Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Mazůrek Matěj
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Toman Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:225SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomaniec Jiří
Rusnák Aleš
 
 
Kratochvíl Tomáš
Havrlant Jaromír
 
 
5-948 3110
2.Košťál Daniel
Slaný Vojtěch
 
 
Polášek Radovan
Vincek Martin
 
 
889  3020
3.Slaný VojtěchPolášek Radovan-6274 3130
4.Rusnák AlešKratochvíl Tomáš6102  3040
5.Košťál DanielVincek Martin948  3050
6.Tomaniec JiříHavrlant Jaromír346  3060
7.Rusnák AlešPolášek Radovan934  3070
8.Košťál DanielKratochvíl Tomáš3-884 3180
9.Tomaniec JiříVincek Martin-71025 3190
10.Slaný VojtěchHavrlant Jaromír1079  30100
11.Košťál DanielPolášek Radovan         
12.Tomaniec JiříKratochvíl Tomáš         
13.Slaný VojtěchVincek Martin         
14.Rusnák AlešHavrlant Jaromír         
15.Tomaniec JiříPolášek Radovan         
16.Slaný VojtěchKratochvíl Tomáš         
17.Rusnák AlešVincek Martin         
18.Košťál DanielHavrlant Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaný Vojtěch20Polášek Radovan02
Rusnák Aleš20Kratochvíl Tomáš02
Košťál Daniel20Vincek Martin02
Tomaniec Jiří20Havrlant Jaromír02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:30644:615nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
-9-88-9 1301
2.Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
Skalský Ondřej
Soukup Adam
 
 
953  3011
3.Knybel KamilOtáhal Bořek-5-8-4  0312
4.Rybár PetrSoukup Adam911-7-14-72313
5.Vitásek AdamSkalský Ondřej10711  3023
6.Dzida JanPalásek Michal895  3033
7.Rybár PetrOtáhal Bořek-12-36-7 1334
8.Vitásek AdamSoukup Adam7-10-86-102335
9.Dzida JanSkalský Ondřej-73-98133245
10.Knybel KamilPalásek Michal547  3055
11.Vitásek AdamOtáhal Bořek9-7-5-6 1356
12.Dzida JanSoukup Adam-4-10-10  0357
13.Knybel KamilŠkvrna Jan753  3067
14.Rybár PetrPalásek Michal7-978 3177
15.Dzida JanOtáhal Bořek4916  3087
16.Knybel KamilSoukup Adam-7-7-5  0388
17.Rybár PetrŠkvrna Jan-7-71011-62389
18.Vitásek AdamPalásek Michal7511  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil22Otáhal Bořek31
Rybár Petr13Soukup Adam40
Vitásek Adam22Skalský Ondřej02
Dzida Jan31Palásek Michal04
   Škvrna Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Mastný Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Maňhal Jan ml.
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Maňhal Jan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13448:336TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Kalenský Jaroslav
Sixta Vít
 
 
77-11-10103210
2.Čermák Marek
Smola Igor
 
 
Sixta Daniel
Šorm Luboš ml.
 
 
192  3020
3.Smola IgorKalenský Jaroslav-10-511-5 1321
4.Čermák MarekSixta Vít675  3031
5.Doležal OndřejŠorm Luboš ml.7-662 3141
6.Korbel Filip ml.Sixta Daniel975  3051
7.Čermák MarekKalenský Jaroslav5-7411 3161
8.Doležal OndřejSixta Vít-10-65993271
9.Korbel Filip ml.Šorm Luboš ml.51-81 3181
10.Smola IgorSixta Daniel7103  3091
11.Doležal OndřejKalenský Jaroslav-11-5-7  0392
12.Korbel Filip ml.Sixta Vít753  30102
13.Smola IgorŠorm Luboš ml.6    10  
14.Čermák MarekSixta Daniel         
15.Korbel Filip ml.Kalenský Jaroslav         
16.Smola IgorSixta Vít         
17.Čermák MarekŠorm Luboš ml.         
18.Doležal OndřejSixta Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smola Igor11Kalenský Jaroslav21
Čermák Marek20Sixta Vít03
Doležal Ondřej21Šorm Luboš ml.02
Korbel Filip ml.30Sixta Daniel02
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895, 58001 Havlíčkův BrodRozhodčí:Kafka Pavel
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Švec Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:11455:318HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Bártík Tomáš
 
 
Hnik Ondřej
Vraštil Tomáš
 
 
-81094 3110
2.Kanta František
Bárta Daniel
 
 
Fausek Matěj
Dostál Jan
 
 
577  3020
3.Bárta DanielHnik Ondřej576  3030
4.Bártík TomášDostál Jan-11-911-7 1331
5.Kanta FrantišekFausek Matěj684  3041
6.Záboj MatějVraštil Tomáš294  3051
7.Bártík TomášHnik Ondřej6-868 3161
8.Kanta FrantišekDostál Jan257  3071
9.Záboj MatějFausek Matěj-1510-8-9 1372
10.Bárta DanielVraštil Tomáš347  3082
11.Kanta FrantišekHnik Ondřej517  3092
12.Záboj MatějDostál Jan-9-9-6  0393
13.Bárta DanielFausek Matěj824  30103
14.Bártík TomášVraštil Tomáš         
15.Záboj MatějHnik Ondřej         
16.Bárta DanielDostál Jan         
17.Bártík TomášFausek Matěj         
18.Kanta FrantišekVraštil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bárta Daniel30Hnik Ondřej03
Bártík Tomáš11Dostál Jan21
Kanta František30Fausek Matěj12
Záboj Matěj12Vraštil Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11439:344SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
9-85-453210
2.Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
Veselý Lukáš
Vaculík Miloslav
 
 
-7-7-10  0311
3.Brhel ŠtěpánVaculík Miloslav369  3021
4.Morávek JindřichPolívka Martin ml.7711  3031
5.Hromek FilipVeselý Lukáš-5-758-82332
6.Kadlček MichalPřikryl Aleš37-109 3142
7.Morávek JindřichVaculík Miloslav984  3052
8.Hromek FilipPolívka Martin ml.559  3062
9.Kadlček MichalVeselý Lukáš888  3072
10.Brhel ŠtěpánPřikryl Aleš1083  3082
11.Hromek FilipVaculík Miloslav9-887 3192
12.Kadlček MichalPolívka Martin ml.4-1076 31102
13.Brhel ŠtěpánVeselý Lukáš         
14.Morávek JindřichPřikryl Aleš         
15.Kadlček MichalVaculík Miloslav         
16.Brhel ŠtěpánPolívka Martin ml.         
17.Morávek JindřichVeselý Lukáš         
18.Hromek FilipPřikryl Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brhel Štěpán20Vaculík Miloslav03
Morávek Jindřich20Polívka Martin ml.03
Hromek Filip21Veselý Lukáš11
Kadlček Michal30Přikryl Aleš02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30279:376TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
Sigmund Ivo
Bíza Petr
 
 
-8-7-9  0301
2.Chrást Roman
Babák Petr
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
-26-7-8 1302
3.Palbuchta JiříBíza Petr-53-4-8 1303
4.Babák PetrŠenkapoul Petr-8-3-8  0304
5.Ságl OndřejSigmund Ivo-11-3-11  0305
6.Chrást RomanSvoboda Libor4-7-7-8 1306
7.Babák PetrBíza Petr-3-5-9  0307
8.Ságl OndřejŠenkapoul Petr-6-9-7  0308
9.Chrást RomanSigmund Ivo-11-10-4  0309
10.Palbuchta JiříSvoboda Libor8117  3019
11.Ságl OndřejBíza Petr-8-7-8  03110
12.Chrást RomanŠenkapoul Petr         
13.Palbuchta JiříSigmund Ivo         
14.Babák PetrSvoboda Libor         
15.Chrást RomanBíza Petr         
16.Palbuchta JiříŠenkapoul Petr         
17.Babák PetrSigmund Ivo         
18.Ságl OndřejSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Palbuchta Jiří11Bíza Petr30
Babák Petr02Šenkapoul Petr20
Ságl Ondřej03Sigmund Ivo20
Chrást Roman02Svoboda Libor11
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 2 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Chalupník Jiří
Datum dle rozpisu19. 09. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Tuhý Roman
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4367:241KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Svoboda Aleš
 
 
Wagner Max Richard
Wagner Robin Mark
 
 
1265  3010
2.Vybíral Marek
Vybíral Lukáš
 
 
Jirout Vojtěch
Volhejn Dan
 
 
7-574 3120
3.Svoboda AlešJirout Vojtěch478  3030
4.Ondrovčák RadekVolhejn Dan-65114 3140
5.Ondrovčák MiroslavWagner Max Richard467  3050
6.Vybíral LukášWagner Robin Mark89-84 3160
7.Ondrovčák RadekJirout Vojtěch99-135 3170
8.Ondrovčák MiroslavVolhejn Dan758  3080
9.Vybíral LukášWagner Max Richard455  3090
10.Svoboda AlešWagner Robin Mark675  30100
11.Ondrovčák MiroslavJirout Vojtěch         
12.Vybíral LukášVolhejn Dan         
13.Svoboda AlešWagner Max Richard         
14.Ondrovčák RadekWagner Robin Mark         
15.Vybíral LukášJirout Vojtěch         
16.Svoboda AlešVolhejn Dan         
17.Ondrovčák RadekWagner Max Richard         
18.Ondrovčák MiroslavWagner Robin Mark         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Aleš20Jirout Vojtěch02
Ondrovčák Radek20Volhejn Dan02
Ondrovčák Miroslav20Wagner Max Richard02
Vybíral Lukáš20Wagner Robin Mark02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy