Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ PlzeňVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST ChodovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:Hána Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Chromý Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4362:227SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Chodounský Martin
 
 
Huleš Petr
Kolář Pavel
 
 
1076  3010
2.Kovářík Matěj
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
Kruliš David
Noveský Leon
 
 
6-647 3120
3.Kovářík MatějNoveský Leon554  3030
4.Kubát JanHuleš Petr993  3040
5.Chodounský MartinKruliš David463  3050
6.Šlehofer Stanislav ml.Kolář Pavel643  3060
7.Kubát JanNoveský Leon108-5-9103270
8.Chodounský MartinHuleš Petr256  3080
9.Šlehofer Stanislav ml.Kruliš David784  3090
10.Kovářík MatějKolář Pavel10-857 31100
11.Chodounský MartinNoveský Leon86   20  
12.Šlehofer Stanislav ml.Huleš Petr         
13.Kovářík MatějKruliš David         
14.Kubát JanKolář Pavel         
15.Šlehofer Stanislav ml.Noveský Leon         
16.Kovářík MatějHuleš Petr         
17.Kubát JanKruliš David         
18.Chodounský MartinKolář Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovářík Matěj20Noveský Leon02
Kubát Jan20Huleš Petr02
Chodounský Martin20Kruliš David02
Šlehofer Stanislav ml.20Kolář Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Vlček Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ŠanovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34484:547TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Štepka Miroslav
Cafourek Tomáš
 
 
8-59-6-82301
2.Hnilica Vladimír
Vaněček Petr
 
 
Hejda Václav
Koděra Filip
 
 
7-7412 3111
3.Grus MatějŠtepka Miroslav-3-6-4  0312
4.Vaněček PetrHejda Václav938  3022
5.Hnilica VladimírCafourek Tomáš534  3032
6.Závora AdamKoděra Filip-6-210-4 1333
7.Vaněček PetrŠtepka Miroslav-5-9-3  0334
8.Hnilica VladimírHejda Václav-31082 3144
9.Závora AdamCafourek Tomáš87-6-9-92345
10.Grus MatějKoděra Filip510-810 3155
11.Hnilica VladimírŠtepka Miroslav-5-4-12  0356
12.Závora AdamHejda Václav6-4-9-7 1357
13.Grus MatějCafourek Tomáš9-5-8-7 1358
14.Vaněček PetrKoděra Filip57-61 3168
15.Závora AdamŠtepka Miroslav-5-7-7  0369
16.Grus MatějHejda Václav-2-7-4  03610
17.Vaněček PetrCafourek Tomáš8    10  
18.Hnilica VladimírKoděra Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grus Matěj13Štepka Miroslav40
Vaněček Petr21Hejda Václav22
Hnilica Vladimír21Cafourek Tomáš21
Závora Adam04Koděra Filip12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Radouš Jaromír
Datum dle rozpisu08. 01. 2022 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Čáha Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9399:302Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuba Miloslav
Berger Miroslav
 
 
Bakalář Daniel
Myler Matěj
 
 
-9-65683210
2.Zábranský Josef
Bochňák David
 
 
Janda Jan
Škoda Petr
 
 
8117  3020
3.Berger MiroslavMyler Matěj-8-7-5  0321
4.Kuba MiloslavBakalář Daniel782  3031
5.Bochňák DavidJanda JanŽ47-77 3141
6.Zábranský JosefŠkoda Petr468  3051
7.Kuba MiloslavMyler Matěj564  3061
8.Bochňák DavidBakalář Daniel-94-47113271
9.Zábranský JosefJanda Jan1199  3081
10.Berger MiroslavŠkoda Petr688  3091
11.Bochňák DavidMyler Matěj87-82 31101
12.Zábranský JosefBakalář Daniel6    10  
13.Berger MiroslavJanda Jan         
14.Kuba MiloslavŠkoda Petr         
15.Zábranský JosefMyler Matěj         
16.Berger MiroslavBakalář Daniel         
17.Kuba MiloslavJanda Jan         
18.Bochňák DavidŠkoda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Berger Miroslav11Myler Matěj12
Kuba Miloslav20Bakalář Daniel02
Bochňák David30Janda Jan02
Zábranský Josef20Škoda Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav-StudenáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:31406:480DDM Soběslav-Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Dobiáš Ladislav
Ondráček Jan
 
 
-9-4-9  0301
2.Karásek Vít
Hájek Michal
 
 
Pešek Ondřej
Krahulec Petr
 
 
-10-7-6  0302
3.Kroupa TomášPešek Ondřej-7-610-8 1303
4.Hájek MichalKrahulec Petr-1-4-6  0304
5.Karásek VítDobiáš Ladislav1267  3014
6.Hüttl MichalOndráček Jan-7-71110-112315
7.Hájek MichalPešek Ondřej10-810-9-72316
8.Karásek VítKrahulec Petr-85-10-8 1317
9.Hüttl MichalDobiáš Ladislav-68-11-6 1318
10.Sochor DavidOndráček Jan-96610 3128
11.Karásek VítPešek Ondřej10-411-9-82329
12.Hüttl MichalKrahulec Petr-10-4-9  03210
13.Sochor DavidDobiáš Ladislav4-6   11  
14.Hájek MichalOndráček Jan         
15.Hüttl MichalPešek Ondřej         
16.Sochor DavidKrahulec Petr         
17.Hájek MichalDobiáš Ladislav         
18.Karásek VítOndráček Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kroupa Tomáš01Pešek Ondřej30
Hájek Michal02Krahulec Petr30
Karásek Vít12Dobiáš Ladislav11
Hüttl Michal03Ondráček Jan11
Sochor David10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:KST KlatovyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:35647:677KST Klatovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradník Lukáš
Kopřiva Pavel
 
 
Benák Libor
Remunda Alexandros Matheos
 
 
9-10-7-4 1301
2.Pergler Jakub
Javorský Daniel
 
 
Benák Jan
Knobloch Miroslav
 
 
9109  3011
3.Zahradník LukášKnobloch Miroslav61110  3021
4.Kopřiva PavelBenák Jan1010-9-5-42322
5.Javorský DanielRemunda Alexandros Matheos-8-55783232
6.Pergler JakubBenák Libor-7-8118-42333
7.Kopřiva PavelKnobloch Miroslav-5-9-9  0334
8.Javorský DanielBenák Jan-4-8-6  0335
9.Pergler JakubRemunda Alexandros Matheos10-99-323245
10.Zahradník LukášBenák Libor-6-4-7  0346
11.Javorský DanielKnobloch Miroslav-87-8883256
12.Pergler JakubBenák Jan-5886 3166
13.Zahradník LukášRemunda Alexandros Matheos-85-7873276
14.Kopřiva PavelBenák Libor-69911 3186
15.Pergler JakubKnobloch Miroslav-11-118-2 1387
16.Zahradník LukášBenák Jan-552-10123297
17.Kopřiva PavelRemunda Alexandros Matheos7-4-116632107
18.Javorský DanielBenák Libor-6-5-5  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš31Knobloch Miroslav22
Kopřiva Pavel22Benák Jan22
Javorský Daniel21Remunda Alexandros Matheos04
Pergler Jakub22Benák Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ElektrostavVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK El Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, StrakoniceRozhodčí:Havlík Vladimír
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:Soukup Zdeněk ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:20490:452ČZ Strakonice Elektrostav

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Ondřej
Zeman Lukáš
 
 
Plachý Ladislav
Plachý Jiří
 
 
13-899 3110
2.Havlík Tomáš
Kowal René
 
 
Kubát Petr
Gajda Jonáš
 
 
-8-7-14  0311
3.Kowal RenéPlachý Jiří-11-8-3  0312
4.Zeman LukášGajda Jonáš-5-5-7  0313
5.Hýža DanielPlachý Ladislav7711  3023
6.Havlík TomášKubát Petr394  3033
7.Zeman LukášPlachý Jiří-8-55623243
8.Hýža DanielGajda Jonáš-9-5-5  0344
9.Havlík TomášPlachý Ladislav1049  3054
10.Kowal RenéKubát Petr587  3064
11.Hýža DanielPlachý Jiří77-8-7103274
12.Havlík TomášGajda Jonáš79-28 3184
13.Kowal RenéPlachý Ladislav417-5-1163294
14.Krejčí OndřejKubát Petr4124  30104
15.Havlík TomášPlachý Jiří2    10  
16.Kowal RenéGajda Jonáš         
17.Krejčí OndřejPlachý Ladislav         
18.Hýža DanielKubát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kowal René21Plachý Jiří12
Zeman Lukáš11Gajda Jonáš21
Hýža Daniel21Plachý Ladislav03
Havlík Tomáš30Kubát Petr03
Krejčí Ondřej10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3.liga mužů sk.A Kolo: 11 Kategorie: male
POŘÁDAJÍCÍ:SportSpin TJ Slovan LochoviceVrchní
rozhodčí:
Janoušková Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HořoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lochovice 77, 26723 LochoviceRozhodčí:Kureš Milan
Datum dle rozpisu27. 11. 2021 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27620:579SportSpin TJ Slovan Lochovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Černý Vít
 
 
Homolka Pavel
Šmíd Jan
 
 
-77610 3110
2.Šmejkal Radek
Zítek Patrik
 
 
Chládek Luboš
Karda Martin
 
 
5-1110-843220
3.Černý VítChládek Luboš8012  3030
4.Vaculík PetrHomolka Pavel-63-10-7 1331
5.Šmejkal RadekKarda Martin-4794 3141
6.Zítek PatrikŠmíd Jan579  3051
7.Vaculík PetrChládek Luboš789  3061
8.Šmejkal RadekHomolka Pavel88-8-4-92362
9.Zítek PatrikKarda Martin-10699 3172
10.Černý VítŠmíd Jan9-8-6993282
11.Šmejkal RadekChládek Luboš8-9-7-8 1383
12.Zítek PatrikHomolka Pavel-99-410-52384
13.Černý VítKarda Martin5105  3094
14.Vaculík PetrŠmíd Jan-7-33-8 1395
15.Zítek PatrikChládek Luboš8-5-7-6 1396
16.Černý VítHomolka Pavel7-108-9732106
17.Vaculík PetrKarda Martin-9    01  
18.Šmejkal RadekŠmíd Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Vít40Chládek Luboš22
Vaculík Petr12Homolka Pavel31
Šmejkal Radek12Karda Martin03
Zítek Patrik22Šmíd Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy