych Luděk ml.Knobloch Miroslav6-37-10-92323
6.Kříž Lubomír ml.Benák Libor-9757 3133
7.Dolejší StanislavZacharda Jáchym-99-7-3 1334
8.Pych Luděk ml.Benák Vít10131  3044
9.Kříž Lubomír ml.Knobloch Miroslav-783-8-72345
10.Kyncl JiříBenák Libor-114-68113255
11.Pych Luděk ml.Zacharda Jáchym458  3065
12.Kříž Lubomír ml.Benák Vít5-977 3175
13.Kyncl JiříKnobloch Miroslav-5-4-10  0376
14.Dolejší StanislavBenák Libor6-9-7983286
15.Kříž Lubomír ml.Zacharda Jáchym5-7-5833296
16.Kyncl JiříBenák Vít-69-8-6 1397
17.Dolejší StanislavKnobloch Miroslav-18-5-4 1398
18.Pych Luděk ml.Benák Libor-10-9-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kyncl Jiří13Zacharda Jáchym22
Dolejší Stanislav22Benák Vít13
Pych Luděk ml.22Knobloch Miroslav40
Kříž Lubomír ml.31Benák Libor13
U utkání byl přítomen pan komisař Stanislav Teplan v době od 13:20 do 15:25.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 29 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
V stráni 485/11, 15000 Praha 5 - KošířeRozhodčí:Klouček Luboš
Datum dle rozpisu08. 04. 2022 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Novotný Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11447:332SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradníček Jakub
Peko Štefan
 
 
Ambrož Adam
Kučala Viktor
 
 
858  3010
2.Rozínek Vojtěch
Novotný Petr
 
 
Hořejší Radim
Nejedlý Petr
 
 
-765-643220
3.Novotný PetrHořejší Radim7-9-410-102321
4.Rozínek VojtěchAmbrož Adam776  3031
5.Peko ŠtefanNejedlý Petr645  3041
6.Zahradníček JakubKučala Viktor1174  3051
7.Rozínek VojtěchHořejší Radim7-1277 3161
8.Peko ŠtefanAmbrož Adam128  3071
9.Zahradníček JakubNejedlý Petr5-8-6-4 1372
10.Novotný PetrKučala Viktor6610  3082
11.Peko ŠtefanHořejší Radim924  3092
12.Zahradníček JakubAmbrož Adam14-41-5832102
13.Novotný PetrNejedlý Petr912-12  21  
14.Rozínek VojtěchKučala Viktor         
15.Zahradníček JakubHořejší Radim         
16.Novotný PetrAmbrož Adam         
17.Rozínek VojtěchNejedlý Petr         
18.Peko ŠtefanKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr11Hořejší Radim12
Rozínek Vojtěch20Ambrož Adam03
Peko Štefan30Nejedlý Petr11
Zahradníček Jakub21Kučala Viktor02
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy