Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Janík Michal ml.
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kovář Karel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:Zlámal Jaromír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:36525:594SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palásek Michal
Otáhal Bořek
 
 
Kadlček Michal
Brhel Štěpán
 
 
-8-87-7 1301
2.Soukup Adam
Mynář Vojtěch
 
 
Růžička Filip
Svoboda Petr
 
 
-94-16873211
3.Otáhal BořekBrhel Štěpán-5-6-8  0312
4.Palásek MichalKadlček Michal-49-5-3 1313
5.Soukup AdamSvoboda Petr78-96 3123
6.Mynář VojtěchRůžička Filip9-1096 3133
7.Palásek MichalBrhel Štěpán-10-9-5  0334
8.Soukup AdamKadlček Michal-6-7-4  0335
9.Mynář VojtěchSvoboda Petr953  3045
10.Otáhal BořekŽRůžička Filip-10-8127-62346
11.Soukup AdamBrhel Štěpán-115-69-72347
12.Mynář VojtěchKadlček Michal129-4-483257
13.Otáhal BořekSvoboda Petr7108  3067
14.Palásek MichalRůžička Filip-4-8-8  0368
15.Mynář VojtěchBrhel Štěpán-8-7-5  0369
16.Otáhal BořekKadlček Michal-11-5-3  03610
17.Palásek MichalSvoboda Petr5    10  
18.Soukup AdamRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Bořek13Brhel Štěpán40
Palásek Michal03Kadlček Michal31
Soukup Adam12Svoboda Petr03
Mynář Vojtěch31Růžička Filip21
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BVrchní
rozhodčí:
Vincek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Horák Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Liška Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8395:310KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Hort Pavel
Ságl Ondřej
 
 
965  3010
2.Vincek Martin
Tichavský Filip
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
10810  3020
3.Polášek RadovanChrást Roman-71289 3130
4.Vincek MartinPalbuchta Jiří8-257 3140
5.Tichavský FilipBabák Petr710-68 3150
6.Masnica MichalSágl Ondřej-4513 3160
7.Vincek MartinChrást Roman104-10-483270
8.Tichavský FilipPalbuchta Jiří41211  3080
9.Masnica MichalBabák Petr-71146 3190
10.Polášek RadovanSágl Ondřej-11558 31100
11.Tichavský FilipChrást Roman         
12.Masnica MichalPalbuchta Jiří         
13.Polášek RadovanBabák Petr         
14.Vincek MartinSágl Ondřej         
15.Masnica MichalChrást Roman         
16.Polášek RadovanPalbuchta Jiří         
17.Vincek MartinBabák Petr         
18.Tichavský FilipSágl Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan20Chrást Roman02
Vincek Martin20Palbuchta Jiří02
Tichavský Filip20Babák Petr02
Masnica Michal20Ságl Ondřej02
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:Maňhal Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:11471:300TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
109-118 3110
2.Smola Igor
Čermák Marek
 
 
Svoboda Aleš
 
 
WO    3020
3.Smola IgorSvoboda Aleš973  3030
4.Čermák MarekVybíral Lukáš8-7-96-112331
5.Korbel Filip ml.Ondrovčák Miroslav678  3041
6.Doležal OndřejWO    3051
7.Čermák MarekSvoboda Aleš811-103 3161
8.Korbel Filip ml.Vybíral Lukáš5123  3071
9.Doležal OndřejOndrovčák Miroslav-78-107-72372
10.Smola IgorWO    3082
11.Korbel Filip ml.Svoboda Aleš656  3092
12.Doležal OndřejVybíral Lukáš-5-5-9  0393
13.Smola IgorOndrovčák Miroslav765  30103
14.Čermák Marek         
15.Doležal OndřejSvoboda Aleš         
16.Smola IgorVybíral Lukáš         
17.Čermák MarekOndrovčák Miroslav         
18.Korbel Filip ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smola Igor20Svoboda Aleš03
Čermák Marek11Vybíral Lukáš21
Korbel Filip ml.30Ondrovčák Miroslav12
Doležal Ondřej02   
WO30WO03
Počet diváků: 21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov CVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Bezdíček Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:Mazůrek Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26550:537SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košťál Daniel
Baroš Antonín
 
 
Jirásek Martin ml.
Hort Tomáš
 
 
7-69-7103210
2.Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
Hušek Adam
Truněček Martin
 
 
-10958 3120
3.Košťál DanielJirásek Martin ml.3-454 3130
4.Baroš AntonínHušek Adam7109  3040
5.Gráf JiříHort Tomáš-411-10-4 1341
6.Tomaniec JiříTruněček Martin-1097-383251
7.Baroš AntonínJirásek Martin ml.-9-5-11  0352
8.Gráf JiříHušek Adam11-8-8-5 1353
9.Tomaniec JiříHort Tomáš57-88 3163
10.Košťál DanielTruněček Martin-107105 3173
11.Gráf JiříJirásek Martin ml.-11-28-11 1374
12.Tomaniec JiříHušek Adam7-135-373284
13.Košťál DanielHort Tomáš8-495 3194
14.Baroš AntonínTruněček Martin-5-5-2  0395
15.Tomaniec JiříJirásek Martin ml.1121  30105
16.Košťál DanielHušek Adam         
17.Baroš AntonínHort Tomáš         
18.Gráf JiříTruněček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Košťál Daniel30Jirásek Martin ml.22
Baroš Antonín12Hušek Adam12
Gráf Jiří03Hort Tomáš12
Tomaniec Jiří40Truněček Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Lazecký Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7398:296KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
9-379 3110
2.Knybel Kamil
Vitásek Adam
 
 
Volhejn Jan
Jirout Vojtěch
 
 
-3510-1363220
3.Knybel KamilVolhejn Dan1072  3030
4.Rybár PetrJirout Vojtěch1175  3040
5.Vitásek AdamWagner Mark538  3050
6.Dzida JanWagner Richard747  3060
7.Rybár PetrVolhejn Dan6-4-8-8 1361
8.Vitásek AdamJirout Vojtěch869  3071
9.Dzida JanWagner Mark557  3081
10.Knybel KamilWagner Richard84-109 3191
11.Vitásek AdamVolhejn Dan31012  30101
12.Dzida JanJirout Vojtěch         
13.Knybel KamilWagner Mark         
14.Rybár PetrWagner Richard         
15.Dzida JanVolhejn Dan         
16.Knybel KamilJirout Vojtěch         
17.Rybár PetrWagner Mark         
18.Vitásek AdamWagner Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knybel Kamil20Volhejn Dan12
Rybár Petr11Jirout Vojtěch02
Vitásek Adam30Wagner Mark02
Dzida Jan20Wagner Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37607:639TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fausek Matěj
Dostál Jan
 
 
Bíza Petr
Šenkapoul Petr
 
 
-6-36-7 1301
2.Hnik Ondřej
Rochowanski Jan
 
 
Svoboda Libor
Nespěšný Hynek
 
 
-8-84883211
3.Fausek MatějBíza Petr-510105 3121
4.Hnik OndřejŠenkapoul Petr9-6-7-3 1322
5.Rochowanski JanSvoboda Libor-14-4-9  0323
6.Dostál JanNespěšný Hynek-88109 3133
7.Hnik OndřejBíza Petr-5-4-3  0334
8.Rochowanski JanŠenkapoul Petr57-9-9-102335
9.Dostál JanSvoboda Libor889  3045
10.Fausek MatějNespěšný Hynek779  3055
11.Rochowanski JanBíza Petr-4-12-10  0356
12.Dostál JanŠenkapoul Petr4-11-11353266
13.Fausek MatějSvoboda Libor5-9-9-9 1367
14.Hnik OndřejNespěšný Hynek-7810-1-102368
15.Dostál JanBíza Petr6-85-8-102369
16.Fausek MatějŠenkapoul Petr9-759 3179
17.Hnik OndřejSvoboda Libor-8-6-5  03710
18.Rochowanski JanNespěšný Hynek673  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj31Bíza Petr31
Hnik Ondřej04Šenkapoul Petr22
Rochowanski Jan03Svoboda Libor31
Dostál Jan31Nespěšný Hynek12
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 22 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2022 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20554:471TJ Tatran KRPA Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwab Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
Přikryl Aleš
Polívka Martin ml.
 
 
104-97 3110
2.Sixta Vít
Šorm Luboš ml.
 
 
Veselý Lukáš
Petr Michal
 
 
7-68-10-102311
3.Kalenský JaroslavPolívka Martin ml.157  3021
4.Sixta VítVeselý Lukáš86-4-9-72322
5.Šorm Luboš ml.Petr Michal-3168-1063232
6.Schwab RichardPřikryl Aleš5413  3042
7.Sixta VítPolívka Martin ml.-6-5-5  0343
8.Šorm Luboš ml.Veselý Lukáš-5-7-5  0344
9.Schwab RichardPetr Michal745  3054
10.Kalenský JaroslavPřikryl Aleš994  3064
11.Šorm Luboš ml.Polívka Martin ml.-9-71012-102365
12.Schwab RichardVeselý Lukáš488  3075
13.Kalenský JaroslavPetr Michal545  3085
14.Sixta VítPřikryl Aleš61-78 3195
15.Schwab RichardPolívka Martin ml.8-896 31105
16.Kalenský JaroslavVeselý Lukáš7    10  
17.Sixta VítPetr Michal         
18.Šorm Luboš ml.Přikryl Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalenský Jaroslav30Polívka Martin ml.22
Sixta Vít12Veselý Lukáš21
Šorm Luboš ml.12Petr Michal03
Schwab Richard40Přikryl Aleš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy