Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Kadlčáková Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Prázdný Pavel st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1022:31454:495TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otáhal Bořek
Palásek Michal
 
 
Bíza Petr
Sigmund Ivo
 
 
-8-3411-52301
2.Soukup Adam
Skalský Ondřej
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
-3755 3111
3.Otáhal BořekŽBíza Petr-4-6129-122312
4.Soukup AdamŠenkapoul Petr-98-84-52313
5.Škvrna JanSvoboda Libor496  3023
6.Skalský OndřejSigmund Ivo6-7-9-12 1324
7.Soukup AdamBíza Petr11-9-97-92325
8.Škvrna JanŠenkapoul Petr9-3-7-6 1326
9.Skalský OndřejSvoboda Libor10-46-6-52327
10.Otáhal BořekSigmund Ivo-11WOWO  0328
11.Škvrna JanBíza Petr-10812-8-52329
12.Skalský OndřejŠenkapoul Petr-67-87-423210
13.Mergenthal OtmarSvoboda Libor         
14.Soukup AdamSigmund Ivo         
15.Skalský OndřejBíza Petr         
16.Mergenthal OtmarŠenkapoul Petr         
17.Soukup AdamSvoboda Libor         
18.Škvrna JanSigmund Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Otáhal Bořek02Bíza Petr30
Soukup Adam02Šenkapoul Petr30
Škvrna Jan12Svoboda Libor11
Skalský Ondřej03Sigmund Ivo20
V utkání č. 10 se zranil hráč Bořek Otáhal.



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:Horák Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28593:440KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kratochvíl Tomáš
Vincek Martin
 
 
Vaculík Miloslav
Veselý Lukáš
 
 
-8555 3120
3.Kratochvíl TomášPřikryl Aleš9117  3030
4.Vincek MartinVaculík Miloslav-92-10-8 1331
5.Masnica MichalVeselý Lukáš-88-8-7 1332
6.Polášek RadovanWO    3042
7.Vincek MartinPřikryl Aleš-7-8-12  0343
8.Masnica MichalVaculík Miloslav-93-92-92344
9.Polášek RadovanVeselý Lukáš-4-5-3  0345
10.Kratochvíl TomášWO    3055
11.Masnica MichalPřikryl Aleš585  3065
12.Polášek RadovanVaculík Miloslav-7710-673275
13.Kratochvíl TomášVeselý Lukáš7-8-9-7 1376
14.Vincek MartinWO    3086
15.Polášek RadovanPřikryl Aleš9-776 3196
16.Kratochvíl TomášVaculík Miloslav-7-8-4  0397
17.Vincek MartinVeselý Lukáš-7-8-3  0398
18.Masnica MichalWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kratochvíl Tomáš12Přikryl Aleš13
Vincek Martin03Vaculík Miloslav31
Masnica Michal12Veselý Lukáš40
Polášek Radovan21   
WO50WO05
Počet diváků: 5
mistrovskému utkání přítomen v době od 15:00 do 15:35 hod. komisař Beneš Jan



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Rochowanski Milan
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Pelikus Bronislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:33406:492TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Tomáš
Hnik Ondřej
 
 
Jirásek Martin ml.
Truněček Martin
 
 
9-9-4-8 1301
2.Dostál Jan
Fausek Matěj
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
-94-8-6 1302
3.Fausek MatějHort Tomáš-4109-3-62303
4.Vraštil TomášLebeda Matyáš-13-88-7 1304
5.Hnik OndřejJirásek Martin ml.9-8-610-122305
6.Dostál JanTruněček Martin7-87-353215
7.Vraštil TomášHort Tomáš8-3-5-1 1316
8.Hnik OndřejLebeda Matyáš-55-11-8 1317
9.Dostál JanJirásek Martin ml.-7688 3127
10.Fausek MatějHušek Adam-9-86-10 1328
11.Hnik OndřejHort Tomáš-7-5-5  0329
12.Dostál JanLebeda Matyáš-9-8-5  03210
13.Fausek MatějJirásek Martin ml.-5-7   02  
14.Vraštil TomášHušek Adam         
15.Dostál JanHort Tomáš         
16.Fausek MatějLebeda Matyáš         
17.Vraštil TomášJirásek Martin ml.         
18.Hnik OndřejHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fausek Matěj02Hort Tomáš30
Vraštil Tomáš02Lebeda Matyáš30
Hnik Ondřej03Jirásek Martin ml.11
Dostál Jan21Truněček Martin01
   Hušek Adam10
Počet diváků: 14



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Plecháč Jiří
Datum dle rozpisu26. 10. 2021 18:00 Začátek
utkání
18:05Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13467:338TJ Tatran KRPA Hostinné B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Jaroslav
Schwab Richard
 
 
Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
246  3010
2.Sixta Vít
Šorm Luboš ml.
 
 
Volhejn Dan
Černík Jan
 
 
1018-9-953220
3.Kalenský JaroslavVolhejn Dan-95-14643230
4.Schwab RichardČerník Jan697  3040
5.Šorm Luboš ml.Wagner Richard9-887 3150
6.Sixta VítWagner Mark543  3060
7.Schwab RichardVolhejn Dan-9-5-9  0361
8.Šorm Luboš ml.Černík Jan983  3071
9.Sixta VítWagner Richard543  3081
10.Kalenský JaroslavWagner Mark333  3091
11.Šorm Luboš ml.Volhejn Dan-86-8-10 1392
12.Sixta VítČerník Jan-77-118732102
13.Kalenský JaroslavWagner Richard8    10  
14.Schwab RichardWagner Mark         
15.Sixta VítVolhejn Dan         
16.Kalenský JaroslavČerník Jan         
17.Schwab RichardWagner Richard         
18.Šorm Luboš ml.Wagner Mark         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalenský Jaroslav20Volhejn Dan21
Schwab Richard11Černík Jan03
Šorm Luboš ml.21Wagner Richard02
Sixta Vít30Wagner Mark02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Havířov CVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Opletalova 1293/8c, Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Endal Nikolas
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:31653:617SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baroš Antonín
Slaný Vojtěch
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
-9-948-182301
2.Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
Vybíral Lukáš
Ondrovčák Miroslav
 
 
-89-45-92302
3.Slaný VojtěchVybíral Marek3-6-1310-32303
4.Baroš AntonínVybíral Lukáš-76-78103213
5.Gráf JiříOndrovčák Miroslav628  3023
6.Tomaniec JiříOndrovčák Radek276  3033
7.Baroš AntonínVybíral Marek-98-10-7 1334
8.Gráf JiříVybíral Lukáš-12810-9103244
9.Tomaniec JiříOndrovčák Miroslav-11-9-9  0345
10.Slaný VojtěchOndrovčák RadekŽ-8778 3155
11.Gráf JiříVybíral Marek910-4-583265
12.Tomaniec JiříVybíral Lukáš8-4-4883275
13.Slaný VojtěchOndrovčák Miroslav-51027 3185
14.Baroš AntonínOndrovčák Radek-1225-553295
15.Tomaniec JiříVybíral Marek-4-6-7  0396
16.Slaný VojtěchVybíral Lukáš94-77 31106
17.Baroš AntonínOndrovčák Miroslav-46   11  
18.Gráf JiříOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slaný Vojtěch31Vybíral Marek31
Baroš Antonín21Vybíral Lukáš04
Gráf Jiří30Ondrovčák Miroslav12
Tomaniec Jiří22Ondrovčák Radek03
Kontrola komisařem 17-19 hod.Benes Jan ml



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:Maňhal Jan ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:32603:611SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smola Igor
Ondráček Jan
 
 
Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
9-73-6-42301
2.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
814-7-10-72302
3.Smola IgorBrhel Štěpán10-443 3112
4.Ondráček JanKadlček Michal6-29-5-62313
5.Doležal OndřejMorávek Jindřich-11-5-7  0314
6.Korbel Filip ml.Hromek Filip5107  3024
7.Ondráček JanBrhel Štěpán-9-5-9  0325
8.Doležal OndřejKadlček Michal2-4-6-4 1326
9.Korbel Filip ml.Morávek Jindřich777  3036
10.Smola IgorHromek Filip-4-8-9  0337
11.Doležal OndřejBrhel Štěpán-79-56-72338
12.Korbel Filip ml.Kadlček Michal38-1214 3148
13.Smola IgorMorávek Jindřich448  3058
14.Ondráček JanHromek Filip-498-16-22359
15.Korbel Filip ml.Brhel Štěpán71316  3069
16.Smola IgorKadlček Michal118WO  3079
17.Ondráček JanMorávek Jindřich-10-86-5 13710
18.Doležal OndřejHromek Filip298  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smola Igor31Brhel Štěpán22
Ondráček Jan04Kadlček Michal22
Doležal Ondřej03Morávek Jindřich22
Korbel Filip ml.40Hromek Filip21
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 7 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Švec Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu30. 10. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Malina Vítězslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10423:236HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondráček Filip
Záboj Matěj
 
 

 
 
WO    3010
2.Kanta František
Bárta Daniel
 
 
Chrást Roman
Babák Petr
 
 
-105-8943220
3.Záboj MatějChrást Roman-6-852-62321
4.Bárta DanielBabák Petr454  3031
5.Vondráček FilipZimola Ondřej475  3041
6.Kanta FrantišekWO    3051
7.Bárta DanielChrást Roman-8467 3161
8.Vondráček FilipBabák Petr-3777 3171
9.Kanta FrantišekZimola Ondřej534  3081
10.Záboj MatějWO    3091
11.Vondráček FilipChrást Roman-3-8-11  0392
12.Kanta FrantišekBabák Petr685  30102
13.Záboj MatějZimola Ondřej4    10  
14.Bárta Daniel         
15.Kanta FrantišekChrást Roman         
16.Záboj MatějBabák Petr         
17.Bárta DanielZimola Ondřej         
18.Vondráček Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Záboj Matěj01Chrást Roman21
Bárta Daniel20Babák Petr03
Vondráček Filip21Zimola Ondřej02
Kanta František20   
WO30WO03
Počet diváků: 5

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy