Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19504:412SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
-7-127-6 1301
2.Mikeska Jaroslav
Hromek Filip
 
 
Vincek Martin
Tichavský Filip
 
 
-9-36-6 1302
3.Brhel ŠtěpánPolášek Radovan77-86 3112
4.Hromek FilipŽMasnica Michal-8-8-11  0313
5.Mikeska JaroslavVincek Martin-8-6-6  0314
6.Morávek JindřichTichavský Filip2-1367 3124
7.Hromek FilipPolášek Radovan592  3034
8.Mikeska JaroslavMasnica Michal857  3044
9.Morávek JindřichVincek Martin575  3054
10.Brhel ŠtěpánTichavský Filip13-1294 3164
11.Mikeska JaroslavPolášek RadovanWO    3074
12.Morávek JindřichMasnica Michal669  3084
13.Brhel ŠtěpánVincek Martin6-86-873294
14.Hromek FilipTichavský Filip-2-797832104
15.Morávek JindřichPolášek Radovan         
16.Brhel ŠtěpánMasnica Michal         
17.Hromek FilipVincek Martin         
18.Mikeska JaroslavTichavský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brhel Štěpán30Polášek Radovan02
Hromek Filip21Masnica Michal12
Mikeska Jaroslav11Vincek Martin12
Morávek Jindřich30Tichavský Filip03
WO10WO01
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:31507:538SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Soukup Adam
Škvrna Jan
 
 
-7-6-6  0301
2.Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
-9-8-9  0302
3.Palbuchta JiříŠkvrna Jan-35-66-102303
4.Ságl OndřejOtáhal Bořek-5-4-5  0304
5.Babák PetrSoukup Adam9-3-9-5 1305
6.Chrást RomanSkalský Ondřej6134  3015
7.Ságl OndřejŠkvrna Jan7-6-511-72316
8.Babák PetrOtáhal Bořek-10-8-8  0317
9.Chrást RomanSoukup Adam10614  3027
10.Palbuchta JiříSkalský Ondřej-101246 3137
11.Babák PetrŠkvrna Jan85-6-9-52338
12.Chrást RomanOtáhal Bořek924  3048
13.Palbuchta JiříSoukup Adam697  3058
14.Ságl OndřejPalásek Michal8-6-7-8 1359
15.Chrást RomanŠkvrna Jan-8-51010-1223510
16.Palbuchta JiříOtáhal Bořek10-68-7 22  
17.Ságl OndřejSoukup Adam         
18.Babák PetrPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palbuchta Jiří21Škvrna Jan40
Ságl Ondřej03Otáhal Bořek21
Babák Petr03Soukup Adam12
Chrást Roman31Skalský Ondřej02
   Palásek Michal10
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Chalupník Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15460:387KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Kanta František
Bárta Daniel
 
 
5-843 3110
2.Vybíral Marek
Svoboda Aleš
 
 
Vondráček Filip
Sivera Adam
 
 
894  3020
3.Vybíral LukášKanta František-126-10-6 1321
4.Svoboda AlešBárta Daniel-55511 3131
5.Ondrovčák MiroslavVondráček Filip5-674 3141
6.Vybíral MarekSivera Adam59-36 3151
7.Svoboda AlešKanta František-8-7-10  0352
8.Ondrovčák MiroslavBárta Daniel79-615 3162
9.Vybíral MarekVondráček Filip478  3072
10.Vybíral LukášSivera Adam1485  3082
11.Ondrovčák MiroslavKanta František-6-6-5  0383
12.Vybíral MarekBárta Daniel8-866 3193
13.Vybíral LukášVondráček Filip996  30103
14.Vybíral MatoušSivera Adam         
15.Vybíral MarekKanta František         
16.Vybíral LukášBárta Daniel         
17.Vybíral MatoušVondráček Filip         
18.Ondrovčák MiroslavSivera Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš21Kanta František30
Svoboda Aleš11Bárta Daniel03
Ondrovčák Miroslav21Vondráček Filip03
Vybíral Marek30Sivera Adam02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Jirásek Martin ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23554:491TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lebeda Matyáš
Hort Tomáš
 
 
Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
-118-46-52301
2.Brát Karel ml.
Truněček Martin
 
 
Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
-9-89-1 1302
3.Hušek AdamDzida Jan-88-5473212
4.Hort TomášKnybel Kamil95-99 3122
5.Brát Karel ml.Rybár Petr3-5-77-32323
6.Lebeda MatyášVitásek Adam48-48 3133
7.Hort TomášDzida Jan5-529 3143
8.Brát Karel ml.Knybel Kamil68-3-1093253
9.Lebeda MatyášRybár Petr5-935 3163
10.Hušek AdamVitásek Adam9117  3073
11.Brát Karel ml.Dzida Jan-9-108-7 1374
12.Lebeda MatyášKnybel Kamil593  3084
13.Truněček MartinRybár Petr737  3094
14.Hort TomášVitásek Adam-7-8-9  0395
15.Lebeda MatyášDzida Jan666  30105
16.Truněček MartinKnybel Kamil9    10  
17.Hort TomášRybár Petr         
18.Brát Karel ml.Vitásek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hušek Adam20Dzida Jan13
Hort Tomáš21Knybel Kamil03
Brát Karel ml.12Rybár Petr12
Lebeda Matyáš40Vitásek Adam12
Truněček Martin10   
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Jirout Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Wagner Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Černík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30268:379SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Volhejn Dan
 
 
Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
6-7-4-5 1301
2.Wagner Mark
Wagner Richard
 
 
Baroš Antonín
Slaný Vojtěch
 
 
-6-8-5  0302
3.Wagner RichardTomaniec Jiří-5-3-10  0303
4.Volhejn JanGráf Jiří-5-711-4 1304
5.Wagner MarkSlaný Vojtěch-98-8-9 1305
6.Volhejn DanBaroš Antonín10-113-4-82306
7.Volhejn JanTomaniec Jiří-7-8-7  0307
8.Wagner MarkGráf Jiří-9-7-7  0308
9.Volhejn DanSlaný Vojtěch-7-7-17  0309
10.Wagner RichardBaroš Antonín-6-3-7  03010
11.Wagner MarkTomaniec Jiří         
12.Volhejn DanGráf Jiří         
13.Wagner RichardSlaný Vojtěch         
14.Volhejn JanBaroš Antonín         
15.Volhejn DanTomaniec Jiří         
16.Wagner RichardGráf Jiří         
17.Volhejn JanSlaný Vojtěch         
18.Wagner MarkBaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Richard02Tomaniec Jiří20
Volhejn Jan02Gráf Jiří20
Wagner Mark02Slaný Vojtěch20
Volhejn Dan02Baroš Antonín20
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Honek František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5387:197TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 

 
 
WO    3010
2.Bíza Petr
Sigmund Ivo
 
 
Sixta Vít
Kalenský Jaroslav
 
 
4109  3020
3.Šenkapoul PetrSixta Vít9104  3030
4.Toufar JanKalenský Jaroslav5-10-8-10 1331
5.Bíza PetrŠplíchal Jan275  3041
6.Sigmund IvoWO    3051
7.Toufar JanSixta Vít855  3061
8.Bíza PetrKalenský Jaroslav91-8-873271
9.Sigmund IvoŠplíchal Jan736  3081
10.Šenkapoul PetrWO    3091
11.Bíza PetrSixta Vít789  30101
12.Sigmund IvoKalenský Jaroslav-9-98  12  
13.Šenkapoul PetrŠplíchal Jan         
14.Toufar Jan         
15.Sigmund IvoSixta Vít         
16.Šenkapoul PetrKalenský Jaroslav         
17.Toufar JanŠplíchal Jan         
18.Bíza Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šenkapoul Petr10Sixta Vít03
Toufar Jan11Kalenský Jaroslav11
Bíza Petr30Šplíchal Jan02
Sigmund Ivo10   
WO30WO03
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Polívka Ondřej
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Kaluža Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18563:429KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Přikryl Aleš
 
 
Nedomlel Lukáš
Joneš Patrik
 
 
847  3010
2.Vaculík Miloslav
Petr Michal
 
 
Fausek Matěj
Bohdanecký Jakub
 
 
131-5-9-62311
3.Polívka Martin ml.Fausek Matěj-106-99-62312
4.Petr MichalBohdanecký Jakub4910  3022
5.Přikryl AlešJoneš Patrik636  3032
6.Vaculík MiloslavNedomlel Lukáš53-78 3142
7.Petr MichalFausek Matěj6-49-4-82343
8.Přikryl AlešBohdanecký Jakub-131367 3153
9.Vaculík MiloslavJoneš Patrik393  3063
10.Polívka Martin ml.Nedomlel Lukáš51-12-1123273
11.Přikryl AlešŽFausek Matěj-8-974113283
12.Vaculík MiloslavBohdanecký Jakub-94-4-11 1384
13.Polívka Martin ml.Joneš Patrik432  3094
14.Petr MichalNedomlel Lukáš747  30104
15.Vaculík MiloslavFausek Matěj         
16.Polívka Martin ml.Bohdanecký Jakub         
17.Petr MichalJoneš Patrik         
18.Přikryl AlešNedomlel Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.21Fausek Matěj21
Petr Michal21Bohdanecký Jakub12
Přikryl Aleš30Joneš Patrik03
Vaculík Miloslav21Nedomlel Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy