Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Baslík Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33681:652TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Tureček Petr
 
 
Soukup Adam
Mynář Vojtěch
 
 
8-103-1563210
2.Šenkapoul Petr
Bíza Petr
 
 
Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
-748-1373220
3.Svoboda LiborMynář Vojtěch-11-675-32321
4.Tureček PetrOtáhal Bořek-6-6-5  0322
5.Bíza PetrSoukup Adam-8645 3132
6.Šenkapoul PetrPalásek Michal355  3042
7.Tureček PetrMynář Vojtěch-5-6-5  0343
8.Bíza PetrOtáhal Bořek6-57-6-92344
9.Šenkapoul PetrSoukup Adam879  3054
10.Svoboda LiborPalásek Michal-9-98-9 1355
11.Bíza PetrMynář Vojtěch55-87 3165
12.Šenkapoul PetrOtáhal Bořek-5-1111883275
13.Svoboda LiborSoukup Adam-6177 3185
14.Tureček PetrPalásek Michal-37-10-8 1386
15.Šenkapoul PetrMynář Vojtěch-11-1098-42387
16.Svoboda LiborOtáhal Bořek-612-3-4 1388
17.Tureček PetrSoukup Adam1499  3098
18.Bíza PetrPalásek Michal985  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Libor13Mynář Vojtěch31
Tureček Petr13Otáhal Bořek31
Bíza Petr31Soukup Adam04
Šenkapoul Petr31Palásek Michal22
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Novohradská Karolína
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Novohradský Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40715:692KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
Kratochvíl Tomáš
Pařil Ondřej
 
 
8711  3010
2.Vaculík Miloslav
Petr Michal
 
 
Kratochvíl Michal
Vincek Martin
 
 
-9-3-7  0311
3.Petr MichalKratochvíl Michal8-9-8-8 1312
4.Polívka Martin ml.Vincek Martin-109-10-9 1313
5.Vaculík MiloslavPařil Ondřej-9-97-8 1314
6.Přikryl AlešKratochvíl Tomáš15-107 3124
7.Polívka Martin ml.Kratochvíl Michal-7-8-7  0325
8.Vaculík MiloslavVincek Martin21-814 3135
9.Přikryl AlešPařil Ondřej8-4-7543245
10.Petr MichalKratochvíl Tomáš9-102-9-72346
11.Vaculík MiloslavKratochvíl Michal-10-105-11 1347
12.Přikryl AlešVincek Martin6-84-7-82348
13.Petr MichalPařil Ondřej-1248-8103258
14.Polívka Martin ml.Kratochvíl Tomáš8-13610 3168
15.Přikryl AlešKratochvíl Michal-8-67-11 1369
16.Petr MichalVincek Martin-81298 3179
17.Polívka Martin ml.Pařil Ondřej5-56-6103289
18.Vaculík MiloslavKratochvíl Tomáš-7-89-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petr Michal22Kratochvíl Michal40
Polívka Martin ml.22Vincek Martin22
Vaculík Miloslav13Pařil Ondřej13
Přikryl Aleš22Kratochvíl Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20549:438TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Brát Karel ml.
 
 
Joneš Patrik
Hnik Ondřej
 
 
-84112 3110
2.Lebeda Matyáš
Hušek Adam
 
 
Dostál Jan
Fausek Matěj
 
 
-9-12-6  0311
3.Brát Karel ml.Dostál Jan-5-9-8  0312
4.Hušek AdamŽČFausek Matěj-7-785-112313
5.Truněček MartinHnik Ondřej454  3023
6.Lebeda MatyášJoneš Patrik3-958 3133
7.Hušek AdamDostál Jan-58-7-5 1334
8.Truněček MartinFausek Matěj3104  3044
9.Lebeda MatyášHnik Ondřej-10-995103254
10.Brát Karel ml.Joneš Patrik577  3064
11.Truněček MartinDostál Jan-910-97-52365
12.Lebeda MatyášFausek Matěj468  3075
13.Brát Karel ml.Hnik Ondřej4-767 3185
14.Hušek AdamJoneš Patrik3115  3095
15.Lebeda MatyášDostál Jan563  30105
16.Brát Karel ml.Fausek Matěj         
17.Hušek AdamHnik Ondřej         
18.Truněček MartinJoneš Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brát Karel ml.21Dostál Jan31
Hušek Adam12Fausek Matěj12
Truněček Martin21Hnik Ondřej03
Lebeda Matyáš40Joneš Patrik03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Jirout Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Černík Jaromír
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Wagner Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:37553:652TJ Tatran KRPA Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Dan
Wagner Richard
 
 
Šplíchal Jan
Kalenský Jaroslav
 
 
-5-17-9 1301
2.Volhejn Jan
Černík Jan
 
 
Šorm Luboš ml.
Sixta Vít
 
 
-167109 3111
3.Jirout VojtěchKalenský Jaroslav8-511-2-22312
4.Wagner RichardŠplíchal Jan-8-98-3 1313
5.Černík JanSixta Vít6-55-473223
6.Volhejn DanŠorm Luboš ml.-911126 3133
7.Wagner RichardKalenský Jaroslav-0-5-12  0334
8.Wagner MarkŠplíchal Jan69-3-1-42335
9.Volhejn DanSixta Vít8-7911 3145
10.Jirout VojtěchŠorm Luboš ml.-511-84-22346
11.Wagner MarkKalenský Jaroslav8-95-4-82347
12.Volhejn DanŠplíchal Jan-7798 3157
13.Jirout VojtěchSixta Vít-71196 3167
14.Wagner RichardŠorm Luboš ml.5-7-9-7 1368
15.Volhejn DanKalenský Jaroslav-11-9-5  0369
16.Jirout VojtěchŠplíchal Jan-4-6-2  03610
17.Wagner RichardSixta Vít         
18.Wagner MarkŠorm Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirout Vojtěch13Kalenský Jaroslav40
Wagner Richard03Šplíchal Jan31
Černík Jan10Sixta Vít03
Volhejn Dan31Šorm Luboš ml.21
Wagner Mark02   
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Chalupník Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Fiala Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:26507:526KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Tomaniec Jiří
Gráf Jiří
 
 
12613  3010
2.Svoboda Aleš
Andorko Pavel
 
 
Baroš Antonín
Macurák Michal
 
 
9-867 3120
3.Ondrovčák MiroslavTomaniec Jiří-65-8-5 1321
4.Svoboda AlešGráf Jiří5-938 3131
5.Baroš AntonínWO    0332
6.Vybíral LukášMacurák Michal1069  3042
7.Svoboda AlešTomaniec Jiří7-11-3-5 1343
8.Gráf JiříWO    0344
9.Vybíral LukášBaroš Antonín7-1069 3154
10.Ondrovčák MiroslavMacurák Michal-9-118573264
11.Tomaniec JiříWO    0365
12.Vybíral LukášGráf Jiří113-56 3175
13.Ondrovčák MiroslavBaroš Antonín511-7-633285
14.Svoboda AlešMacurák Michal686  3095
15.Vybíral LukášTomaniec Jiří-56-65-72396
16.Ondrovčák MiroslavGráf Jiří476  30106
17.Svoboda AlešBaroš Antonín         
18.Macurák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondrovčák Miroslav31Tomaniec Jiří30
Svoboda Aleš21Gráf Jiří03
Vybíral Lukáš31Baroš Antonín02
   Macurák Michal03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
18:05Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28587:562SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
Smola Igor
Čermák Marek
 
 
-6-866-72301
2.Kadlček Michal
Růžička Filip
 
 
Korbel Filip ml.
Ondráček Jan
 
 
-846-6-32302
3.Kadlček MichalKorbel Filip ml.387  3012
4.Růžička FilipČermák Marek-86612 3122
5.Morávek JindřichSmola Igor-669-793232
6.Brhel ŠtěpánOndráček Jan111111  3042
7.Růžička FilipKorbel Filip ml.-119-4-5 1343
8.Morávek JindřichČermák Marek7-8-6663253
9.Brhel ŠtěpánSmola Igor-7-7-4  0354
10.Kadlček MichalOndráček Jan494  3064
11.Morávek JindřichKorbel Filip ml.-9-3-7  0365
12.Brhel ŠtěpánČermák Marek756  3075
13.Kadlček MichalSmola Igor-108-9683285
14.Růžička FilipOndráček Jan-9118-993295
15.Brhel ŠtěpánKorbel Filip ml.-5-7-8  0396
16.Kadlček MichalČermák Marek58-44 31106
17.Růžička FilipSmola Igor-11    01  
18.Morávek JindřichOndráček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kadlček Michal40Korbel Filip ml.31
Růžička Filip21Čermák Marek04
Morávek Jindřich21Smola Igor12
Brhel Štěpán22Ondráček Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 20 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu12. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:Pazdera Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32407:506HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Zimola Ondřej
 
 
Jadrný Šimon
Novák Aleš
 
 
-39-38-72301
2.Chrást Roman
Babák Petr
 
 
Vaigl Martin
Záboj Matěj
 
 
4109  3011
3.Babák PetrJadrný Šimon-6-98-8 1312
4.Zimola OndřejNovák Aleš-1-6-2  0313
5.Ságl OndřejVaigl Martin-10-96-5 1314
6.Chrást RomanZáboj Matěj-712-8-9 1315
7.Zimola OndřejJadrný Šimon-4-2-5  0316
8.Ságl OndřejNovák Aleš-7-10-10  0317
9.Chrást RomanVaigl Martin7-4912 3127
10.Babák PetrZáboj Matěj9-1-4-12 1328
11.Ságl OndřejJadrný Šimon-7-13-11  0329
12.Chrást RomanNovák Aleš-71297 3139
13.Babák PetrVaigl Martin45-4-5-1123310
14.Zimola OndřejZáboj Matěj-3-5-9  03  
15.Chrást RomanJadrný Šimon         
16.Babák PetrNovák Aleš         
17.Zimola OndřejVaigl Martin         
18.Ságl OndřejZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr03Jadrný Šimon30
Zimola Ondřej02Novák Aleš21
Ságl Ondřej03Vaigl Martin21
Chrást Roman21Záboj Matěj20
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy