Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ TATRAN SEDLČANYRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Kaucká Olga
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10431:326SF SKK El Niňo Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Václav
Beran Tomáš
 
 
Pejša Karel ml.
Faktor Radovan
 
 
-91179 3110
2.Pisár Jan
Podrazil Václav
 
 
Kocura Jiří
Drechsler Dušan
 
 
84-9-6113220
3.Beran TomášPejša Karel ml.683  3030
4.Podrazil VáclavFaktor Radovan836  3040
5.Ezr VáclavDrechsler Dušan578  3050
6.Pisár JanKocura Jiří678  3060
7.Podrazil VáclavPejša Karel ml.-76-8-12 1361
8.Ezr VáclavFaktor Radovan6-539 3171
9.Pisár JanDrechsler Dušan98-86 3181
10.Beran TomášKocura Jiří1153  3091
11.Ezr VáclavPejša Karel ml.-11-966832101
12.Pisár JanFaktor Radovan-9-8-6  03  
13.Beran TomášDrechsler Dušan         
14.Podrazil VáclavKocura Jiří         
15.Pisár JanPejša Karel ml.         
16.Beran TomášFaktor Radovan         
17.Podrazil VáclavDrechsler Dušan         
18.Ezr VáclavKocura Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beran Tomáš20Pejša Karel ml.12
Podrazil Václav11Faktor Radovan02
Ezr Václav30Drechsler Dušan02
Pisár Jan20Kocura Jiří02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:Sedláček Jan st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Kovář Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9420:322Union Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Důra Matouš
 
 
Heinzl Lukáš
Hubáček Filip
 
 
68-11-7-82301
2.Copák František
Kirchman Ondřej
 
 
Borovka Tomáš
Calta David
 
 
6-1812 3111
3.Copák FrantišekCalta David-8-48973221
4.Kirchman OndřejHubáček Filip4-712 3131
5.Legát PetrBorovka Tomáš889  3041
6.Důra MatoušHeinzl Lukáš84-9-963251
7.Kirchman OndřejCalta David666  3061
8.Legát PetrHubáček Filip796  3071
9.Důra MatoušBorovka Tomáš688  3081
10.Copák FrantišekHeinzl Lukáš957  3091
11.Legát PetrCalta David8610  30101
12.Důra MatoušHubáček Filip472  30  
13.Copák FrantišekBorovka Tomáš         
14.Kirchman OndřejHeinzl Lukáš         
15.Důra MatoušCalta David         
16.Copák FrantišekHubáček Filip         
17.Kirchman OndřejBorovka Tomáš         
18.Legát PetrHeinzl Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František20Calta David03
Kirchman Ondřej20Hubáček Filip02
Legát Petr30Borovka Tomáš02
Důra Matouš20Heinzl Lukáš02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC KARLOVARSKO 2020 CHEBVrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
2. ZŠ, Májová14, Cheb 35002Rozhodčí:Kára Josef
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Špalek Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33563:569SK Slavia Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žaloudík Jan
Žák Jan
 
 
Peko Štefan
Maruniak Dominik
 
 
-9-58-7 1301
2.Hobl Lukáš
Levora Vojtěch
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
67-153 3111
3.Levora VojtěchRozínek Vojtěch-8-1011-7 1312
4.Hobl LukášPeko Štefan-9699 3122
5.Žák JanMaruniak Dominik246  3032
6.Žaloudík JanŠálený David66-85 3142
7.Hobl LukášRozínek Vojtěch10-6-5-6 1343
8.Žák JanŽPeko Štefan-787-6-42344
9.Žaloudík JanMaruniak DominikŽ1076  3054
10.Levora VojtěchŠálený David-8-86-6 1355
11.Žák JanRozínek Vojtěch-3-5-8  0356
12.Žaloudík JanPeko Štefan-9-11-7  0357
13.Levora VojtěchMaruniak Dominik-9-510-9 1358
14.Hobl Lukᚊálený David1096  3068
15.Žaloudík JanRozínek Vojtěch-9-932-62369
16.Levora VojtěchPeko Štefan9-7-36-423610
17.Hobl LukášMaruniak Dominik         
18.Žák JanŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Vojtěch04Rozínek Vojtěch40
Hobl Lukáš21Peko Štefan31
Žák Jan12Maruniak Dominik12
Žaloudík Jan22Šálený David12
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BorVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ SadskáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263Rozhodčí:Pour Pavel
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Krivda František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:24564:527TJ Sokol Bor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Pour Pavel ml.
 
 
Pych Luděk ml.
Trajhan Miroslav
 
 
67-9-1073210
2.Dráždil Roman
Kříž Dominik
 
 
Kříž Lubomír ml.
Dolejší Stanislav
 
 
-7-838-52311
3.Kříž DominikKříž Lubomír ml.548  3021
4.Dráždil RomanTrajhan Miroslav11710  3031
5.Pour Pavel ml.Pych Luděk ml.-8-4-4  0332
6.Obertík MilanDolejší Stanislav9-14-71373242
7.Dráždil RomanKříž Lubomír ml.-6-7-4  0343
8.Pour Pavel ml.Trajhan Miroslav6-6-7-6 1344
9.Obertík MilanPych Luděk ml.-96107 3154
10.Kříž DominikDolejší Stanislav633  3064
11.Pour Pavel ml.Kříž Lubomír ml.-5-73-9 1365
12.Obertík MilanTrajhan Miroslav10911  3075
13.Kříž DominikPych Luděk ml.1298  3085
14.Dráždil RomanDolejší Stanislav514-7-973295
15.Obertík MilanKříž Lubomír ml.-6-768932105
16.Kříž DominikTrajhan Miroslav4-9   11  
17.Dráždil RomanPych Luděk ml.         
18.Pour Pavel ml.Dolejší Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kříž Dominik30Kříž Lubomír ml.22
Dráždil Roman21Trajhan Miroslav12
Pour Pavel ml.03Pych Luděk ml.12
Obertík Milan40Dolejší Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol MichleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 Praha ČakoviceRozhodčí:Vojáček Miloš
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Hájek Alexandr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:8434:289TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
Hořejší Radim
Kučala Viktor
 
 
784  3010
2.Belopotočan Roman
Kuba Josef
 
 
Nejedlý Petr
Janoštík Petr
 
 
546  3020
3.Kočvara MartinNejedlý Petr366  3030
4.De Filippo MartinJanoštík Petr679  3040
5.Kuba JosefHořejší Radim-6-6114-82341
6.Belopotočan RomanKučala Viktor434  3051
7.De Filippo MartinNejedlý Petr-31056 3161
8.Kuba JosefJanoštík Petr-83-1011-72362
9.Belopotočan RomanHořejší Radim-5987 3172
10.Kočvara MartinKučala Viktor874  3082
11.Kuba JosefNejedlý Petr7711  3092
12.Belopotočan RomanJanoštík PetrWO    30102
13.Kočvara MartinHořejší Radim8    10  
14.De Filippo MartinKučala Viktor         
15.Belopotočan RomanNejedlý Petr         
16.Kočvara MartinJanoštík Petr         
17.De Filippo MartinHořejší Radim         
18.Kuba JosefKučala Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočvara Martin20Nejedlý Petr03
De Filippo Martin20Janoštík Petr11
Kuba Josef12Hořejší Radim11
Belopotočan Roman20Kučala Viktor02
WO10WO01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Kohlmannová Aneta
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15500:402AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strejc Filip
Havlíček Tomáš
 
 
Komenda Karel
Thang Do Trong
 
 
7-10-10483210
2.Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
Benák Vít
Dvořák Petr
 
 
-613115 3120
3.Čamr FrantišekBenák Vít69-97 3130
4.Havlíček TomášKomenda Karel4129  3040
5.Zlámal JaromírThang Do Trong5106  3050
6.Strejc FilipDvořák Petr1-9-9-7 1351
7.Havlíček TomášBenák Vít7-9-6783261
8.Zlámal JaromírKomenda Karel456  3071
9.Strejc FilipThang Do Trong-88-81053281
10.Čamr FrantišekDvořák Petr-69-93-62382
11.Zlámal JaromírBenák Vít1365  3092
12.Strejc FilipKomenda Karel46-712 31102
13.Čamr FrantišekThang Do Trong         
14.Havlíček TomášDvořák Petr         
15.Strejc FilipBenák Vít         
16.Čamr FrantišekKomenda Karel         
17.Havlíček TomášThang Do Trong         
18.Zlámal JaromírDvořák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamr František11Benák Vít03
Havlíček Tomáš20Komenda Karel03
Zlámal Jaromír30Thang Do Trong02
Strejc Filip21Dvořák Petr20
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice AVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1Rozhodčí:Woznicki Patrik
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Vytejček Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17473:343TTC Litoměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinka Jan
Tschakert Tomáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Hruška Václav ml.
Skokan Viktor
 
 
Medek Josef
Kaněra Jan
 
 
49-69 3120
3.Tschakert TomášMedek Josef6-4-8-6 1321
4.Hruška Václav ml.Kaněra Jan6-375 3131
5.Pinka JanGireth Pavel683  3041
6.Skokan ViktorWO    3051
7.Hruška Václav ml.Medek Josef-92-8-7 1352
8.Pinka JanKaněra Jan654  3062
9.Skokan ViktorGireth Pavel-4-10-3  0363
10.Tschakert TomášWO    3073
11.Pinka JanMedek Josef5-1210-10123283
12.Skokan ViktorKaněra Jan9-6-10983293
13.Tschakert TomášGireth Pavel-874-3632103
14.Hruška Václav ml.         
15.Skokan ViktorMedek Josef         
16.Tschakert TomášKaněra Jan         
17.Hruška Václav ml.Gireth Pavel         
18.Pinka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tschakert Tomáš11Medek Josef21
Hruška Václav ml.11Kaněra Jan03
Pinka Jan30Gireth Pavel12
Skokan Viktor11   
WO30WO03
Počet diváků: 2
Bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.A Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 MostRozhodčí:Fencl Radek
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33649:646SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíma Miroslav
Keller Filip
 
 
Voňka Jakub
Matýsek Libor
 
 
9-26-593210
2.Bořík Milan
Fencl Jakub
 
 
Rýgl Vojtěch
Koubek Vojtěch
 
 
8-976 3120
3.Fencl JakubŽMatýsek Libor912-122 3130
4.Bořík MilanRýgl Vojtěch4-8-9-6 1331
5.Keller FilipVoňka Jakub-4-38-11 1332
6.Bíma MiroslavKoubek Vojtěch985  3042
7.Bořík MilanMatýsek Libor-5-910-8 1343
8.Keller FilipRýgl Vojtěch-9-52-6 1344
9.Bíma MiroslavVoňka Jakub3-6-8983254
10.Fencl JakubKoubek Vojtěch838  3064
11.Keller FilipMatýsek Libor5-8-6-4 1365
12.Bíma MiroslavRýgl VojtěchŽ4-41011 3175
13.Fencl JakubVoňka Jakub-9-968-52376
14.Bořík MilanKoubek Vojtěch7-807 3186
15.Bíma MiroslavMatýsek Libor99-6-4113296
16.Fencl JakubRýgl Vojtěch-6-212-8 1397
17.Bořík MilanVoňka JakubŽ-3-10951132107
18.Keller FilipKoubek Vojtěch-7-887 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fencl Jakub22Matýsek Libor22
Bořík Milan22Rýgl Vojtěch31
Keller Filip03Voňka Jakub22
Bíma Miroslav40Koubek Vojtěch03
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy