Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKST PLUS Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Přerov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17485:402SKST PLUS Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Štěpán
Morávek Jindřich
 
 
Palásek Michal
Otáhal Bořek
 
 
883  3010
2.Hromek Filip
Růžička Filip
 
 
Skalský Ondřej
Soukup Adam
 
 
-7-115973220
3.Brhel ŠtěpánŠkvrna Jan864  3030
4.Hromek FilipSkalský Ondřej477  3040
5.Růžička FilipSoukup Adam-8596 3150
6.Morávek JindřichPalásek Michal7-9-8743260
7.Hromek FilipŠkvrna Jan-127-2-6 1361
8.Růžička FilipSkalský Ondřej-8-9-9  0362
9.Morávek JindřichSoukup Adam778  3072
10.Brhel ŠtěpánPalásek Michal765  3082
11.Růžička FilipŠkvrna Jan-38-9-4 1383
12.Morávek JindřichSkalský Ondřej5-96-723293
13.Brhel ŠtěpánOtáhal Bořek98-128 31103
14.Hromek FilipPalásek Michal         
15.Morávek JindřichŠkvrna Jan         
16.Brhel ŠtěpánSkalský Ondřej         
17.Hromek FilipOtáhal Bořek         
18.Růžička FilipPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brhel Štěpán30Škvrna Jan21
Hromek Filip11Skalský Ondřej12
Růžička Filip12Soukup Adam02
Morávek Jindřich30Palásek Michal02
   Otáhal Bořek01
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Pazdera Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST NOVÝ JIČÍN BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-TuřanyRozhodčí:Zimola Ondřej
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Janda Zbyněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37609:656KST NOVÝ JIČÍN B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palbuchta Jiří
Ságl Ondřej
 
 
Masnica Michal
Polášek Radovan
 
 
-89-7-7 1301
2.Babák Petr
Chrást Roman
 
 
Vincek Martin
Tichavský Filip
 
 
104-59 3111
3.Babák PetrPolášek Radovan7-4-11-9 1312
4.Palbuchta JiříMasnica Michal-5-2-7  0313
5.Ságl OndřejVincek Martin-86-7-10 1314
6.Chrást RomanTichavský Filip-976-1073224
7.Palbuchta JiříPolášek Radovan-87910 3134
8.Ságl OndřejMasnica Michal-67-38-52335
9.Chrást RomanVincek Martin108-97 3145
10.Babák PetrTichavský Filip-10447 3155
11.Ságl OndřejPolášek Radovan-2-2-6  0356
12.Chrást RomanMasnica Michal988  3066
13.Babák PetrVincek Martin-9-9-5  0367
14.Palbuchta JiříTichavský Filip-12-8119-82368
15.Chrást RomanPolášek Radovan910-58 3178
16.Babák PetrMasnica Michal-6-8-4  0379
17.Palbuchta JiříVincek Martin948  3089
18.Ságl OndřejTichavský Filip-8-9-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babák Petr13Polášek Radovan22
Palbuchta Jiří22Masnica Michal31
Ságl Ondřej04Vincek Martin22
Chrást Roman40Tichavský Filip22
Počet diváků: 7



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená I.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902ZnojmoRozhodčí:Chalupník Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Pilař Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30685:608KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Miroslav
Vybíral Lukáš
 
 
Korbel Filip ml.
Doležal Ondřej
 
 
1087  3010
2.Vybíral Marek
Svoboda Aleš
 
 
Smola Igor
Čermák Marek
 
 
736  3020
3.Vybíral LukášKorbel Filip ml.49-7-4-92321
4.Svoboda AlešDoležal Ondřej-846-16-72322
5.Ondrovčák MiroslavSmola Igor-7-8-8  0323
6.Vybíral MarekČermák Marek965  3033
7.Svoboda AlešKorbel Filip ml.-4-10-9  0334
8.Ondrovčák MiroslavDoležal Ondřej-8-125-8 1335
9.Vybíral MarekSmola Igor5115  3045
10.Vybíral LukášČermák Marek5-5-6853255
11.Ondrovčák MiroslavKorbel Filip ml.7-74-9143265
12.Vybíral MarekDoležal Ondřej493  3075
13.Vybíral LukášSmola Igor-8-129-11 1376
14.Svoboda AlešČermák Marek-91011-593286
15.Vybíral MarekKorbel Filip ml.-9-34-12 1387
16.Vybíral LukášDoležal Ondřej546  3097
17.Svoboda AlešSmola Igor9-93-5-102398
18.Ondrovčák MiroslavČermák Marek838  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš22Korbel Filip ml.31
Svoboda Aleš13Doležal Ondřej22
Ondrovčák Miroslav22Smola Igor31
Vybíral Marek31Čermák Marek04
Počet diváků: 12
Zápasu byl přítomen delegát p.jirsa



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Kačer Radek
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Kačer Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:35482:546SKST Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Brát Karel ml.
 
 
Slaný Vojtěch
Baroš Antonín
 
 
117-108 3110
2.Jirásek Martin ml.
Hušek Adam
 
 
Gráf Jiří
Tomaniec Jiří
 
 
-5-75-5 1311
3.Hort TomášTomaniec Jiří-98-48-52312
4.Jirásek Martin ml.Gráf Jiří6-8-10-3 1313
5.Hušek AdamSlaný Vojtěch-6-5106-52314
6.Brát Karel ml.Baroš Antonín-10-59893224
7.Jirásek Martin ml.Tomaniec Jiří-10-412-3 1325
8.Hušek AdamGráf Jiří-9-8-8  0326
9.Brát Karel ml.Slaný Vojtěch-7-10-10  0327
10.Truněček MartinBaroš Antonín-96-65103237
11.Hušek AdamTomaniec Jiří2-9-9-5 1338
12.Brát Karel ml.Gráf Jiří9-6-8-8 1339
13.Truněček MartinSlaný Vojtěch-977-10-1023310
14.Jirásek Martin ml.Baroš Antonín9412  30  
15.Brát Karel ml.Tomaniec Jiří         
16.Truněček MartinGráf Jiří         
17.Jirásek Martin ml.Slaný Vojtěch         
18.Hušek AdamBaroš Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hort Tomáš01Tomaniec Jiří30
Jirásek Martin ml.02Gráf Jiří30
Hušek Adam03Slaný Vojtěch30
Brát Karel ml.12Baroš Antonín02
Truněček Martin11   
Počet diváků: 2



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Černík Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803Rozhodčí:Wagner Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:Jirout Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:109:30285:402KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Dan
Wagner Mark
 
 
Dzida Jan
Rybár Petr
 
 
11-6-2-7 1301
2.Wagner Richard
Černík Jan
 
 
Vitásek Adam
Knybel Kamil
 
 
-7-8-8  0302
3.Černík JanDzida Jan-4-7-8  0303
4.Wagner MarkKnybel Kamil-8-8-5  0304
5.Wagner RichardRybár Petr-67-36-72305
6.Volhejn DanVitásek Adam-37-107-122306
7.Wagner MarkDzida Jan-5-6-2  0307
8.Wagner RichardKnybel Kamil-2-5-7  0308
9.Volhejn DanRybár Petr7-6-87-42309
10.Černík JanVitásek Adam-49-77-923010
11.Wagner RichardDzida Jan         
12.Volhejn DanKnybel Kamil         
13.Černík JanRybár Petr         
14.Wagner MarkVitásek Adam         
15.Volhejn DanDzida Jan         
16.Černík JanKnybel Kamil         
17.Wagner MarkRybár Petr         
18.Wagner RichardVitásek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černík Jan02Dzida Jan20
Wagner Mark02Knybel Kamil20
Wagner Richard02Rybár Petr20
Volhejn Dan02Vitásek Adam20
Počet diváků: 4



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MS Brno BVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:Hrdličková Tereza
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Bízová Lada
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12476:360TTC MS Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Svoboda Libor
 
 
Joneš Patrik
Kadaník Martin
 
 
568  3010
2.Bíza Petr
Sigmund Ivo
 
 
Fausek Matěj
Bohdanecký Jakub
 
 
-1097-9-102311
3.Sigmund IvoFausek Matěj9-7-87-62312
4.Svoboda LiborBohdanecký Jakub493  3022
5.Šenkapoul PetrKadaník Martin459  3032
6.Bíza PetrJoneš Patrik592  3042
7.Svoboda LiborFausek Matěj-9-8-8  0343
8.Šenkapoul PetrŽBohdanecký Jakub-1196-473253
9.Bíza PetrKadaník Martin927  3063
10.Sigmund IvoJoneš Patrik7-7210 3173
11.Šenkapoul PetrFausek Matěj1069  3083
12.Bíza PetrBohdanecký Jakub4127  3093
13.Sigmund IvoKadaník Martin754  30103
14.Svoboda LiborJoneš Patrik         
15.Bíza PetrFausek Matěj         
16.Sigmund IvoBohdanecký Jakub         
17.Svoboda LiborKadaník Martin         
18.Šenkapoul PetrJoneš Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmund Ivo21Fausek Matěj21
Svoboda Libor11Bohdanecký Jakub03
Šenkapoul Petr30Kadaník Martin03
Bíza Petr30Joneš Patrik02
Počet diváků: 9
Přítomen komisař Pavel Jirsa od začátku utkání do 18:00



Zápis o utkání
Název soutěže: 2.liga mužů sk.B Kolo: 9 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran KRPA Hostinné BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 BlanskoRozhodčí:Mazal Antonín
Datum dle rozpisu13. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Mazalová Kristýna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33632:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polívka Martin ml.
Přikryl Aleš
 
 
Sixta Vít
Šplíchal Jan
 
 
873  3010
2.Vaculík Miloslav
Petr Michal
 
 
Schwab Richard
Kalenský Jaroslav
 
 
98-8-3113220
3.Polívka Martin ml.Schwab Richard-9-10-5  0321
4.Petr MichalSixta Vít13-111110 3131
5.Přikryl AlešKalenský Jaroslav8-8-59-92332
6.Vaculík MiloslavŠplíchal Jan9-1089 3142
7.Petr MichalSchwab Richard-10-6-5  0343
8.Přikryl AlešSixta Vít765  3053
9.Vaculík MiloslavKalenský Jaroslav-6-910-4 1354
10.Polívka Martin ml.Šplíchal Jan-5211-8-112355
11.Přikryl AlešSchwab Richard-6-9-7  0356
12.Vaculík MiloslavSixta Vít547  3066
13.Polívka Martin ml.Kalenský Jaroslav6-6-5-7 1367
14.Petr MichalŠplíchal Jan-6-9-9  0368
15.Vaculík MiloslavSchwab Richard-141156 3178
16.Polívka Martin ml.Sixta Vít-88117 3188
17.Petr MichalKalenský Jaroslav-10-5-10  0389
18.Přikryl AlešŠplíchal Jan473  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polívka Martin ml.13Schwab Richard31
Petr Michal13Sixta Vít04
Přikryl Aleš22Kalenský Jaroslav40
Vaculík Miloslav31Šplíchal Jan22
Počet diváků: 10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy