Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Prázdný Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32600:585SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Soukup Adam
 
 
Lebeda Matyáš
Hort Tomáš
 
 
-8-7-8  0301
2.Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
Hušek Adam
Brát Karel ml.
 
 
-85911 3111
3.Soukup AdamHort Tomáš-4-537-72312
4.Škvrna JanLebeda Matyáš9-8-6-6 1313
5.Skalský OndřejBrát Karel ml.-77-51073223
6.Otáhal BořekHušek Adam734  3033
7.Škvrna JanHort Tomáš-7-9-13  0334
8.Skalský OndřejLebeda Matyáš-5-8-4  0335
9.Otáhal BořekBrát Karel ml.454  3045
10.Soukup AdamHušek Adam88-6-9103255
11.Skalský OndřejHort Tomáš587  3065
12.Otáhal BořekLebeda Matyáš-4-6-9  0366
13.Soukup AdamBrát Karel ml.587  3076
14.Škvrna JanHušek Adam-81167 3186
15.Otáhal BořekHort Tomáš-6-8-5  0387
16.Soukup AdamLebeda Matyáš-10-10-9  0388
17.Škvrna JanBrát Karel ml.299  3098
18.Skalský OndřejŽHušek Adam7-9-79632108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam22Hort Tomáš31
Škvrna Jan22Lebeda Matyáš40
Skalský Ondřej31Brát Karel ml.04
Otáhal Bořek22Hušek Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:Vincek Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14482:368KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Volhejn Dan
Jirout Vojtěch
 
 
-11787 3110
2.Kratochvíl Tomáš
Vincek Martin
 
 
Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
7-1253 3120
3.Vincek MartinVolhejn Dan-9-797-82321
4.Pařil OndřejJirout Vojtěch-12-9-9  0322
5.Masnica MichalWagner Mark-6-91963232
6.Polášek RadovanWagner Richard659  3042
7.Pařil OndřejVolhejn Dan59-66 3152
8.Masnica MichalJirout Vojtěch2-679 3162
9.Polášek RadovanWagner Mark518  3072
10.Vincek MartinWagner Richard4-15-9373282
11.Masnica MichalVolhejn Dan6118  3092
12.Polášek RadovanJirout Vojtěch758  30102
13.Vincek MartinWagner Mark69   20  
14.Pařil OndřejWagner Richard         
15.Polášek RadovanVolhejn Dan         
16.Vincek MartinJirout Vojtěch         
17.Pařil OndřejWagner Mark         
18.Masnica MichalWagner Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vincek Martin11Volhejn Dan12
Pařil Ondřej11Jirout Vojtěch12
Masnica Michal30Wagner Mark02
Polášek Radovan30Wagner Richard02
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baslík Jan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37680:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Šenkapoul Petr
 
 
Forman Libor
Svoboda Aleš
 
 
10-563 3110
2.Sigmund Ivo
Bíza Petr
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Miroslav
 
 
7-9-56123220
3.Sigmund IvoVybíral Marek-811-8-10 1321
4.Svoboda LiborOndrovčák Miroslav128-7-11-82322
5.Bíza PetrSvoboda Aleš689  3032
6.Šenkapoul PetrForman Libor678  3042
7.Svoboda LiborVybíral Marek-9-8-5  0343
8.Bíza PetrOndrovčák Miroslav6-8-6693253
9.Šenkapoul PetrSvoboda Aleš-7-11-5  0354
10.Sigmund IvoForman Libor-1129-883264
11.Bíza PetrVybíral Marek-10-49-6 1365
12.Šenkapoul PetrOndrovčák Miroslav3-1038 3175
13.Sigmund IvoSvoboda Aleš5-6-106-42376
14.Svoboda LiborForman Libor-89-7-4 1377
15.Šenkapoul PetrVybíral Marek13-11-6-11 1378
16.Sigmund IvoOndrovčák Miroslav377  3088
17.Svoboda LiborSvoboda Aleš-6-39-8 1389
18.Bíza PetrForman Libor-233-673299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sigmund Ivo22Vybíral Marek40
Svoboda Libor04Ondrovčák Miroslav13
Bíza Petr31Svoboda Aleš31
Šenkapoul Petr22Forman Libor13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34429:510SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnik Ondřej
Joneš Patrik
 
 
Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
-3-8-7  0301
2.Dostál Jan
Fausek Matěj
 
 
Mikeska Jaroslav
Morávek Jindřich
 
 
9810  3011
3.Fausek MatějKadlček Michal-5-10-9  0312
4.Joneš PatrikMorávek Jindřich-8-6-2  0313
5.Hnik OndřejHromek Filip-10-812-6 1314
6.Dostál JanMikeska Jaroslav4-839 3124
7.Joneš PatrikKadlček Michal-3-4-9  0325
8.Hnik OndřejMorávek Jindřich10-72-7-72326
9.Dostál JanHromek Filip9-107-873236
10.Fausek MatějMikeska Jaroslav-7-96-2 1337
11.Hnik OndřejKadlček Michal8-5-2-1 1338
12.Dostál JanMorávek Jindřich-88-8-7 1339
13.Fausek MatějHromek Filip-8669 3149
14.Joneš PatrikMikeska Jaroslav-8-9-7  03410
15.Dostál JanKadlček Michal         
16.Fausek MatějMorávek Jindřich         
17.Joneš PatrikHromek Filip         
18.Hnik OndřejMikeska Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fausek Matěj12Kadlček Michal30
Joneš Patrik03Morávek Jindřich30
Hnik Ondřej03Hromek Filip12
Dostál Jan21Mikeska Jaroslav21
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Plecháč Jiří
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23566:489TJ Tatran KRPA Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valeš Jakub
Kalenský Jaroslav
 
 
Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
4-785 3110
2.Schwab Richard
Sixta Vít
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
-9-4-6  0311
3.Kalenský JaroslavChrást Roman578  3021
4.Valeš JakubSágl Ondřej3114  3031
5.Sixta VítBabák Petr97-10-8-82332
6.Schwab RichardPalbuchta Jiří625  3042
7.Valeš JakubChrást Roman-11-8-6  0343
8.Sixta VítSágl Ondřej-9810-11113253
9.Schwab RichardBabák Petr9-68-8-92354
10.Kalenský JaroslavPalbuchta Jiří-6-9-5  0355
11.Sixta VítChrást Roman-10955 3165
12.Schwab RichardSágl Ondřej265  3075
13.Kalenský JaroslavBabák Petr585  3085
14.Valeš JakubPalbuchta Jiří-476-933295
15.Schwab RichardChrást Roman149-9-81132105
16.Kalenský JaroslavSágl Ondřej79   20  
17.Valeš JakubBabák Petr         
18.Sixta VítPalbuchta Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalenský Jaroslav21Chrást Roman13
Valeš Jakub21Ságl Ondřej03
Sixta Vít21Babák Petr21
Schwab Richard31Palbuchta Jiří12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov CVrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:Toman Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34662:644SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
-78-3-7 1301
2.Košťál Daniel
Bača Jaroslav ml.
 
 
Čermák Marek
Smola Igor
 
 
-9-73-7 1302
3.Tomaniec JiříKorbel Filip ml.9-3-8-7 1303
4.Bača Jaroslav ml.Smola Igor-7910-6-72304
5.Gráf JiříDoležal Ondřej10117  3014
6.Košťál DanielČermák Marek108-8-653224
7.Bača Jaroslav ml.Korbel Filip ml.-8-9-3  0325
8.Gráf JiříSmola Igor4-82-13-52326
9.Košťál DanielDoležal Ondřej565  3036
10.Tomaniec JiříČermák Marek-5-6-9  0337
11.Gráf JiříKorbel Filip ml.-27-4-8 1338
12.Košťál DanielSmola Igor838  3048
13.Tomaniec JiříDoležal Ondřej10-774 3158
14.Bača Jaroslav ml.Čermák Marek-9-77893268
15.Košťál DanielKorbel Filip ml.8-810-693278
16.Tomaniec JiříSmola Igor-908-843288
17.Bača Jaroslav ml.Doležal Ondřej597  3098
18.Gráf JiříČermák Marek67-118 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tomaniec Jiří22Korbel Filip ml.31
Bača Jaroslav ml.22Smola Igor22
Gráf Jiří22Doležal Ondřej04
Košťál Daniel40Čermák Marek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 3 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu02. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36457:551HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
Slapnička Jakub
Vondráček Filip
 
 
786  3010
2.Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
Kanta František
Bárta Daniel
 
 
10-7-5-7 1311
3.Knybel KamilKanta František-9-7-7  0312
4.Rybár PetrSlapnička Jakub8-5-6-9 1313
5.Vitásek AdamBárta Daniel-12-5-7  0314
6.Dzida JanVondráček Filip11-9-4793224
7.Rybár PetrKanta František-4-3-3  0325
8.Vitásek AdamSlapnička Jakub-97-5-8 1326
9.Dzida JanBárta Daniel8-9-9-6 1327
10.Knybel KamilVondráček Filip99-7-9103237
11.Vitásek AdamKanta František85-9-4-82338
12.Dzida JanSlapnička Jakub7-7-59103248
13.Knybel KamilBárta Daniel-6-8-13  0349
14.Rybár PetrVondráček Filip-5-9-9  03410
15.Dzida JanKanta František-3-4   02  
16.Knybel KamilSlapnička Jakub         
17.Rybár PetrBárta Daniel         
18.Vitásek AdamVondráček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil12Kanta František30
Rybár Petr03Slapnička Jakub21
Vitásek Adam03Bárta Daniel30
Dzida Jan21Vondráček Filip12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy