Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Kačer Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36575:604SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Jirásek Martin ml.
 
 
Mynář Vojtěch
Soukup Adam
 
 
-7-107-7 1301
2.Hort Tomáš
Brát Karel ml.
 
 
Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
8-4-6863211
3.Jirásek Martin ml.Otáhal Bořek-6-2-8  0312
4.Brát Karel ml.Mynář Vojtěch-77-86103222
5.Hort TomášSoukup Adam598  3032
6.Truněček MartinPalásek Michal636  3042
7.Hrunka JakubOtáhal Bořek9-9-7-9 1343
8.Hort TomášMynář Vojtěch9-8-9-8 1344
9.Truněček MartinSoukup AdamŽ6712  3054
10.Jirásek Martin ml.Palásek Michal-78-9453264
11.Hort TomášOtáhal Bořek-12-95-11 1365
12.Truněček MartinMynář Vojtěch79-9-6-82366
13.Jirásek Martin ml.Soukup Adam-5-9710-72367
14.Hrunka JakubPalásek Michal59-10-3-92368
15.Truněček MartinOtáhal Bořek-3-6-5  0369
16.Jirásek Martin ml.Mynář Vojtěch-8-6-5  03610
17.Hrunka JakubSoukup Adam-3    01  
18.Hort TomášPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirásek Martin ml.13Otáhal Bořek40
Brát Karel ml.10Mynář Vojtěch31
Hort Tomáš12Soukup Adam12
Truněček Martin22Palásek Michal12
Hrunka Jakub02   
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Jirout Jan
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Wagner Jiří
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí:Volhejn Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37503:576KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
-6-11-5  0301
2.Volhejn Dan
Jirout Vojtěch
 
 
Tichavský Filip
Vincek Martin
 
 
-119-4-7 1302
3.Wagner MarkPolášek Radovan-10-10-8  0303
4.Wagner RichardVincek Martin-7-8-10  0304
5.Volhejn DanMasnica Michal411-5-7113214
6.Jirout VojtěchTichavský Filip-6-88-7 1315
7.Wagner RichardPolášek Radovan-7-11-4  0316
8.Volhejn DanVincek Martin-103-7873226
9.Jirout VojtěchMasnica Michal114-4-10113236
10.Wagner MarkTichavský Filip-8-7-7  0337
11.Volhejn DanPolášek Radovan78-74 3147
12.Jirout VojtěchVincek Martin778  3057
13.Wagner MarkMasnica Michal-5-58-4 1358
14.Wagner RichardTichavský Filip-1011-10-8 1359
15.Jirout VojtěchPolášek Radovan-59-8-6 13510
16.Wagner MarkVincek Martin-88   11  
17.Wagner RichardMasnica Michal         
18.Volhejn DanTichavský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Mark03Polášek Radovan31
Wagner Richard03Vincek Martin12
Volhejn Dan30Masnica Michal12
Jirout Vojtěch22Tichavský Filip30
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:31544:514TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Ondrovčák Miroslav
 
 
Sigmund Ivo
Bíza Petr
 
 
656  3010
2.Svoboda Aleš
Andorko Pavel
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
9-8-12-7 1311
3.Ondrovčák MiroslavBíza Petr-7-88-7 1312
4.Svoboda AlešŠenkapoul Petr-114-8-5 1313
5.Andorko PavelSvoboda Libor-11-910-5 1314
6.Vybíral LukášSigmund Ivo8-766 3124
7.Svoboda AlešBíza Petr8-4-9-10 1325
8.Andorko PavelŠenkapoul Petr-415-3-10 1326
9.Vybíral LukášSvoboda Libor266  3036
10.Ondrovčák MiroslavSigmund Ivo-7-88-9 1337
11.Andorko PavelBíza Petr-109-7-6 1338
12.Vybíral Lukᚊenkapoul Petr476  3048
13.Ondrovčák MiroslavSvoboda Libor474  3058
14.Svoboda AlešSigmund IvoWO    3068
15.Vybíral LukášBíza Petr-7-9-7  0369
16.Ondrovčák MiroslavŠenkapoul Petr-6-98-10 13610
17.Svoboda AlešSvoboda Libor5    10  
18.Andorko PavelSigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondrovčák Miroslav13Bíza Petr40
Svoboda Aleš02Šenkapoul Petr31
Andorko Pavel03Svoboda Libor12
Vybíral Lukáš31Sigmund Ivo11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Mikulecký František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:10423:328SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Orel Eduard
 
 
Hnik Ondřej
Bohdanecký Jakub
 
 
8-1095 3110
2.Morávek Jindřich
Grabovský Jaroslav ml.
 
 
Dostál Jan
Vraštil Tomáš
 
 
9107  3020
3.Morávek JindřichDostál Jan6-49-1083230
4.Orel EduardBohdanecký Jakub-9-10-7  0331
5.Grabovský Jaroslav ml.Hnik Ondřej294  3041
6.Kadlček MichalVraštil Tomáš867  3051
7.Orel EduardDostál Jan8-9-11-8 1352
8.Grabovský Jaroslav ml.Bohdanecký Jakub999  3062
9.Kadlček MichalHnik Ondřej429  3072
10.Morávek JindřichVraštil Tomáš589  3082
11.Grabovský Jaroslav ml.Dostál Jan3-366 3192
12.Kadlček MichalBohdanecký Jakub397  30102
13.Morávek JindřichHnik Ondřej         
14.Orel EduardVraštil Tomáš         
15.Kadlček MichalDostál Jan         
16.Morávek JindřichBohdanecký Jakub         
17.Orel EduardHnik Ondřej         
18.Grabovský Jaroslav ml.Vraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Jindřich20Dostál Jan12
Orel Eduard02Bohdanecký Jakub12
Grabovský Jaroslav ml.30Hnik Ondřej02
Kadlček Michal30Vraštil Tomáš02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Zimola Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30631:595TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchta Jiří
Chrást Roman
 
 
Šplíchal Jan
Kalenský Jaroslav
 
 
44-79 3110
2.Babák Petr
Javůrek Martin
 
 
Sixta Vít
Šorm Luboš ml.
 
 
-7887 3120
3.Javůrek MartinKalenský Jaroslav-4-6-2  0321
4.Palbuchta JiříŠplíchal Jan2-97-8-82322
5.Babák PetrSixta Vít-5-75593232
6.Chrást RomanŠorm Luboš ml.774  3042
7.Palbuchta JiříKalenský Jaroslav-2-9-4  0343
8.Babák PetrŠplíchal Jan8118  3053
9.Chrást RomanSixta Vít465  3063
10.Javůrek MartinŠorm Luboš ml.-97-6-9 1364
11.Babák PetrKalenský Jaroslav7-10-9-8 1365
12.Chrást RomanŠplíchal Jan-7-96883275
13.Javůrek MartinSixta Vít-111112-2-72376
14.Palbuchta JiříŠorm Luboš ml.187  3086
15.Chrást RomanKalenský Jaroslav667  3096
16.Javůrek MartinŠplíchal Jan-7-5-5  0397
17.Palbuchta JiříSixta Vít-548-5-62398
18.Babák PetrŠorm Luboš ml.1747  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Javůrek Martin04Kalenský Jaroslav31
Palbuchta Jiří13Šplíchal Jan22
Babák Petr31Sixta Vít22
Chrást Roman40Šorm Luboš ml.13
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Maňhal Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37694:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Marek
Smola Igor
 
 
Košťál Daniel
Harenčák Jakub
 
 
-107138 3110
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Gráf Jiří
Baroš Antonín
 
 
1044  3020
3.Smola IgorHarenčák Jakub-86-10-2 1321
4.Čermák MarekKošťál Daniel-3-6-10  0322
5.Doležal OndřejGráf Jiří9-6-9-4 1323
6.Korbel Filip ml.Baroš Antonín9-669 3133
7.Čermák MarekHarenčák Jakub-9-7-6  0334
8.Doležal OndřejKošťál Daniel-56-10-7 1335
9.Korbel Filip ml.Gráf Jiří4-9910 3145
10.Smola IgorBaroš Antonín-6868 3155
11.Doležal OndřejHarenčák Jakub-10-912-7 1356
12.Korbel Filip ml.Košťál Daniel88-74 3166
13.Smola IgorGráf Jiří-96-8973276
14.Čermák MarekBaroš Antonín6-104-7113286
15.Korbel Filip ml.Harenčák Jakub-81245 3196
16.Smola IgorKošťál Daniel9-810-5-112397
17.Čermák MarekGráf Jiří-97-6-9 1398
18.Doležal OndřejBaroš Antonín5-9-97-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor22Harenčák Jakub31
Čermák Marek13Košťál Daniel31
Doležal Ondřej04Gráf Jiří22
Korbel Filip ml.40Baroš Antonín13
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 16 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37657:643nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Vaigl Martin
 
 
Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
-4-811-9 1301
2.Novák Aleš
Vondráček Filip
 
 
Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
-8-5-10  0302
3.Kanta FrantišekDzida Jan-10533 3112
4.Vondráček FilipKnybel Kamil109-88 3122
5.Vaigl MartinVitásek Adam7-69-6-112323
6.Novák AlešRybár Petr68-6-593233
7.Vondráček FilipDzida Jan-10-67273243
8.Vaigl MartinKnybel Kamil-4-87-6 1344
9.Novák AlešVitásek Adam-6-5-10  0345
10.Kanta FrantišekRybár Petr4-1149 3155
11.Vaigl MartinDzida Jan8-75-1363265
12.Novák AlešKnybel Kamil-6-13-5  0366
13.Kanta FrantišekVitásek Adam2115  3076
14.Vondráček FilipRybár Petr10-1048 3186
15.Novák AlešDzida Jan-66-5-7 1387
16.Kanta FrantišekKnybel Kamil326  3097
17.Vondráček FilipVitásek Adam-8-9-7  0398
18.Vaigl MartinRybár Petr7-5-98-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kanta František40Dzida Jan13
Vondráček Filip31Knybel Kamil22
Vaigl Martin13Vitásek Adam31
Novák Aleš13Rybár Petr13
Počet diváků: 2

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy