Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Mastný Tomáš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17500:411TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Igor
Ondráček Jan
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
8-10-48-62301
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Pařil Ondřej
Vincek Martin
 
 
10-857 3111
3.Smola IgorPolášek Radovan-11-64363221
4.Ondráček JanVincek Martin8-9-8983231
5.Doležal OndřejMasnica Michal9-444 3141
6.Korbel Filip ml.Pařil Ondřej566  3051
7.Ondráček JanPolášek Radovan-1510-6-7 1352
8.Doležal OndřejVincek Martin106-59 3162
9.Korbel Filip ml.Masnica Michal384  3072
10.Smola IgorPařil Ondřej2-1496 3182
11.Doležal OndřejPolášek Radovan9-264 3192
12.Korbel Filip ml.Vincek Martin-94-103632102
13.Smola IgorMasnica Michal10-5-14  12  
14.Ondráček JanPařil Ondřej         
15.Korbel Filip ml.Polášek Radovan         
16.Smola IgorVincek Martin         
17.Ondráček JanMasnica Michal         
18.Doležal OndřejPařil Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smola Igor20Polášek Radovan12
Ondráček Jan11Vincek Martin03
Doležal Ondřej30Masnica Michal02
Korbel Filip ml.30Pařil Ondřej02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3028, Havlíčkův Brod 58001Rozhodčí:Hitzger Adam
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Vavřička Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26561:524HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kanta František
Bárta Daniel
 
 
Skalský Ondřej
Soukup Adam
 
 
56-45 3110
2.Sivera Adam
Záboj Matěj
 
 
Palásek Michal
Škvrna Jan
 
 
11-11-7-7 1311
3.Bárta DanielSoukup Adam-91198 3121
4.Sivera AdamŠkvrna Jan-7-11-7  0322
5.Záboj MatějSkalský Ondřej-5-6-6  0323
6.Kanta FrantišekPalásek Michal486  3033
7.Sivera AdamSoukup Adam3-3-8-3 1334
8.Záboj MatějŠkvrna Jan-15-3-9  0335
9.Kanta FrantišekSkalský Ondřej674  3045
10.Bárta DanielPalásek Michal27-84 3155
11.Záboj MatějSoukup Adam-87-5-9 1356
12.Kanta FrantišekŠkvrna Jan884  3066
13.Bárta DanielSkalský Ondřej759  3076
14.Sivera AdamPalásek Michal-6559 3186
15.Kanta FrantišekSoukup Adam9-6-1110103296
16.Bárta DanielŠkvrna Jan8-98-9832106
17.Sivera AdamSkalský Ondřej         
18.Záboj MatějPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bárta Daniel40Soukup Adam22
Sivera Adam12Škvrna Jan22
Záboj Matěj03Skalský Ondřej12
Kanta František40Palásek Michal03
Počet diváků: 1



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Mikulecký František
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Brhel Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35725:699SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
4-97-993210
2.Růžička Filip
Morávek Jindřich
 
 
Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
-9-5-9  0311
3.Hromek FilipDzida Jan510-82 3121
4.Morávek JindřichKnybel Kamil15-510-7-92322
5.Růžička FilipRybár Petr-83-119-92323
6.Kadlček MichalVitásek Adam-8987 3133
7.Morávek JindřichDzida Jan9-32-10-82334
8.Růžička FilipKnybel Kamil-109-8-3 1335
9.Kadlček MichalRybár Petr8-9310 3145
10.Hromek FilipVitásek Adam48-8-10-62346
11.Růžička FilipDzida Jan-6-9-4  0347
12.Kadlček MichalKnybel Kamil848  3057
13.Hromek FilipRybár Petr-109-6953267
14.Morávek JindřichVitásek Adam-81188 3177
15.Kadlček MichalDzida Jan79-1013 3187
16.Hromek FilipKnybel Kamil-7-106-10 1388
17.Morávek JindřichRybár Petr8106  3098
18.Růžička FilipVitásek Adam-388-5932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromek Filip22Dzida Jan22
Morávek Jindřich22Knybel Kamil31
Růžička Filip13Rybár Petr13
Kadlček Michal40Vitásek Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34484:548SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javůrek Martin
Fábo Ján
 
 
Rusnák Aleš
Tomaniec Jiří
 
 
-9-8-8  0301
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Baroš Antonín
Slaný Vojtěch
 
 
1275  3011
3.Babák PetrRusnák Aleš-5-6-8  0312
4.Fábo JánTomaniec Jiří-68-6-8 1313
5.Javůrek MartinSlaný Vojtěch-7-5-4  0314
6.Chrást RomanBaroš Antonín-1169-1843224
7.Fábo JánRusnák Aleš-8-510-8 1325
8.Javůrek MartinTomaniec Jiří-7-5-1  0326
9.Chrást RomanSlaný Vojtěch138-5-663236
10.Babák PetrBaroš Antonín1175  3046
11.Javůrek MartinRusnák Aleš-8-7-9  0347
12.Chrást RomanTomaniec Jiří-13-467-72348
13.Babák PetrSlaný Vojtěch9-8-8-9 1349
14.Fábo JánBaroš Antonín589  3059
15.Chrást RomanRusnák Aleš-5-11-11  03510
16.Babák PetrTomaniec Jiří4    10  
17.Fábo JánSlaný Vojtěch         
18.Javůrek MartinBaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr12Rusnák Aleš40
Fábo Ján12Tomaniec Jiří30
Javůrek Martin03Slaný Vojtěch21
Chrást Roman22Baroš Antonín03
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:Pilař Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6393:276KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Sixta Vít
Kalenský Jaroslav
 
 
977  3010
2.Vybíral Marek
Svoboda Aleš
 
 
Matuška Petr ml.
Šorm Luboš ml.
 
 
1052  3020
3.Vybíral LukášSixta Vít255  3030
4.Svoboda AlešKalenský Jaroslav-411-4-9 1331
5.Ondrovčák MiroslavŠorm Luboš ml.-7586 3141
6.Vybíral MarekMatuška Petr ml.659  3051
7.Svoboda AlešSixta Vít56-99 3161
8.Ondrovčák MiroslavKalenský Jaroslav8-9916 3171
9.Vybíral MarekŠorm Luboš ml.816  3081
10.Vybíral LukášMatuška Petr ml.978  3091
11.Ondrovčák MiroslavSixta Vít385  30101
12.Vybíral MarekKalenský Jaroslav9    10  
13.Vybíral Lukᚊorm Luboš ml.         
14.Andorko PavelMatuška Petr ml.         
15.Vybíral MarekSixta Vít         
16.Vybíral LukášKalenský Jaroslav         
17.Andorko PavelŠorm Luboš ml.         
18.Ondrovčák MiroslavMatuška Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš20Sixta Vít03
Svoboda Aleš11Kalenský Jaroslav11
Ondrovčák Miroslav30Šorm Luboš ml.02
Vybíral Marek20Matuška Petr ml.02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Hušek Adam
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Kačer Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14478:368TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
747  3010
2.Brát Karel ml.
Truněček Martin
 
 
Veselý Lukáš
Vaculík Miloslav
 
 
-10-11-7  0311
3.Brát Karel ml.Vaculík Miloslav994  3021
4.Hort TomášVeselý Lukáš580  3031
5.Jirásek Martin ml.Petr Michal377  3041
6.Lebeda MatyášPolívka Martin ml.769  3051
7.Hort TomášVaculík Miloslav7317  3061
8.Jirásek Martin ml.Veselý Lukáš4-10-9-5 1362
9.Lebeda MatyášPetr Michal9-9710 3172
10.Brát Karel ml.Polívka Martin ml.-95-6-5 1373
11.Truněček MartinVaculík Miloslav-12852 3183
12.Lebeda MatyášVeselý Lukáš87-76 3193
13.Brát Karel ml.Petr Michal-86-93832103
14.Hort TomášPolívka Martin ml.-98   11  
15.Lebeda MatyášVaculík Miloslav         
16.Brát Karel ml.Veselý Lukáš         
17.Hort TomášPetr Michal         
18.Truněček MartinPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brát Karel ml.21Vaculík Miloslav03
Hort Tomáš20Veselý Lukáš12
Jirásek Martin ml.11Petr Michal03
Lebeda Matyáš30Polívka Martin ml.11
Truněček Martin10   
Počet diváků: 9



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 6 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Jirout Jan
Datum dle rozpisu24. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:Wagner Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32372:464TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Dan
Černík Jan
 
 
Sirbu Jakub
Bíza Petr
 
 
-14-9-9  0301
2.Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
-10-8-7  0302
3.Wagner RichardBíza Petr-7-8-5  0303
4.Černík JanŠenkapoul Petr-9-7-11  0304
5.Wagner MarkSirbu Jakub-7-714-6 1305
6.Volhejn DanSvoboda Libor-118-7393215
7.Černík JanBíza Petr-8-7-7  0316
8.Wagner MarkŠenkapoul Petr-105-12-11 1317
9.Volhejn DanSirbu Jakub12118  3027
10.Wagner RichardSvoboda Libor-6-2-8  0328
11.Wagner MarkBíza Petr-3-4-2  0329
12.Volhejn DanŠenkapoul Petr1010-9-4-1523210
13.Wagner RichardSirbu Jakub-4-2-10  03  
14.Černík JanSvoboda Libor         
15.Volhejn DanBíza Petr         
16.Wagner RichardŠenkapoul Petr         
17.Černík JanSirbu Jakub         
18.Wagner MarkSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Richard02Bíza Petr30
Černík Jan02Šenkapoul Petr30
Wagner Mark03Sirbu Jakub11
Volhejn Dan21Svoboda Libor11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy