Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26595:538SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomaniec Jiří
Rusnák Aleš
 
 
Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
876  3010
2.Košťál Daniel
Slaný Vojtěch
 
 
Skalský Ondřej
Soukup Adam
 
 
-9-10-12  0311
3.Rusnák AlešŠkvrna Jan-91067 3121
4.Slaný VojtěchSkalský Ondřej-9-38-7 1322
5.Košťál DanielSoukup Adam449  3032
6.Tomaniec JiříOtáhal Bořek-776-843242
7.Slaný VojtěchŠkvrna Jan-813-8993252
8.Košťál DanielSkalský Ondřej4-7159 3162
9.Tomaniec JiříSoukup Adam-115-77-72363
10.Rusnák AlešOtáhal Bořek-5-53-8 1364
11.Košťál DanielŠkvrna Jan277  3074
12.Tomaniec JiříSkalský Ondřej739  3084
13.Rusnák AlešSoukup Adam75-95 3194
14.Slaný VojtěchOtáhal Bořek-9-5-6  0395
15.Tomaniec JiříŠkvrna Jan13-5-9-3 1396
16.Rusnák AlešSkalský Ondřej98-94 31106
17.Slaný VojtěchSoukup Adam         
18.Košťál DanielOtáhal Bořek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rusnák Aleš31Škvrna Jan13
Slaný Vojtěch12Skalský Ondřej13
Košťál Daniel30Soukup Adam12
Tomaniec Jiří22Otáhal Bořek21
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu16. 09. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:31442:493KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Vitásek Adam
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
-913-9-4 1301
2.Rybár Petr
Wallik Lukáš
 
 
Kratochvíl Michal
Vincek Martin
 
 
-4-10-6  0302
3.Vitásek AdamKratochvíl Michal-9-8-8  0303
4.Rybár PetrMasnica Michal8119  3013
5.Wallik LukášPolášek Radovan-7-6-9  0314
6.Knybel KamilVincek Martin739  3024
7.Rybár PetrKratochvíl Michal-4-77-6 1325
8.Wallik LukášMasnica Michal-4-3-8  0326
9.Knybel KamilPolášek Radovan758  3036
10.Vitásek AdamVincek Martin3-8-69-82337
11.Wallik LukášKratochvíl Michal-88-10-3 1338
12.Knybel KamilMasnica Michal117-96 3148
13.Vitásek AdamPolášek Radovan3-28-7-62349
14.Rybár PetrVincek Martin7-10-8-8 13410
15.Knybel KamilKratochvíl Michal-79-5  12  
16.Vitásek AdamMasnica Michal         
17.Rybár PetrPolášek Radovan         
18.Wallik LukášVincek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitásek Adam03Kratochvíl Michal30
Rybár Petr12Masnica Michal12
Wallik Lukáš03Polášek Radovan21
Knybel Kamil30Vincek Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Maňhal Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10432:305TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Marek
Smola Igor
 
 
Hnik Ondřej
Vraštil Tomáš
 
 
644  3010
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Dostál Jan
Fausek Matěj
 
 
367  3020
3.Smola IgorDostál Jan5-357 3130
4.Čermák MarekFausek Matěj-78-812103240
5.Doležal OndřejHnik Ondřej629  3050
6.Korbel Filip ml.Vraštil Tomáš393  3060
7.Čermák MarekDostál Jan6-8-5673270
8.Doležal OndřejFausek Matěj2-117-9-92371
9.Korbel Filip ml.Hnik Ondřej1242  3081
10.Smola IgorVraštil Tomáš846  3091
11.Doležal OndřejDostál Jan312-7-3532101
12.Korbel Filip ml.Fausek Matěj11    10  
13.Smola IgorHnik Ondřej         
14.Čermák MarekVraštil Tomáš         
15.Korbel Filip ml.Dostál Jan         
16.Smola IgorFausek Matěj         
17.Čermák MarekHnik Ondřej         
18.Doležal OndřejVraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor20Dostál Jan03
Čermák Marek20Fausek Matěj11
Doležal Ondřej21Hnik Ondřej02
Korbel Filip ml.20Vraštil Tomáš02
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,580 01 Havlíčkův Brod,Rozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:Švecová Veronika
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1340:141HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Bárta Daniel
 
 
Kalenský Jaroslav
Sixta Vít
 
 
644  3010
2.Vondráček Filip
Sivera Adam
 
 

 
 
WO    3020
3.Bárta DanielSixta Vít934  3030
4.Sivera AdamŠorm Luboš ml.899  3040
5.Vondráček FilipKalenský Jaroslav994  3050
6.Kanta FrantišekWO    3060
7.Sivera AdamSixta Vít-10897 3170
8.Vondráček FilipŠorm Luboš ml.814  3080
9.Kanta FrantišekKalenský Jaroslav563  3090
10.Bárta DanielWO    30100
11.Vondráček FilipSixta Vít8    10  
12.Kanta FrantišekŠorm Luboš ml.         
13.Bárta DanielKalenský Jaroslav         
14.Sivera Adam         
15.Kanta FrantišekSixta Vít         
16.Bárta DanielŠorm Luboš ml.         
17.Sivera AdamKalenský Jaroslav         
18.Vondráček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bárta Daniel10Sixta Vít02
Sivera Adam20Šorm Luboš ml.02
Vondráček Filip20Kalenský Jaroslav02
Kanta František10   
WO30WO03
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Blechová Barbora
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23594:536SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
Svoboda Libor
Sigmund Ivo
 
 
5-510-2-82301
2.Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
Šenkapoul Petr
Bíza Petr
 
 
610-79 3111
3.Brhel ŠtěpánBíza Petr884  3021
4.Morávek JindřichSigmund Ivo-7-881053231
5.Hromek FilipŠenkapoul Petr-7-6-3  0332
6.Kadlček MichalSvoboda Libor-8-95-9 1333
7.Morávek JindřichBíza Petr953  3043
8.Hromek FilipSigmund Ivo-6129-8-62344
9.Kadlček MichalŠenkapoul Petr55-12-5123254
10.Brhel ŠtěpánSvoboda Libor853  3064
11.Růžička FilipBíza Petr-8-999-92365
12.Kadlček MichalSigmund Ivo1557  3075
13.Brhel ŠtěpánŠenkapoul Petr71010  3085
14.Morávek JindřichSvoboda Libor-10549 3195
15.Kadlček MichalBíza Petr-798-11632105
16.Brhel ŠtěpánSigmund Ivo8    10  
17.Morávek JindřichŠenkapoul Petr         
18.Růžička FilipSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán30Bíza Petr13
Morávek Jindřich30Sigmund Ivo12
Hromek Filip02Šenkapoul Petr12
Kadlček Michal31Svoboda Libor12
Růžička Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:38640:642KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
79-82 3110
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Veselý Lukáš
Vaculík Miloslav
 
 
-7-82-8 1311
3.Babák PetrVaculík Miloslav9-9-6-8 1312
4.Palbuchta JiříPolívka Martin ml.6-9-8-8 1313
5.Ságl OndřejVeselý Lukáš-9-910-3 1314
6.Chrást RomanPřikryl Aleš-77-7883224
7.Palbuchta JiříVaculík Miloslav-49-10-9 1325
8.Ságl OndřejŽPolívka Martin ml.9-9-10753235
9.Chrást RomanVeselý Lukáš46-86 3145
10.Babák PetrPřikryl Aleš8-9810 3155
11.Ságl OndřejVaculík Miloslav9-1111-9-72356
12.Chrást RomanPolívka Martin ml.-95610 3166
13.Babák PetrVeselý Lukáš-7-614-6 1367
14.Palbuchta JiříPřikryl Aleš-7-810-7 1368
15.Chrást RomanVaculík Miloslav63-9-7-82369
16.Babák PetrPolívka Martin ml.-65-9-10 13610
17.Palbuchta JiříVeselý Lukáš-7    01  
18.Ságl OndřejPřikryl Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr13Vaculík Miloslav40
Palbuchta Jiří03Polívka Martin ml.22
Ságl Ondřej12Veselý Lukáš21
Chrást Roman31Přikryl Aleš12
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 1 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu18. 09. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13462:355KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Svoboda Aleš
 
 
Hušek Adam
Brát Karel ml.
 
 
10-1155 3110
2.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
6-5-13-7 1311
3.Vybíral LukášBrát Karel ml.375  3021
4.Svoboda AlešLebeda Matyáš7-8-4-6 1322
5.Ondrovčák MiroslavHort Tomáš48-8-423232
6.Vybíral MarekJirásek Martin ml.758  3042
7.Svoboda AlešHušek Adam9109  3052
8.Ondrovčák MiroslavLebeda Matyáš-54617 3162
9.Vybíral MarekHort Tomáš-98511 3172
10.Vybíral LukášJirásek Martin ml.462  3082
11.Ondrovčák MiroslavHušek Adam-9894 3192
12.Vybíral MarekLebeda Matyáš31-98 31102
13.Vybíral LukášHort Tomáš9    10  
14.Svoboda AlešJirásek Martin ml.         
15.Vybíral MarekHušek Adam         
16.Vybíral LukášLebeda Matyáš         
17.Svoboda AlešHort Tomáš         
18.Ondrovčák MiroslavJirásek Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Lukáš20Brát Karel ml.01
Svoboda Aleš11Lebeda Matyáš12
Ondrovčák Miroslav30Hort Tomáš02
Vybíral Marek30Jirásek Martin ml.02
   Hušek Adam02

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy