Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12355:296KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Vincek Martin
Tichavský Filip
 
 
5-14710 3110
2.Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 

 
 
WOWOWO  3020
3.Ondrovčák MiroslavVincek Martin-7768 3130
4.Andorko PavelTichavský Filip-97-119-62331
5.Vybíral MarekMasnica Michal54-127 3141
6.Vybíral LukášWOWOWO  3051
7.Andorko PavelVincek Martin-9-5-9  0352
8.Vybíral MarekTichavský Filip-9879 3162
9.Vybíral LukášMasnica Michal749  3072
10.Ondrovčák MiroslavWOWOWO  3082
11.Vybíral MarekVincek Martin75-6-483292
12.Vybíral LukášTichavský Filip465  30102
13.Ondrovčák MiroslavMasnica Michal         
14.Andorko Pavel         
15.Vybíral LukášVincek Martin         
16.Ondrovčák MiroslavTichavský Filip         
17.Andorko PavelMasnica Michal         
18.Vybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ondrovčák Miroslav10Vincek Martin12
Andorko Pavel02Tichavský Filip12
Vybíral Marek30Masnica Michal02
Vybíral Lukáš20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Janovský Dan
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Kačer Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26541:493TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
Babák Petr
Fábo Ján
 
 
355  3010
2.Hušek Adam
Jirásek Martin ml.
 
 
Chrást Roman
Palbuchta Jiří
 
 
-69-10-7 1311
3.Hušek AdamChrást Roman-7-69-10 1312
4.Truněček MartinPalbuchta Jiří-38-7-5 1313
5.Hort TomášFábo Ján102-710 3123
6.Lebeda MatyášBabák Petr5-88-863233
7.Truněček MartinChrást Roman-4-8-4  0334
8.Hort TomášPalbuchta Jiří17-22 3144
9.Lebeda MatyášFábo Ján-9-3-5  0345
10.Hušek AdamBabák Petr108-93 3155
11.Hort TomášChrást Roman877  3065
12.Lebeda MatyášPalbuchta Jiří-463-933275
13.Hušek AdamFábo Ján6-9-9573285
14.Truněček MartinBabák Petr-6-991053295
15.Lebeda MatyášChrást Roman828  30105
16.Hušek AdamPalbuchta Jiří         
17.Truněček MartinFábo Ján         
18.Hort TomášBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hušek Adam21Chrást Roman22
Truněček Martin12Palbuchta Jiří12
Hort Tomáš30Fábo Ján12
Lebeda Matyáš31Babák Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Jirout Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Wagner Jiří
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Volhejn Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32286:413SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík Jan
Volhejn Dan
 
 
Kadlček Michal
Růžička Filip
 
 
8-8-76113210
2.Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
Morávek Jindřich
Mikeska Jaroslav
 
 
-6-3-9  0311
3.Černík JanMorávek Jindřich-4-6-7  0312
4.Wagner RichardKadlček Michal-778-3-92313
5.Wagner MarkMikeska Jaroslav-7-4-8  0314
6.Volhejn DanRůžička Filip-37-5-7 1315
7.Wagner RichardMorávek Jindřich-5-8-7  0316
8.Wagner MarkKadlček Michal9-9-6-9 1317
9.Volhejn DanMikeska Jaroslav5-7-8-5 1318
10.Černík JanRůžička Filip-4-7-6  0319
11.Wagner MarkMorávek Jindřich-5-2-5  03110
12.Volhejn DanKadlček Michal         
13.Černík JanMikeska Jaroslav         
14.Wagner RichardRůžička Filip         
15.Volhejn DanMorávek Jindřich         
16.Černík JanKadlček Michal         
17.Wagner RichardMikeska Jaroslav         
18.Wagner MarkRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černík Jan02Morávek Jindřich30
Wagner Richard02Kadlček Michal20
Wagner Mark03Mikeska Jaroslav20
Volhejn Dan02Růžička Filip20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:34491:554HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
Záboj Matěj
Sivera Adam
 
 
69-105 3110
2.Sigmund Ivo
Bíza Petr
 
 
Kanta František
Bárta Daniel
 
 
969  3020
3.Sigmund IvoKanta František8-6-7-1 1321
4.Nespěšný HynekBárta Daniel-6-5-10  0322
5.Šenkapoul PetrSivera Adam1210-108 3132
6.Bíza PetrZáboj Matěj951  3042
7.Nespěšný HynekKanta František-3-8-5  0343
8.Šenkapoul PetrBárta Daniel-8-7-8  0344
9.Bíza PetrSivera Adam57-97 3154
10.Sigmund IvoZáboj Matěj10-9-4-11 1355
11.Šenkapoul PetrKanta František9-2-8-9 1356
12.Bíza PetrBárta Daniel-4-7-7  0357
13.Sigmund IvoSivera Adam88-98 3167
14.Nespěšný HynekZáboj Matěj14-4-8-6 1368
15.Bíza PetrKanta František-10-3-7  0369
16.Sigmund IvoBárta Daniel-10-9-9  03610
17.Nespěšný HynekSivera Adam-5    01  
18.Šenkapoul PetrZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo13Kanta František40
Nespěšný Hynek03Bárta Daniel40
Šenkapoul Petr12Sivera Adam03
Bíza Petr22Záboj Matěj21
U stolů rozhodovali hráči obou družstev



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Novohradský Pavel
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Mazal Antonín
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35450:547TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-8-18-6 1301
2.Vaculík Miloslav
Veselý Lukáš
 
 
Smola Igor
Čermák Marek
 
 
-4879 3111
3.Polívka Martin ml.Korbel Filip ml.-7-7-4  0312
4.Vaculík MiloslavČermák Marek6-9-7-7 1313
5.Přikryl AlešDoležal Ondřej6106  3023
6.Veselý LukášSmola Igor7-8-17-2 1324
7.Vaculík MiloslavKorbel Filip ml.-5-8-5  0325
8.Přikryl AlešČermák Marek-5-8-6  0326
9.Veselý LukášDoležal Ondřej5-10-41093236
10.Polívka Martin ml.Smola Igor-8-7-6  0337
11.Přikryl AlešKorbel Filip ml.-410-6-3 1338
12.Veselý LukášČermák Marek-1113-10-8 1339
13.Polívka Martin ml.Doležal Ondřej10-9-3743249
14.Vaculík MiloslavSmola Igor8-67-7-723410
15.Veselý LukášKorbel Filip ml.-810-5-8 13  
16.Polívka Martin ml.Čermák Marek         
17.Vaculík MiloslavDoležal Ondřej         
18.Přikryl AlešSmola Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polívka Martin ml.12Korbel Filip ml.30
Vaculík Miloslav03Čermák Marek30
Přikryl Aleš12Doležal Ondřej03
Veselý Lukáš12Smola Igor30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36437:545KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Tisoňů Nikola
 
 
Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
9-5-1473210
2.Dostál Jan
Vraštil Tomáš
 
 
Knybel Kamil
Vitásek Adam
 
 
-64-8853220
3.Vraštil TomášDzida Jan-4-5-7  0321
4.Tisoňů NikolaVitásek Adam-6-67-3 1322
5.Nedomlel LukášRybár Petr-8-5-2  0323
6.Dostál JanKnybel Kamil-7-1169-72324
7.Tisoňů NikolaDzida Jan-611-10-5 1325
8.Nedomlel LukášVitásek Adam77-5-7-62326
9.Dostál JanRybár Petr68-137 3136
10.Vraštil TomášKnybel Kamil-9-4-8  0337
11.Nedomlel LukášDzida Jan-4-3-5  0338
12.Dostál JanVitásek Adam69-910 3148
13.Vraštil TomášRybár Petr-89-8-1 1349
14.Tisoňů NikolaKnybel Kamil-12-5-6  03410
15.Dostál JanDzida Jan         
16.Vraštil TomášVitásek Adam         
17.Tisoňů NikolaRybár Petr         
18.Nedomlel LukášKnybel Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Tomáš03Dzida Jan30
Tisoňů Nikola03Vitásek Adam21
Nedomlel Lukáš03Rybár Petr21
Dostál Jan21Knybel Kamil30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 14 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Plecháč Jiří
Datum dle rozpisu12. 12. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:32416:487SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrobl Rudolf
Šorm Luboš ml.
 
 
Tomaniec Jiří
Bača Jaroslav ml.
 
 
-10-8-3  0301
2.Sixta Vít
Kalenský Jaroslav
 
 
Slaný Vojtěch
Baroš Antonín
 
 
10-79-10-82302
3.Sixta VítTomaniec Jiří-710-9-7 1303
4.Šorm Luboš ml.Slaný Vojtěch-7-4-8  0304
5.Štrobl RudolfBaroš Antonín-11-29-2 1305
6.Kalenský JaroslavBača Jaroslav ml.948  3015
7.Šorm Luboš ml.Tomaniec Jiří-7-8-7  0316
8.Štrobl RudolfSlaný Vojtěch-9-1014-6 1317
9.Kalenský JaroslavBaroš Antonín-94-13953227
10.Sixta VítBača Jaroslav ml.8-10-9-6 1328
11.Štrobl RudolfTomaniec Jiří-6-6-8  0329
12.Kalenský JaroslavSlaný Vojtěch1095  3039
13.Sixta VítBaroš Antonín-8-11-7  03310
14.Šorm Luboš ml.Bača Jaroslav ml.         
15.Kalenský JaroslavTomaniec Jiří         
16.Sixta VítSlaný Vojtěch         
17.Šorm Luboš ml.Baroš Antonín         
18.Štrobl RudolfBača Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Vít03Tomaniec Jiří30
Šorm Luboš ml.02Slaný Vojtěch21
Štrobl Rudolf03Baroš Antonín21
Kalenský Jaroslav30Bača Jaroslav ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy