Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Novotný Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17536:438SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Pisár Jan
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
-7-97-10 1301
2.Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
659  3011
3.Podrazil VáclavCalta David-668-5-32312
4.Přída KryštofHubáček Filip167  3022
5.Beran TomášHeinzl Lukáš6-9-71073232
6.Pisár JanBorovka Tomáš-1110108 3142
7.Přída KryštofCalta David532  3052
8.Beran TomášHubáček Filip11-63-12-162353
9.Pisár JanHeinzl Lukáš633  3063
10.Ezr VáclavBorovka Tomáš-6966 3173
11.Beran TomášCalta David-12-36-6 1374
12.Pisár JanHubáček Filip969  3084
13.Ezr VáclavHeinzl Lukáš898  3094
14.Přída KryštofBorovka Tomáš-7890 31104
15.Pisár JanCalta David11    10  
16.Ezr VáclavHubáček Filip         
17.Přída KryštofHeinzl Lukáš         
18.Beran TomášBorovka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Podrazil Václav01Calta David21
Přída Kryštof30Hubáček Filip12
Beran Tomáš12Heinzl Lukáš03
Pisár Jan30Borovka Tomáš03
Ezr Václav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Kovář Martin
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Sedláček Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:13450:363Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Důra Matouš
Legát Petr
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-91099 3110
2.Kirchman Ondřej
Copák František
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
-712-10863220
3.Copák FrantišekPejša Karel ml.-7-8-10  0321
4.Důra MatoušFaktor Radovan9-8-9783231
5.Kirchman OndřejKocura Jiří345  3041
6.Legát PetrDrechsler Dušan-9-354103251
7.Důra MatoušPejša Karel ml.-10556 3161
8.Kirchman OndřejFaktor Radovan1284  3071
9.Legát PetrKocura Jiří846  3081
10.Copák FrantišekDrechsler Dušan810-138 3191
11.Kirchman OndřejPejša Karel ml.-8668 31101
12.Legát PetrFaktor Radovan         
13.Copák FrantišekKocura Jiří         
14.Důra MatoušDrechsler Dušan         
15.Legát PetrPejša Karel ml.         
16.Copák FrantišekFaktor Radovan         
17.Důra MatoušKocura Jiří         
18.Kirchman OndřejDrechsler Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Copák František11Pejša Karel ml.12
Důra Matouš20Faktor Radovan02
Kirchman Ondřej30Kocura Jiří02
Legát Petr20Drechsler Dušan02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Levora Vojtěch st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9433:316TTC KARLOVARSKO 2020 CHEB

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Žák Jan
 
 
Pych Luděk ml.
Trajhan Miroslav
 
 
4136  3010
2.Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
Dolejší Stanislav
Kříž Lubomír ml.
 
 
7913  3020
3.Levora VojtěchKříž Lubomír ml.-77-88-52321
4.Hobl LukášTrajhan Miroslav28-115 3131
5.Žák JanPych Luděk ml.43-5-12103241
6.Žaloudík JanDolejší Stanislav7-965 3151
7.Hobl LukášKříž Lubomír ml.82-75 3161
8.Žák JanTrajhan Miroslav845  3071
9.Žaloudík JanPych Luděk ml.788  3081
10.Levora VojtěchDolejší Stanislav7-848 3191
11.Žák JanKříž Lubomír ml.399  30101
12.Žaloudík JanTrajhan Miroslav6    10  
13.Levora VojtěchPych Luděk ml.         
14.Hobl LukášDolejší Stanislav         
15.Žaloudík JanKříž Lubomír ml.         
16.Levora VojtěchTrajhan Miroslav         
17.Hobl LukášPych Luděk ml.         
18.Žák JanDolejší Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Levora Vojtěch11Kříž Lubomír ml.12
Hobl Lukáš20Trajhan Miroslav02
Žák Jan30Pych Luděk ml.02
Žaloudík Jan20Dolejší Stanislav02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Pour Pavel
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Krivdová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:32430:494SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-8759 3110
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
-94-8-9 1311
3.Kříž DominikRozínek Vojtěch-11-8-7  0312
4.Dráždil RomanMaruniak Dominik989  3022
5.Pour Pavel ml.Peko Štefan-14-7-7  0323
6.Obertík MilanŠálený David-3576 3133
7.Dráždil RomanRozínek Vojtěch-8-10-6  0334
8.Pour Pavel ml.Maruniak Dominik12-6-98-62335
9.Obertík MilanPeko Štefan-6-3-7  0336
10.Kříž DominikŠálený David-99-109-82337
11.Pour Pavel ml.Rozínek Vojtěch-8-8-5  0338
12.Obertík MilanMaruniak Dominik-711-9-9 1339
13.Kříž DominikPeko Štefan-1113-5-4 13310
14.Dráždil RomanŠálený David         
15.Obertík MilanRozínek Vojtěch         
16.Kříž DominikMaruniak Dominik         
17.Dráždil RomanPeko Štefan         
18.Pour Pavel ml.Šálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Dominik03Rozínek Vojtěch30
Dráždil Roman11Maruniak Dominik21
Pour Pavel ml.03Peko Štefan30
Obertík Milan12Šálený David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37610:640TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Josef
Vaňásek Jiří
 
 
Šedivý Zdeněk
Knobloch Miroslav
 
 
6-8-5-6 1301
2.Belopotočan Roman
De Filippo Martin
 
 
Zacharda Jáchym
Benák Vít
 
 
-8-6-9  0302
3.Kuba JosefKnobloch Miroslav-68-10-9 1303
4.Kočvara MartinBenák Vít96-8-2-82304
5.Vaňásek JiříZacharda Jáchym-7-5-1  0305
6.Belopotočan RomanŠedivý Zdeněk810-62 3115
7.Kočvara MartinKnobloch Miroslav666  3025
8.Vaňásek JiříBenák Vít-4-8-1  0326
9.Belopotočan RomanZacharda Jáchym-756-1013236
10.Kuba JosefŠedivý Zdeněk-6-2-7  0337
11.Vaňásek JiříKnobloch Miroslav97-125 3147
12.Belopotočan RomanBenák Vít785  3057
13.De Filippo MartinZacharda Jáchym-10886 3167
14.Kočvara MartinŠedivý Zdeněk88-9-13-92368
15.Belopotočan RomanKnobloch Miroslav12-89-1543278
16.De Filippo MartinBenák Vít-49-4-8 1379
17.Kočvara MartinZacharda Jáchym796  3089
18.Vaňásek JiříŠedivý Zdeněk-8-12-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuba Josef02Knobloch Miroslav13
Kočvara Martin22Benák Vít31
Vaňásek Jiří13Zacharda Jáchym13
Belopotočan Roman40Šedivý Zdeněk31
De Filippo Martin11   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Gaydoš Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0336:118AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Ambrož Adam
Janoštík Petr
 
 
384  3010
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 

 
 
WO    3020
3.Čamr FrantišekHořejší Radim51310  3030
4.Havlíček TomášWO    3040
5.Strejc FilipAmbrož Adam766  3050
6.Zlámal JaromírJanoštík Petr4310  3060
7.Havlíček TomášHořejší Radim481  3070
8.Strejc FilipWO    3080
9.Zlámal JaromírAmbrož Adam326  3090
10.Čamr FrantišekJanoštík Petr357  30100
11.Strejc FilipHořejší Radim         
12.Zlámal Jaromír         
13.Čamr FrantišekAmbrož Adam         
14.Havlíček TomášJanoštík Petr         
15.Zlámal JaromírHořejší Radim         
16.Čamr František         
17.Havlíček TomášAmbrož Adam         
18.Strejc FilipJanoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čamr František20Hořejší Radim02
Havlíček Tomáš10Ambrož Adam02
Strejc Filip10Janoštík Petr02
Zlámal Jaromír20   
WO30WO03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Jančička Petr
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Drbohlav Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32663:607nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 
Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
13115  3010
2.Hervert Josef
Hruška Václav ml.
 
 
Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
159  3020
3.Tschakert TomášMatýsek Libor4-8-9-6 1321
4.Hruška Václav ml.Rýgl Vojtěch-8-6-9  0322
5.Hervert JosefVoňka Jakub-7-7-8  0323
6.Pinka JanKoubek Vojtěch-11578 3133
7.Hruška Václav ml.Matýsek Libor9-88-8-52334
8.Hervert JosefRýgl Vojtěch13-7-64-52335
9.Pinka JanVoňka Jakub-811-14573245
10.Tschakert TomášKoubek Vojtěch552  3055
11.Hervert JosefMatýsek Libor-10-6-9  0356
12.Pinka JanRýgl Vojtěch842  3066
13.Tschakert TomášVoňka Jakub-109-93-72367
14.Hruška Václav ml.Koubek Vojtěch9-1583 3177
15.Pinka JanMatýsek Libor7-5-10-14 1378
16.Tschakert TomášRýgl Vojtěch147  3088
17.Hruška Václav ml.Voňka Jakub-118912 3198
18.Hervert JosefKoubek Vojtěch-10-2-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tschakert Tomáš22Matýsek Libor40
Hruška Václav ml.22Rýgl Vojtěch22
Hervert Josef04Voňka Jakub22
Pinka Jan31Koubek Vojtěch13
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Žielinský Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33608:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Holovčák Jiří
 
 
Gireth Pavel
Kaněra Jan
 
 
56-114 3110
2.Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
Medek Josef
Zikmund Adam
 
 
115-911 3120
3.Holovčák JiříMedek Josef-510-1-3 1321
4.Bořík MilanKaněra Jan-9-9-8  0322
5.Fencl JakubGireth Pavel1078  3032
6.Bíma MiroslavZikmund Adam644  3042
7.Bořík MilanMedek Josef-4-9-7  0343
8.Fencl JakubKaněra Jan-9-9-8  0344
9.Bíma MiroslavGireth Pavel696  3054
10.Holovčák JiříZikmund Adam-13-789163264
11.Fencl JakubMedek Josef-3-5-5  0365
12.Bíma MiroslavKaněra Jan292  3075
13.Holovčák JiříGireth Pavel-7-1113-5 1376
14.Bořík MilanZikmund Adam63-107 3186
15.Bíma MiroslavMedek Josef-8-129-2 1387
16.Holovčák JiříKaněra Jan-8-6-6  0388
17.Bořík MilanGireth Pavel74-8-7-72389
18.Fencl JakubZikmund Adam-75106 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holovčák Jiří13Medek Josef40
Bořík Milan13Kaněra Jan31
Fencl Jakub22Gireth Pavel22
Bíma Miroslav31Zikmund Adam04
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy