Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SK Přerov AVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Prázdný Pavel ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9412:324SK Přerov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Skalský Ondřej
 
 
Polívka Martin ml.
Petr Michal
 
 
7-393 3110
2.Palásek Michal
Škvrna Jan
 
 
Veselý Lukáš
Vaculík Miloslav
 
 
993  3020
3.Škvrna JanVaculík Miloslav998  3030
4.Palásek MichalVeselý Lukáš-9-8-8  0331
5.Soukup AdamPetr Michal7815  3041
6.Skalský OndřejPolívka Martin ml.-107-6553251
7.Palásek MichalVaculík Miloslav-74118 3161
8.Soukup AdamVeselý Lukáš8610  3071
9.Skalský OndřejPetr Michal-81093 3181
10.Škvrna JanPolívka Martin ml.449  3091
11.Soukup AdamVaculík Miloslav-111157 31101
12.Skalský OndřejVeselý Lukáš-15-5   02  
13.Škvrna JanPetr Michal         
14.Palásek MichalPolívka Martin ml.         
15.Skalský OndřejVaculík Miloslav         
16.Škvrna JanVeselý Lukáš         
17.Palásek MichalPetr Michal         
18.Soukup AdamPolívka Martin ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škvrna Jan20Vaculík Miloslav03
Palásek Michal11Veselý Lukáš11
Soukup Adam30Petr Michal02
Skalský Ondřej20Polívka Martin ml.02
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BVrchní
rozhodčí:
Kratochvíl Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC MS Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01Rozhodčí:Janoštík Jaroslav
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:Horák Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30652:589KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
Bíza Petr
Sirbu Jakub
 
 
312-105 3110
2.Kratochvíl Michal
Kratochvíl Tomáš
 
 
Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
-7563 3120
3.Polášek RadovanBíza Petr-6-67-7 1321
4.Kratochvíl MichalŠenkapoul Petr117-8-8-62322
5.Kratochvíl TomášSirbu Jakub-11768 3132
6.Masnica MichalSvoboda Libor68-77 3142
7.Kratochvíl MichalBíza Petr10-64-1033252
8.Kratochvíl Tomᚊenkapoul Petr-10-510-9 1353
9.Masnica MichalSirbu Jakub1044  3063
10.Polášek RadovanSvoboda Libor-67-76-82364
11.Kratochvíl TomášBíza Petr-7-9-4  0365
12.Masnica MichalŠenkapoul Petr48-6-6-122366
13.Polášek RadovanSirbu Jakub-6266 3176
14.Kratochvíl MichalSvoboda Libor810-97 3186
15.Masnica MichalBíza Petr-563-853296
16.Polášek RadovanŠenkapoul Petr10-7-89832106
17.Kratochvíl MichalSirbu Jakub74-9  21  
18.Kratochvíl TomášSvoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan22Bíza Petr22
Kratochvíl Michal21Šenkapoul Petr31
Kratochvíl Tomáš12Sirbu Jakub03
Masnica Michal31Svoboda Libor12
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Vrchní
rozhodčí:
Pelikus Bronislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102Rozhodčí:Vítek Josef
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Vítková Hana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11463:375TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jan
Fausek Matěj
 
 
Volhejn Dan
Černík Jan
 
 
887  3010
2.Hnik Ondřej
Vraštil Tomáš
 
 
Wagner Richard
Wagner Mark
 
 
2149  3020
3.Vraštil TomášČerník Jan-6-77-5 1321
4.Hnik OndřejVolhejn Dan-7710-8-102322
5.Fausek MatějWagner Richard348  3032
6.Dostál JanWagner Mark3129  3042
7.Hnik OndřejČerník Jan-13-6-9  0343
8.Fausek MatějVolhejn Dan5118  3053
9.Dostál JanWagner Richard-10858 3163
10.Vraštil TomášWagner Mark-8899 3173
11.Fausek MatějČerník Jan386  3083
12.Dostál JanVolhejn Dan799  3093
13.Vraštil TomášWagner Richard996  30103
14.Hnik OndřejWagner Mark         
15.Dostál JanČerník Jan         
16.Vraštil TomášVolhejn Dan         
17.Hnik OndřejWagner Richard         
18.Fausek MatějWagner Mark         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Tomáš21Černík Jan21
Hnik Ondřej02Volhejn Dan12
Fausek Matěj30Wagner Richard03
Dostál Jan30Wagner Mark02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BVrchní
rozhodčí:
Drahotský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovy sady 379, 543 71 HostinnéRozhodčí:Plecháč Jiří
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Klimenta Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33356:464TJ Sokol PP Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalenský Jaroslav
Sixta Vít
 
 
Hort Tomáš
Lebeda Matyáš
 
 
-6-6-6  0301
2.Šorm Luboš ml.
Matuška Petr ml.
 
 
Hušek Adam
Truněček Martin
 
 
-119-8-3 1302
3.Sixta VítLebeda Matyáš-4-11-8  0303
4.Šorm Luboš ml.Hort Tomáš-56-10-3 1304
5.Matuška Petr ml.Hušek Adam-8-6-4  0305
6.Kalenský JaroslavTruněček Martin13-869 3115
7.Šorm Luboš ml.Lebeda Matyáš-77-5-8 1316
8.Matuška Petr ml.Hort Tomáš-4-3-3  0317
9.Kalenský JaroslavHušek Adam8-712-1073227
10.Sixta VítTruněček Martin-11-10-9  0328
11.Matuška Petr ml.Lebeda Matyáš-7-10-8  0329
12.Kalenský JaroslavHort Tomáš-88-15-7 13210
13.Sixta VítHušek Adam-4-6-8  03  
14.Šorm Luboš ml.Truněček Martin         
15.Kalenský JaroslavLebeda Matyáš         
16.Sixta VítHort Tomáš         
17.Šorm Luboš ml.Hušek Adam         
18.Matuška Petr ml.Truněček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sixta Vít02Lebeda Matyáš30
Šorm Luboš ml.02Hort Tomáš30
Matuška Petr ml.03Hušek Adam11
Kalenský Jaroslav21Truněček Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
České školy 108/2, Chvalíkovice 74706Rozhodčí:Gregor Karel
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:Lazecký Daniel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:17541:432KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
464  3010
2.Knybel Kamil
Vitásek Adam
 
 
Vybíral Marek
Ondrovčák Radek
 
 
7-11-10-10 1311
3.Knybel KamilVybíral Marek-99-77-92312
4.Rybár PetrVybíral Lukáš77-89 3122
5.Vitásek AdamOndrovčák Miroslav496  3032
6.Dzida JanOndrovčák Radek-6878 3142
7.Rybár PetrVybíral Marek-56-10583252
8.Vitásek AdamVybíral Lukáš6-7-129-72353
9.Dzida JanOndrovčák Miroslav984  3063
10.Knybel KamilOndrovčák Radek9710  3073
11.Vitásek AdamVybíral Marek-107-6-8 1374
12.Dzida JanVybíral Lukáš667  3084
13.Knybel KamilOndrovčák Miroslav8-944 3194
14.Rybár PetrOndrovčák Radek335  30104
15.Dzida JanVybíral Marek-7    01  
16.Knybel KamilVybíral Lukáš         
17.Rybár PetrOndrovčák Miroslav         
18.Vitásek AdamOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil21Vybíral Marek21
Rybár Petr30Vybíral Lukáš12
Vitásek Adam12Ondrovčák Miroslav03
Dzida Jan30Ondrovčák Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Vrchní
rozhodčí:
Maňhal Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 StudenáRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:Martinů Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:11417:222TJ Sokol Studená I.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Smola Igor
Ondráček Jan
 
 
Babák Petr
Chrást Roman
 
 
4-9-11-5 1311
3.Maňhal Jan ml.Babák Petr-6-8-4  0312
4.Ondráček JanChrást Roman-6-8-1  0313
5.Korbel Filip ml.Zimola Ondřej135  3023
6.Doležal OndřejWO    3033
7.Ondráček JanBabák Petr894  3043
8.Korbel Filip ml.Chrást Roman64-104 3153
9.Doležal OndřejZimola Ondřej618  3063
10.Maňhal Jan ml.WO    3073
11.Korbel Filip ml.Babák Petr651  3083
12.Doležal OndřejChrást Roman326  3093
13.Maňhal Jan ml.Zimola Ondřej43-85 31103
14.Ondráček Jan         
15.Doležal OndřejBabák Petr         
16.Maňhal Jan ml.Chrást Roman         
17.Ondráček JanZimola Ondřej         
18.Korbel Filip ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Maňhal Jan ml.11Babák Petr12
Ondráček Jan11Chrást Roman12
Korbel Filip ml.30Zimola Ondřej03
Doležal Ondřej20   
WO30WO03
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 8 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:HB Ostrov H. Brod CVrchní
rozhodčí:
Štrobl Marek
HOSTUJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jihlavská 895,Havlíčkův BrodRozhodčí:Kotil Miloslav
Datum dle rozpisu31. 10. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Švec Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26575:504HB Ostrov H. Brod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jadrný Šimon
Vondráček Filip
 
 
Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
76-14-12-52301
2.Kanta František
Bárta Daniel
 
 
Kadlček Michal
Hromek Filip
 
 
485  3011
3.Jadrný ŠimonBrhel Štěpán419  3021
4.Vondráček FilipMorávek Jindřich106-7-9-92322
5.Bárta DanielKadlček Michal-5-6-7  0323
6.Kanta FrantišekHromek Filip474  3033
7.Vondráček FilipBrhel Štěpán7-5-10-8 1334
8.Bárta DanielMorávek Jindřich-2-5-7  0335
9.Kanta FrantišekKadlček Michal6-8109 3145
10.Jadrný ŠimonHromek Filip-5258 3155
11.Bárta DanielBrhel Štěpán-4-79703265
12.Kanta FrantišekMorávek Jindřich863  3075
13.Jadrný ŠimonKadlček Michal-8-5-6  0376
14.Vondráček FilipHromek Filip22-106 3186
15.Kanta FrantišekBrhel Štěpán5-1181 3196
16.Jadrný ŠimonMorávek JindřichŽ-4128-6732106
17.Vondráček FilipKadlček Michal-97-7  12  
18.Bárta DanielHromek Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jadrný Šimon31Brhel Štěpán13
Vondráček Filip12Morávek Jindřich22
Bárta Daniel12Kadlček Michal21
Kanta František40Hromek Filip03
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy