Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
Jehlík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Nedoma Lukáš
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Kesman Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36580:617Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pergler Jakub
Javorský Daniel
 
 
Grus Matěj
Říšský Pavel
 
 
7-7-710-112301
2.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
11-9-99-92302
3.Kopřiva PavelHnilica Vladimír-5-9-3  0303
4.Javorský DanielŘíšský Pavel4-11-10-8 1304
5.Zahradník LukášVaněček Petr-9-8-9  0305
6.Pergler JakubGrus Matěj-8798 3115
7.Javorský DanielHnilica Vladimír-5-7-4  0316
8.Zahradník LukášŘíšský Pavel39-11-963226
9.Pergler JakubVaněček Petr967  3036
10.Kopřiva PavelGrus Matěj79-9-7-112337
11.Zahradník LukášHnilica Vladimír-4-5-7  0338
12.Končal AdamŘíšský Pavel-38-6543248
13.Kopřiva PavelVaněček Petr999  3058
14.Javorský DanielGrus Matěj99-118 3168
15.Končal AdamHnilica Vladimír10-66-6-82369
16.Kopřiva PavelŘíšský Pavel-12-7-9  03610
17.Javorský DanielVaněček Petr         
18.Zahradník LukášGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopřiva Pavel13Hnilica Vladimír40
Javorský Daniel12Říšský Pavel22
Zahradník Lukáš12Vaněček Petr12
Pergler Jakub20Grus Matěj12
Končal Adam11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Havlík Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10431:327ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Korbel Petr
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-9-117283210
2.Havlík Tomáš
Brožek Michal
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
-93107 3120
3.Zeman Lukᚊlehofer Stanislav ml.679  3030
4.Krejčí OndřejChodounský Martin13-86-953240
5.Hýža DanielKorbel Petr699  3050
6.Brožek MichalKubát Jan645  3060
7.Krejčí OndřejŠlehofer Stanislav ml.3-10913 3170
8.Hýža DanielChodounský Martin1395  3080
9.Brožek MichalKorbel Petr-7179 3190
10.Zeman LukášKubát Jan-7-10-7  0391
11.Hýža DanielŠlehofer Stanislav ml.7510  30101
12.Brožek MichalChodounský Martin78   20  
13.Zeman LukášKorbel Petr         
14.Krejčí OndřejKubát Jan         
15.Brožek MichalŠlehofer Stanislav ml.         
16.Zeman LukášChodounský Martin         
17.Krejčí OndřejKorbel Petr         
18.Hýža DanielKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zeman Lukáš11Šlehofer Stanislav ml.03
Krejčí Ondřej20Chodounský Martin02
Hýža Daniel30Korbel Petr02
Brožek Michal20Kubát Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha CVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Běhal Jan
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:Puk Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:24631:557TTC Elizza Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Melichar Jiří
Remunda Alexandros Matheos
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-6-46-5 1301
2.Benák Libor
Benák Jan
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
466  3011
3.Melichar JiříChládek Luboš-1579-8-32312
4.Benák LiborKarda Martin556  3022
5.Remunda Alexandros MatheosHomolka Pavel-38-41253232
6.Benák JanŠmíd Jan-74-117-82333
7.Benák LiborChládek Luboš7109  3043
8.Remunda Alexandros MatheosKarda Martin6-997 3153
9.Benák JanHomolka Pavel-3-107-10 1354
10.Melichar JiříŠmíd Jan-811-8983264
11.Remunda Alexandros MatheosŽChládek Luboš510-13-8-92365
12.Benák JanKarda Martin589  3075
13.Benák VítHomolka Pavel854  3085
14.Benák LiborŠmíd Jan6-9105 3195
15.Benák JanChládek Luboš98-6-8-82396
16.Benák VítKarda Martin482  30106
17.Benák LiborHomolka Pavel         
18.Remunda Alexandros MatheosŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melichar Jiří11Chládek Luboš31
Benák Libor30Karda Martin04
Remunda Alexandros Matheos21Homolka Pavel12
Benák Jan13Šmíd Jan12
Benák Vít20   
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Březáková Helena
HOSTUJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15472:335SF SKK El Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
Zítek Patrik
Šmejkal Radek
 
 
-610-8-5 1301
2.Špaček Zbyněk
Kubát Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Gajda Jonᚊmejkal Radek9119  3021
4.Špaček ZbyněkZítek Patrik3-54-933231
5.Plachý JiříJirkovský Antonín ml.-11794 3141
6.Plachý LadislavWO    3051
7.Špaček ZbyněkŠmejkal Radek-78-8-8 1352
8.Plachý JiříZítek Patrik75-56 3162
9.Plachý LadislavJirkovský Antonín ml.-11778 3172
10.Gajda JonášWO    3082
11.Plachý JiříŠmejkal Radek-9-11-9  0383
12.Plachý LadislavZítek Patrik-5889 3193
13.Gajda JonášJirkovský Antonín ml.769  30103
14.Špaček ZbyněkWO    30  
15.Plachý LadislavŠmejkal Radek         
16.Gajda JonášZítek Patrik         
17.Špaček ZbyněkJirkovský Antonín ml.         
18.Plachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gajda Jonáš20Šmejkal Radek21
Špaček Zbyněk11Zítek Patrik03
Plachý Jiří21Jirkovský Antonín ml.03
Plachý Ladislav20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České BudějoviceRozhodčí:Boháček Stanislav
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:Myler Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33374:490TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
-810-7-7 1301
2.Nedvěd Matyáš
Kuchta Kamil nejml.
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
-512-9-10 1302
3.Bakalář DanielKoděra Filip-1-681013212
4.Nedvěd Matyᚊtepka Miroslav-7-9-8  0313
5.Myler MatějCafourek Tomáš156-5-6-102314
6.Kuchta Kamil nejml.Hejda Václav1311-37 3124
7.Nedvěd MatyášKoděra Filip-3-6-9  0325
8.Myler MatějŠtepka Miroslav-5-48-4 1326
9.Kuchta Kamil nejml.Cafourek Tomáš8-7-5-2 1327
10.Bakalář DanielHejda Václav-8-9-7  0328
11.Myler MatějKoděra Filip-67-7-9 1329
12.Kuchta Kamil nejml.Štepka Miroslav-49-2-5 13210
13.Bakalář DanielCafourek Tomáš         
14.Nedvěd MatyášHejda Václav         
15.Kuchta Kamil nejml.Koděra Filip         
16.Bakalář DanielŠtepka Miroslav         
17.Nedvěd MatyášCafourek Tomáš         
18.Myler MatějHejda Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bakalář Daniel11Koděra Filip21
Nedvěd Matyáš02Štepka Miroslav30
Myler Matěj03Cafourek Tomáš20
Kuchta Kamil nejml.12Hejda Václav11
Počet diváků: 8
dohoda vedoucích týmů



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáVrchní
rozhodčí:
Lachout Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Spartak Soběslav, Nová 401/II, 39201 SoběslavRozhodčí:Hložek Pavel
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Hložek Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9440:309DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krahulec Petr
Pešek Ondřej
 
 
Kolář Pavel
Huleš Petr
 
 
11-99-8-82301
2.Dobiáš Ladislav
Ondráček Jan
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
-8735 3111
3.Ondráček JanKolář Pavel84-85 3121
4.Dobiáš LadislavNoveský Leon438  3031
5.Krahulec PetrHuleš Petr348  3041
6.Pešek OndřejKruliš David678  3051
7.Dobiáš LadislavKolář Pavel7413  3061
8.Krahulec PetrNoveský Leon952  3071
9.Pešek OndřejHuleš Petr-3-569-82372
10.Ondráček JanKruliš David459  3082
11.Krahulec PetrKolář Pavel73-36 3192
12.Pešek OndřejNoveský Leon396  30102
13.Ondráček JanHuleš Petr8    10  
14.Dobiáš LadislavKruliš David         
15.Pešek OndřejKolář Pavel         
16.Ondráček JanNoveský Leon         
17.Dobiáš LadislavHuleš Petr         
18.Krahulec PetrKruliš David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Jan20Kolář Pavel03
Dobiáš Ladislav20Noveský Leon03
Krahulec Petr30Huleš Petr11
Pešek Ondřej21Kruliš David02
Počet diváků: 6



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 10 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Čáha Jiří
Datum dle rozpisu14. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Kadavý Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24592:547Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bochňák David
Zábranský Josef
 
 
Hüttl Michal
Sochor David
 
 
84-107 3110
2.Kuba Miloslav
Polcar Vojtěch
 
 
Sochor Adam
Němec Filip
 
 
89-3-10-62311
3.Bochňák DavidHüttl Michal7-1059 3121
4.Kuba MiloslavSochor David-9-83-6 1322
5.Polcar VojtěchSochor Adam99-11-7-72323
6.Zábranský JosefNěmec Filip6-864 3133
7.Kuba MiloslavHüttl Michal-611108 3143
8.Polcar VojtěchSochor David910-4-5-42344
9.Zábranský JosefSochor Adam635  3054
10.Bochňák DavidNěmec Filip799  3064
11.Polcar VojtěchHüttl Michal-7-9-11  0365
12.Zábranský JosefSochor David910-87 3175
13.Bochňák DavidSochor Adam7-887 3185
14.Kuba MiloslavNěmec Filip-7-9-4  0386
15.Zábranský JosefHüttl Michal897  3096
16.Bochňák DavidSochor David5126  30106
17.Kuba MiloslavSochor Adam7    10  
18.Polcar VojtěchNěmec Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bochňák David40Hüttl Michal13
Kuba Miloslav12Sochor David22
Polcar Vojtěch03Sochor Adam12
Zábranský Josef40Němec Filip12
Počet diváků: 3

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy