Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Březáková Helena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:31572:564nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Podrazil Václav
 
 
Maruniak Dominik
Peko Štefan
 
 
-1-5-7  0301
2.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Šálený David
Rozínek Vojtěch
 
 
574  3011
3.Beran TomášMaruniak Dominik1010-66 3121
4.Podrazil VáclavPeko Štefan8-10-17-72322
5.Přída KryštofŠálený David427  3032
6.Ezr VáclavRozínek Vojtěch-1176-2-102333
7.Podrazil VáclavMaruniak Dominik-7-3-12  0334
8.Přída KryštofPeko Štefan935  3044
9.Ezr VáclavŠálený David958  3054
10.Beran TomášRozínek Vojtěch7-58-6-92355
11.Přída KryštofMaruniak Dominik7-854 3165
12.Ezr VáclavPeko Štefan-11-6-7  0366
13.Beran Tomᚊálený David537  3076
14.Podrazil VáclavRozínek Vojtěch-7-7-9  0377
15.Ezr VáclavMaruniak Dominik-9663 3187
16.Beran TomášPeko Štefan-9-2-4  0388
17.Podrazil VáclavNovotný Petr10-41011 3198
18.Přída KryštofRozínek Vojtěch-8-6-4  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš22Maruniak Dominik13
Podrazil Václav13Peko Štefan31
Přída Kryštof31Šálený David03
Ezr Václav22Rozínek Vojtěch40
   Novotný Petr01
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kirchman Ondřej st.
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Kirchmanová Marie
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9418:305Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Trajhan Miroslav
Dolejší Stanislav
 
 
9-10-6-9 1301
2.Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
Pych Luděk ml.
Kyncl Jiří
 
 
86-119 3111
3.Legát PetrDolejší Stanislav6-686 3121
4.Důra MatoušKyncl Jiří849  3031
5.Kirchman OndřejPych Luděk ml.846  3041
6.Copák FrantišekTrajhan Miroslav-8729 3151
7.Důra MatoušDolejší Stanislav525  3061
8.Kirchman OndřejKyncl Jiří266  3071
9.Copák FrantišekPych Luděk ml.7-1196 3181
10.Legát PetrTrajhan Miroslav-7-88493291
11.Kirchman OndřejDolejší Stanislav1094  30101
12.Copák FrantišekKyncl Jiří-8    01  
13.Legát PetrPych Luděk ml.         
14.Důra MatoušTrajhan Miroslav         
15.Copák FrantišekDolejší Stanislav         
16.Legát PetrKyncl Jiří         
17.Důra MatoušPych Luděk ml.         
18.Kirchman OndřejTrajhan Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Legát Petr20Dolejší Stanislav03
Důra Matouš20Kyncl Jiří02
Kirchman Ondřej30Pych Luděk ml.02
Copák František20Trajhan Miroslav02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:David Jakub
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Jareš Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10428:323TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
Bucifal Aleš
Nejedlý Petr
 
 
949  3010
2.Borovka Tomáš
Calta David
 
 
Hořejší Radim
Janoštík Petr
 
 
77-116 3120
3.Hubáček FilipJanoštík Petr-10-10-11  0321
4.Heinzl LukášNejedlý Petr9911  3031
5.Borovka TomášBucifal Aleš8-1186 3141
6.Calta DavidHořejší Radim-844-8103251
7.Heinzl LukášJanoštík Petr8-955 3161
8.Borovka TomášNejedlý Petr877  3071
9.Calta DavidBucifal Aleš5510  3081
10.Hubáček FilipHořejší Radim812-5-833291
11.Borovka TomášJanoštík Petr335  30101
12.Calta DavidNejedlý Petr         
13.Hubáček FilipBucifal Aleš         
14.Heinzl LukášHořejší Radim         
15.Calta DavidJanoštík Petr         
16.Hubáček FilipNejedlý Petr         
17.Heinzl LukášBucifal Aleš         
18.Borovka TomášHořejší Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubáček Filip11Janoštík Petr12
Heinzl Lukáš20Nejedlý Petr02
Borovka Tomáš30Bucifal Aleš02
Calta David20Hořejší Radim02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala gymnázia, Nádražní 90, SedlčanyRozhodčí:Šíp Martin
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Palátka Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:34486:555TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
Komenda Karel
Šedivý Zdeněk
 
 
126-8-1083210
2.Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
Zacharda Jáchym
Knobloch Miroslav
 
 
-78-108-82311
3.Faktor RadovanKnobloch Miroslav-58-10683221
4.Kocura JiříKomenda Karel-8105-5-92322
5.Janda JaromírŠedivý Zdeněk-5-4-4  0323
6.Pejša Karel ml.Zacharda Jáchym6104  3033
7.Kocura JiříKnobloch Miroslav-88-9-14 1334
8.Janda JaromírKomenda Karel-59-6-5 1335
9.Pejša Karel ml.Šedivý Zdeněk4-7-9-4 1336
10.Faktor RadovanZacharda Jáchym6-11-11-6 1337
11.Janda JaromírKnobloch Miroslav14-4-8-10 1338
12.Pejša Karel ml.Komenda Karel-4-910-8 1339
13.Faktor RadovanŠedivý Zdeněk-4810-4-423310
14.Kocura JiříZacharda Jáchym         
15.Pejša Karel ml.Knobloch Miroslav         
16.Faktor RadovanKomenda Karel         
17.Kocura JiříŠedivý Zdeněk         
18.Janda JaromírZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Faktor Radovan12Knobloch Miroslav21
Kocura Jiří02Komenda Karel30
Janda Jaromír03Šedivý Zdeněk30
Pejša Karel ml.12Zacharda Jáchym11
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Průcha Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Haluška Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Kára Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:13438:342TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Žaloudík Jan
 
 
Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
310-5-943210
2.Hobl Lukáš
Kuchař Jan
 
 
Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
8-7128 3120
3.Kuchař JanMedek Josef99-5-773230
4.Hobl LukášKaněra Jan-56-9513240
5.Žák JanZikmund Adam237  3050
6.Žaloudík JanGireth Pavel447  3060
7.Hobl LukášMedek Josef-874-1073270
8.Žák JanKaněra Jan896  3080
9.Žaloudík JanZikmund Adam457  3090
10.Kuchař JanGireth Pavel-5-59-9 1391
11.Žák JanMedek Josef-78411 31101
12.Žaloudík JanKaněra Jan         
13.Kuchař JanZikmund Adam         
14.Hobl LukášGireth Pavel         
15.Žaloudík JanMedek Josef         
16.Kuchař JanKaněra Jan         
17.Hobl LukášZikmund Adam         
18.Žák JanGireth Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchař Jan11Medek Josef03
Hobl Lukáš20Kaněra Jan02
Žák Jan30Zikmund Adam02
Žaloudík Jan20Gireth Pavel11
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Pour Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ul. 263Rozhodčí:Gallerach Pavel
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Krivda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27589:546TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Koubek Vojtěch
Rýgl Vojtěch
 
 
659  3010
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
-9-6-9  0311
3.Kříž DominikVoňka Jakub7-13-8963221
4.Obertík MilanKoubek Vojtěch-66-86103231
5.Pour Pavel ml.Matýsek Libor-7-3-9  0332
6.Dráždil RomanRýgl Vojtěch-812-8-5 1333
7.Obertík MilanVoňka Jakub85-75 3143
8.Pour Pavel ml.Koubek Vojtěch-9991 3153
9.Dráždil RomanMatýsek Libor-612-2-4 1354
10.Kříž DominikRýgl Vojtěch-747-5-122355
11.Pour Pavel ml.Voňka Jakub863  3065
12.Dráždil RomanKoubek Vojtěch97-94 3175
13.Kříž DominikMatýsek Libor-610-5-7 1376
14.Obertík MilanRýgl Vojtěch1065  3086
15.Dráždil RomanVoňka Jakub7-7710 3196
16.Kříž DominikKoubek Vojtěch5-954 31106
17.Obertík MilanMatýsek Libor         
18.Pour Pavel ml.Rýgl Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Dominik22Voňka Jakub04
Obertík Milan30Koubek Vojtěch04
Pour Pavel ml.21Matýsek Libor30
Dráždil Roman22Rýgl Vojtěch21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Ehrenberger Květoslav
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34589:617TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Belopotočan Roman
 
 
Bíma Miroslav
Fencl Jakub
 
 
6-295 3110
2.De Filippo Martin
Vaňásek Jiří
 
 
Bořík Milan
Keller Filip
 
 
-69-11-6 1311
3.Vaňásek JiříFencl Jakub-5-3-6  0312
4.Belopotočan RomanBíma Miroslav-6-191073222
5.Kuba JosefBořík Milan6-95-783232
6.Kočvara MartinKeller Filip44-39 3142
7.Belopotočan RomanFencl Jakub9-5-4793252
8.Kuba JosefBíma Miroslav-10-119-9 1353
9.Kočvara MartinBořík Milan-7-99253263
10.Vaňásek JiříKeller Filip-8-108-11 1364
11.Kuba JosefFencl Jakub-6-9-7  0365
12.Kočvara MartinBíma Miroslav8-7-7-2 1366
13.De Filippo MartinBořík Milan-789-393276
14.Belopotočan RomanKeller Filip736  3086
15.Kočvara MartinFencl Jakub76-49 3196
16.De Filippo MartinBíma Miroslav-1-8-4  0397
17.Belopotočan RomanBořík Milan671  30107
18.Kuba JosefKeller Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňásek Jiří02Fencl Jakub22
Belopotočan Roman40Bíma Miroslav31
Kuba Josef12Bořík Milan04
Kočvara Martin31Keller Filip12
De Filippo Martin11   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 4 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu03. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23568:514AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
77-6-4-62301
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Lev Lukáš
Hruška Václav ml.
 
 
952  3011
3.Strejc FilipPinka Jan-88812 3121
4.Čamr FrantišekHruška Václav ml.-598-8133231
5.Havlíček TomášTschakert Tomáš-9-956-72332
6.Zlámal JaromírLev Lukáš-9745 3142
7.Čamr FrantišekPinka JanŽ99-6-5-12343
8.Havlíček TomᚎHruška Václav ml.-9-7-6  0344
9.Zlámal JaromírTschakert Tomáš1227  3054
10.Strejc FilipLev Lukáš-63710 3164
11.Havlíček TomášPinka Jan-9-6-7  0365
12.Zlámal JaromírHruška Václav ml.964  3075
13.Strejc FilipTschakert Tomáš6124  3085
14.Čamr FrantišekLev Lukáš-7-9-8  0386
15.Zlámal JaromírPinka Jan5610  3096
16.Strejc FilipHruška Václav ml.799  30106
17.Čamr FrantišekTschakert Tomáš-487  21  
18.Havlíček TomášLev Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Strejc Filip40Pinka Jan22
Čamr František12Hruška Václav ml.13
Havlíček Tomáš03Tschakert Tomáš12
Zlámal Jaromír40Lev Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy